Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha X-Max 250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    buraqua - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arka lastik çapının küçülmesi iyi olmamış,bir de aynalar

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    takmad - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha xmax 250 abs
    Fiyatı kafadan 10000 tl artar bence.

Motosikleti
    ŞU ANLIK YOOKK
    arkadaşlar x maximi satıyorum izmirden gelip görmek isteyenler olursa gelip bakabilirler 1850 km de 2012 model beyaz renkte egzos kapağında ufak bi çizik var başka hatası kusuru sıkıntısı yok fiyatım pazarlıksız 11.500 tl dir...bilginize...

---------- Post added at 18:46 ---------- Previous post was at 18:40 ----------

1000 km bakımı yapılmıştır...

Motosikleti
    Yamaha xmax 250 abs
    Alıntı kontpasa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar x maximi satıyorum izmirden gelip görmek isteyenler olursa gelip bakabilirler 1850 km de 2012 model beyaz renkte egzos kapağında ufak bi çizik var başka hatası kusuru sıkıntısı yok fiyatım pazarlıksız 11.500 tl dir...bilginize...

Abs var mı?

Burak Bardot - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xmax ABS 2013
    Dün xmax aldım. Bilseydim biraz daha beklerdim Ama TR'deki satış fiyatı tahminen 25.000TL civarında olur. Burgman'a rakip olacak kadar sağlam duruyor.
    2013 Xmax ABS

Motosikleti
    ŞU ANLIK YOOKK
    Alıntı takmad adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abs var mı?
    abs yoktur...

Motosikleti
    xmax 2011
    Selam ..abs li bir frenajda abs li model nasil bir tepki veriyor 2.el abs li diye aldigim makina on teker bloke oldugunda sadece kaydi ...bekledigim takirdama gelmedi ...kaziklandimmi? ) ne yapmami onerirsiniz ruhsatta yaziyormu abs ibaresi...paramin nekadarini taleb edeyim..taktirmak istesem fiyat ne olur? Yardimci olurmusunuz??

Motosikleti
    Yamaha xmax 250 abs
    Alıntı yamamoto adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam ..abs li bir frenajda abs li model nasil bir tepki veriyor 2.el abs li diye aldigim makina on teker bloke oldugunda sadece kaydi ...bekledigim takirdama gelmedi ...kaziklandimmi? ) ne yapmami onerirsiniz ruhsatta yaziyormu abs ibaresi...paramin nekadarini taleb edeyim..taktirmak istesem fiyat ne olur? Yardimci olurmusunuz??
    1. Aldığınız motorun markası ve modeli nedir acaba?
    2. Abs'li bir motorsiklette frene ani ve kuvvetli şekilde basarsanız abs devreye girer ve elinizde abs'nin geri tepmesi olan titremeler hissedersiniz. Tekerlekler ise kitlenmez, dönmeye devam eder.
    3. Abs ibaresi ruhsatta yazmaz.
    4. Bildiğim kadarı ile sonradan taktırılamıyor.

Motosikleti
    xmax 2011
    Xmax 2011 25 aralik trafige cikisli...

Motosikleti
    Yamaha xmax 250 abs
    Alıntı yamamoto adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Xmax 2011 25 aralik trafige cikisli...
    Malesef hocam sonradan abs takılamıyormuş servisten öğrendim.

MODALI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XMAX 250 - HONDA NC750 X DCT
    selamlar.x max i aldığım gün 52 tl ye depoyu fullemiştim.ve bugün 235. km de rezerve depoya gecti.burda okuduklarıma göre yanlış hatırlamıyosam 1 depoyla min.300 km hatta 350 km gidenler vardı.235 km de rezerve depoya gecmesinin sebebi motorun yeni olması mıdır yoksa ben mi yanlış kullanıyorum.sonucta bu işte yeniyim.beni aydınlatmanızı rica ederim.herkese kazasız sürüşler dilerim.

Motosikleti
    Yamaha xmax 250 abs
    Motorunuzu yeni aldıysanız motor açılana kadar fazla yakar daha sonra düşer. Tabii kullanımdanda etkilenir.

tamyak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA X-MAX 250 ABS
    Alıntı MODALI adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selamlar.x max i aldığım gün 52 tl ye depoyu fullemiştim.ve bugün 235. km de rezerve depoya gecti.burda okuduklarıma göre yanlış hatırlamıyosam 1 depoyla min.300 km hatta 350 km gidenler vardı.235 km de rezerve depoya gecmesinin sebebi motorun yeni olması mıdır yoksa ben mi yanlış kullanıyorum.sonucta bu işte yeniyim.beni aydınlatmanızı rica ederim.herkese kazasız sürüşler dilerim.
    Yakıt tüketiminiz normal... 300 üstü km leri uzun yolda görebilirsiniz... Yedek depo ile 50 km rahat hatta daha fazlası varda risk alma değmez... Yani yedek depoyu da hesaba katarsak 300 km yi görür motorunuz...

Bende de depoyu fulledim mi 230 - 240 km civarında ışık yanıyor... + İstanbul da kullananların fazla dur kalk yaptığı için şehir dışındakilere göre yakıt tüketimi az bir şey daha fazladır...

MODALI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XMAX 250 - HONDA NC750 X DCT
    [QUOTE=tamyak;3003500]Yakıt tüketiminiz normal... 300 üstü km leri uzun yolda görebilirsiniz... Yedek depo ile 50 km rahat hatta daha fazlası varda risk alma değmez... Yani yedek depoyu da hesaba katarsak 300 km yi görür motorunuz...

Bende de depoyu fulledim mi 230 - 240 km civarında ışık yanıyor... + İstanbul da kullananların fazla dur kalk yaptığı için şehir dışındakilere göre yakıt tüketimi az bir şey daha fazladır...[/QUO

tahmin ettiğim cevapları aldım.teşekkür ederim .. iyi pazarlar dilerim.

ismgokce - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha X max
    ben riske girip denedim mugla - marmaris arası 56 km civarı ışık yandı mugladan basıp marmaris e geldim ve toplamda F: 88 km ye kadar gittim yani Xmax kullanıclarının dikkatini cekmiştir ışık yandıkdan sonra ekranda F: yazıyor ışık yandıkdan sonra kaç km gittiğinizi gösteriyor ben 90 km ye kadar denedim yolda kalmadım
    Az ve Öz bilgi fazlası zarar.

denizerdem10 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha X-Max 250
    arkadaşlar merhaba,

birşey sormak istiyorum: motorun orjinalinde bulunan halojen farları led'e veya xenona çevirdiğimizde, muayenede bir sıkıntı çıkıyor mu? ruhsata mı işletmek gerekiyor?

ismgokce - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha X max
    ben normal farları xenon taktım muayene için sordum geçmiyor dediler ama belli de olmaz hani neden dersen orjinal xenon çıkan araçlar geçiyorda bu neden geçmiyor geçmeyecekse satışını yasaklasınlar

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:12 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:10 ----------

Bugun yaptıgım Marmaris çıkış Taşlıca son durak , sonra tekrar geri yolculuk bu da söğütden bir resim
    tamyak, denizerdem10 ve MODALI bunu beğendiler.
    Az ve Öz bilgi fazlası zarar.

tamyak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA X-MAX 250 ABS
    Alıntı ismgokce adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben riske girip denedim mugla - marmaris arası 56 km civarı ışık yandı mugladan basıp marmaris e geldim ve toplamda F: 88 km ye kadar gittim yani Xmax kullanıclarının dikkatini cekmiştir ışık yandıkdan sonra ekranda F: yazıyor ışık yandıkdan sonra kaç km gittiğinizi gösteriyor ben 90 km ye kadar denedim yolda kalmadım
    Tavsiye edilmez...
    yedek depo ile fazla kullanmayın benzin pompası deponun içinde ve depo içindeki benzinle soğuyor diye biliyorum...
    Yedek depoyu devamlı kullanmanız benzin pompasının normalden daha fazla ısınmasına yol açar yani arızaya sebep verme olasılığı yüksek...

mithrelios - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mts 950
    Alıntı kontpasa adlı üyeden alıntı Mesajı göster

zaten abs'sizinin sıfırı 11.500 TL değil mi? işinize karışmış olmayayım da nasıl olacak bu satış işi ama 11.500 TL"pazarlıksız fiyata satmanız biraz zor gibi.

Motosikleti
    2013 Yamaha X-Max 250 Aluminum Slate
    Merhaba arkadaşlar forma yeni üye olmakla beraber yorumlarınızı uzun zamandır okumaktayım. İlk defa motor kullanan birisi olarak yaklaşık 3 hafta oldu 2013 xmax aluminum slate rengini almış ve şuan 710 km de bulunmaktayım. Rodaj konusunda ilk 500 km ye kadar 4 bin deviri aşmamaya gayret ettim fakat 500 km den sonra ara zamanlarda 3-4 defa 5-6 bin devirle gittiğim oldu (acil durumlar nedeni ile)hatta bir keresinde arza ışığı yandı daha sonra söndü ama. Aştığım zamanlarda motor için herhangi bir sıkıntısı olur mu acaba birde bu rodaj konusunda detaylı ve deneyimi olan bir arkadaşımız 1000 km den sonra (yani bakımdan sonra) nasıl kullanılmalı hakkında bilgi verirse çok sevinirim.? Teşekkürler.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler