Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 2345614 ... SonuncuSonuncu

TVS Apache RTR 200 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    tvs apache
    Verdiğiniz bilgiler için sağolun bu motoru görmeden başka bir motor almak istemiyorum

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Arkadaşlar Hazirana girdik motor nerde kaldı ya ehliyeti aldık bekliyoruz ??

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    R25
    valla bende meraktan falan şöyle bir araştırdım.sanırım hindistanda bu ay başlamış satışı.bu taraflara falan gelmesi ağustos eylül gibi olabilir.3 4 ay sonra geldiğini hesaplarsan böyle bir tarih çıkıyor.youtube a bakarsanız zaten adam akıllı videosu bile yok.hepsi fabrikanın kendi pistinde yapılmış.kısacası daha çok beklersiniz gibi.

Alıntı burak burk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    valla bende meraktan falan şöyle bir araştırdım.sanırım hindistanda bu ay başlamış satışı.bu taraflara falan gelmesi ağustos eylül gibi olabilir.3 4 ay sonra geldiğini hesaplarsan böyle bir tarih çıkıyor.youtube a bakarsanız zaten adam akıllı videosu bile yok.hepsi fabrikanın kendi pistinde yapılmış.kısacası daha çok beklersiniz gibi.
    Bendeki şansla gider motoru alırım 2 hafta sonra satışa başlarlar kesin hadi hayırlısı. Keşke bi açıklama yapsa Türkiye sorumlusu

Motosikleti
    tvs apache
    Gecikirse çok müşteri kaybederler bunun farkındadırlar umarım ama bu motor bu segmentte iş yapar şahsen ben merakla bekliyorum

Motosikleti
    tvs apache
    Rtr 200 den bir haber yok mu arkadaşlar

osmanico - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache RTR 150
    Arkadaşlar geçen ayın 20'sinde sürat motorda Mustafa abiye sormuştum. Bu motor noldu ne Zaman gelecek dedim. Haziran ortası dedi. Pulsardan ucuz olacak dedi. Hadi hayırlısı bakalım ne olacak.
    Yarın müsait olursam sürat motora gidip tekrar sorarım buraya yazarım.

mustafa42121 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Dusunun bu motor pirelli lastikle, yakit enjeksitonuyla , bu tasarimla 8000-9000 oluyor. Olmaz ama olursa pulsardan cok satar. Hatta cbf,ybr den bile cok satar.

Motosikleti
    tvs apache
    Alıntı mustafa42121 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dusunun bu motor pirelli lastikle, yakit enjeksitonuyla , bu tasarimla 8000-9000 oluyor. Olmaz ama olursa pulsardan cok satar. Hatta cbf,ybr den bile cok satar.
    Aynen titreşi az olursa kuryeler yönelir diye düşünüyorum zaten tvs kullananlar kalitesinin farkındalar fiyatını da fazla şişirmezlerse tabiki fiyat konusu belirleyici olacak gibi

acestor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    reklamlar...
    Nedendir bilmiyorum ama sanıyorum ki o ismi ve kullanıcı kitlesi olduktan sonra bisiklet fiyatına olsa da almam bu motoru şahsen.

Motosikleti
    tvs apache
    Alıntı acestor adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Nedendir bilmiyorum ama sanıyorum ki o ismi ve kullanıcı kitlesi olduktan sonra bisiklet fiyatına olsa da almam bu motoru şahsen.
    Sende ne hoşuna gidiyorsa onu al kardeş motor işi gönül işi gibidir

Motosikleti
    Ybr esd 125-x max 250
    Pendik geçit motorda denemek için getirmişler baktım bindim ara hizlanmalar vs fena değildi .90 km ye kadar 3.viteste çıktım titresim yoktu .oturusu bajaj ns 200 den iyiydi 8binli rakamlarla piyasaya çıkacak dedi kırmızı beyaz sarı varmış keşke yesilde olsaydı ..sesi gayet güzel tok bi sesi var ybr den sonra xmax a gecmezsem aklıma yattı bir aya satışa çıkar dedi ..ust grenajdaki plastik kalitesi vasat cbr vs daha iyi...küçük de olsa fikir verebilir

Motosikleti
    tvs apache
    Gelecek gelecek çıkmaz ayın son çarşambasına gelir onlar getirinceye kadar kış olur kime satacaklarsa artık o saatten sonra

harun27 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2023 Vespa Primavera 150
    Alıntı kazım kazım adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gelecek gelecek çıkmaz ayın son çarşambasına gelir onlar getirinceye kadar kış olur kime satacaklarsa artık o saatten sonra
    İnşallah 2020 gibi fuar sonrası satışa sunulacak

APALA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ARMadillo
    Alıntı fatih.met adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yaa sorma, titremesi pek sorun değil benim için. bugün benim sarı apaçi hoşuna gitti bir genç arkadaşın ve yanıma gelip bazı şeyler sordu. neyse işte biraz sohbet ettik, elemanı tanımıyorum bu arada.

cbr125 falan konuştuk ve elemanın demesine göre cbr125 0-100 km hıza 3 saniyede çıkıyormuş, ben ne diyeyimki şimdi çocuğa sen haklısın deyip geçiceksin

ben yinede dayanamadım ve dedimki yamaha yzf r6 bile 3 saniyede çıkamayabiliyor o hıza ve sen nasıl 125cc tek silindir bir makine için bunu söylersin dedim ama eleman bir kere at gözlüğü takmış yapıcak bir şey yoktu.

sonra benim motorumun 0-100 hıza kaç saniyede çıktığını sordu ve bende 12 saniye falandır ama denemedim dedim. eleman motorumun gitmediğini söyledi ve böyle bir cahilin sözü bile beni iki dakikada çökertti :( saçlarım beyazladı, kan ter içinde kaldım. bir an ölmek istedim ama bir anlık.

şaka bir yana ama insan çok kötü bozuluyor, sonra bana cbf250 çok hızlı dedi ve bende onun neresi hızlı dedim zaten orda koptu filim artık.

iyi akşamlar deyip devam ettik.

edit: motorumu beğenmese gelip sorular sormazdı. bu arada motorumu hep taciz ediyorlar. gerçekten çok yakışıklı bir motor, hakkını yemeyin. cbf150 ve ybr125 ile arasında karizma ve güç farkı var. millet alışmış honda-yamaha-kawasaki-suzuki.
    Doğru söze ne hacet diye bir laf var. Şuan tam olarak böyle demek istiyorum.
    Millet alışmış aga.

Duyduklarım;

-kaçlık,
    -kaç basıyo abiğ bu,
    -(motor hacminin sonuna lik,luk gibi eklemeler yaparak) 150 lik mi, 600 lük mü?
    -Kaç lira bu?
    -Bizim bi abide.......
    -Bende bi motor vardı....
    -Ben 100 lük mondialle.......
    -Yamaha 125likle........
    Bla bla bla...

Bu soruları duyarken içimden geçenler ;
    -Adeyyo, A A deyyo, Adeyyo adeyyooooo. Nı nı nı nınınınııııııı. La ece seçkin ne şeker ni tip ya hey allahım anuuuuu
    -ula ünideki kankam barış şimdi yanımda olsa, ""liseli kızlar gibi ece mi dinliyon Pala, bırak şu işleri sakalından utan yar.... Sen yakında "prensesler gibiydim ben baba evinde" de dinlersin puhahahaha""" derdi... Özledim kankamıı.
    -O değil de amma sıcak ha. Ne B.k yesek anlamadım ki.
    Bla bla bla

Bu soruların duyduktan sonra verdiğim cevap.

-Kardeşim güzel motor bu. İnternette çok yazıyo bak.
    (diretmeye devam ederse)
    -Kardeşim, ben malım. Valla bak. Kazıklandım ben. Şimdiki aklım olsa koşa koşa gider, dediğin 100 lük mondial midir, Küba mıdır nedir ondan alırım. Ben malım ben. Sen bakma bana.

Edit: yine yazarlığım tuttu. Çok yazı yazdım. Zaten gülen surat yapamıyorum.
    fatih.met bunu beğendi.

Motosikleti
    tvs apache
    Alıntı harun27 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İnşallah 2020 gibi fuar sonrası satışa sunulacak
    Yazık ettiler bu motora yaa ben umudu kestim benim 150 rtr ye yeni lastik sıpariş verdim bu senede devam

07DFB18 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GRAND DİNK 150 ,tvs pep,TVS APACHİ 150
    arkadaşlar bu yıl hüsrana uğrattı tvs. "2017 ocak ayına kaldı" dendi

Motosikleti
    tvs apache
    Alıntı 07DFB18 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar bu yıl hüsrana uğrattı tvs. "2017 ocak ayına kaldı" dendi
    Yani kısaca bu yıl umudu kesin :(

Motosikleti
    tvs rtr 150 hyper edge
    alet çok güzel,
    yıllardır bir türlü motorunu değiştiremeyen benim gibi meraklıları heyecanlandıracağı kesin.
    enjeksiyonlu ve absli olan en full opsiyonu için hindistan fiyatı 5000tl civarında, aynı rakam enjeksiyonlu pulsar için hindistanda 4400tl.
    bu durumda 9000tl civarında fiyat gelmesi normaldir, plaka ruhsat dahil 10000tl yi geçmezse alınabilir diye düşünüyorum.
    ama pulsar gibi çok satmak isterlerse o zaman 7999tl bandından girmelerinde fayda var. heronun durumunu gördük, karizmanın en boş modelini getirip 7000e satmaya çalıştılar şimdi 6000e bitirmeye uğraşıyolar. karizma kötü motor demiyorum, ama arkadaş bari yan karenajları getirin o ne öyle.
    özetleyecek olursak; rüştünü ispatlamış bir firma tvs, ancak fiyat yine alımda en büyük etken olacaktır.

hokka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache RTR 200 FI 4V
    2014te geçirdiğim kazadan sonra motora ara vermiştim bu uzun aradan sonra yeniden heveslendim.ama baktım ki tvs o zamandan bu zaman kadar kendini yenilemekte bayağı geri kalmış hem de pulsar gibi büyük bir rakibi varken. ben pulsar almayı düşünüyordum ama tvs 200 ü gördükten sonra beklemedeyim. umarım fiyat çok uçuk olmaz. 2017 fuarında ziyaret edip hakkında yeni bilgi edinenler varsa yorumlarını eksik etmesinler . merakla bekliyoruz.

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 2345614 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 9 kullanıcı var. (0 üye ve 9 misafir)