Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha X-Max 250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

saol üstad

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    İNTEGRA gitti şuan 50cc (150cc)arora vesta scooter
    Alıntı zahiradam adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    saol üstad
    önceki motorum 2014 xmax 250 idi ona çanta ve demirini sıfır alıp serviste taktırdım,onu olduğu gibi satıp 2014 xmax 400 aldım aynılarınıda buna taktırdım,neticede ikiside birebir aynı kasa,,,motor gücü,çift ön disk,koltuk ve jant lastik farkı var sadece ha birde göstergeler farklı 400 ün göstergeleri otomobil tipi

eminemre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X Max 250 Ironmax
    Alıntı YERUÇAĞI adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    önceki motorum 2014 xmax 250 idi ona çanta ve demirini sıfır alıp serviste taktırdım,onu olduğu gibi satıp 2014 xmax 400 aldım aynılarınıda buna taktırdım,neticede ikiside birebir aynı kasa,,,motor gücü,çift ön disk,koltuk ve jant lastik farkı var sadece ha birde göstergeler farklı 400 ün göstergeleri otomobil tipi
    Günaydın, bir de xmax400 de aynalar şasede, 250 de gidona takılı değil mi?
    Acaba neye göre dizayn ediyorlar?
    Piaggio Carnaby 200
    Yamaha XMax 250 Ironmax

Motosikleti
    xmax 250 abs
    arkadaşlar merhaba,

xmax 250 almak için bayiye gittim. ancak gidon dizlerime çarptı. boy 1.91 cm, gidonu tam tur döndüremiyorum.

büyük üzüntü duydum, bu sorun çıkartır mı? yada gidon boyu yükseltilebiliyormu az birşey? Yada direksiyonun tam tur dönmesine seyir halindeyken ciddi ihtiyaç duyulur mu?

Senceru - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar merhaba ,

2014-2015-2016 yılları arasında xmax 250 abs'de makyaj farkı yok doğru muyum ?? hani 2014de makyajlandı bir daha makyajlanmadı sanırım ??

Bu arada son kasa xmax alınıktır

osiosborn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı otchill adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar merhaba,

xmax 250 almak için bayiye gittim. ancak gidon dizlerime çarptı. boy 1.91 cm, gidonu tam tur döndüremiyorum.

büyük üzüntü duydum, bu sorun çıkartır mı? yada gidon boyu yükseltilebiliyormu az birşey? Yada direksiyonun tam tur dönmesine seyir halindeyken ciddi ihtiyaç duyulur mu?

186cm boyum. Bende gidonun carpma sıkıntısı yok. Biraz geriye dogru kayarsaniz sizde de kalmayacaktır diye düşünüyorum. Ayrıca tam olarak döndürmeye ne zaman ihtiyaç duyacaksınız ki.

Motosikleti
    Alıntı eminemre adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Günaydın, bir de xmax400 de aynalar şasede, 250 de gidona takılı değil mi?
    Acaba neye göre dizayn ediyorlar?
    aynı dostum ikiside gidonda,250 neyse 400 de o ,ama xmax 250. 2014 ve sonrası model yani yeni kasa ile 2013 ve sonrası xmax 400 den bahsediyorum,aynası maynası aynı bir önceki sayfada yazdığım farklar var sadece okadar

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:01 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:58 ----------

Alıntı Senceru adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar merhaba ,

2014-2015-2016 yılları arasında xmax 250 abs'de makyaj farkı yok doğru muyum ?? hani 2014de makyajlandı bir daha makyajlanmadı sanırım ??

Bu arada son kasa xmax alınıktır
    aynen doğrudur,yanlız xmax momo desing in yerine 2015 in sonunda iron max çıkardılar ,fakat kasa falan aynı koltuk ,ayak pedi ve renk gibi momo desing e benzer küçük görsel fark var ama kasa aynı,daha doğrusu eşek aynı eşek ama semerini süslemişler biraz

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:11 ---------- bir önceki mesaj zamanı 02:01 ----------

Alıntı otchill adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar merhaba,

benim boyum 187 ben hiç sorun yaşamadım suana kadar ve gidonu sonuna kadar sadece motoru 2 ayak üstüne alıp direksiyonu kitlemek istediğinde çevirirsinki,zaten giderken olsun durmaya yakın veya dururken olsun gidonu tam çevirirsen büyük ihtimalle,motoru yatırırsın haberin olsun

xmax topcase demiri montajı ile elinizde katolog veya video varmı arkadaslar ben kendim yapmayı deniycem çantam henüz elime ulasmadı ama varsa yol gösterebilir

Motosikleti
    Alıntı zahiradam adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    xmax topcase demiri montajı ile elinizde katolog veya video varmı arkadaslar ben kendim yapmayı deniycem çantam henüz elime ulasmadı ama varsa yol gösterebilir
    çok kolay kardeşim ,katoloğa gerek yok,üstündeki sağda ve solda olan orijinal demirlerini söküp çanta demirini aynı şekilde söktüğün demirlerin yuvasına oturtup bağlıyorsun,zaten toplam 4 cıvatası var,çok basit

Mirable - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC750X DCT
    çok kolay kardeşim ,katoloğa gerek yok,üstündeki sağda ve solda olan orijinal demirlerini söküp çanta demirini aynı şekilde söktüğün demirlerin yuvasına oturtup bağlıyorsun,zaten toplam 4 cıvatası var,çok basit
    Hocam nedenini bilmiyorum ancak serviste benim sele alti havuzu da soktuler takmak icin.

eminemre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X Max 250 Ironmax
    Ben de havuzu söktüklerini gördüm.

Sissybar için havuzu sökmeye gerek var mı acaba?Var olan deliklere mi monte ediliyor, yoksa delik delmek gerekiyor mu?

wind16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XMAX 250 ABS
    Arkadaşlar Xmax 250 abs almak üzereyim. Fiyat için konuştuğum bir bayiden aksesuarlarla ilgili ciddi indirim oranı aldım. Sizce başlangıçta hangi aksesuarları seçmeliyim. Mutlaka alın dediğiniz aksesuar hangileri?
    Benim aklımdakiler:
    -Bacak koruma
    -Sissy bar
    -Ön konsol çantası
    -Branda

Sissy bar yerine çanta almak daha mı mantıklı olur acaba?

gurkanerkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT 07
    Alıntı wind16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar Xmax 250 abs almak üzereyim. Fiyat için konuştuğum bir bayiden aksesuarlarla ilgili ciddi indirim oranı aldım. Sizce başlangıçta hangi aksesuarları seçmeliyim. Mutlaka alın dediğiniz aksesuar hangileri?
    Benim aklımdakiler:
    -Bacak koruma
    -Sissy bar
    -Ön konsol çantası
    -Branda

Kesinlikle çantalı almanızı tavsiye ederim.

MODALI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XMAX 250 - HONDA NC750 X DCT
    arkadaşlar temmuz ayında eşimle birlikte trakya üzerinden bir yada birkaç yerde konaklayarak gökçeadaya kadar gitmeyi düşünüyoruz.bana yol , konaklamalar vs hakkında önerileriniz var mıdır acaba?
    Yada bunun yerine midilli adasına gitsek önerileriniz var mıdır? Şu an ikimizde de schengen yok . kapıda vize alınıyo mu eskiden olduğu gibi.uluslararası ehliyet var . motoru turingden sigorta ettirmekten başka işlem yoktu yanlış hatırlamıyosam.Doğru mudur?

postal76 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha bws 125
    Merhaba hangi bayiden indirim aldınız öğrenebilir miyim? ben de aynısından alacağım...

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:10 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:07 ----------

Benim aklımdakiler:
    -Bacak koruma
    -Sissy bar
    -Ön konsol çantası
    -Branda

Hangi bayiden indirim aldınız? Öğrenebilir miyim?

Motosikleti
    Alıntı Mirable adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam nedenini bilmiyorum ancak serviste benim sele alti havuzu da soktuler takmak icin.

bu şuna benzemiş,,sex yapmanın tarifini isteyene, pantolonu çıkart dememize gerek varmı,,tabiki sana engel olan şeyi sökecen veya çıkaracaksın

arka çanta demirini sökmek ve takmak için sökülmesi gereken cıvataların resimlerini sarı daire içine aldım,,önce bagaj havuzundaki 5 adat cıvatayı söküp havuzu kolayca yerinden çıkarıyorsunuz,havuzu sökmemizin nedeni resimde görülen çanta demirini veya orijinal kendi demirlerini yukarı doğru çıkarmak gerekeceğinden,bagaj havuzunun kenarlarına değmesi,,,sonrasında yanda işaretlediğim demirin cıvatalarını söküp takabiliyorsunuz,demiri taktıktan sonra havuzu yerleştirip cıvatalarını takıp sıkıyorsunuz,çok kolay

bunuda yapamayacak arkadaş varsa istanbuldaysa bana telefon etsin yanıma gelsin ben 5 dakikada takayım sevabına

not sisi bar en arkadaki iki cıvataya takılıyor,komple havuzu sökmeye gerek yok

Mirable bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda NC750X DCT
    bu şuna benzemiş,,sex yapmanın tarifini isteyene, pantolonu çıkart dememize gerek varmı,,tabiki sana engel olan şeyi sökecen veya çıkaracaksın

arka çanta demirini sökmek ve takmak için sökülmesi gereken cıvataların resimlerini sarı daire içine aldım,,önce bagaj havuzundaki 5 adat cıvatayı söküp havuzu kolayca yerinden çıkarıyorsunuz,havuzu sökmemizin nedeni resimde görülen çanta demirini veya orijinal kendi demirlerini yukarı doğru çıkarmak gerekeceğinden,bagaj havuzunun kenarlarına değmesi,,,sonrasında yanda işaretlediğim demirin cıvatalarını söküp takabiliyorsunuz,demiri taktıktan sonra havuzu yerleştirip cıvatalarını takıp sıkıyorsunuz,çok kolay

bunuda yapamayacak arkadaş varsa istanbuldaysa bana telefon etsin yanıma gelsin ben 5 dakikada takayım sevabına

not sisi bar en arkadaki iki cıvataya takılıyor,komple havuzu sökmeye gerek yok

[URL="[url=http://hizliresim.com/PMQPYQ][url]http://i.hizliresim.com/PMQPYQ.jpg[/url][/url]"][url=http://hizliresim.com/PMQPYQ]http://i.hizliresim.com/PMQPYQ.jpg
    Açıklayıcı olmuş, eyvallah

Motosikleti
    Benim aklımdakiler:
    -Bacak koruma
    -Sissy bar
    -Ön konsol çantası
    -Branda

arka çanta 1,inci ve bacak koruma 2,ci öncelikli olsun sonradan keşke dememek için

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:43 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:38 ----------

Alıntı Mirable adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Açıklayıcı olmuş, eyvallah
    bişey değil hocam,,yanlız bu size değil zehiradam adlı arkadaşa lazım fakat ortalıkta yok

merhaba arkadaşlar;

forumunuza yeni katıldım.öncelikle herkese kazasız sürüşler.
    bende 2015 model xmax 250 momo var.ve de grenajlarında düşmelerden ötürü çatlaklar çizikler vs mevcut.şöyle sağını solunu toparlatmak istiyorum tabiri caizse.istanbul avrupa yakasındayım.bu motorları boyuyabiliyorlar mı?renk vs tutyormu inanın hiç bilmiyorum.bu konuda fikir ve önerilerinizi almak istiyorum.zira bu benim için çok önemli ki 1 tane bile motorsiklet ustası tanımıyorum.
    istanbul avrupa yakasındayım.iş yerim florya da.bana bu konuda fikir verip aydınlatırsanız çok sevinirim.
    şimdiden teşekkürler

Motosikleti
    Honda NC750X DCT
    Eski sayfalarda grenajlarını Sefaköydeki İrfan ustaya yaptıran biri vardı. Çok memnun kalmıştı işçiliğinden.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 6 kullanıcı var. (0 üye ve 6 misafir)

Bu Konudaki Etiketler