Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
19. sayfa BirinciBirinci ... 9171819202129 ... SonuncuSonuncu

TVS Apache RTR 200 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    Motopixel'in yaptığı hatalara çok takılmıyordum, kim ne reklam vermiş tadında seyrediyordum ama Motoguzzi V85 TT incelemesinde şaftta güç kaybının zincirden az olduğu beyanı bardağı dolduran son damla oldu, artık seyretmiyorum...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    AzÇok - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Cyan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motopixel'in yaptığı hatalara çok takılmıyordum, kim ne reklam vermiş tadında seyrediyordum ama Motoguzzi V85 TT incelemesinde şaftta güç kaybının zincirden az olduğu beyanı bardağı dolduran son damla oldu, artık seyretmiyorum...
    Amatör bir vlogger inceleme çekip yayınlasa hatalar affedilir tabii ki. Eğer profesyonelim diyorsan en azından hataları düzelteceksin. İncelemenin yayın tarihi 17 Haziran 2019. Haziran ayının sonuna geldik. Hatalı inceleme hala yayında duruyor. Maaşallah nazar deymesin.

Motosikleti
    Forza 250
    Alıntı AzÇok adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Amatör bir vlogger inceleme çekip yayınlasa hatalar affedilir tabii ki. Eğer profesyonelim diyorsan en azından hataları düzelteceksin. İncelemenin yayın tarihi 17 Haziran 2019. Haziran ayının sonuna geldik. Hatalı inceleme hala yayında duruyor. Maaşallah nazar deymesin.
    Aslında bunun nedeni bu arkadaşın profesyonel kameraman ve kurgucu olmasına rağmen amatör motorcu olmasından kaynaklanıyor. Altın Elbiseli Adam gibi CSS kurslarına katılmış, çevirmenlik yapmış, işin tekniğini bilen bir adam beklemeyin. Videoları izlemeyiz, beğenmeyiz olur biter...
    SYM Gts Evo 250, SYM Maxsym 400,KTM Duke 390,Xmax 400abs, Joymax250, Forza250

levend84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ......
    Fiyat:

18.900 tl olmuş.

yigozya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ Gsx250r
    Alıntı levend84 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Fiyat:

18.900 tl olmuş.
    Abow
    Eve geç varmak hiç varamamaktan iyidir..

Fiyat:

18.900 tl olmuş.
    Bunlara inat motosiklet almayacağım. Son çare 50 cc iki zamanlı motor alıp bisikletime takacağım.
    Tabii İsotların bir suçu yok. Vergiyi ceplerinden ödeyecek değiller.

Tmax 530 hayalim vardı. Şartlar nedeniyle değiştirdim. XJ6 diyordum. Şartlar nedeniyle değiştirdim. CB500F diyordum. Şartlar nedeniyle değiştirdim. RTR200 diyordum. 50 cc ye kadar ineceğiz galiba...

Motosikleti
    ......

Redkit...

Haftada bir temizliyordum bundan gayri iki güne bir siler temizlerim,boyası dökülene kadar devam..

Eldekinin gıymatını bilmek lazım..

Motosikleti
    TVS Apache RTR 200 ABS
    https://i.hizliresim.com/GZ2YoV.jpg

Redkit...

Haftada bir temizliyordum bundan gayri iki güne bir siler temizlerim,boyası dökülene kadar devam..

Eldekinin gıymatını bilmek lazım..
    Kaç bin km oldu usta

Motosikleti
    ......
    Alıntı laz61 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kaç bin km oldu usta
    Hafız,1 aydır işlerim yoğundu epey binemedim,dadina doyamadim,.

24.650km

Alali 1 sene 1 hafta olmuş..

Motosikleti
    TVS Apache RTR 200 ABS
    Hey maşallah motor ne zaman reflektiye olucak merak ediyorum açıkçası. Çoğu apacheye ülkemizde 30-40 binde motoe yapıyorlar.

Motosikleti
    ......
    Alıntı laz61 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hey maşallah motor ne zaman reflektiye olucak merak ediyorum açıkçası. Çoğu apacheye ülkemizde 30-40 binde motoe yapıyorlar.
    Motoru kullanmasini bilmek lazim,her ustayim diyenin lafina guvenip motoru kadavra yapmamak lazim.vs.

30-40 bin birsey degil.

Motorum daha yeni yeni kendine geliyor.

Gazı çevirdigimde 120-130 demesin hele,çöpe atarim direk..

Sürekli Sıkıştirmadan,bakimlarini itina ile yaparak,rektefiye yapmadan 100bin km deviririm,ahanda buraya yazdim.

Motosikleti
    cıks
    Motoru kullanmasini bilmek lazim,her ustayim diyenin lafina guvenip motoru kadavra yapmamak lazim.vs.

30-40 bin birsey degil.

Motorum daha yeni yeni kendine geliyor.

Gazı çevirdigimde 120-130 demesin hele,çöpe atarim direk..

Sürekli Sıkıştirmadan,bakimlarini itina ile yaparak,rektefiye yapmadan 100bin km deviririm,ahanda buraya yazdim.
    onu çinliler yapıyor 200 bin filan olsun bari hedef ama sıkılırsın kesin
    halimiz itten beter, keyfimiz paşada yok

200 cc adventure turing olur mu? TVS yaparsa üstelik cüzdan dostu olur.
    Adamlar yapmış. Olmuş ta. Bayıldım vallahi.
    https://youtu.be/aEUDzMwrvvE

Motosikleti
    ......
    Rtr200,

Drag ta alayinin eline veriyor.

Ns200
    Duke
    Mt15(19hp)
    R15(19hp)

Videosu

https://youtu.be/fD8EmqVLJFc
    yigozya bunu beğendi.

yigozya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ Gsx250r
    ÖTV indirimi de bitince 15'ten 17-18'e çıktı fiyat :( pişmanım
    levend84 bunu beğendi.
    Eve geç varmak hiç varamamaktan iyidir..

@levend84
    Düz yolda Bajaj NS200 daha hızlı. Son hızı daha fazla. Bir pist yarışı videosu buldum. NS200 ve Apache 200 arasında. İşin içine virajlar girince NS200 geride kalıyor. Fakat düzlüklerde işi bitiriyor.
    https://youtu.be/aygKGvs4Y50

İki motor arasında tercihimi daha yavaş olmasına rağmen TVS den yana kullanırdım.
    yigozya bunu beğendi.

Motosikleti
    ......
    @levend84
    Düz yolda Bajaj NS200 daha hızlı. Son hızı daha fazla. Bir pist yarışı videosu buldum. NS200 ve Apache 200 arasında. İşin içine virajlar girince NS200 geride kalıyor. Fakat düzlüklerde işi bitiriyor.
    https://youtu.be/aygKGvs4Y50

İki motor arasında tercihimi daha yavaş olmasına rağmen TVS den yana kullanırdım.
    Videodaki onemli bir detayda,

Rtr 200 Yag sogutmali olmasina ragmen,performansinda hicbir eksilme yok.

İstikrar,istikrar..

Adamlar olayi çozmuş.

Pilotlara zaten laf yok,

Benim diyen 600cc mahalle bebelerini cebinden cikarir..

Ustelik bozuk satihli piste rağmen..

Sicak temiz asfalt olsa,tapagaz girerler.

Şimdi sıra geldi motor almaya. Fakat vaziyet bilmece gibi. Yakın zamanda 250 cc altı ÖTV sıfırlama tekrar yapılırsa, ben de motoru almış olursam üzülürmüyüm acaba? diye düşünüyorum.Ayrıca RTR 200'ün performansı şehirlerarası yollar için biraz noksan kalıyor gibi. Müzelik olsa da SYM Wolf 250, ya da michelin lastiklerle gelen BN251 kafa karıştırıyor. Hemen yelkenleri suya indirebileceğim TRK251 ise ahmakça koyulan fiyatı nedeniyle gündeme giremiyor. Malum. Bütçe sınırlı. Japon motorlar rüyama bile girmiyor. Bu arada Sürat motorda RTR 200 için arka çanta demiri ve orijinale göre güzel olan koruma demiri mevcut. Sanıtım Benelli BN251 ile deneme sürüşü yapıp titremesi tahammül sınırlarımı aşıyor mu, kıçı başı ayrı oynuyor mu bakacağım.

Motosikleti
    ......
    Şimdi sıra geldi motor almaya. Fakat vaziyet bilmece gibi. Yakın zamanda 250 cc altı ÖTV sıfırlama tekrar yapılırsa, ben de motoru almış olursam üzülürmüyüm acaba? diye düşünüyorum.Ayrıca RTR 200'ün performansı şehirlerarası yollar için biraz noksan kalıyor gibi. Müzelik olsa da SYM Wolf 250, ya da michelin lastiklerle gelen BN251 kafa karıştırıyor. Hemen yelkenleri suya indirebileceğim TRK251 ise ahmakça koyulan fiyatı nedeniyle gündeme giremiyor. Malum. Bütçe sınırlı. Japon motorlar rüyama bile girmiyor. Bu arada Sürat motorda RTR 200 için arka çanta demiri ve orijinale göre güzel olan koruma demiri mevcut. Sanıtım Benelli BN251 ile deneme sürüşü yapıp titremesi tahammül sınırlarımı aşıyor mu, kıçı başı ayrı oynuyor mu bakacağım.
    Aga,samimi ve gerçekci olursak,sen 2.el temiz bir inazuma al bak keyfine,anladigim kadariyla yaşini başini almiş oturakli birisin.başkada motor bakma.macerada arama.

İşin gucun rast gelsin.

Aga,samimi ve gerçekci olursak,sen 2.el temiz bir inazuma al bak keyfine,anladigim kadariyla yaşini başini almiş oturakli birisin.başkada motor bakma.macerada arama.

İşin gucun rast gelsin.
    Teşekkür ederim. İş hiç hesapta olmayan bir yere gitti. Suzuki Burgman UH200 aldım. ABS li 2017 model. 18 binde. Kullanınca çok hoşuma gitti. Aldım. Daha önce kullandığım XCITY250 den daha konforlu. Frenleri daha güzel. Onun kadar atik. İnşallah sağlıkla gezmek kısmet olur.

REKLAM ALANI
19. sayfa BirinciBirinci ... 9171819202129 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)