Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha X-Max 250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Motor_Derili - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Nmax 155 / Fazer8 / NC750X2018
    Alıntı korayk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yok yok yok arkadaş. Tam niyetlendik denklestirdik abs' li motor yok iyimi :(
    Izmir, Aydın, Muğla, Denizli, Manisa....yok
    Bulunduğunuz illerde gözünüze carptiysa paylaşabilir misiniz? Gözü kararttim gidip alicam.Bu arada yeni parti eylül ortası gibi gelir diyorlar.

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:02 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:53 ----------

Yalovada da yok.Istanbulda da
    Balikesir bayi Motohan Firat a sordun mu?
    M otorcuyum ben, O na yürekten bağlıyım, T ek tekerde şahlanırken, O nun gidişine hastayım, R acing değil belki ama, EN GEÇ AKŞAMA YANINDAYIM

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    uçanmotor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    aynı anda iki motor kullanıyorum
    istanbul ramide bir motorcu var kardeşler diye bi sor sirkeciyi aradınmı benden bu kadar

williamwallace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Transalp XL 700
    nmax de yeni kullanılan motoru adapte edecekler sanırım yani 2016 da değişken zamanlı yenimotorla gelebilir bu yüzden motor bulunmuyor olabil
    r

Motosikleti
    4. motor Honda
    Arkadaşlar merhaba R25 imi sattım ve bir scooter alayım diye düşünüyorum aklımda SYM Joymax ile Yamaha Xmax var, yamaha olursa ABS li alayım istiyorum o zamanda 14 bin fiyatı var bunun yerinede 3 daha koyar gidip xmax 400 abs alırım olayına kadar gidiyor

Birde R25 ten sonra performans anlamında 250 lik scooter cok can sıkıcı olur diye de endşilerim var..

Xmax 400 abs tavsiye eder misiniz? yakıt tüketimi ve çekişi nasıldır, eğer çok fark yok derseniz SYM Joymax yada Xmax 250 düşüneceğim,

Teşekkürler...

Arkadaşlar yağmurda viraj alırken motor devrildi. Hızlı da değildim ama oldu bir kere. egzozun en dıştaki bölümü, yolcu ayaklığı, xmax yazısının olduğu grenaj, kısacası motorun sağında kalan grenajlar çizildi ve aynam kırıldı, zararım ne kadar olur ? Bir de Cuma günü kasko yaptırmıştım ancak cuma'dan itibaren geçerli oldu mu bilmiyorum. Bu hasarı kaskodan karşılatmak mantıklı mı ?

Motosikleti
    Kawasaki ER-5, Bajaj Discover 125 st
    Alıntı tuttacromata adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar yağmurda viraj alırken motor devrildi. Hızlı da değildim ama oldu bir kere. egzozun en dıştaki bölümü, yolcu ayaklığı, xmax yazısının olduğu grenaj, kısacası motorun sağında kalan grenajlar çizildi ve aynam kırıldı, zararım ne kadar olur ? Bir de Cuma günü kasko yaptırmıştım ancak cuma'dan itibaren geçerli oldu mu bilmiyorum. Bu hasarı kaskodan karşılatmak mantıklı mı ?
    kaskodan yaptır gitsin hiç uğraşma bence. grenajlar çok pahalı çünkü

Alıntı storm_shadow adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kaskodan yaptır gitsin hiç uğraşma bence. grenajlar çok pahalı çünkü
    Kasko umarım geçerli olmuştur Cuma günü. Ben kaza sırasında fotoğraf çekmedim o an heyecanla basıp gittim. Daha sonra çektim. Kolumda derin bir çizik vardı dikiş attılar, olaydan iki-üç saat sonra. Bir de hafta içi şehir dışında olacağım yani bir hafta motosiklet ile ilgili kaskoyla uğraşamayacağım. Bunun için bildirme süresi var mıdır ?

beko12345 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Dl 650 V-Strom K8 , Kuba blackcat
    İlanımın fiyatını düşürdüm.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...6697019/detay/
    Serdarberke bunu beğendi.

Lightning - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-07
    Aynı sıkıntıyı bende çekiyorum, Piyasa da sıfır x-max yok,
    2014 üstü momo edition aranıyor. istanbul içi

Motosikleti
    Gv 250 niyetindeyim
    Evet sonuç olarak "0" absli yok.
    şansımı fazla zorlamayı düşünmüyorum. Hayırlısı diyip bekliyorum yeni partiyi, muhtemelen fiyat artışı da olur ama sineye çekeceğiz artık. Bu motoru istiyorum

isra... - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CB500F
    r25 e alışacak kadar kullandıysan 250 yerine xmax400 almalısın bence. çabuk sıkılma ihtimali var.
    c4gin bunu beğendi.

Motosikleti
    Xciting25Ori - SYM WOLF - Xmax400 - NC750D integra
    @tuttacromata Kaskodan yaptırabiliyorsanız yaptırın bence, geçen bizim komşunun sıfır motoru park halinde yana yatmıştı, yan parçaların tümü değişti, 2.000 lira falan yaklaşık tutmuştu sanırım.

@c4gin 250'lik vitesliden sonra 250'lik scooter hiç sarmaz, 400cc alın bence ivmelenmesi farklı, son hız çok fark etmese de. Yakıtı da aham şaham fark yok, 50 liralık 10.5 litre benzinle fiks 250 km yapıyorum. 250cc Xciting'le de aynı yolda 300-320 km yapıyordum max.

Alıntı tuttacromata adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun. tüm scooterlerin ( kendini ispatlamış markaların ) grenajları 250 cc segmentinde 3 aşağı 5 yukarı aynı.( Pahalı ) dolayısıla yapıcak en iyi şey çalınmayıda gözönünde bulundurusak, KASKO ! siz yaptırmışınız inşallah geçerli olmuştur zira masrafınız 1500 / 1800 tl aralığında olucaktır. ( gerçi foto olsaydı daha sağlıklı fikir yürütürdüm ). tekrar geçmiş olsun.

Serdarberke - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2012 Xmax 250 ABS
    Selam,
    Motorumu,hani derlerya "sunun Sağına soluna bir bak" deyip temel bakıma soksam,hangi işlemler yapılır ve kaça mal olur acaba,saygılar..
    Bu arada makinem satılık,fakat yinede alacak kişinin aklı kalmasın diye bakımlı vermek istiyorum..

ozzzzz80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dominar D400
    Alıntı c4gin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar merhaba R25 imi sattım ve bir scooter alayım diye düşünüyorum aklımda SYM Joymax ile Yamaha Xmax var, yamaha olursa ABS li alayım istiyorum o zamanda 14 bin fiyatı var bunun yerinede 3 daha koyar gidip xmax 400 abs alırım olayına kadar gidiyor

Birde R25 ten sonra performans anlamında 250 lik scooter cok can sıkıcı olur diye de endşilerim var..

Xmax 400 abs tavsiye eder misiniz? yakıt tüketimi ve çekişi nasıldır, eğer çok fark yok derseniz SYM Joymax yada Xmax 250 düşüneceğim,

Teşekkürler...
    Kardeş ben yeni r25 imi sattım ve senin gibi konfor öncelikli düşünüp 2015 xmax ABS mi aldım.
    Öncelikle güç olarak kıyaslamaya falan kalkma sakın sen tercihini maxi scoter dan yana yapıcaksan xmax ı gözün kapalı al derim. Hem scoter olsun hemde performansta yapsın dersen tabiki xmax400 sana hitap edecektir.
    Ben aldığından beri yaklaşık 50 km civarında yaptım çok rahat bir kullanımı var. Kalkışlarda biraz hantal kalıyor ama sonrasında sorun yok. Açtıkça gazı gitmem demiyor. Amortisörler bana biraz sert geldi ama buda sanırım viraj performansını iyileştiriyor ki orta sehpayı virajda sürtenler varmış...
    c4gin bunu beğendi.

pridefirus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 Yamaha x max 250
    Arkadaslar yeni kasa xmax 250 le tekrar aranizdayim.13 yil once ilk motorum r1 le baslayip arka arkaya 5 tane 600 luk racingin ardinda son iki motorum naked ve supermotodan sonra cok begenerek aldigim ve icime sinen x max imi 10 gun once aldim 2014 model 5 bin km de ciziksiz mat gri extra olarak ön yan ruzgar kesicisi vardi bende orj sissybar momo desing ön cam spor egsoz arka lastik ustu camurluk stickerlar derken biseyler eklemeye calistim resimleride ekliyorum hemen

merhaba

xmax-400abs mi satıyorum arayanlar ilanı mutlaka görmüştür ancak sorularınız olursa burdan da cevaplayabilirim

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-yamaha-xmax-400-abs-222927572/detay

IRau - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xmax
    [/COLOR]xmax 250 2015 model motorum için akrapoviç aldım paraya kıydım sıfır aldım 2000 tl :(
    valla susturucusunu çıkartınca öyle bir ses yapıyor ki susturucuyu takmak zorunda kaldım.

almak isteyen yada almayı düşünen varsa iyice youtube videolarını izlesin ses çok çıkıyor intercom dan müziği duyamıyorsunuz.

neyse size sormak istediğim bacak koruyucusu almayı düşünüyorum varmı kullanan memnun mu?

yetkili servis 450 tl istiyor değermi acaba

pridefirus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 Yamaha x max 250
    Ben kullaniyorum ve cok memnunum aldigimda uzerinde vardi ruzgari kesmesinin disinda hem onden daha iri ve güzel gorunmesini hemde yana yatmalarda koruma sagladigini dusunuyorum kesinlikle tavsiye ederim ayrica bayilerden fiyat alarak daha ucuza temin edebilirsiniz

IRau - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xmax
    Evet dedigin gibi cok iri duruyor motor..kalipli gozukuyor bu hafta icinde almayi dusunuyorum bu arada nasil takiliyo motoru delmiyoruz degilmi

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)

Bu Konudaki Etiketler