Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
33. sayfa BirinciBirinci ... 233132333435 ... SonuncuSonuncu

TVS Apache RTR 200 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    Bazı açılardan Pulsar'dan daha iyi özelliklere sahip olduğu sabit, bununla birlikte bu segmentte alım yapacak müşteriye neredeyse 30.000TL olan fiyatı / 4.000TL olan fiyat farkını açıklamak çok zor olur.

Varsın arkada ABS olmasın (bizi düşüren ön tekerin kilitlenmesi, orada var...), varsın kaydırmalı debriyaj olmasın (200cc cücük kadar torku olan motorda buna ne kadar ihtiyaç var?).

Net olan şu: TVS'de fiyat-segment uyumsuzluğu var...
    PLatooN ve crxforever bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    PLatooN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Asya T-19 150- CBF 150 - TVS RTR 200 V4
    Alıntı Cyan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bazı açılardan Pulsar'dan daha iyi özelliklere sahip olduğu sabit, bununla birlikte bu segmentte alım yapacak müşteriye neredeyse 30.000TL olan fiyatı / 4.000TL olan fiyat farkını açıklamak çok zor olur.

Varsın arkada ABS olmasın (bizi düşüren ön tekerin kilitlenmesi, orada var...), varsın kaydırmalı debriyaj olmasın (200cc cücük kadar torku olan motorda buna ne kadar ihtiyaç var?).

Net olan şu: TVS'de fiyat-segment uyumsuzluğu var...
    Adam on numara açıklama yapmış ben bu yorumun üstüne daha söylenebilecek bişey bulamıyorum

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Fiyatlara bak

Tabi kur ve vergi faktörü bunun en önemli sebebi.

Fakat 20bin'e Hero Hunk 200R varken,25bin'e Pulsar varken riskli işler 30binden piyasaya dalmak.

Maksat dostlar alışverişte görsün gibi sanki.

Bu segmentte şu an f/p açısından en iyi motosiklet Hero Hunk gözüküyör. Enjeksiyonlu,absli,19 hp motor.
    PLatooN ve yasinreis bunu beğendiler.

Motosikleti
    her ne kadar pahalı bulsamda bazı nedenlerden dolayı tvs apache rtr 200 modelini aldım umarım pişman olmam şimdilik herşey güzel
    potasyum bunu beğendi.

Motosikleti
    Allah herkezin gönlüne göre versin

potasyum bunu beğendi.

AzÇok - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Güle güle kullanın. Güzel motor. Distribütör firmaya Hindistan'da Pulsar200 Ns den %10 ucuza satılan motorun Türkiye 'de %20 daha pahalı satılmasının mantıklı açıklaması varmı sorun bence.

Motosikleti
    Alıntı AzÇok adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Güle güle kullanın. Güzel motor. Distribütör firmaya Hindistan'da Pulsar200 Ns den %10 ucuza satılan motorun Türkiye 'de %20 daha pahalı satılmasının mantıklı açıklaması varmı sorun bence.
    Teşekkür ederim;

çok haklısınız biliyorum ama kimse malını kötülemez sorsam eminim daha kaliteli motoruz falan filan diyeceler diye tahmin ediyorum.

Hatta bazı duyumlarına göre ne kadar doğru bilmiyorum bu bajajla tvs nin sahipleri hindistanda kuzenlermiş hatta fabrikalar bile karşı karşıyaymış.

BloodyBaron - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150 MH DRİFT>CBR500R
    Alıntı PLatooN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun. Motorunuz çok janti gözüküyor. Ben de driftten sonra japon 250ccye büyük ihtimal bütçem yetmeyeceği için hintlileri araştırmaya başladım. Umarım memnun olursunuz motorunuzdan.
    yasinreis bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı BloodyBaron adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun. Motorunuz çok janti gözüküyor. Ben de driftten sonra japon 250ccye büyük ihtimal bütçem yetmeyeceği için hintlileri araştırmaya başladım. Umarım memnun olursunuz motorunuzdan.
    teşekkür ederim,
    Geçmişte sıfır cbf150 alıp deneyimlemiş biri olarak şunu söyleyebilirim, fiyatlar bu kadar uçuk olmasaydı tercihim honda yada yamahadan olur du ama piyasanın şuanki durumu malum, alınmayacak kötü motor değil frenleri gayet güzel bu sabah sağ şerette ilerlerken önümdeki taksi yolcu indirdi geç fark ettim acil fren yaptım yerlerin ıslak olmasına rağmen gayet başarılı bi frenleme yaptık ivmelenmeside güzel bana yetiyor
    BloodyBaron bunu beğendi.

Motosikleti
    ybr 125
    her ne kadar pahalı bulsamda bazı nedenlerden dolayı tvs apache rtr 200 modelini aldım umarım pişman olmam şimdilik herşey güzel
    kötü bir haberim var sana.kurye arkadaşlarımdan aldığım habere göre yağ kaçakları ve silindir-gömlek kırma hastalığı var maalesef.sen sen ol motorunu sakın ha rodajda sıkma ,sonrasını bilemem.2.bir kötü haberim ise yine paketçi arkadaşlardan aldığım habere göre jupiter modeli de aynı hastalığa sahip,etrafta çok sayıda kol çıkaran jupiter var.tvs enjeksiyonda sıçmış gibi şu an...

Aylardır kullanıyorum. 10.000 km dur tekleme bile yapmadı motorum. Sizin kurye arkadaslariniz motora naptı acaba benim kullanan kurye arkadaşım resmen aşık motoruna.
    Huzur07 bunu beğendi.

kaan898 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    motoran torro,salcano astro 40
    Alıntı yasinreis adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kötü bir haberim var sana.kurye arkadaşlarımdan aldığım habere göre yağ kaçakları ve silindir-gömlek kırma hastalığı var maalesef.sen sen ol motorunu sakın ha rodajda sıkma ,sonrasını bilemem.2.bir kötü haberim ise yine paketçi arkadaşlardan aldığım habere göre jupiter modeli de aynı hastalığa sahip,etrafta çok sayıda kol çıkaran jupiter var.tvs enjeksiyonda sıçmış gibi şu an...
    arıza her zaman olabilir ,çok büyük markalar bile neler yaşadılar geçmişte nitekim tvs de ciddi bir marka,bu kadar yıldır yollarda motorları. o yüzden çok sıkıntı olacağını düşünmüyorum ama rodajda kırmak istersen her motoru kırarsın o ayrı,yani kullanıcı önemli
    Hızın kararı perfect,fazlası past perfect tir...

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

2 tane mesajınız var 2'side tvs başlığında sorunları içeren mesajlar.

Ne gibi kronik sorunları,kaç motosiklet kullanıcısı yaşamış rakam verirseniz diğer arkadaşlara daha doğru bilgi vermiş olursunuz.

Ben tvs 150'yi kaç bin km canını okuya okuya kullandım tık demedi.

Bu motor hala yolda vızır vızır geziyor.

200'lük versiyonunun da pek farklı olduğunu düşünmüyorum.

Üstelik çok daha teknolojik.
    M.balibey bunu beğendi.
    [CENTER][B] Sosyal Medya Hesaplarımız[/B]

[URL="www.facebook.com/motosiklet.net"][B][COLOR="#0000FF"]MT Facebook [/COLOR][/B][/URL]

[URL="https://www.instagram.com/motosikletnet/"][COLOR="#FF0000"][B]MT Instagram [/B][/COLOR][/URL][/CENTER]

Motosikleti
    Serviste 200 lüğü olan bi kaç kişiyle tanıştım hepside benim gibi motorlarından memnun şuan 1200 km deyim bir problem yaşamadım tanistigim kişilerin birisi 5 bin küsur km de idi biri 10 bine yaklaşmıştı hattâ içlerinden biri tek kontak 400 km gittiğini söyledi bilmiyorum umarım sorun yaşamayız şayet yasarsakda 2 yıl garantisi var

M.balibey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Serviste 200 lüğü olan bi kaç kişiyle tanıştım hepside benim gibi motorlarından memnun şuan 1200 km deyim bir problem yaşamadım tanistigim kişilerin birisi 5 bin küsur km de idi biri 10 bine yaklaşmıştı hattâ içlerinden biri tek kontak 400 km gittiğini söyledi bilmiyorum umarım sorun yaşamayız şayet yasarsakda 2 yıl garantisi var
    Tvsnin motoru sağlamdır ben 150likle tek marşla 580 km gittim. 9 senelik motor lastik hariç hiç sıkıntı çıkmadı. Hayırlı olsun.

AzÇok - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bu biraz asparagas olmuş.

Fakat, RTR200'ün fiyatı da asparagas

Motosikleti
    Fıat tüm modellerde sıkıntı ona şimdilik yapicak pek bir şey yok

Aranızda bu motoru kışın süren var mı? Arka tekerde fabrika çıkışlı çamur tutucu olmasına rağmen ayağımdan kafama kadar çamur içinde kalıyorum ben böyle saçma birşey görmedim.

coskun913 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pulsar 200 ns (siyah)
    Rtr 200 motorun euro 6 modellerinde smartconnect diye bi özellik var. Bluetooth bağlantısı kuruluyor ekranla. Sanırım 2021 model olanlar o şekilde gelecek. Konuyla ilgili bilgisi olan arkadaş varmı?

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    Alıntı coskun913 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Rtr 200 motorun euro 6 modellerinde smartconnect diye bi özellik var. Bluetooth bağlantısı kuruluyor ekranla. Sanırım 2021 model olanlar o şekilde gelecek. Konuyla ilgili bilgisi olan arkadaş varmı?
    Daha Euro 5 modeller yeni geldi. (TVS'de var mı bilmiyorum, başka markalardan bahsediyorum...) Euro 6 nereden çıktı acep?

REKLAM ALANI
33. sayfa BirinciBirinci ... 233132333435 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 5 kullanıcı var. (0 üye ve 5 misafir)