Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
12. sayfa BirinciBirinci ... 2101112131422 ... SonuncuSonuncu

TVS Apache RTR 200 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    MT-07
    İstanbul Park'a gazladık. Mt-07'nin test sürüşüne katıldım. Hayalimdeki motor olur kendisi. Sonra ben eve gazladım. Akşam 21.00'da kalktım Silivri'ye gazladım. 1saat önce falan döndüm. 1saat falan nargile içtim sıkıntıdan. Boş boş para harcadım anlayacağın. Dün 260km için 80tl benzin almıştım. Bugün 70tl aldı. Dönerken bir bmw ile kapıştık. Güzel gazlıyor namussuz bmw. Sonra o arabaların arkasında kaldı, bende uzadım falan. MT-25'in farı rezalet. Gece önünü göremiyor insan

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    levend84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ......
    Dun bacanaga 2012model 2.0 dizel A4 aldik 138bin km de,yılan siyahı.(keskin yatik farli olan makyajli kasa veya kopekbaligi 2012.2.alti ay)

Tam dolu(girtlak)bugun goya çevre yolundan dönup gelecektim,baktim araba akiyor solugu bursada aldik..eve donerken kendi arabamdan soğudum..

Havada guzeldi motorada binemedim zaten.

Bursa kestel tarafi otobandaki xmax li arkadasa selam olsun(saat 14 civari),buradaysa,arkasindaki hanim abladaki yarim kask hic olmamis,mont ekipman zaten yok,amma kendi tam techizat..

Neyse uzun lafin kisasi motora hic binemedim..

Temsili resim..

Motosikleti
    MT-07
    A4'e binmişsin yeter. MT-07sonrası bende kendimotorumdan soğudum. Gazı açtıkça uzuyor alet. Bu sefer alırım ben bu aleti. O zaman şehir dışına falanda kaçarım. Yavaş giderken bile nazlanmıyor. Gazı açınada gitmem demiyor. Çok fena...

Motosikleti
    ......
    En geç agustosda mt07 konu başliginda gorecegiz seni.

İstikrarli gidiyorsun,o potansiyel var.

Amma sağ eline hakim ol,her zaman sirtinda tasimaz o makina,tükürmesinde gerisi mesele değil..gerci sende boş değilsin.
    Angrypower bunu beğendi.

Motosikleti
    MT-07
    Alıntı levend84 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    En geç agustosda mt07 konu başliginda gorecegiz seni.

İstikrarli gidiyorsun,o potansiyel var.

Amma sağ eline hakim ol,her zaman sirtinda tasimaz o makina,tükürmesinde gerisi mesele değil..gerci sende boş değilsin.
    Benim çekincem virajlarda tükürmesi idi. Gayet stabil gitti. Abi bu saatten sonra hobi dışında sürmüyorum makineleri. İşe giderkende E5'in keşmekeşine girmiyorum. Dönerkende emniyete tövbe adım atmıyorum. Trafik durursa da 30-40-50 ile fıtı fıtı gidiyorum. Abs'si var, yakıtı makul, şehir dışına da geliyor. Daha istenecek birşey kalmıyor. Rüzgar yeme meselesine gelirsek ben hep naked sürdüm. Tokat yemek bana normal geliyor. Esas rüzgar gelmez ise ne yaparım bilmiyorum

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    WR 250 R
    Basmazsan makul basarsan bi 6-7 si var yine 😀

Motosikleti
    MT-07
    Alıntı Boldpilot adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Basmazsan makul basarsan bi 6-7 si var yine ��
    Basarsam benim küçük tıfılında var. Gerçi tapa gaz gitmediğimden o kadar olamıyor. 120'de titremesin bana yetiyor dediğim gibi. Birde motor gibi hissettiriyor. Benimki bisiklet gibi geliyor bana

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    WR 250 R
    07 iyidir ben o kadar döndüm dolaştım yine 07 aldım. Uzun yolda da iyi, geçen sene 3000km ye yakın karadeniz turu yaptım. uzun tur camıyla 120-130 hiç yorulmadan gezdim.

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    Alıntı Angrypower adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim çekincem virajlarda tükürmesi idi. Gayet stabil gitti. Abi bu saatten sonra hobi dışında sürmüyorum makineleri. İşe giderkende E5'in keşmekeşine girmiyorum. Dönerkende emniyete tövbe adım atmıyorum. Trafik durursa da 30-40-50 ile fıtı fıtı gidiyorum. Abs'si var, yakıtı makul, şehir dışına da geliyor. Daha istenecek birşey kalmıyor. Rüzgar yeme meselesine gelirsek ben hep naked sürdüm. Tokat yemek bana normal geliyor. Esas rüzgar gelmez ise ne yaparım bilmiyorum
    2018 ve üstü bir model idiyse onlarda ön ve arkada süspansiyon sertleştirilmişti, demek ki olumlu etkilemiş. Önceki senelerde fazla yumuşak...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    WR 250 R
    Bu arada mt09, fz6n, mt07 2016-2017, cb650f, xj6n kullandığım 600 cc üzeri naked motosikletler, mt07 nin diğerlerinden viraj konusunda aman aman bi eksisini görmedim. Dizlik eritmiyorum belki ondandır 😀

Fz6n ve xj6n hiç gitmiyomuş gibi geldi hatta mt07 ye göre. Top speed olarak değil ama 07nin her devirde gazı yemesi bunu hissettiriyor

AzÇok - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ön far aydınlatmasını Yamaha FZ25 ile karşılaştırmışlar. Bana TVS'nin aydınlatması daha iyi gibi geldi.
    https://youtu.be/IvAsRp7Mi7s

Bu da Yamaha FZ25 ile son hız karşılaştırması.
    https://youtu.be/vJP2SZ4pi5w

Motosikleti
    ......
    Alıntı AzÇok adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ön far aydınlatmasını Yamaha FZ25 ile karşılaştırmışlar. Bana TVS'nin aydınlatması daha iyi gibi geldi.
    https://youtu.be/IvAsRp7Mi7s

Bu da Yamaha FZ25 ile son hız karşılaştırması.
    https://youtu.be/vJP2SZ4pi5w
    Reis al artık şu motoruda,bizlere geniş çapli bir test videosu hazirla..ilk siftah senden gelsin..

Ayrica,

Videolarda

Hindistanda,yamaha olsun,honda olsun,yağ soğutmali modeller ciddi revaçta.

FZ 25 de oldugu gibi..

Motosikleti
    MT-07
    Bu arada mt09, fz6n, mt07 2016-2017, cb650f, xj6n kullandığım 600 cc üzeri naked motosikletler, mt07 nin diğerlerinden viraj konusunda aman aman bi eksisini görmedim. Dizlik eritmiyorum belki ondandır ��

Fz6n ve xj6n hiç gitmiyomuş gibi geldi hatta mt07 ye göre. Top speed olarak değil ama 07nin her devirde gazı yemesi bunu hissettiriyor
    Şimdi arkadaş 120-130 arası ne yakıyor o makine?

Motosikleti
    ......
    Hindistanlı gurular rtr200 u guzel modifiye etmiş,

Gidon
    Ön diski sol tarafa almiş
    Öne ters maşa.

https://youtu.be/_kik1JFOJ6k

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:02 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:48 ----------

8litre yaksa bile alacaksin zaten,sormaya ne gerek var

AzÇok - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Reis al artık şu motoruda,bizlere geniş çapli bir test videosu hazirla..ilk siftah senden gelsin..

Ayrica,

Videolarda

Hindistanda,yamaha olsun,honda olsun,yağ soğutmali modeller ciddi revaçta.

FZ 25 de oldugu gibi..
    Eylül-Ekim aylarından önce alma imkanım yok. ÖTV den dolayı biraz zamlanabilir. Ama başka çare yok. XCITY den sonra biraz şok olacağımı da biliyorum. 120-130 bandında titremeden ıkınmadan gidebiliyordu. Yağmur altında İstanbul-Sinop, İstanbul-İzmir yapabilmiştim. Rüzgar koruması sayesinde 8 derecede İstanbul-İzmir yapabilmiştim. Zincir bakım derdi yoktu. Varyatör 20 bin km. ye kadar hiç açılmamıştı. Bunları unutmam gerekecek. Fakat, biraz da yaşım nedeniyle çok fazla binmesem de olur. Apache RTR 200 işimi görür özetle. Fakat, sana tavsiye etmem RTR 180'den sonra hız olarak beğenmezsin.
    FZ25'e gelince. Çok güzel ve ekonomik bir motor. Büyük bir olasılıkla yağ sogutmalı YBR250 blogu kullanıyor. Yamaha Türkiye ekonomik seçenek olarak Türkiye'ye getirmeli bence. Fakat euro4 normlarına uygun mu bilmiyorum.
    levend84 bunu beğendi.

Motosikleti
    ......
    Alıntı AzÇok adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eylül-Ekim aylarından önce alma imkanım yok. ÖTV den dolayı biraz zamlanabilir. Ama başka çare yok. XCITY den sonra biraz şok olacağımı da biliyorum. 120-130 bandında titremeden ıkınmadan gidebiliyordu. Yağmur altında İstanbul-Sinop, İstanbul-İzmir yapabilmiştim. Rüzgar koruması sayesinde 8 derecede İstanbul-İzmir yapabilmiştim. Zincir bakım derdi yoktu. Varyatör 20 bin km. ye kadar hiç açılmamıştı. Bunları unutmam gerekecek. Fakat, biraz da yaşım nedeniyle çok fazla binmesem de olur. Apache RTR 200 işimi görür özetle. Fakat, sana tavsiye etmem RTR 180'den sonra hız olarak beğenmezsin.
    FZ25'e gelince. Çok güzel ve ekonomik bir motor. Büyük bir olasılıkla yağ sogutmalı YBR250 blogu kullanıyor. Yamaha Türkiye ekonomik seçenek olarak Türkiye'ye getirmeli bence. Fakat euro4 normlarına uygun mu bilmiyorum.
    Aslinda 2008 model temiz Ybr250 bulacaksin,20gun önce malum sitede vardi makina cidden ben burdayim diyordu.şimdi baktim ilani bulamadim.

Enjeksiyon
    Yağ soğutma
    RoofRoof bunu beğendi.

RoofRoof - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DRZ400SM
    Aslinda 2008 model temiz Ybr250 bulacaksin,20gun önce malum sitede vardi makina cidden ben burdayim diyordu.şimdi baktim ilani bulamadim.

Enjeksiyon
    Yağ soğutma
    Ben 1 sene canını çıkardım babam hala canını çıkarıyor ama makine ölmüyor hacı.Türkiye'de yazık olmuş bir çok modelden biri.Bi kere ığ dediğini görmedim aletin.60'la giderken üstünden fırladım kaldırıp tamirciye sürdüm.
    levend84 bunu beğendi.

Motosikleti
    MT-07
    8litre yaksa bile alacaksin zaten,sormaya ne gerek var
    Yok yahu. En beğendiğim özelliği de gazı harşh die açmak zorunda kalmadan motorun gitmesi oldu. Dediğim gibi rahatlık ve konfor için istiyorum makineyi. 120-130’u pek geçmiyorum ben titremesini sürece. Titrediği zaman da titreşimin kesildiği aralığa kadar basıyorum işte.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    WR 250 R
    120-130 arası 4-4,5 lt

Motosikleti
    MT-07
    120-130 arası 4-4,5 lt
    Dadından yenmez o zaman. Alacağım bunu. Hemi de lansman rengi olan kırmızı beyaz. Lakin nasıl alacağız? Orasını düşünüp bir çıkar yol bulmak lazım. Çünkü 2018 ve sonrası modifiye edilip düzgünleştirildi.

REKLAM ALANI
12. sayfa BirinciBirinci ... 2101112131422 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)