Türkiyenin En Büyük Motosiklet Aksesuarları Sitesi
Kapat
Üye Girişi
Motovento
Motoruma.com
Motomax
REKLAM ALANI
33. sayfa BirinciBirinci ... 23313233

TVS Apache RTR 200 4V

CFMOTO Z Force 550
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    2016 CB500F
    Bazı açılardan Pulsar'dan daha iyi özelliklere sahip olduğu sabit, bununla birlikte bu segmentte alım yapacak müşteriye neredeyse 30.000TL olan fiyatı / 4.000TL olan fiyat farkını açıklamak çok zor olur.

Varsın arkada ABS olmasın (bizi düşüren ön tekerin kilitlenmesi, orada var...), varsın kaydırmalı debriyaj olmasın (200cc cücük kadar torku olan motorda buna ne kadar ihtiyaç var?).

Net olan şu: TVS'de fiyat-segment uyumsuzluğu var...
    PLatooN bunu beğendi.

Motosiklet Aksesuarları ve Ekipmanları Online Satış Sitesi
    REKLAM ALANI
    Motomax
    PLatooN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS RTR 200 V4
    Alıntı Cyan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bazı açılardan Pulsar'dan daha iyi özelliklere sahip olduğu sabit, bununla birlikte bu segmentte alım yapacak müşteriye neredeyse 30.000TL olan fiyatı / 4.000TL olan fiyat farkını açıklamak çok zor olur.

Varsın arkada ABS olmasın (bizi düşüren ön tekerin kilitlenmesi, orada var...), varsın kaydırmalı debriyaj olmasın (200cc cücük kadar torku olan motorda buna ne kadar ihtiyaç var?).

Net olan şu: TVS'de fiyat-segment uyumsuzluğu var...
    Adam on numara açıklama yapmış ben bu yorumun üstüne daha söylenebilecek bişey bulamıyorum

Moderatör Uğur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Fiyatlara bak

Tabi kur ve vergi faktörü bunun en önemli sebebi.

Fakat 20bin'e Hero Hunk 200R varken,25bin'e Pulsar varken riskli işler 30binden piyasaya dalmak.

Maksat dostlar alışverişte görsün gibi sanki.

Bu segmentte şu an f/p açısından en iyi motosiklet Hero Hunk gözüküyör. Enjeksiyonlu,absli,19 hp motor.
    PLatooN ve yasinreis bunu beğendiler.

Motosikleti
    TVS RTR 200 V4
    her ne kadar pahalı bulsamda bazı nedenlerden dolayı tvs apache rtr 200 modelini aldım umarım pişman olmam şimdilik herşey güzel
    potasyum bunu beğendi.

Motosikleti
    TVS RTR 200 V4
    Allah herkezin gönlüne göre versin

potasyum bunu beğendi.

AzÇok - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Burgman UH200
    Güle güle kullanın. Güzel motor. Distribütör firmaya Hindistan'da Pulsar200 Ns den %10 ucuza satılan motorun Türkiye 'de %20 daha pahalı satılmasının mantıklı açıklaması varmı sorun bence.

Motosikleti
    TVS RTR 200 V4
    Alıntı AzÇok adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Güle güle kullanın. Güzel motor. Distribütör firmaya Hindistan'da Pulsar200 Ns den %10 ucuza satılan motorun Türkiye 'de %20 daha pahalı satılmasının mantıklı açıklaması varmı sorun bence.
    Teşekkür ederim;

çok haklısınız biliyorum ama kimse malını kötülemez sorsam eminim daha kaliteli motoruz falan filan diyeceler diye tahmin ediyorum.

Hatta bazı duyumlarına göre ne kadar doğru bilmiyorum bu bajajla tvs nin sahipleri hindistanda kuzenlermiş hatta fabrikalar bile karşı karşıyaymış.

BloodyBaron - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150 MH DRİFT
    Alıntı PLatooN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun. Motorunuz çok janti gözüküyor. Ben de driftten sonra japon 250ccye büyük ihtimal bütçem yetmeyeceği için hintlileri araştırmaya başladım. Umarım memnun olursunuz motorunuzdan.
    yasinreis bunu beğendi.

Motosikleti
    TVS RTR 200 V4
    Alıntı BloodyBaron adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun. Motorunuz çok janti gözüküyor. Ben de driftten sonra japon 250ccye büyük ihtimal bütçem yetmeyeceği için hintlileri araştırmaya başladım. Umarım memnun olursunuz motorunuzdan.
    teşekkür ederim,
    Geçmişte sıfır cbf150 alıp deneyimlemiş biri olarak şunu söyleyebilirim, fiyatlar bu kadar uçuk olmasaydı tercihim honda yada yamahadan olur du ama piyasanın şuanki durumu malum, alınmayacak kötü motor değil frenleri gayet güzel bu sabah sağ şerette ilerlerken önümdeki taksi yolcu indirdi geç fark ettim acil fren yaptım yerlerin ıslak olmasına rağmen gayet başarılı bi frenleme yaptık ivmelenmeside güzel bana yetiyor
    BloodyBaron bunu beğendi.

Alıntı PLatooN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    her ne kadar pahalı bulsamda bazı nedenlerden dolayı tvs apache rtr 200 modelini aldım umarım pişman olmam şimdilik herşey güzel
    kötü bir haberim var sana.kurye arkadaşlarımdan aldığım habere göre yağ kaçakları ve silindir-gömlek kırma hastalığı var maalesef.sen sen ol motorunu sakın ha rodajda sıkma ,sonrasını bilemem.2.bir kötü haberim ise yine paketçi arkadaşlardan aldığım habere göre jupiter modeli de aynı hastalığa sahip,etrafta çok sayıda kol çıkaran jupiter var.tvs enjeksiyonda sıçmış gibi şu an...

Aylardır kullanıyorum. 10.000 km dur tekleme bile yapmadı motorum. Sizin kurye arkadaslariniz motora naptı acaba benim kullanan kurye arkadaşım resmen aşık motoruna.

ANES MOTOR
    Hero Motosiklet
33. sayfa BirinciBirinci ... 23313233

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (1 üye ve 2 misafir)