Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
20. sayfa BirinciBirinci ... 10181920212230 ... SonuncuSonuncu

TVS Apache RTR 200 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    levend84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ......
    Alıntı AzÇok adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Teşekkür ederim. İş hiç hesapta olmayan bir yere gitti. Suzuki Burgman UH200 aldım. ABS li 2017 model. 18 binde. Kullanınca çok hoşuma gitti. Aldım. Daha önce kullandığım XCITY250 den daha konforlu. Frenleri daha güzel. Onun kadar atik. İnşallah sağlıkla gezmek kısmet olur.
    Oh oh,uh200 harika tercih,zımba gibi makina.hiic kafayi bulandirma,forza,xmax ne sunuyorsa,burgman fazlasini sunar..hem kalite hem muhendislik.

1 yil xmax kullandim,uh200 kullanmadim ama yakindan inceledim,uzerindeki malzeme kalitesi bir tık daha iyi,birleşimler vs.hatta radyatoru xmax tan daha buyuk(malum motor konumu itibariyle scooterlerin kaderidir hararet ve perf.kaybi) ..

Kazasiz belasiz kullanin..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    AzÇok - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı levend84 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Oh oh,uh200 harika tercih,zımba gibi makina.hiic kafayi bulandirma,forza,xmax ne sunuyorsa,burgman fazlasini sunar..hem kalite hem muhendislik.

1 yil xmax kullandim,uh200 kullanmadim ama yakindan inceledim,uzerindeki malzeme kalitesi bir tık daha iyi,birleşimler vs.hatta radyatoru xmax tan daha buyuk(malum motor konumu itibariyle scooterlerin kaderidir hararet ve perf.kaybi) ..

Kazasiz belasiz kullanin..
    Teşekkür ederim. RTR 200'e harcayacağım paranın 2000 TL azına Burgman'a binmek daha cazip geldi. Topcase kullanmama gerek kalmadı. Saklama alanları ve bagajı yeterli.
    RTR200 inşallah piyasada yer tutar. TVS markası iyi bir marka.

Motosikleti
    ......
    Teşekkür ederim.
    RTR200 inşallah piyasada yer tutar. TVS markası iyi bir marka.
    Rica ederim,

Zamaninda suzuki ile partnerlik yapan tvs,cidden muhendisligini her geçen sure katliyor.

Rtr200 ve 310RR da kullanilan nano friks kaplama piston cidden bir devrimdir.ve termal isi transferinde sadece yağ sogutucu radyator kullanarak, su soğutma sisteminin performansini sunar,kisaca daha basit ve daha az kompenantla uzun vadede kullanici odakli sorunsuzluk getirisi sağlar.

@levend84
    Az daha sıfır RTR180 alacaktım. Ekonomik olsun. Keçi gibi her yere tırmansın diye. Fakat, Kasım- Aralık aylarında bile İstanbul İzmir arası yol yapmam gerekiyor. Zatürre eder diye korktum. Aslında benim kullandığım yerlerde en uygun motor RTR180. Çalışmazsa ayaktan çalıştırılır.

Motosikleti
    ......
    @levend84
    Az daha sıfır RTR180 alacaktım. Ekonomik olsun. Keçi gibi her yere tırmansın diye. Fakat, Kasım- Aralık aylarında bile İstanbul İzmir arası yol yapmam gerekiyor. Zatürre eder diye korktum. Aslında benim kullandığım yerlerde en uygun motor RTR180. Çalışmazsa ayaktan çalıştırılır.
    Sağlik olsun,burgman pişman etmez,kışlık mitas lastikleri tak bak keyfine,stok ön camida uzun zaten ilave cam veya deflektore gerek yok.

Yakitta uzmez,fiyati hesapli ön arka balata takimi al,yağ filtresi benim tvs ile ayni birebir,tvs apache yag filtresi al,kayiş al,kenara koy.elinin altinda dursun.yedeklerin.

Sa arkadaşlar tvs 150 var bende gaz verince bağırıyor gitmiyordu 70 zor çıkıyordu. Debriyaji değiştirdik yine aynı başka ne sıkıntısı olabilir?

Motosikleti
    ......
    Alıntı oomerozn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sa arkadaşlar tvs 150 var bende gaz verince bağırıyor gitmiyordu 70 zor çıkıyordu. Debriyaji değiştirdik yine aynı başka ne sıkıntısı olabilir?
    A.s.

Debriyaj kavrama ayari ne durumda?
    Konulan yağ nedir?mineral,yari sentetik,tam sentetik veya otomobil yaği?

Balata plakalari takilirken doğru ve uygun boşluklu takildi mi?

Göbek civata somunu uygun torkla sıkıldı mı?

Hepsi tamam sorun diyaframdaymış usta öyle dedi sipariş verdim bakalım pazartesi yada salı günü yazarım. Teşekkürler

Motosikleti
    ......
    İyide,motor bagiriyor ama gitmiyor diyorsun??

Tvs lerin diyafram lastigi olayini biliyorum,

Amma velakin,diyafram sorunlu olsa zaten ne gaz yer ne bagirir,7bin devirin uzerine çikamazsin..

Neyse madem siparis vermissin,gelince taktir bakalim,ama konu basligini guncelle,son durumu bende merakla bekliyorum

Sorun diyaframmış değişince düzeldi

---------- Mesajlar birleştirildi - 05:13 ---------- bir önceki mesaj zamanı 05:10 ----------

Gazı yiyor hocam dediğiniz gibi 7000 de bağırıyor 70 geçmiyor yol durumuna göre değiştik düzeldi

Ya hiç rtr 200 alan yok mu ? hiç mi satılmadı bu motor ?

Motosikleti
    ......
    Alıntı buteo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ya hiç rtr 200 alan yok mu ? hiç mi satılmadı bu motor ?
    Forumda bir arkadas vardi,

Kullanicisi az,satin alanlar var.

Benim gordugum fb.grubunda 13 kişide var.

Sanirim foruma girmiyorlar.

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:06 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:13 ----------

http://www.motosiklet.net/forum/moto...200-4v-15.html

15.sayfa

Forumda bir arkadas vardi,

Kullanicisi az,satin alanlar var.

Benim gordugum fb.grubunda 13 kişide var.

Sanirim foruma girmiyorlar.

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:06 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:13 ----------

http://www.motosiklet.net/forum/moto...200-4v-15.html

15.sayfa
    sağolun görmüştüm ama başka birilerinden de bilgi gelse fena olmazdı :D bana kalırsa bu motoru getirmekte çok geç kaldılar , fiyatlar uygunken ve insanların alım gücü biraz daha iyiyken getirseler ciddi bir alıcı kitlesi olurdu çok yazık oldu güzelim motora

Aslında güzel motor. Fakat bizde son hız takıntısı olduğu için pek rağbet görmedi. Aslında rakibi sayılan Bajaj Pulsar'da satışlarda ciddi bir duraklama içinde olduğunu sanıyorum.
    Apache 200'ün de pek satılmadığı belli. 2. elde daha bir kaç aylık motoru 15 binden satmaya çalışanlar var.

Motosikleti
    ......
    https://youtu.be/CximInLUeLw

Video taze,

Rtr 180
    160
    200

Hepsine,update gelmis

Rtr 160/180 standart yag sogutmali,efi,abs.

Motorlar cidden saglam,tvs pişman ettirmiyor.

Fren balatasindan baska sarf malzeme ihtiyaci yok,bozulmuyor zalım..

Elektrik tesisati Minda,o da yamaha Fz serisi,honda cb160 hornet serisi,bmw g310r da kullanilan tesisat.

46bin km kullandim 180 ligi.

Adamlar taş gibi motor uretiyor.

Uzun vadeli kullanmadan bok atanlara bakmayin.

Arjantin,kolombiya vb.guney amerika ulkelerinde bile çatir çatir satiyor.
    yigozya bunu beğendi.

Merhaba arkadaşlar.
    Levend başkan sana Hero' nun yeni 200cc modellerini sorabilir miyim?
    Basit yapılı, sağlam ve ekonomik bir motor arayışındayım. Özellikle xpulse 200T kullanım amacıma uygun bir model gibi görünüyor. Fikirlerinizi alabilir miyim?

Alıntı reo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar.
    Basit yapılı, sağlam ve ekonomik bir motor arayışındayım. Özellikle xpulse 200T kullanım amacıma uygun bir model gibi görünüyor. Fikirlerinizi alabilir miyim?
    ben de x pulse 200 ve 200t modellerine kafayı takmış durumdayım, hindistan da onlarca inceleme videosu çekilmiş, çoğunu izledim genel olarak olumlu ve iyi olarak lanse ediliyor sadece birazcık daha güç olsa daha iyi olurdu diyorlar bir de selesi rahatsız diyorlar, özellikle 400 cc olsa süper olurdu yorumunu çok yapıyorlar, royal enfiel himalayan modeli ile de çok karşılaştırma videosu var

Kısacası güzel motorlar biri enduro diğeri şehir motosikleti eğer pahalı fiyat çekmezlerse çok satılacaklarını da düşünüyorum

Motosikleti
    ......
    Merhaba arkadaşlar.
    Dostum,tvs den şaşma.

İlla yuksek ve enduro ayari istiyorsan 2.el honda crf 250L al bak keyfine.

Dostum,tvs den şaşma.

İlla yuksek ve enduro ayari istiyorsan 2.el honda crf 250L al bak keyfine.
    Ben enduro değil biraz güçlü commuter istiyorum. Aslında rtr 200 tam benim istediğim motor ama gövde tasarımı çok sportif, ona çocukla beraber binemem. Bir de yaş itibariyle olmaz, rtr 200 tam genç motoru.
    Tvs 200cc motorlu bir yol motosikleti çıkarsa düşünmem alırım ama alternatif olarak diğer hintli hero ya bakıyorum. Dominar veya vstorm250 için niyetlenmistim ama o kadar para vermek istemiyorum.
    Öneriniz olursa açığım vesselam.
    Teşekkürler.

Motosikleti
    ......
    Ben enduro değil biraz güçlü commuter istiyorum. Aslında rtr 200 tam benim istediğim motor ama gövde tasarımı çok sportif, ona çocukla beraber binemem. Bir de yaş itibariyle olmaz, rtr 200 tam genç motoru.
    Tvs 200cc motorlu bir yol motosikleti çıkarsa düşünmem alırım ama alternatif olarak diğer hintli hero ya bakıyorum. Dominar veya vstorm250 için niyetlenmistim ama o kadar para vermek istemiyorum.
    Öneriniz olursa açığım vesselam.
    Teşekkürler.
    Rica ederim,

İnazuma neden duşunmuyorsun

Veya Ybr250 ama temizini bulmakta mesele.

Anladigim kadariyla,

Oturus poz.dik ve gidonu yuksek,selesi tek parca(artci kismi parçali olmayan) bir model bakiyorsun plastik aksam az(karenaj)

İlla 0km mi olacak?

REKLAM ALANI
20. sayfa BirinciBirinci ... 10181920212230 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 8 kullanıcı var. (0 üye ve 8 misafir)