Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Anket: Hero Motor

Katılımcı sayısı
16. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • Başka kullanan varmı?

7 43.75%
  • alırsanız sıfır mı alırsınız 2. el mi

6 37.50%
  • titremeyi geçiremicekmiyiz?

5 31.25%
Birden fazla seçeneğe oy verilebilir.
4. sayfa BirinciBirinci ... 2345 SonuncuSonuncu

Hero Thriller Sports Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Mondial 100 Kh 2006. Honda CBF 150 2017
    Alıntı security39 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bugün itibariyle Hero T Sports ile bende Hero Ailesine katıldım. motor almadan önce iyice araştırdım. Test sürüşüne gittim. Titreşim süspansiyon fren hepsini tek tek inceledim ve bugün aldım. Motoru 75 km mesafedeki ilçede ki yetkili bayiiden aldım. Bayiinin ilgisi samimi oluşu müşteri memnuniyeti odaklı olması beni doğru tercih yaptığım için sevindirdi. Gelelim ilk gün ki 75 km lik sürüş sonundaki düşüncelerime koltuk konforu çok güzel titreşim hiç yok ne kullanıcıda nede artçı da, frenleri gerçekten çok beğendim. lastikler Hindistan üretimi ama yumuşak hamur ben beğendim. Ama kışın yağmurdan nasıl olur artık onuda kısmetse kışın bindikçe öğreneceğiz. 2005 yılından beri motor kullanıyorum. İlk motorum sıfır Kymco ck 125almıştım. 30000 km kullandim ve şimdi bunu aldım.aralarında gerçekten çok fark var. İlk göz ağrım Kymco CK 125 ime 150 yıl sorunsuz bindim. İnşallah bunuda 10 yıl sorunsuz kazasız belasız binerim
    Hayırlı olsun kazasız belasız. Fotoğraf ve yorumlarınızı bekliyoruz

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    hero T Sports 150 cc

T Sports'un bayiide ki ilk fotoları

http://imageshack.com/a/img922/6803/a5yktu.jpg
    http://imageshack.com/a/img922/8047/bnN7Cz.jpg

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:47 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:32 ----------

spacetime ve jackonbir bunu beğendiler.

acemi27 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    http://imageshack.com/a/img922/6803/a5yktu.jpg
    http://imageshack.com/a/img922/8047/bnN7Cz.jpg

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:47 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:32 ----------

http://imageshack.com/a/img922/6803/a5yktu.jpghttp://imageshack.com/a/img922/8047/bnN7Cz.jpg
    Hayırlı olsun. Allah cc kaza bela vermesin... Güle güle kullanın...
    ''Ya olduğun gibi görün,
    Ya göründüğün gibi ol''

Motosikleti
    YAMAHA X-MAX 250-Mondial Rx3
    Bugün itibariyle Hero T Sports ile bende Hero Ailesine katıldım. motor almadan önce iyice araştırdım. Test sürüşüne gittim. Titreşim süspansiyon fren hepsini tek tek inceledim ve bugün aldım. Motoru 75 km mesafedeki ilçede ki yetkili bayiiden aldım. Bayiinin ilgisi samimi oluşu müşteri memnuniyeti odaklı olması beni doğru tercih yaptığım için sevindirdi. Gelelim ilk gün ki 75 km lik sürüş sonundaki düşüncelerime koltuk konforu çok güzel titreşim hiç yok ne kullanıcıda nede artçı da, frenleri gerçekten çok beğendim. lastikler Hindistan üretimi ama yumuşak hamur ben beğendim. Ama kışın yağmurdan nasıl olur artık onuda kısmetse kışın bindikçe öğreneceğiz. 2005 yılından beri motor kullanıyorum. İlk motorum sıfır Kymco ck 125almıştım. 30000 km kullandim ve şimdi bunu aldım.aralarında gerçekten çok fark var. İlk göz ağrım Kymco CK 125 ime 150 yıl sorunsuz bindim. İnşallah bunuda 10 yıl sorunsuz kazasız belasız binerim
    Merhaba
    hayırlı olsun.Motor hakkında bilgi rica ediyorum.artı ve eksileri nelerdir?

T Sport kullanıcıları çok mu memnun yoksa çok mu pişman, anlaşılmıyor. Modeller arasında en garip olan bu model oldu (forum hareketliliği açısından)

Motosikleti
    Honda CB125E
    Alıntı Fahtac adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    T Sport kullanıcıları çok mu memnun yoksa çok mu pişman, anlaşılmıyor. Modeller arasında en garip olan bu model oldu (forum hareketliliği açısından)
    vallahi ben motorumdan çok memnunum sanırım kullanıcısı az yada thrillerdan az tutulduğu için forum pek hareketli değil

Forumla uğraşmıyoruz. Keyfimize bakiyoruz

Motorlara zam mı gelmiş?
    ''Ya olduğun gibi görün,
    Ya göründüğün gibi ol''

Gercekten bu motoru benden başka kullanan yok mu?
    Mr.Yldrmdmr bunu beğendi.
    ''Ya olduğun gibi görün,
    Ya göründüğün gibi ol''

Alıntı acemi27 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gercekten bu motoru benden başka kullanan yok mu?
    Hocam konu dışında olucak ama Motosiklet.net İl gruplarında göremedim sizi Gaziantep'de mi yaşıyorsunuz ?

Evet����������on karakter oldu mu acaba

Alıntı acemi27 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet����������on karakter oldu mu acaba
    Bir gün buluşma ayarlayıp tanışmak isterim. Arkadaşım içinde T-sport düşünüyoruz fikirlerinizi karşılıklı sohbetle öğrenelim

giritli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kuba strike 150,honda cbf 150
    Arkadaşlar titreşim olayını bir türlü anlamadım bu motor gerçekten titriyormu yoksa titremiyormu?
    Cbf i sattıktan sonra pişman olmayalım Bide artçılı kullanımda artçı rahatsız oluyormu kullananlar bi aydınlatırsa çok sevinirim.

Alıntı giritli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar titreşim olayını bir türlü anlamadım bu motor gerçekten titriyormu yoksa titremiyormu?
    Cbf i sattıktan sonra pişman olmayalım Bide artçılı kullanımda artçı rahatsız oluyormu kullananlar bi aydınlatırsa çok sevinirim.
    cbf kadar titreşimsiz değil ama onun kadar da performansı ölü değil hatta binip yüksek torkunu-gücünü tecrübe edince iyi ki almışım diyeceğin bi motor.Ayrıca hint motorlarının arasında en sorunsuz marka hero,kim ne derse desin,yoksa millet bilmiyo bilseydi daha çok yollarda görürdün.

Motosikleti
    Kawasaki Z 300
    Değerli okuyucular
    Hero T-Sport motorumu 3000kmdir kullanıyorum.
    İkinci motorum. İlk motorum km saati, göstergergeleri vb bozuk olan honda beat scooterdi. Yaklaşık 6 ay kazasız, belasız, ehliyetsiz, ekipmansız, kasksız sürdükten sonra ( ekipman, eğitim, tecrübe vb durumlardan habersiz ) moturun zırt pırt bozulması nedeniyle ile bu motoru başlangıç motoru niyeti ile aldık.
    Benim motorsiklet tecrübem yaklaşık 1 yıllık bir süre, daha önce yoğun bir şekilde bisiklet kullanıyordum. Şu anda yağmurda, çamurda ve full ekipmanlı olarak motosikletimi kullanıyorum
    TSport ile alakalı söyleyebileceklerim :
    Beğendiğim özellikleri :
    Az yakıyor - yaklaşık 3lt/100km
    5 yıl Garantisi var
    Dik oturuş pozisyonu sizi çok fazla yormuyor
    Şehir içinde aralara derelere rahat giriyor
    Bakımlarında sizi fazla üzmeyecek masrafınız oluyor
    Far performansı başarılı
    Ön-arka disk fren benim nazarımda iyi tutuyor
    Analog devir saati güzel
    3-5bin devirde torku iyi

Beğenmediğim özellikleri :

Sele konforu iyi değil (sert sele)
    Motorun kuru ağırlığı 160 kg ( honda'nın ve yamaha'nın commuterlerini sürünce bisiklet mi kullanıyorum dedim )
    6-7 bin devirden sonra çok rahatsız edici zınlama; ayak pedlerinde, elciklerde, selede ( yani heryerinde ) titreşim var
    Egzozu değiştirdikten sonra can sıkıcı zınlama bir hayli azaldı
    (Titreşim yok yazanları hayretler içerisinde okuyorum )
    Aynaların bir kısmı omzunuzu gösteriyor
    Lastikler MRF marka bir hayli kayıyor
    (Değiştirmek istedim uygun lastik bulamadım- michelin, pirelli,metzeler-)
    İlave olarak;
    İkinci el piyasasının olmayacağını düşünüyorum
    Bu motorla asla uzun yola gidilmeyeceğini düşünüyorum
    Viraj performansı hakkında bişey söylemem mümkün değil ( ben çaylak bir sürücüyüm, eğitimlerimi tamamlamadan viraj vb yapmam mümkün değil )

yok mu başka yorumları olan bu motor hakkında?

3500 km. Memnunum.
    ''Ya olduğun gibi görün,
    Ya göründüğün gibi ol''

ozan1991 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tvs apache/Bajaj dominar 400/yamaha mt07
    bugün gittim bi bayiyle görüştüm motoru yakından inceledim kafamda fazla soru işareti kalmadı sanırım yılbaşında alıcam bu motoru rahatsız edici titreşim 90km üstünde filan başlıyormuş ben 90km üstüne sürekli çıkıcağımı ve çıksamda o hızlarda uzun süre kalıcağımı sanmıyorum malum istanbul trafiğinde kullanıcam titreşim benim için eksi değil o yüzden kafamda tek bir soru işareti var motorda vites göstergesi yok adamada sordum sadece boşta olduğunu gösterir dedi sizce vites geçişlerinde sorun yaşarmıyım hangi viteste olduğumu bilmesemde olur gibime geliyor unuturum ben çünkü ama devir saatine göre hareket edersem sorun kalmaz sanırım

jackonbir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hondabeat > cbf150 > twsapache > cbf150 > NC700 >
    Alıntı ozan1991 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bugün gittim bi bayiyle görüştüm motoru yakından inceledim kafamda fazla soru işareti kalmadı sanırım yılbaşında alıcam bu motoru rahatsız edici titreşim 90km üstünde filan başlıyormuş ben 90km üstüne sürekli çıkıcağımı ve çıksamda o hızlarda uzun süre kalıcağımı sanmıyorum malum istanbul trafiğinde kullanıcam titreşim benim için eksi değil o yüzden kafamda tek bir soru işareti var motorda vites göstergesi yok adamada sordum sadece boşta olduğunu gösterir dedi sizce vites geçişlerinde sorun yaşarmıyım hangi viteste olduğumu bilmesemde olur gibime geliyor unuturum ben çünkü ama devir saatine göre hareket edersem sorun kalmaz sanırım
    Vites göstergesi önemsiz bir ayrıntı. Zamanlar alışırsınız.
    harley is making love with davidson

Motosikleti
    Hero Karizma R
    Merhaba ben bu motosikletin kullanıcısıyım. 9000 km oldu. Titreşim yok değil ama bir motor bloğu ancak bu kadar verimli olabilir dediriyor. Birinci vites kısa sayılır. Yokuşlarda bu oldukça faydalı. Diğer vites oranları da çok iyi ayarlanmış. Arka süspansiyon ilk aldığımda hafif sert gibi idi şimdi yumuşadı. Motosiklet biraz yüksek sayılır. Ağırlık da ortalamanın üstünde. Fakat bu ağırlık torkunu azaltmıyor. Sağlam olduğu hissini veriyor. Son hız göstergede 124 gördüm. Motosikletin ideal hızı 80 90 arası. Farlar motosiklet çalıştığı anda yanmaya başlıyor. Aydınlatması yeterli düzeyde. Yakıt tüketimi 60 70 kmh aralığında gerçekten az. sürekli 100kmh ile gidilirse her 150 lik gibi çok yakıyor. Gidön dönme açısı oldukça geniş. Trafikte aralarda dolaşmak çok kolay. Motor kendine has uğultu gibi bir ses ile çalışıyor. 150 lik cg motorum vardı onun sesini bilirsiniz pata pata sesi belli olur bu öyle değil.

İlk kullandığım sıralar 7000 devir civarı ön camda zınlama sesi vardı. sonra bu sesi hiç duymadım.

Motosikletin eksileri
    -Titreşim üst devirlerde var 8000 devirde var mesela
    -Arka amortisor tekli olabilirdi.

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 2345 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler