Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha X-Max 250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

çok teşekkür ederim yardımlarınız için

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Alıntı kiyakh adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çok teşekkür ederim yardımlarınız için
    3 firmanın kendi siteleri haricinde n11'de de mağazaları var. google'a isimlerinin sonuna n11 yazarak mağazalarına uşabilirsin. örnek: albaymotor n11 gibi.

Alıntı aLoneman adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    3 firmanın kendi siteleri haricinde n11'de de mağazaları var. google'a isimlerinin sonuna n11 yazarak mağazalarına uşabilirsin. örnek: albaymotor n11 gibi.
    Eyvallah Allah razı olsun.

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Değerli arkadaşlar okuduğum liseden bir arkadaşım ki kendisi 30 senedir motor tepesindedir, X-Max 250 Tech Max.ini satıyor. Almak isteyen, görmek isteyen, motor hakkında bir şeyler sormak isteyen kendisiyle temasa geçebilir. İlan linkini aşağıya bırakıyor ve çekiliyorum.

https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...tent=174536269

sinan151 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Activa S
    Selamün aleyküm ustalar xmax 250 2015 model hız sorunu yaşıyorum ön varyatör sağlam bagalar yeni(orj gramaj) kam sürücü yeni arka debriyaj temizlendi arka yay setup marka takıldı balatalar orta zımparalandı kayış orjinal yamaha yeni , benim kafamda buji ve yakıt katkısı koymak var son hıza etkisi olur mu sizce başka neye bakmak gerekir yokuş aşağı 140'ta kalıyor varyatör temizliği ve baga,kayış değişimi yapmadan 136'da kesiciye giriyordu şimdi 140 yapıyor yokuş aşağı ama kesiciye girmiyor daha devir kalıyor bu normal mi motor 30.000 km'de bu arada

edit : debriyaj balatası'da olabilir belki ama motorun devirlenmesinde sorun hissetmedim o yüzden ilk başta uygun olması açısından yakıt katkısı ve buji'den ilerlemek istedim debriyaj balatası 4000 tl çünkü

denizz1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dominar D400//Dash 110i
    Hiç xmax sürmedim ama abimde çantalı forza 250 var 80 kiloyum,tek başımayken eğim aşağı 140-145 maks hız yapıyordu.Bence süratiniz normal.
    Italian bunu beğendi.

espresso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x max 250 ABS
    Merhabalar,

Ben de artık köfte turlarında Tomygun'ın peşinden çat çat vites değiştire değiştire gitmek istediğim için scooter sürmektan vazgeçtim, zaten uzun zamandır işe gidip gelmediğim için benim için scooter gereği ortadan kalkmıştı.
    Çok sevdiğim, bana hiç sorun çıkarmayan, tipik Japon sorunsuzluğunda, scooter aleminin kralı en çok satanı en sportifi xmax 250 motorumu satıyorum. Umarım karakaçan'ı benim gibi iyi titiz bakan biri alır. Kontağı çevir gez, keyfini çıkar, hiç bir sorunu yok. 100km'de 250 gr köfte yaktırıyor.

İlan linkini buraya bırakayım, köfte ısmarlayana satacağım: https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...3074371/detay/
    tommygun, mertowski ve maximusti, bunu beğendiler.

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı espresso adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhabalar,

Ben de artık köfte turlarında Tomygun'ın peşinden çat çat vites değiştire değiştire gitmek istediğim için scooter sürmektan vazgeçtim, zaten uzun zamandır işe gidip gelmediğim için benim için scooter gereği ortadan kalkmıştı.
    Çok sevdiğim, bana hiç sorun çıkarmayan, tipik Japon sorunsuzluğunda, scooter aleminin kralı en çok satanı en sportifi xmax 250 motorumu satıyorum. Umarım karakaçan'ı benim gibi iyi titiz bakan biri alır. Kontağı çevir gez, keyfini çıkar, hiç bir sorunu yok. 100km'de 250 gr köfte yaktırıyor.

İlan linkini buraya bırakayım, köfte ısmarlayana satacağım: https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...3074371/detay/
    Abi ilanda "ciğerli, gırtlak dolu, dosta gider, tek değişeni artçı selesindeki manitalar" ibarelerini eklemeyi unutmuşsun
    espresso, hokahey ve Smlgndz bunu beğendiler.

dovahhkin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xmax 250 ABS
    Merhabalar 3. Xmaximi aldim 12 mart itibari ile, bir sorum olacak 0km bayiden aldığım motosiklet elimi gidondan çekince sola çekiyor. Her türlü yolda oturuş pozisyonu olarak ta denedim ama değişen bir şey yok. 2 farklı yetkili servise gösterdim sorun olmadığını motosikletin gidonu birakmadikca düz gittiğini söylüyorlar, bir çok motosiklet kullandim ama ilk defa bu durumu yaşıyorum, bariz bir sola çekme var ama servisler normal diyor, virajda veyahut sağa kontra da bir sorun yok. Siz ce kafama takmayıp devam mı edeyim yolsa üstune mi gideyim bu durumun

dovahhkin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xmax 250 ABS
    Alıntı dovahhkin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhabalar 3. Xmaximi aldim 12 mart itibari ile, bir sorum olacak 0km bayiden aldığım motosiklet elimi gidondan çekince sola çekiyor. Her türlü yolda oturuş pozisyonu olarak ta denedim ama değişen bir şey yok. 2 farklı yetkili servise gösterdim sorun olmadığını motosikletin gidonu birakmadikca düz gittiğini söylüyorlar, bir çok motosiklet kullandim ama ilk defa bu durumu yaşıyorum, bariz bir sola çekme var ama servisler normal diyor, virajda veyahut sağa kontra da bir sorun yok. Siz ce kafama takmayıp devam mı edeyim yolsa üstune mi gideyim bu durumun
    bir tane daha 0 olmak üzere toplam 3 motosikleti de denedim 2024 model xmax 250 gidonu bırakınca sola çekiyor. Çok saçma yamahadan beklemezdim. Dominar 400 deki gibi kronik belli.

Bayi kafama taktigimi görünce 600km deki motosikleti satın aldığım paraya geri almayı teklif etti, yamaha kaplan motosiklet. Kendilerine teşekkür ederim burdan da emin oldum kronik olduguna

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)

Bu Konudaki Etiketler