Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha X-Max 250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    honda beat
    merhabalar
    elımde satılık malossi marka kayıs var, 3 ay kulanılmıstır ıhtıyacı olan varsa msj atabılır
    bırde cıkma debrıyaj balatası mevcuttur

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tatlisert45 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dominar 400UG
    slm arkadaşlar bende foruma yeni katıldım x max imi alalı 1 hafta oldu ninja 250r dan sonra cok konforlu geldi
    Hissettiğin gibi yaşa...

ozeronder - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 1000 BEYAZ+ Kymco Super 8
    Alıntı tatlisert45 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    slm arkadaşlar bende foruma yeni katıldım x max imi alalı 1 hafta oldu ninja 250r dan sonra cok konforlu geldi
    Hayırlı olsun, kazasız belasız eskitirsin inşallah.

Kullandıkça yorumlarını bekliyoruz. Ninjadan sonra deneyimlerin bizim için önemli bir deneyim olur..

Motosikleti
    yamaha x max 250
    benımde şu ellerıme ve boyunla gogus bolgeme gelen ruzgarla problemlerım vardı yenı bır camla cozumu buldum

keısnlıkle uzun yol yapan ve ruzgardan nefret eden ellerının usumesınden sıkılan ve motorunun bıraz daha heybetlı gorunmesını ısteyen arakdaslara tavsıyemdır moontajıda dıkkat lıce kendım yapmtım cok kolay kesınlıkle alın motorun fotolarını cekınce koyarım...

saygılar...

http://www.ozenmotor.com.tr/KAPPA-KA...11-_747.html#0

Motosikleti
    Dominar 400UG
    Alıntı ozeronder adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun, kazasız belasız eskitirsin inşallah.

Kullandıkça yorumlarını bekliyoruz. Ninjadan sonra deneyimlerin bizim için önemli bir deneyim olur..
    Açıkcası ninja kadar seri değil zaten bir racing makine diğeri scooter ama konforun hakkı yenilmez ve koltuğun altındaki bagaj x max i tam bir max i scooter yapmış arkadan gelen ufak bir takırtı sesi vardı sadece x max te o problemide çözdük hiçbir sıkıntısı yok ayrıca ninjaya göre yakıtı cok iyi...

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:17 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:05 ----------

birde x max i almadan önce böyle bir performans beklemiyordum bir scooter a göre cok yeterli bir gücü var ayrıca sessiz ...
    Hissettiğin gibi yaşa...

Motosikleti
    honda beat
    hayırlı olaun allah kaza bela vermesın

tekirdağ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA 2011 T MAX 500
    hayırlı olsun arkadaşım...konforlu sürüşler
    .....HONDA HAYAT ONDA.....

Motosikleti
    Dominar 400UG
    teşekkür ederim saol un Allah kaza bela vermesin cümlemize inşallah...
    Hissettiğin gibi yaşa...

tamyak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA X-MAX 250 ABS
    Alıntı tekirdağ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar konu çok zayıf kalmış arada uğrayın biraz.... )
    bir de bu j.costa performans varyatör seti kullanan varmı aramızda??tavsiye edermisiniz?
    Genelde tavsiye etmiyorlar j-costayı motora yüksek devir yaptırdığından zararlı diye söyleniyor...Kullananlar yorum yaparsa daha iyi olur tabiki ama açıkçası ben düşünmüyorum...

Hayırlı olsun yeni motorunuz , kazasız belasız güzel günlerde binersiniz inşallah...

Benim motor 10,000 i geçti , şimdilik ilk kalkışlardaki titreşim dışında herhangi bir sıkıntım yok onun için de bi ara servise gidip debriyaj bölümünü temizleteceğim...
    yazın 2000-2500 km lik ege turu yaptık hiç üzmedi beni...

Fotoğrafçı bir arkadaşımın çektiği bir iki foto yu da paylaşalım başlığa biraz renk gelsin...

jackonbir ve avşar0738 bunu beğendiler.

Motosikleti
    Dominar 400UG
    tşk ederim sağol un fotolar süper çıkmış bu arada...
    Hissettiğin gibi yaşa...

Tolme - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XMAX 400ABS, Motoran Vento 100
    tşk ederim sağol un fotolar süper çıkmış bu arada...
    öncelikle hayırlısı olsun kazasız belasız binin,sizi hatırlıyorum bende xmax varken sizinde ybr250 motorunuz vardı ,bu iki motorun performansları birbirine yakın,çok konforlu bir motor aldınız güle güle kullanın,gelecekte param olursa xmax herzaman aklımın bir köşesinde duruyor şunun birde 300 veya 350 liliği çıksa tadından yenmez :D
    İnsanlarıda Para Gibi Işığa Tutun, İçinde "ATATÜRK" Yoksa Sahtedir!!! - "Don't ride faster than your angels can fly"

Motosikleti
    Dominar 400UG
    Alıntı Tolme adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    öncelikle hayırlısı olsun kazasız belasız binin,sizi hatırlıyorum bende xmax varken sizinde ybr250 motorunuz vardı ,bu iki motorun performansları birbirine yakın,çok konforlu bir motor aldınız güle güle kullanın,gelecekte param olursa xmax herzaman aklımın bir köşesinde duruyor şunun birde 300 veya 350 liliği çıksa tadından yenmez :D
    saol un tşk ederim tolme bende hatırlıyorum sizi evet ybr 250 im vardı güzel motordu ama x max ayrı gercekten tavsiye ederim x max i :D

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:24 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:01 ----------

arkadaşlar x max ime çakmaklık taktım ama detaylı foto yok çekmeyi unuttum aceleden birkaç foto var beğenirsiniz umarım...
    http://imageshack.us/photo/my-images...122011062.jpg/
    http://imageshack.us/photo/my-images...122011061.jpg/
    http://imageshack.us/photo/my-images...122011063.jpg/

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:27 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:24 ----------

<script src='http://img407.imageshack.us/shareable/?i=16122011063.jpg&p=tl' type='text/javascript'></script><noscript></noscript>
    <script src='http://img97.imageshack.us/shareable/?i=16122011062.jpg&p=tl' type='text/javascript'></script><noscript></noscript>
    Hissettiğin gibi yaşa...

Motosikleti
    YAMAHA X-MAX 250 ABS
    Paylaşım için tşkler... İlerde bende taktırıcam bu çakmak şarjından uzun yapılan gezilerde ihtiyaç oluyor...

Motosikleti
    Dominar 400UG
    Alıntı tamyak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Paylaşım için tşkler... İlerde bende taktırıcam bu çakmak şarjından uzun yapılan gezilerde ihtiyaç oluyor...
    evet tamyak haklısın özellikle navigasyon ve cep telefonu şarj olayı ortadan kalkmış oluyor...
    Hissettiğin gibi yaşa...

33mersin33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA X MAX 250
    Arkadaşlar sitenin bu bölümünün tamamını okudum oldukça yararlı bilgiler var. Benim 2006 x max ım var ikinci el aldım şu an 10500 km de. Şimdilik bir arızası yok ancak 2006 x max ların kronik arızası olduğunu siteden okudum ve koltuğun altındaki soketlerle ilğili önlem aldım. Birde arkadaşların söylediği otomatik jiklenin arıza yapmaması için role takılması olayı var ben bunu merak ediyorum bu role nasıl bir şey nasıl ve nereye takılıyor bir arkadaş resimlerle anlatırsa çok memnun olurum. Bizim burda başka x max yok o sebeple serviste x max ile ilğili hiçbirşey bilmiyor. Yardımlarınızı lütfen esirgemeyin.
    YAMAHA X MAX 250

Tolme - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XMAX 400ABS, Motoran Vento 100
    Alıntı 33mersin33 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar sitenin bu bölümünün tamamını okudum oldukça yararlı bilgiler var. Benim 2006 x max ım var ikinci el aldım şu an 10500 km de. Şimdilik bir arızası yok ancak 2006 x max ların kronik arızası olduğunu siteden okudum ve koltuğun altındaki soketlerle ilğili önlem aldım. Birde arkadaşların söylediği otomatik jiklenin arıza yapmaması için role takılması olayı var ben bunu merak ediyorum bu role nasıl bir şey nasıl ve nereye takılıyor bir arkadaş resimlerle anlatırsa çok memnun olurum. Bizim burda başka x max yok o sebeple serviste x max ile ilğili hiçbirşey bilmiyor. Yardımlarınızı lütfen esirgemeyin.
    soketlerle ilgili düzeltme yapıldıysa ve akü bitirme problemi yaşamıyorsanız jiklede bir probleminiz yok demektir, bu yüzden herhangi bir önlemde almanızada gerek yok diye düşünüyorum
    İnsanlarıda Para Gibi Işığa Tutun, İçinde "ATATÜRK" Yoksa Sahtedir!!! - "Don't ride faster than your angels can fly"

ısparta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XMAX 250 2006
    selam arkadaşlar bende uzun arayışlar sonucu x max ıma kavuştum. 21000 km de 2006 model. honda aktivadan sonra baya seri geldi bana görüş ve tavsiyelerinizi bekliyorum.

Motosikleti
    Xmax250
    arkadaşlar 1ay kadar motora binemedim aküm bitmişdi doldurttum
    gece kutupbaşlarını yanlış takmışım
    tak diye bir ses geldi fart siperliğini açıp beyin bölümüne falan bakdım bulamadım
    ne attı,yada yandı bilen var mı
    motorcuyla aramda çok uzak

Motosikleti
    YAMAHA X-MAX 250 ABS
    Fuara gidemeyenler için gelsin bu foto...
    2012 Yamaha Xmax ABS

Motosikleti
    yamaha x max 250
    Alıntı tamyak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Fuara gidemeyenler için gelsin bu foto...
    2012 Yamaha Xmax ABS

http://img845.imageshack.us/img845/7203/2012xmax.jpg
    yenı renk cok guzel ama genede benım gonlum beyazdan yana

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)

Bu Konudaki Etiketler