Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 1234513 ... SonuncuSonuncu

TVS Apache RTR 200 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    fatih.met - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    Alıntı 3Hilal adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Fiyatı ne olursa olsun (ki en fazla 10.000tl olur) ben bunu üniversiteden mezun olunca alırım arkadaş.. Tvs apache 150 sahibiyim aklımı yitirdim çok hoş çoook seri bir motosiklet..

TVS'den yürüyeceğim artık..
    hızdan bahsettinde bende 98 model yzf r1 ilanlarına bakıyorum 14 bin tl fiyata buldum bir tane çok güzel. hint malı 1000cc racing var mı bilmiyorum ama artık pulsar falan kesmiyor bazılarını

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    3Hilal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS APACHE RTR150 HYPER EDGE
    Alıntı fatih.met adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hızdan bahsettinde bende 98 model yzf r1 ilanlarına bakıyorum 14 bin tl fiyata buldum bir tane çok güzel. hint malı 1000cc racing var mı bilmiyorum ama artık pulsar falan kesmiyor bazılarını
    :-) Valla bende 15 günlük motorcuyum biraz öğrendim sürmeyi falan ne yalan söyleyim Apache kesmiyo artık :-)
    Bir kaç gün öncesine kadar büyütmeyi bile düşünmüyordum.. Bu bana yeter parayı bulursam 200-250 birşey alırım diyordum..
    ARTIK bi 600 lük istiyorum... Tabii ne kadar istesemde 2 seneden önce alamam..
    fatih.met bunu beğendi.

Motosikleti
    pulsar ns200
    bugün tvs rtr200 test etme şansını yakaladım motobest bayrampaşaya teşekkür ederim daha önce pulsar ns200 sahibi olarak titreşim bu motorda çözülmüş 70kmh çıkabildim titreşim aralığı hissedilmiyordu hızlanması pulsardan yavaş alt devirleri pulsardan canlı lastikler pirelli tek sorun çıkış fiyatı abartmaz iseler bu sınıfı sallar .cbf150 almayı düşünen fakat sollamalarda yaşayacağı sıkıntıdan çekinenlere bir seçenek. bence tek özelliği alma sebebi olarak titreşim cbf150 nin. bu motorda yok adeta küçük bir mt 07 havasında

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

larnon bunu beğendi.

GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    180 lik 200 lük tvs leri artık forumda veya müşteri bazında kimsenin iplediği yok. herkez biraz daha verip MT-25 , R25 ikinci el temiz cbr250 lere yürümeye çalışıyor

Bu hintlinin daha hızlı ve ucuzu bajajda var. 2. el piyasasıda oturdu biraz problemli motor olmasına rağmen.

Bu kadar alternatif varken bu fiyata yılda 50-100 tane bile satması zor. Devir değişti

Türkiyeye enjecsiyonlu ve pirelli lastikle geliyor ve bu motorun hindistanda fiyatı 200ns ten az daha pahalı. Tek şansı 200ns le fiyat rekabetine girebilmesi ki 200ns i bu konuda yenebilmesi zor. bajaj fiyatları indirip zam yapmayınca müşteri kitlesini korudu

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    TVS 150>Pulsar NS200 ve CBR500R
    Alıntı GP500-1st adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    180 lik 200 lük tvs leri artık forumda veya müşteri bazında kimsenin iplediği yok. herkez biraz daha verip MT-25 , R25 ikinci el temiz cbr250 lere yürümeye çalışıyor

Bu hintlinin daha hızlı ve ucuzu bajajda var. 2. el piyasasıda oturdu biraz problemli motor olmasına rağmen.

Bu kadar alternatif varken bu fiyata yılda 50-100 tane bile satması zor. Devir değişti

Türkiyeye enjecsiyonlu ve pirelli lastikle geliyor ve bu motorun hindistanda fiyatı 200ns ten az daha pahalı. Tek şansı 200ns le fiyat rekabetine girebilmesi ki 200ns i bu konuda yenebilmesi zor. bajaj fiyatları indirip zam yapmayınca müşteri kitlesini korudu
    Hafta sonu sakarya TVS bayisine gittim ,pantolon sormak için girdim..TVS 200 gelecek mi ne olacak diye biraz adam ile konuştuk..Yani TR ye getirecekler ama fiyat 9 kusur olacak bu fiyat ile satması mümkün değil bajaj pulsar ile sistemi otortu, peynir ekmek gibi satıyor dedi..En azın ben düknana bu fiyat ile getirtmem diye bilgi verdi ,

Merak ile bekliyoruz sonucu

volkanmet86 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 200 MCX / CG Cafe Racer / Pulsar 200 NS
    Bende pulsar var. Tvs 5 beygir daha az. Fiyatı da 9ları zorlarsa satmaz.

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Titreşim olmadıktan sonra ben 9 bin veririm. Taş gibi motor, 110 - 120 rahat titreşimsiz gitsin yeter.
    kazım kazım bunu beğendi.

Motosikleti
    pulsar ns200
    arkadaşlar bu motor hint motoru ile benzerliği yok daha önce hero carizma yı sürdüm benim apache gibi titriyordu oysa ne beklentilere girmiştim cbf in güçlü versiyonu çıktı zannediyordum ama umutlarım boş çıktı titreşim uzun yolda çok etkiliyor insanı 1 saatlik sürüşten sonra el ayak uyuşuyor benim görüşüm bu motor için 8000tl ye ve altına çıkarsa kuryeler pulsarı satar alır titreşim ybr kadar yokuşta ybr daha çok titrer .

yokmu daha güçlüsü ağa

Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    :-) Valla bende 15 günlük motorcuyum biraz öğrendim sürmeyi falan ne yalan söyleyim Apache kesmiyo artık :-)
    Bir kaç gün öncesine kadar büyütmeyi bile düşünmüyordum.. Bu bana yeter parayı bulursam 200-250 birşey alırım diyordum..
    ARTIK bi 600 lük istiyorum... Tabii ne kadar istesemde 2 seneden önce alamam..
    98 model yamaha yzf r6 bakalım biz en iyisi. karbüratörlüdür ama ne yapalım :| 10 bin tl civarı piyasası var sanırım.

bir tane yzf r1 buldum 98 model ama satış veremiyormuş o yüzden ucuz. 8500 tl.
    motor budur işte arkadaş

3Hilal bunu beğendi.

Motosikleti
    98 model yamaha yzf r6 bakalım biz en iyisi. karbüratörlüdür ama ne yapalım :| 10 bin tl civarı piyasası var sanırım.

bir tane yzf r1 buldum 98 model ama satış veremiyormuş o yüzden ucuz. 8500 tl.
    motor budur işte arkadaş

https://image5.sahibinden.com/photos...0866329415.jpg
    yok kardeş ya bunun derdi bitmez
    bize uygun fiyatlı-600cc ye kadar apache gibi sağlam ve sınıfının en güçlü motosikleti lazım

Bu arada geçen honda servisine gittim.. Bi tane cbf150 sahibi habire benim motor hakkında atıp tutuyo titriyo falan diyo..
    Ses etmedim.. Sustum..
    Baktım hala bişeyler söylüyo..
    Sonra dedim kardeş benim motor titremiyo.. Bu gülmeye falan başladı aşağılamaya çalıştı beni ve motosikletimi..
    İster istemez bozuldum ve şöyle dedim istersen binebilirsin bi tur at..
    Bu bindi indikten sonra yüzünde bir gülümseme.. Aynen şunları dedi bunun titreşimini almışlar ben eski kasayı sürdüm dedi..

@Seko

Artık apacheyi karalamayı bırak kardeş Bir çok mesajında Apache 150 Ve 180'i karalıyorsun bu beni rahatsız ediyor.. Ben Ybr125'de sürdüm.. Aralarında titreşim ve konfor olarak çok bi fark yok.. Hatta benim motor daha konforlu :D
    Yani ne istiyosunuz şu apacheden anlamadım ki sınıfının en iyi kardeş.. Yoksa benim param cbf ye de ybr ye de yetiyordu.. Bunu aldım ki bi bildiğim var.. Ki bu saydığım bütün motorları sürüp test ettim.. Öyle aldım apacheyi..
    Sürekli titreşim makinesi falan diyosun ayıp oluyo burama kadar geldi yani
    fatih.met bunu beğendi.

Bu tam benim motor , ehliyeti alana kadar çıksada alsak

Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    yok kardeş ya bunun derdi bitmez
    bize uygun fiyatlı-600cc ye kadar apache gibi sağlam ve sınıfının en güçlü motosikleti lazım

Bu arada geçen honda servisine gittim.. Bi tane cbf150 sahibi habire benim motor hakkında atıp tutuyo titriyo falan diyo..
    Ses etmedim.. Sustum..
    Baktım hala bişeyler söylüyo..
    Sonra dedim kardeş benim motor titremiyo.. Bu gülmeye falan başladı aşağılamaya çalıştı beni ve motosikletimi..
    İster istemez bozuldum ve şöyle dedim istersen binebilirsin bi tur at..
    Bu bindi indikten sonra yüzünde bir gülümseme.. Aynen şunları dedi bunun titreşimini almışlar ben eski kasayı sürdüm dedi..

@Seko

Artık apacheyi karalamayı bırak kardeş Bir çok mesajında Apache 150 Ve 180'i karalıyorsun bu beni rahatsız ediyor.. Ben Ybr125'de sürdüm.. Aralarında titreşim ve konfor olarak çok bi fark yok.. Hatta benim motor daha konforlu :D
    Yani ne istiyosunuz şu apacheden anlamadım ki sınıfının en iyi kardeş.. Yoksa benim param cbf ye de ybr ye de yetiyordu.. Bunu aldım ki bi bildiğim var.. Ki bu saydığım bütün motorları sürüp test ettim.. Öyle aldım apacheyi..
    yaa sorma, titremesi pek sorun değil benim için. bugün benim sarı apaçi hoşuna gitti bir genç arkadaşın ve yanıma gelip bazı şeyler sordu. neyse işte biraz sohbet ettik, elemanı tanımıyorum bu arada.

cbr125 falan konuştuk ve elemanın demesine göre cbr125 0-100 km hıza 3 saniyede çıkıyormuş, ben ne diyeyimki şimdi çocuğa sen haklısın deyip geçiceksin

ben yinede dayanamadım ve dedimki yamaha yzf r6 bile 3 saniyede çıkamayabiliyor o hıza ve sen nasıl 125cc tek silindir bir makine için bunu söylersin dedim ama eleman bir kere at gözlüğü takmış yapıcak bir şey yoktu.

sonra benim motorumun 0-100 hıza kaç saniyede çıktığını sordu ve bende 12 saniye falandır ama denemedim dedim. eleman motorumun gitmediğini söyledi ve böyle bir cahilin sözü bile beni iki dakikada çökertti :( saçlarım beyazladı, kan ter içinde kaldım. bir an ölmek istedim ama bir anlık.

şaka bir yana ama insan çok kötü bozuluyor, sonra bana cbf250 çok hızlı dedi ve bende onun neresi hızlı dedim zaten orda koptu filim artık.

iyi akşamlar deyip devam ettik.

edit: motorumu beğenmese gelip sorular sormazdı. bu arada motorumu hep taciz ediyorlar. gerçekten çok yakışıklı bir motor, hakkını yemeyin. cbf150 ve ybr125 ile arasında karizma ve güç farkı var. millet alışmış honda-yamaha-kawasaki-suzuki.
    3Hilal bunu beğendi.

Motosikleti
    tvs apache
    Arkadaşlar bayilere dağıtıldı mı yada nezaman satışa çıkacak bilgisi olan varmı merak ediyorum bu makineyi

Motosikleti
    yaa sorma, titremesi pek sorun değil benim için. bugün benim sarı apaçi hoşuna gitti bir genç arkadaşın ve yanıma gelip bazı şeyler sordu. neyse işte biraz sohbet ettik, elemanı tanımıyorum bu arada.

cbr125 falan konuştuk ve elemanın demesine göre cbr125 0-100 km hıza 3 saniyede çıkıyormuş, ben ne diyeyimki şimdi çocuğa sen haklısın deyip geçiceksin

ben yinede dayanamadım ve dedimki yamaha yzf r6 bile 3 saniyede çıkamayabiliyor o hıza ve sen nasıl 125cc tek silindir bir makine için bunu söylersin dedim ama eleman bir kere at gözlüğü takmış yapıcak bir şey yoktu.

sonra benim motorumun 0-100 hıza kaç saniyede çıktığını sordu ve bende 12 saniye falandır ama denemedim dedim. eleman motorumun gitmediğini söyledi ve böyle bir cahilin sözü bile beni iki dakikada çökertti :( saçlarım beyazladı, kan ter içinde kaldım. bir an ölmek istedim ama bir anlık.

şaka bir yana ama insan çok kötü bozuluyor, sonra bana cbf250 çok hızlı dedi ve bende onun neresi hızlı dedim zaten orda koptu filim artık.

iyi akşamlar deyip devam ettik.

edit: motorumu beğenmese gelip sorular sormazdı. bu arada motorumu hep taciz ediyorlar. gerçekten çok yakışıklı bir motor, hakkını yemeyin. cbf150 ve ybr125 ile arasında karizma ve güç farkı var. millet alışmış honda-yamaha-kawasaki-suzuki.
    Hikaye fenaa :D :D :D gerçekten cahil çok kardeş ya birde Apache için Çinli ile Honda arasında diyor honda servisleri.. Buna ne dersin :D

Tabiki de TVS markası ile HONDA markasını kıyaslayamazsın ama bir CBF150 ile Apache150'yi kıyaslarsan bir çok yönden Apache'nin daha iyi bir motosiklet olduğunu anlarsın.. Ama cahile bunu anlatamazsın..
    Çünkü o çoktan Honda'sını alıp Honda hayat onda demeye başlamıştır.. Yada ybr sini alıp bu japon en iyisi bu diyordur.. Herkes kendini avutma peşinde..

Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    Hikaye fenaa :D :D :D gerçekten cahil çok kardeş ya birde Apache için Çinli ile Honda arasında diyor honda servisleri.. Buna ne dersin :D

Tabiki de TVS markası ile HONDA markasını kıyaslayamazsın ama bir CBF150 ile Apache150'yi kıyaslarsan bir çok yönden Apache'nin daha iyi bir motosiklet olduğunu anlarsın.. Ama cahile bunu anlatamazsın..
    Çünkü o çoktan Honda'sını alıp Honda hayat onda demeye başlamıştır.. Yada ybr sini alıp bu japon en iyisi bu diyordur.. Herkes kendini avutma peşinde..
    mehmet biz gerçeği görüyoruz ama işte çoğu insan ne istediğini bilmiyor. bana keşke kawasaki alsaydın diyen bile oldu ve o anda ben cevap veremedim düşün işte. aklıma kenan sofuoğlunun'nun kullandığı yeşil motor geldi sadece o anda.

kawasaki dedi ama model söylemedi ve para var mı bakalım hiç bunu düşünmedi. bana kalsa hiç tereddüt etmeden bmw s1000rr alırım ama işte para lazım. bazı reşit olmamış arkadaşlarda gelip bana abi bu yolda hızlı giden motorlardanmı diye sormuştu :D o zamanda gülesim geldi ama cevabı verirken moralim bozuldu yine.

hayır dedim buna tip vermişler, gerisini koyuvermişler dedim. bu 120 civarı hız yapar, ekonomi motorudur bu ama birazda seri hızlanır sınıfına göre dedim. tabi çocuklar biraz burun kıvırdılar(bizde bir şey sandık gibi tavırlar falan)

işte gerçekler acı böyle. bunu satıp eski 2007 model cbr125 denemek istiyorum birazda.
    3Hilal bunu beğendi.

Motosikleti
    mehmet biz gerçeği görüyoruz ama işte çoğu insan ne istediğini bilmiyor. bana keşke kawasaki alsaydın diyen bile oldu ve o anda ben cevap veremedim düşün işte. aklıma kenan sofuoğlunun'nun kullandığı yeşil motor geldi sadece o anda.

kawasaki dedi ama model söylemedi ve para var mı bakalım hiç bunu düşünmedi. bana kalsa hiç tereddüt etmeden bmw s1000rr alırım ama işte para lazım. bazı reşit olmamış arkadaşlarda gelip bana abi bu yolda hızlı giden motorlardanmı diye sormuştu :D o zamanda gülesim geldi ama cevabı verirken moralim bozuldu yine.

hayır dedim buna tip vermişler, gerisini koyuvermişler dedim. bu 120 civarı hız yapar, ekonomi motorudur bu ama birazda seri hızlanır sınıfına göre dedim. tabi çocuklar biraz burun kıvırdılar(bizde bir şey sandık gibi tavırlar falan)

işte gerçekler acı böyle. bunu satıp eski 2007 model cbr125 denemek istiyorum birazda.
    Yeni kasa CBR125R lar güzel ama eskiler bisiklet gibi.. Apache kalıplı ve büyük motor ondan inip eski kasa cbr a binersen keyif alamazsın ben 2009 ve 2013 cbr125 sürdüm ordan biliyorum
    fatih.met bunu beğendi.

osmanico - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache RTR 150
    Sürat motorda Mustafa abiye geçen hafta gittiğimde sordum. Fiyatı ne olacak abi dedim. Pulsardan pahalı mı olacak dedim. O da bana pulsardan ucuz olacak dedi. Acaba Pulsar 200RS modelini mi dedi bilmiyorum :D eğer 200NS'ten ucuz olursa bu motor satar bence.

Motosikleti
    BMW F 750 GS

@Seko

Demek ki sen titreşimi hissetmiyorsun. Yoksa YBR veya CBF ile alakası yok. Titreşim olmasa ben de alırdım, güzel motor.

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:34 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:29 ----------

Alıntı osmanico adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sürat motorda Mustafa abiye geçen hafta gittiğimde sordum. Fiyatı ne olacak abi dedim. Pulsardan pahalı mı olacak dedim. O da bana pulsardan ucuz olacak dedi. Acaba Pulsar 200RS modelini mi dedi bilmiyorum :D eğer 200NS'ten ucuz olursa bu motor satar bence.
    Aynı şeyi bana bir TVS yetkilisi de söyledi. Rakiplerinden ucuz olacak dedi.

Motosikleti
    mondial x treme max
    fuarda 9 bin falan dediler o fiyatla gelirse hiç bir şey yapamaz. rtr150 parça kalitesini beğenmeme rağmen 200 ve 180 resimlerini de beğenmeme rağmen bu fuarda çok kof duruyordu sanki hemen kırılacak gibi benim kendi görüşüm rtrdeki parça kalitesi ve işçiliği ben bunda göremedim. ns 200 varken bu en falza 7500'e satar su soğutmalı değil yağ soğutmalı ayrıca beygir daha az???

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 1234513 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 5 kullanıcı var. (0 üye ve 5 misafir)