Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Hero Duet 125 / 110i Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Ciddi ciddi düşünmeme rağmen çanta konusu yüzünden hepsinden vazgeçtim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mesmeyut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 150
    Alıntı Seko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ciddi ciddi düşünmeme rağmen çanta konusu yüzünden hepsinden vazgeçtim.
    Benim arkadaşımda TVS Wego var. Onunda benzin depo kapağı aynı yerde. Topcase demirini delikli yaptırmış benzin alırken sadece çantayı çıkarıyo ve rahatça benzin alabiliyo. Öyle bi sistem yaptırmak gerekir sanırım. Hero satan yerlerle görüşsen aslında, düşünmüşlerdin onunda çözümünü.

Motosikleti
    -
    dashın selesı daha rahat duetınde amortısorlerı denılıyor,fakat ıkısıde dırek konfora etkı eden krıterler ,acaba daha mumkun olmasından dolayı dash selesı duete monte yaptıralamzmı ustası bulunursa.

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:18 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:29 ----------

turkce mını ınceleme..

[QUOTE=stevejones;4074196]dashın selesı daha rahat duetınde amortısorlerı denılıyor,fakat ıkısıde dırek konfora etkı eden krıterler ,acaba daha mumkun olmasından dolayı dash selesı duete monte yaptıralamzmı ustası bulunursa.

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:18 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:29 ----------

turkce mını ınceleme..

Ben ikisini de denedim ama sanki dash biraz daha dinamik geldi bana ve yakıtı da gayet makul hissettirdi.alırsan az veriyim deme vx lerinden al ...

Motosikleti
    Hero Duet VX
    duet vx motosikletimin ilk bakımını yaptıracağım servis fiyatları ne kadar tutuyor ?

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)