Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha X-Max 250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    wind16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XMAX 250 ABS
    Arkadaşlar Istanbul'da Anadol bayisinden fiyat ve aksesuar indirimi aldım. Soylemeye gerek yok ama sadece aksesuar için gittiğiniz de çok fazla bir indirim yapmıyorlarmış.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Senceru - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı YERUÇAĞI adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çok kolay kardeşim ,katoloğa gerek yok,üstündeki sağda ve solda olan orijinal demirlerini söküp çanta demirini aynı şekilde söktüğün demirlerin yuvasına oturtup bağlıyorsun,zaten toplam 4 cıvatası var,çok basit
    Yamaha D'elight'ın demiri buna uyar mı ya ? D'elight ımı sattım demirsizde..

Motosikleti
    İNTEGRA gitti şuan 50cc (150cc)arora vesta scooter
    Alıntı Senceru adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yamaha D'elight'ın demiri buna uyar mı ya ? D'elight ımı sattım demirsizde..
    hiç bilmiyorum, demiri görsem söyleyebilirim ama olacağını hiç sanmam,çünkü yamaha bu demiri x max e özel ürettiriyor,eski kasa xmax inki bile olmuyor şimdiki kasaya

---------- Mesajlar birleştirildi - 03:09 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:45 ----------

netten şimdi baktım demire,uzaktan yakından alakası yok kesinlikle olmaz

Kanji - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '14 CBR 600RR
    Akıl vermek gibi olmasın ancak xmax in parça fiyatları fena değil aslında, gövde kısımlarında 150-250 lira arası boyalı olarak tane başına... Misal benim mat gri makinamın sol altı (sakal denilen) bölgede hafif çatlak var, tamir ettirip boyatsam gittim geldim vs en az 150 kaat gider iyi usta ise, belki tonda farkda olur vs, bunla uğraşana kadar yenisini almak bana daha mantıklı geliyor, neticede yeni yenidir (Ancak racing makina olsa ve grenaj misal 1000-1500 lira olsa o zaman uğraşılır o ayrı)
    YERUÇAĞI bunu beğendi.
    "Strive for perfection in everything we do. Take the best that exists and make it better. When it does not exist, design it. Accept nothing nearly right or good enough."
    Henry Royce

eminemre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X Max 250 Ironmax
    bu şuna benzemiş,,sex yapmanın tarifini isteyene, pantolonu çıkart dememize gerek varmı,,tabiki sana engel olan şeyi sökecen veya çıkaracaksın

arka çanta demirini sökmek ve takmak için sökülmesi gereken cıvataların resimlerini sarı daire içine aldım,,önce bagaj havuzundaki 5 adat cıvatayı söküp havuzu kolayca yerinden çıkarıyorsunuz,havuzu sökmemizin nedeni resimde görülen çanta demirini veya orijinal kendi demirlerini yukarı doğru çıkarmak gerekeceğinden,bagaj havuzunun kenarlarına değmesi,,,sonrasında yanda işaretlediğim demirin cıvatalarını söküp takabiliyorsunuz,demiri taktıktan sonra havuzu yerleştirip cıvatalarını takıp sıkıyorsunuz,çok kolay

bunuda yapamayacak arkadaş varsa istanbuldaysa bana telefon etsin yanıma gelsin ben 5 dakikada takayım sevabına

not sisi bar en arkadaki iki cıvataya takılıyor,komple havuzu sökmeye gerek yok

http://i.hizliresim.com/PMQPYQ.jpg
    Hocam eline sağlık. Mesajını okur okumaz, yarın ilk iş motosikletaksesuarlari.com'dan givi sissybar siparişi verip kendim takmak olacak. Yamaha orijinal sissybar'a montaj dahil 650 TL diyor. Givi sissybar kargo dahil 370 TL sanıyorum. Takıldığımız yerde müsadenle sana danışırız yine.
    Piaggio Carnaby 200
    Yamaha XMax 250 Ironmax

ötekiben - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kanuni Seha 150
    Alıntı eminemre adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam eline sağlık. Mesajını okur okumaz, yarın ilk iş motosikletaksesuarlari.com'dan givi sissybar siparişi verip kendim takmak olacak. Yamaha orijinal sissybar'a montaj dahil 650 TL diyor. Givi sissybar kargo dahil 370 TL sanıyorum. Takıldığımız yerde müsadenle sana danışırız yine.
    ben de shad düşünüyordum. hem daha ucuz hem de gözüme daha hoş görünüyor. gerçi orjinalinin şıklığına yaklaşmıyor ikisi de ama ben kıyamayanlardanım o paraya.
    eminemre bunu beğendi.
    belki bugün

Motosikleti
    X Max 250 Ironmax
    Alıntı ötekiben adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben de shad düþünüyordum. hem daha ucuz hem de gözüme daha hoþ görünüyor. gerçi orjinalinin þýklýðýna yaklaþmýyor ikisi de ama ben kýyamayanlardaným o paraya.
    Bu forumda bir kaç arkadaş bahsetmişti. Görünüş olarak Yamaha sissybar ama kesinlikle konfor olarak givi daha iyi diye. Sanırım aradaki 300 tl sırf görünüş.
    Piaggio Carnaby 200
    Yamaha XMax 250 Ironmax

Motosikleti
    Kanuni Seha 150
    Bu forumda bir kaç arkadaş bahsetmişti. Görünüş olarak Yamaha sissybar ama kesinlikle konfor olarak givi daha iyi diye. Sanırım aradaki 300 tl sırf görünüş.
    zaten alanların büyük çoğunluğu görünüşünü desteklemek amacıyla alıyor. en azından benim etrafımdakiler o mantıkla aldılar. bu aralar düzenli artçım olmadığı için erteliyorum ben, sadece almam gerekirse diye araştırmıştım kendimce. shad'ı canlı görme fırsatım oldu ama givi'yi görmedim. fotoğraflarından biliyorum sadece. kullanıcı yorumlarına göre şekillenir zamanla benim fikrim de.
    geçenlerde face sayfalarından birinde ikinci el ilanını görmüştüm orjinalinin, montaja karışmadan 450 liraya. anlamsız gelmişti fiyat. motora altın gibi diyorlar ya, parçaları da altın gibi gerçekten ))
    belki bugün

Motosikleti
    X Max 250 Ironmax
    Alıntı ötekiben adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    zaten alanların büyük çoğunluğu görünüşünü desteklemek amacıyla alıyor. en azından benim etrafımdakiler o mantıkla aldılar. bu aralar düzenli artçım olmadığı için erteliyorum ben, sadece almam gerekirse diye araştırmıştım kendimce. shad'ı canlı görme fırsatım oldu ama givi'yi görmedim. fotoğraflarından biliyorum sadece. kullanıcı yorumlarına göre şekillenir zamanla benim fikrim de.
    geçenlerde face sayfalarından birinde ikinci el ilanını görmüştüm orjinalinin, montaja karışmadan 450 liraya. anlamsız gelmişti fiyat. motora altın gibi diyorlar ya, parçaları da altın gibi gerçekten ))
    Vallah shad öarkayı hiç görmedim. Aslında ben de inceleyip, givi ile kıyaslayabilirim. Bu hafta halletmek istiyorum. Dün yaptığımız Tekirdağ turunda kız arkadaşım epey rahatsızdı çünkü.
    Piaggio Carnaby 200
    Yamaha XMax 250 Ironmax

Motosikleti
    Kanuni Seha 150
    Vallah shad öarkayı hiç görmedim. Aslında ben de inceleyip, givi ile kıyaslayabilirim. Bu hafta halletmek istiyorum. Dün yaptığımız Tekirdağ turunda kız arkadaşım epey rahatsızdı çünkü.
    çanta ya da sissybar olmadan uzun yolculuk keyifsiz olur artçı için, geç bile kalmışsınız. o halde tercihinizi ve kullanıcı yorumlarınızı takip ederim buradan.
    belki bugün

Motosikleti
    takmak iş değil be dostum,elin az çok anahtar tutuyorsa çok kolay,,serviste takan senden farklımı takacak aksine senin özendiğin gibi bile özenmeden takıp verecek zaten takanda hep çocuk genelde,,garanti olmasa kesinlikle servise gitmem,yapılan iş hep baştansavma ,kimi sefer cıvataları eksik takmışlar,kimi zaman gevşek bırakmışlar,en sonda cıvatanın birini yalama edip öyle bırakmışlar,kontrol ettimde gördüm,,defalarca başıma geldi bakımlarda bu olaylar,,hep kendim tamamladım

hava filtrelerini değiştirmişler ama sadece söküp yenisini takmışlar,,ya be kardeşim filtrenin alt üst kapağı içten dıştan toz pislik içinde,allah rızası için bir hava tutup veya bez sürseydin be kardeşim sevaptır,,öyle tozlu çamurlu pis bi şekilde takıp bırakmışlar,,hep sonradan kendim yapıyorum ,hiç servise güvenmiyorum,işten anladığım için eksiklikleri görüyorum buda canımı sıkıyor,,,amaç sadece para gelsin

Motosikleti
    X Max 250 Ironmax
    takmak iş değil be dostum,elin az çok anahtar tutuyorsa çok kolay,,serviste takan senden farklımı takacak aksine senin özendiğin gibi bile özenmeden takıp verecek zaten takanda hep çocuk genelde,,garanti olmasa kesinlikle servise gitmem,yapılan iş hep baştansavma ,kimi sefer cıvataları eksik takmışlar,kimi zaman gevşek bırakmışlar,en sonda cıvatanın birini yalama edip öyle bırakmışlar,kontrol ettimde gördüm,,defalarca başıma geldi bakımlarda bu olaylar,,hep kendim tamamladım

hava filtrelerini değiştirmişler ama sadece söküp yenisini takmışlar,,ya be kardeşim filtrenin alt üst kapağı içten dıştan toz pislik içinde,allah rızası için bir hava tutup veya bez sürseydin be kardeşim sevaptır,,öyle tozlu çamurlu pis bi şekilde takıp bırakmışlar,,hep sonradan kendim yapıyorum ,hiç servise güvenmiyorum,işten anladığım için eksiklikleri görüyorum buda canımı sıkıyor,,,amaç sadece para gelsin
    Hocam iyi akşamlar. Tam givi sissybar almak için Bostancı'da motosikletaksesuarları'nın mağazasına gittiğimde bir arkadaşın üye olduğu facbook xmax grubunda givi sissy bar için delik açmak gerekli, orijinal sissy barda deliğe gerek yok yazmış. Kafam bulandı. Markadan markaya montaj değişiklik gösterir mi?

Ayrıca givi yada kappa sissybar kullanıp, kendi taktıran arkadaşlardan da cevap bekliyorum.
    Piaggio Carnaby 200
    Yamaha XMax 250 Ironmax

Motosikleti
    Hocam iyi akşamlar. Tam givi sissybar almak için Bostancı'da motosikletaksesuarları'nın mağazasına gittiğimde bir arkadaşın üye olduğu facbook xmax grubunda givi sissy bar için delik açmak gerekli, orijinal sissy barda deliğe gerek yok yazmış. Kafam bulandı. Markadan markaya montaj değişiklik gösterir mi?

Ayrıca givi yada kappa sissybar kullanıp, kendi taktıran arkadaşlardan da cevap bekliyorum.
    iyi akşamlar kardeşim,,sissy bar takmak zor bi iş değilki, önceki sayfada verdiğim resimde işatetlediğim en arkadaki 2 cıvataya takılıyor,müsaitsen satılan yere gidip sissy barı motora prova yaparsın,delikleri denk geliyormu yada delik delmek gerekiyormu diye,,yanlız delik delmek gerekirse deliği sissy barın bağlantı yerine delmek gerekir,yoksa motora delik delmek söz konusu olamaz,zaten resimde işaretlediğim civatalar haricinde sissy barı başka bir yere monte etmek mümkün değil

sen kabaca bir prova yap olup olmayacağını görürsün,takmakta tereddüt edersen al sissy barı bana gel ben takarım sana,sissy bara delik delmek gerekirse onuda deleriz,bende alet edevat herşey var,bir dua edersin yeter

Motosikleti
    X Max 250 Ironmax
    iyi akşamlar kardeşim,,sissy bar takmak zor bi iş değilki, önceki sayfada verdiğim resimde işatetlediğim en arkadaki 2 cıvataya takılıyor,müsaitsen satılan yere gidip sissy barı motora prova yaparsın,delikleri denk geliyormu yada delik delmek gerekiyormu diye,,yanlız delik delmek gerekirse deliği sissy barın bağlantı yerine delmek gerekir,yoksa motora delik delmek söz konusu olamaz,zaten resimde işaretlediğim civatalar haricinde sissy barı başka bir yere monte etmek mümkün değil

sen kabaca bir prova yap olup olmayacağını görürsün,takmakta tereddüt edersen al sissy barı bana gel ben takarım sana,sissy bara delik delmek gerekirse onuda deleriz,bende alet edevat herşey var,bir dua edersin yeter
    Hocam düşünmen ve teklif etmen yeterli. Çok şükür burda da yaparız, az buçuk elimizden geliyor ama böyle bir parça için her kafadan ayrı bir ses çıkması ilginç. Bem de sele altını inceledim, başka bir takacak yer yok senin dediğin gibi.
    Kısmetse haftasonuna kadar halledip, tur camı olayına başlayacağım dertler bitmiyor.
    Piaggio Carnaby 200
    Yamaha XMax 250 Ironmax

Motosikleti
    kimsenin lafına bakma,görünen köy kılavuz istemez,,hadi hayırlısı bakalım

Motosikleti
    Kanuni Seha 150

merhaba, givi'de de shad'da da kuyruk da delik açmak gerekiyor. http://www.giviturkiye.com/givi-tb2111-yamaha-x-max-125-250-400-13-15-sissybar http://www.shad.es/descargas/shad6080.pdf
    eminemre bunu beğendi.
    belki bugün

IRau - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xmax
    merhaba herkese

ben 1 senedir xmax 250 2015 momo kullanıyodum ki hala kullanıyorum..

motorumda dr pulley baga , bmc hava filtresi ve akrapoviç var fakat çok rahat olduğu için hiç heyecan alamadım son zamanlarda

güzel gidiyo iyi hızlanıyo ama sonuçta scooter bi yere kadar..

bende bi çılgınlık yapıp xmax ın yanına bugün r25 aldım kocaelinden istanbul a getirirken o yolda sürmek harikaydı işte motor bu dedim heyecan risk adrenalin bu

şuanda çok muyluyum hem xmax ve r25 e sahibim sizede önerim bu motorun yanına mutlaka vitesli almanız olacaktır

Motosikleti
    X Max 250 Ironmax
    Alıntı IRau adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba herkese

ben 1 senedir xmax 250 2015 momo kullanıyodum ki hala kullanıyorum..

motorumda dr pulley baga , bmc hava filtresi ve akrapoviç var fakat çok rahat olduğu için hiç heyecan alamadım son zamanlarda

güzel gidiyo iyi hızlanıyo ama sonuçta scooter bi yere kadar..

bende bi çılgınlık yapıp xmax ın yanına bugün r25 aldım kocaelinden istanbul a getirirken o yolda sürmek harikaydı işte motor bu dedim heyecan risk adrenalin bu

şuanda çok muyluyum hem xmax ve r25 e sahibim sizede önerim bu motorun yanına mutlaka vitesli almanız olacaktır
    Maddiyat izin verdiği sürece bir scooter bir de motosiklet sahibi olmanın hiç bir sakıncası yok, hatta 250lik bir scooterınız varsa yüksek ccli bir motosiklet dahi alınabiöir.

Tekrar hayırlı olsun.
    Kanji bunu beğendi.
    Piaggio Carnaby 200
    Yamaha XMax 250 Ironmax

IRau - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xmax
    Maddiyat izin verdiği sürece bir scooter bir de motosiklet sahibi olmanın hiç bir sakıncası yok, hatta 250lik bir scooterınız varsa yüksek ccli bir motosiklet dahi alınabiöir.

Tekrar hayırlı olsun.
    teşekkür ederim gönül ister ki r6 alalım fakat düşük bütçeyle ancak r25 oldu

OZARSLAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Forza 300 ABS - Bekleniyor
    Alıntı IRau adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    teşekkür ederim gönül ister ki r6 alalım fakat düşük bütçeyle ancak r25 oldu
    Hayırlı olsun , güzel günlerde kullan inşallah...
    IRau bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 5 kullanıcı var. (0 üye ve 5 misafir)

Bu Konudaki Etiketler