Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha X-Max 250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Vay arkadaş bu motul'un bakım ürünleri de aynı cips gibi; yarısı hava dolu!

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    osiosborn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı ERCEYLAN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar sürekli motor alanları okuyorum.ama kaça aldıklarını paylaşmıyorlar.benimde niyetim var.yaşım 46.XMAX iLe İRON max arasında ne farklar var acaba?fiyat 1000 tl oynuyor.xmax 15.500 ironda 16500 civarı bildğim kadarıyla.birde ben burgman la xmax arasında kaldım.
    Bu fiyatlara İstanbulda Xmax'ı kim satıyor?

Yamaha Anadolu 1TL indirim yapmıyor. 15850TL XMAX ABS'yi veriyor, nakit üstelik. Kredi kartı tek çekim dahi yapmıyor.

Motosikleti
    Yamaha xmax 250 cc
    Arkadaşlar merhaba ikisine Xmax 250 motorum var daha 350 km'de arka amortisör ayarını ikiden bire indirdim motor bariz Konfor farkı yarattı fakat şimdi dearka frene basınca kız kızaklama yapıyor amortisör ile alakası olabilir mi ve ön amortisör ayarı da var mı teşekkürler

MODALI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XMAX 250 - HONDA NC750 X DCT
    arkadaşlar herkese iyi günler ben xmax ime sis farı taktırmak istiyorum.önereceğiniz bi yer var mı. motorun mekaniğine , elk aksamına , sigorta vs . zararı olur mu. yazın yunanistana gitmeyi düşünüyorum yolda kalmak istemem.. bi de garantiyi etkiler mi. led , zenon vs ne önerirsiniz???
    cevabınızı bekliyorum.
    herkese kazasız sürüşler dilerim.

Hakki - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var
    Alıntı sistolik adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar merhaba ikisine Xmax 250 motorum var daha 350 km'de arka amortisör ayarını ikiden bire indirdim motor bariz Konfor farkı yarattı fakat şimdi dearka frene basınca kız kızaklama yapıyor amortisör ile alakası olabilir mi ve ön amortisör ayarı da var mı teşekkürler
    Ön amortisör ayarı yok.
    Kızaklama arka amortisörü yumuşattıgınız için oluyor.
    Amortisör ayarı ekstrem ayarlarda değil kilonuza göre optimum ayarda olmalıdır.

Eger bu şekilde komforu tercih ederseniz yol tutuşundan feragat etmeyi kabul edeceksiniz.
    (Yol tutuşu çoğunlukla frenlemede ve virajlarda kendini gösterir. Düz giderken yol tutuşu kendisini pek göstermez.)

Motosikleti
    Yamaha XMAX 250 ABS
    Alıntı MODALI adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar herkese iyi günler ben xmax ime sis farı taktırmak istiyorum.önereceğiniz bi yer var mı. motorun mekaniğine , elk aksamına , sigorta vs . zararı olur mu. yazın yunanistana gitmeyi düşünüyorum yolda kalmak istemem.. bi de garantiyi etkiler mi. led , zenon vs ne önerirsiniz???
    cevabınızı bekliyorum.
    herkese kazasız sürüşler dilerim.
    Ben garantı kısmı ıcın bır sey demıyorum,cunku ne olursa olsun kullanıcı hatası olarak kabul eden bır mantık var ortada,
    Asagıda verdıgım lınk sıze yardımcı olacaktır,ben yaptırdım ınanılmaz memnun kaldıgımı soylemek ısterım

https://www.facebook.com/cemogaraj/?fref=ts

Motosikleti
    Alıntı baromer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben garantı kısmı ıcın bır sey demıyorum,cunku ne olursa olsun kullanıcı hatası olarak kabul eden bır mantık var ortada,
    Asagıda verdıgım lınk sıze yardımcı olacaktır,ben yaptırdım ınanılmaz memnun kaldıgımı soylemek ısterım

https://www.facebook.com/cemogaraj/?fref=ts
    yardımınız için çok teşekkürler.

Motosikleti
    İNTEGRA gitti şuan 50cc (150cc)arora vesta scooter
    arkadaşlar sürekli motor alanları okuyorum.ama kaça aldıklarını paylaşmıyorlar.benimde niyetim var.yaşım 46.XMAX iLe İRON max arasında ne farklar var acaba?fiyat 1000 tl oynuyor.xmax 15.500 ironda 16500 civarı bildğim kadarıyla.birde ben burgman la xmax arasında kaldım.
    yapacağın en mantıklı şey bir saat trafikte,yolda dolaşıp hangisini çok görüyorsan onu alman,hangisini hiç göremiyorsan ondan uzak durman,çünkü bu motora para vericen ve zamanı gelince,ya model yükseltmek yada cc yükseltmek veya başka amaçlı muhakkak satman gerekicek,,

sanırım ne demek istediğimi az çok anlamışsındır,,tabii ben çok ölü fiyatada satsam olur,para önemli değil dersen o başka
    ERCEYLAN bunu beğendi.

Tanju - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Aynı çelişkide ben de kaldım, gidip normal abs aldım ironmax yerine çünkü iyice inceledim ve o 1200 tl gibi farkı hak ettiğini düşünmedim.
    o paraya koruma, kask, eldiven, mont, dizlik vs. al daha iyi yada aksesuar çanta gibi. çünkü motor aynı motor ufak tefek görsellik var ki bunları sen daha uyguna bile yaptırırsın.

Sonuç olarak xmax parlak gri abs 250 aldım çok memnumum.

Merhaba,
    Geçen hafta Burgman 400 motorumu sattım ve yarın sıfır XMax 400 ABS alacağım.
    Herkese kazasız günler diliyorum.

osiosborn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Pazar günü 70 km yol yaptım, bagajda yiyecek bir şeyler vardı ciddi şekilde ısınmış. Motorda bir sorun mu var yoksa herkeste durum böyle mi?

IRau - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xmax
    Alıntı osiosborn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Pazar günü 70 km yol yaptım, bagajda yiyecek bir şeyler vardı ciddi şekilde ısınmış. Motorda bir sorun mu var yoksa herkeste durum böyle mi?
    bagaj ısınıyor sorun edecek bişey değil bence

Bugün sigortayı yenilettim. En ucuz Axa'dan çıktı. 410 TL

İL: BURSA

RAY SİGORTA :853 TL
    HALK SİGORTA :728 TL
    ALLİANZ SİGORTA :877 TL
    SOMPO SİGORTA :604 TL
    AXA SİGORTA :410 TL
    UNİCO SİGORTA :3614 TL
    ANADOLU SİGORTA :610 TL
    ERGO SİGORTA :455 TL
    MAPFRE SİGORTA :1490 TL
    DOĞA SİGORTA :1090 TL
    DEMİR SİGORTA :652 TL

Motosikleti
    Alıntı aLoneman adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bugün sigortayı yenilettim. En ucuz Axa'dan çıktı. 410 TL

İL: BURSA

RAY SİGORTA :853 TL
    HALK SİGORTA :728 TL
    ALLİANZ SİGORTA :877 TL
    SOMPO SİGORTA :604 TL
    AXA SİGORTA :410 TL
    UNİCO SİGORTA :3614 TL
    ANADOLU SİGORTA :610 TL
    ERGO SİGORTA :455 TL
    MAPFRE SİGORTA :1490 TL
    DOĞA SİGORTA :1090 TL
    DEMİR SİGORTA :652 TL
    herkese iyi akşamlar. sigorta fiyatları neden bu kadar farklı bilen var mı acaba ?

herkese iyi akşamlar. sigorta fiyatları neden bu kadar farklı bilen var mı acaba ?
    Söz de! sigorta şirketleri çok zarar ettiği için bu yıl fiyatlar da asansör yukarıda bozulup kalmış. Devlet dahi duruma el atacaktı oda söz de! kaldı.
    Serpico bunu beğendi.

Motosikleti
    Söz de! sigorta şirketleri çok zarar ettiği için bu yıl fiyatlar da asansör yukarıda bozulup kalmış. Devlet dahi duruma el atacaktı oda söz de! kaldı.
    onu anladım da bu kadar farklı fiyat olmasının sebebi ne onu anlayamadım. 400 tl ye de var 3400 tl ye de ??

onu anladım da bu kadar farklı fiyat olmasının sebebi ne onu anlayamadım. 400 tl ye de var 3400 tl ye de ??
    Sigorta fiyatları; asgari, ortalama ve azami prim olmak üzere 3 kategori de çıkıyor. Firmalar da bunlara göre fiyat koyuyor. O 3400 TL'lik fiyat çeken firma azami prim üstğnden gösteriyor müşteriye.

Mesela benim aldığım fiyat dahi hala çok fazla. Alttaki listeye göre benim Bursa iline göre alabilir olmam gereken fiyat teklifleri var. Ama ben buna rağmen 410'a yaptırabildim.

Motosikleti
    Sigorta fiyatları; asgari, ortalama ve azami prim olmak üzere 3 kategori de çıkıyor. Firmalar da bunlara göre fiyat koyuyor. O 3400 TL'lik fiyat çeken firma azami prim üstğnden gösteriyor müşteriye.

Mesela benim aldığım fiyat dahi hala çok fazla. Alttaki listeye göre benim Bursa iline göre alabilir olmam gereken fiyat teklifleri var. Ama ben buna rağmen 410'a yaptırabildim.

http://i.hizliresim.com/Pkjrpd.jpg
    ok. teşekkürler .

Motosikleti
    İNTEGRA gitti şuan 50cc (150cc)arora vesta scooter
    Alıntı hiktor adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba,
    Geçen hafta Burgman 400 motorumu sattım ve yarın sıfır XMax 400 ABS alacağım.
    Herkese kazasız günler diliyorum.
    hayırlısı olsun kazasız belasız kullanmanız dileğiyle,

ilk yapacaklarınızı az çok sıralayayım isterseniz,

1-motoru yatırırsanız zarar görmemesi için,diz koruma ve arka 50 lt çanta

2-orjinal egzozu kalorifer kazanı gibi,hem büyük hem ağır hemde dışarı taşık,acilen akrapoviç egzoz la değişim,(biraz kullanın ne demek istediğimi anlarsınız)

3-gaz tepkimesini hızlandırmak,ve titreşimi sıfıra indirmek için j-costa varyatör
    bunlar yapılması gerekenler,,birde keyfe keder olarak,led çakarlı sisler xenon vs var

eminemre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X Max 250 Ironmax
    İyi akşamlar,
    3senelik motosiklet maceramda ilk kazamı 3aylık ironmaxim ile yaptım. Ama düşmedim
    Artçım ile birlikte yol alırken araçlara yeşil yandığı sırada yola yaya atladı, önümdeki motosiklet aniden fren yaptı. Ben solundan kendimi kurtaracakken yola atlayan yayayı tutmak için başka biri yola çıkınca mecburen önümdeki motosiklete sürttüm.
    Grenaj sağlammış, sadece çizik ve boya çıktı. Bu arada AbS düşmemi engelledi sanırım motor hiç yatmadı. Hasarım aşağıdaki gibi, şimdilik böyle.kullanıp bir süre sonra grenajı değiştiririm diye düşündüm. Pasta cila kurtarmayacak çünkü.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 9 kullanıcı var. (0 üye ve 9 misafir)

Bu Konudaki Etiketler