Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Anket: Hero Motor

Katılımcı sayısı
16. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • Başka kullanan varmı?

7 43.75%
  • alırsanız sıfır mı alırsınız 2. el mi

6 37.50%
  • titremeyi geçiremicekmiyiz?

5 31.25%
Birden fazla seçeneğe oy verilebilir.
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Hero Thriller Sports Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    admin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

[Blok]Hero T-Sport Teknik Özellikleri[/Blok]

Motor
    Tip : Hava Soğutmali 4 Zamanlı Tek Silindir - OHC
    Silindir çapı ve strok: 57.3 mm x 57.8 mm
    Motor Hacmi : 149.2 cc
    Maximum Güç : 15.6 Hp @ 8500Rpm
    Maximum Tork: 13.5 Nm @ 7000Rpm
    Ateşleme : El / Ayak
    Marş : Mikroişlemcili Gelişmiş Ateşleme Sistemi - AMI
    Karbüratör: CV Tip - ccvı
    Sıkıştırma Oranı: 10:01

Şanzıman
    Debriyaj: Çoklu Plaka, Islak
    Vites: 5 Vites

Süspansiyon
    Ön: Teleskopik Hidrolik Amortisör
    Arka: 5 Kademeli Gazlı Amortisör

Elektrik Aksamı
    Akü: 12V-4Ah MF
    Far: 12V - 35W / 35 W - Halojen Ampul
    Stop Lambası: 12V - 0.5W / 4.1W
    Led Sinyaller: 12V - 10W x 4 Ad.
    Pozisyon lambası: 12V - İkiz Led

Tekerlek ve Lastikler
    Jant ölçüsü ön: 18 x 1.85 / Döküm Jant
    Jant ölçüsü arka : 18 x 2.15 Döküm Jant
    Lastik ölçüsü ön: 80 / 100 x 18 - 47 P Tubeless
    Lastik ölçüsü arka: 110 / 90 x 18 - 61 P Tubeless

Boyutlar
    Uzunluk: 2100mm
    Genişlik: 780mm
    Yükseklik : 1080mm
    Tekerler arası mesafe : 1325mm
    Sele Yüksekliği : -
    Yakıt Tankı : 12.1 L (Min)
    Rezerv : 1.5L
    Boş ağırlık : 147Kg

Frenler
    Ön Fren: 240mm Disk
    Arka Fren : Kampana 130mm (*Opsiyonel 220mm Disk)

Şase
    Tip: Boru Tipli Elmas Tip

[Blok]Hero T-Sport Renk Seçenekleri[/Blok]

[Blok]Hero T-Sport Fotoğrafları[/Blok]

Hero T-Sport modeli hakkında ayrıntılı bilgi ve satış fiyatını öğrenmek için heromotosiklet.com web sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    acemi27 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Güzel motor...
    ''Ya olduğun gibi görün,
    Ya göründüğün gibi ol''

jrscout - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Evet güzel fakat bayilerinden duyduğum kadarı ile arka teker kampana olacakmış. Açıklanan fiyat kampana fren fiyatıymış. İnşallah opsiyonel olarak ön disk fren de olur.

GhostMoto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Daelim Daystar 250
    Çoğu 150 cc lik Motosikletin arka freni balata bence büyük sıkıntı yaratmayacaktır. Opsiyonel Disk sunulursa iyi olur.

İnşallah Sunulur da insanların, "bak arka freni kampanaymış" demelerinin biraz olsun önüne geçerler.

cdcleaner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Daelim S3 Advance 250/Yamaha Tenere XT660Z

Hero T-Sports Fiyatı

Bayi arkadaşla konuyla ilgi sohbet ederken Fiyat 5626 TL olacağını öğrendim. Aynı fiyata 9 taksit yapıyorlar.

CevatrRider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR250R
    Hero toplantısında T-Sports un tanıtım videosu var. Canlısı

Barans bunu beğendi.

GhostMoto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Daelim Daystar 250
    Nihayet canlıyı gördük.

Yooooo, hakikaten güzel Motosiklet. 15 küsür beygir, umarım vibrasyonda azdır. Test ettikten sonra herşey anlaşılır.

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    İnternetten okuduğum kadarıyla beklendiği kadar bir titreşim yok diyorlar. Sadece üst devirlerde ayaklarda varmış. Eğer böyleyse çok güzel.

Alıntı Seko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İnternetten okuduğum kadarıyla beklendiği kadar bir titreşim yok diyorlar. Sadece üst devirlerde ayaklarda varmış. Eğer böyleyse çok güzel.
    Seko arkadaşıma katılıyorum. Bu güçte bir araç 100 Km/h hızda sadece ayaklara biraz vibrasyon veriyorsa bence de başarılıdır.

Motosikleti
    Hero T-Sports ve Kuba K-8
    Yaklaşık 3 gün önce ön siparişini verdim çıplak motor gibi kalıplı olduğunu söylüyorlar hindistan forumunda görmeden sipariş ettim gelince buradan paylaşırım kırmızı rengi hoşuma gitti 16 beygir olması güzel.

Bu modelınde egzosunda tırr tırrr dıye ses varmı acaba ses yuzunden soguyorum motordan

cdcleaner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Daelim S3 Advance 250/Yamaha Tenere XT660Z
    Hero motorsikletlerle ilgili yazılmış makaleleri paylaşıyorum. Hero T-Sports hakkında iyi yazılmış bir yazı.

Sınıfını Geride Bırakan Bir Tarz; T-Sports

Mart 2016 itibari ile Türkiye yollarında sıklıkla göreceğiniz modellerden bir tanesi dünya devi Hero Motor’un T-Sports’u “Thriller Sports” olacak. Sınıfının en şık ve güçlü araçlarından biri olan ürüne sadece 5.626 Türk lirası fiyat etiketi ile sahip olabileceksiniz. Modelin Türkiye piyasasına sokarken oldukça güvenen Soykan Grup çok da haksız görünmüyor.
    Model öncelikle şık tasarımı ile dikkat çekici bir ürün. Bu güne kadar yaklaşık 60 milyon motosiklet satmış olan Hero Motor sektördeki tüm tecrübesini bu modelde adeta ilmek ilmek dokumuş. Lansman modeli olan kırmızı T-sports asi ve atak görüntü ile adeta görenlerin bir defa daha bakmak isteyeceği bir sanat eserini andırıyor. Kendi fiyat aralığındaki motorlar ile kıyasladığımız zaman bunun çok önemli bir artı olduğunu söylemeden geçemeyeceğin.

149.2 cclik hava soğutmalı motoru ise T-Sports’un sadece bir biblo olmadığını kanıtlar nitelikte. Motor 8500 rpm’de 15.6 beygir gücü üretirken, maksimum Tork seviyesine ise 13.5 Newton metre olacak şekilde 7500 rpm’de ulaşmaktadır. Sınıfında yer alan motorlar arasında en önemli güç miktarlarına sahiptir. Bu güç miktarları üst sınıf motorlar tarafından bile kimi zaman karşılanamamaktadır. Mikro işlemcili ateşleme kullanılan motor sayesinde ateşleme sorunları da yok seviyesine indirmiş durumda. Sürüş güvenliği, konforu ile özel bir ürün olduğunu belli ediyor.

T-sports gücünün yanında yola sağlam basan bir motor. 147 kilogram ağırlığa sahip olan motosiklet kaliteli süspansiyonlar ile oldukça iyi bir sürüş konforu sağlıyor. Arka süspansiyonları 5 kademeli gaz rezervuarlı iken, ön süspansiyonlarda hidrolik amortisör tercih edilmiş.

Hero motosikletler 5 yıllık garanti süreleri ile son dönemde birçok motosiklet tutkunun dikkatini çekmiş durumda. Scooter, Commuter ve Racing modelleri ile Türkiye piyasasına hızlı bir giriş yapan firmanın Asi yakışıklısı T-Sports uzun yollarda en iyi arkadaşlarınızdan biri olabilecek potansiyeli barındırıyor. 12.1 litre deposu ile uzun süre hareket halinde kalmanıza imkân sağlamaktadır.
    Model Türkiye’ye 4 renk seçeneği ile girecek. Bunlar arasında siyah modelin fazlasıyla dikkat çekeceğe benziyor. Açık gri ve kahverengi modellerde oldukça şık olan bu modelin üstüne yakışıyor. Grafik desenleri ile hatları çok daha belirgin bir şekilde ortaya çıkmaktadır. Sokak savaşçısı görünümündeki bu asi çocuk sayesinde siz de yolların tozunu attıracaksınız. Doğru ürün tercihleri sayesinde kişiliğinizi de göstermenin mümkün olduğunu unutmayın. İçinizdeki yol tutkunu T-Sports’a hayır diyemeyecek.

Modelin sunduğu en önemli yeniliklerden bir tanesi kurt gözü ön fardır. Sürüş emniyetiniz için alınmış en önemli önlemlerden bir tanesidir. Hero Motor tüm modellerinde güvenlik ve güce gösterdiği önemi T-Sports modeli ile beraber adeta zirveye taşımış durumda.
    Türkiye’nin dört bir yanında yer alan yaygın servis ağı ile bu asi çocuk oldukça tercih edilebilir bir model izlenimi uyandırmaktadır. Sınıfında yer alan motorlardan çok daha uygun fiyatı, görüntüsü, motor gücü ile sizin de 2016 yılında tercihiniz olabilir. Yavaş yavaş karlar erirken motosikletçilerin kabaran tutkularını gidermek için Premium bir çözüm sunuyor.

Hero motor ailesi aranızdaki yerinizi alabilmeniz için daha fazla beklemenize gerek yok. Hindistan’ın dev markasının ismini artık daha fazla duyacağınıza emin olabilirsiniz. Güçlü ve kalıcı bir çözüm arayanlar için T-Sport modeli oldukça uygun. Piyasada yer alan Çin malı motorlar Hero ürünlerini karıştırmayın. Premium sınıfın tüm materyal ve teknik özelliklerini barındıran ürünler sizin de baharı en hızlı şekilde yaşamanızı sağlayacak.

Hero Motor Fan Kulüp Türkiye / Editör Ahmet Tezer

T sport cok güzel bu gelmeden önce thriller düşünüyordum her forumda paylaşıyorum hero gercekten kaliteli motor üretiyor biraz daha taninmasi lazm sadece umuyorumki 1 sene icinde yollarda hondadan cok hero gorecegiz t sport bu yaz kismetse almayi düşünüyorum , heronun en büyük avantajı ise 5 yıl garanti vermesi dünyada bi ilk bence , tek umudum inşallah sele yüksek değildir thriller sürdüm boyum 1.73 ayaklarm ucu degiyordu sadece yere

acemi27 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı skyp6161 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    T sport cok güzel bu gelmeden önce thriller düşünüyordum her forumda paylaşıyorum hero gercekten kaliteli motor üretiyor biraz daha taninmasi lazm sadece umuyorumki 1 sene icinde yollarda hondadan cok hero gorecegiz t sport bu yaz kismetse almayi düşünüyorum , heronun en büyük avantajı ise 5 yıl garanti vermesi dünyada bi ilk bence , tek umudum inşallah sele yüksek değildir thriller sürdüm boyum 1.73 ayaklarm ucu degiyordu sadece yere

Ben de sele yüksekliğini merak ediyorum.
    ''Ya olduğun gibi görün,
    Ya göründüğün gibi ol''

Özelliklerine baktım thriller ile sele yüksekliği 30 cm t sport biraz daha alcak 30 cm de bana hayli hayli yeter acaba bunun da koltuğun altta sarj yeri varmidir

NoVaRiX - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Elektronik aksamda kronik sorunları olmazsa ve titreşimin de bahsedildiği gibi makul seviyelerde olması durumunda lansman fiyatıyla commuter piyasasının önemli oyuncularından biri haline gelebilir...

Yazın hic yoktan 6 lira olur , kronik skntılar olma bile eminim ki servisleri gerektiği kadar yardimci olur kronik sorun olmayan motorda pek yok en basit örneği honda cbf 2006 dan beri yağ yakma problemi..

just4techno - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio Skipper, Sym Fiddle 3
    15-16 mart gibi buraya gelicekmiş test edeceğim görünümü çok hoşuma gitti umarım glamour gibi titreşimi yoktur
    Arka disk olsun isterseniz fiyat 5.796 lira oluyor

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler