Türkiyenin En Büyük Motosiklet Aksesuarları Sitesi
Kapat
Üye Girişi
Motoruma.com
Motomax
Dragon 50
20. sayfa BirinciBirinci ... 10181920

TVS Apache RTR 200 4V

Leoncino
    Motosiklet Online

Motosikleti
    Arabacı (Mazda 3 Skyactive-D)
    Alıntı AzÇok adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Teşekkür ederim. İş hiç hesapta olmayan bir yere gitti. Suzuki Burgman UH200 aldım. ABS li 2017 model. 18 binde. Kullanınca çok hoşuma gitti. Aldım. Daha önce kullandığım XCITY250 den daha konforlu. Frenleri daha güzel. Onun kadar atik. İnşallah sağlıkla gezmek kısmet olur.
    Oh oh,uh200 harika tercih,zımba gibi makina.hiic kafayi bulandirma,forza,xmax ne sunuyorsa,burgman fazlasini sunar..hem kalite hem muhendislik.

1 yil xmax kullandim,uh200 kullanmadim ama yakindan inceledim,uzerindeki malzeme kalitesi bir tık daha iyi,birleşimler vs.hatta radyatoru xmax tan daha buyuk(malum motor konumu itibariyle scooterlerin kaderidir hararet ve perf.kaybi) ..

Kazasiz belasiz kullanin..

Motosiklet Aksesuarları ve Ekipmanları Online Satış Sitesi
    Premium Motosiklet Servis Randevusu
    Motomax
    AzÇok - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Burgman UH200
    Alıntı levend84 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Oh oh,uh200 harika tercih,zımba gibi makina.hiic kafayi bulandirma,forza,xmax ne sunuyorsa,burgman fazlasini sunar..hem kalite hem muhendislik.

1 yil xmax kullandim,uh200 kullanmadim ama yakindan inceledim,uzerindeki malzeme kalitesi bir tık daha iyi,birleşimler vs.hatta radyatoru xmax tan daha buyuk(malum motor konumu itibariyle scooterlerin kaderidir hararet ve perf.kaybi) ..

Kazasiz belasiz kullanin..
    Teşekkür ederim. RTR 200'e harcayacağım paranın 2000 TL azına Burgman'a binmek daha cazip geldi. Topcase kullanmama gerek kalmadı. Saklama alanları ve bagajı yeterli.
    RTR200 inşallah piyasada yer tutar. TVS markası iyi bir marka.

Motosikleti
    Teşekkür ederim.
    RTR200 inşallah piyasada yer tutar. TVS markası iyi bir marka.
    Rica ederim,

Zamaninda suzuki ile partnerlik yapan tvs,cidden muhendisligini her geçen sure katliyor.

Rtr200 ve 310RR da kullanilan nano friks kaplama piston cidden bir devrimdir.ve termal isi transferinde sadece yağ sogutucu radyator kullanarak, su soğutma sisteminin performansini sunar,kisaca daha basit ve daha az kompenantla uzun vadede kullanici odakli sorunsuzluk getirisi sağlar.

AzÇok - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Burgman UH200
    @levend84
    Az daha sıfır RTR180 alacaktım. Ekonomik olsun. Keçi gibi her yere tırmansın diye. Fakat, Kasım- Aralık aylarında bile İstanbul İzmir arası yol yapmam gerekiyor. Zatürre eder diye korktum. Aslında benim kullandığım yerlerde en uygun motor RTR180. Çalışmazsa ayaktan çalıştırılır.

Motosikleti
    @levend84
    Az daha sıfır RTR180 alacaktım. Ekonomik olsun. Keçi gibi her yere tırmansın diye. Fakat, Kasım- Aralık aylarında bile İstanbul İzmir arası yol yapmam gerekiyor. Zatürre eder diye korktum. Aslında benim kullandığım yerlerde en uygun motor RTR180. Çalışmazsa ayaktan çalıştırılır.
    Sağlik olsun,burgman pişman etmez,kışlık mitas lastikleri tak bak keyfine,stok ön camida uzun zaten ilave cam veya deflektore gerek yok.

Yakitta uzmez,fiyati hesapli ön arka balata takimi al,yağ filtresi benim tvs ile ayni birebir,tvs apache yag filtresi al,kayiş al,kenara koy.elinin altinda dursun.yedeklerin.

Sa arkadaşlar tvs 150 var bende gaz verince bağırıyor gitmiyordu 70 zor çıkıyordu. Debriyaji değiştirdik yine aynı başka ne sıkıntısı olabilir?

Motosikleti
    Alıntı oomerozn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sa arkadaşlar tvs 150 var bende gaz verince bağırıyor gitmiyordu 70 zor çıkıyordu. Debriyaji değiştirdik yine aynı başka ne sıkıntısı olabilir?
    A.s.

Debriyaj kavrama ayari ne durumda?
    Konulan yağ nedir?mineral,yari sentetik,tam sentetik veya otomobil yaği?

Balata plakalari takilirken doğru ve uygun boşluklu takildi mi?

Göbek civata somunu uygun torkla sıkıldı mı?

Hepsi tamam sorun diyaframdaymış usta öyle dedi sipariş verdim bakalım pazartesi yada salı günü yazarım. Teşekkürler

Motosikleti
    İyide,motor bagiriyor ama gitmiyor diyorsun??

Tvs lerin diyafram lastigi olayini biliyorum,

Amma velakin,diyafram sorunlu olsa zaten ne gaz yer ne bagirir,7bin devirin uzerine çikamazsin..

Neyse madem siparis vermissin,gelince taktir bakalim,ama konu basligini guncelle,son durumu bende merakla bekliyorum

Sorun diyaframmış değişince düzeldi

---------- Mesajlar birleştirildi - 05:13 ---------- bir önceki mesaj zamanı 05:10 ----------

Gazı yiyor hocam dediğiniz gibi 7000 de bağırıyor 70 geçmiyor yol durumuna göre değiştik düzeldi

ANES MOTOR
    Leoncino
    Daelim Motosiklet
20. sayfa BirinciBirinci ... 10181920

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)