Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Anket: Ekonomık model olarak bakarsak,nasıl buldunuz?

Katılımcı sayısı
36. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • Oldukça beğendim..

19 52.78%
  • Fena motor değil,ama bana hitap etmiyor..

3 8.33%
  • f/p olarak alınası bir motor..

17 47.22%
  • Bana uzak,hiç işim olmaz..

1 2.78%
  • adress,deligth,fiddle uçtu gitti.Bu fiyattan bu motor alınır..

2 5.56%
Birden fazla seçeneğe oy verilebilir.
5. sayfa BirinciBirinci ... 34567 ... SonuncuSonuncu

Hero Dash VX LX Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

hangi versiyonunu aldın dash'in lx mi yoksa vxmi? ayrıca şimdiden hayırlı olsun

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Alıntı namikcan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hangi versiyonunu aldın dash'in lx mi yoksa vxmi? ayrıca şimdiden hayırlı olsun
    Teşekkür ederim Yarın gidip Dash vx modeli ile anlaşma yapıcam. Bir önceki mesajda da söylediğim gibi geçen hafta 4.950 TL fiyattan anlaşma yapmıştık. Eğer sözünden dönmezse olur, yok yeni fiyat bu derse de artık dash'da benim için S1000RR gibi hayal olarak kalıcak

sürmek lazım ekibinden dash incelemesi

Motosikleti
    -
    kur farkı cekmısler 200-300 lıra zamnlanmıs,ekım ayında eskı fıyat uzerınden bırde kampanya vardı 4700e alınabılıyordu,bana gore hala f-p acısından verılen para karsılıgında alınan nıtelıkler acısından cazip bır scooter

Arkadaşlar merhaba. Bugün gittik konuştuk firmayla anlaşma yapıldı. Şimdi benim farklı bir durumum var. motosikleti bugün teslim almadım. Garaj problemim var. o yüzden mart nisan gibi gidip alıcam. Çalıştığım firmada da inşAllah 3 ayda bir dağıttıkları ikramiyeyle gidip ruhsatı ve plakayı çıkartıcam. o zamana kadar motosiklet bayide kalıcak. En azından (umudumuz) hem sigorta o zamana kadar düşer hemde o gün sürmeye başlarız garantisi o gün başlar ayrıca bende maddi yönden de sağlıklı olursam ne mutlu bana. Şimdi ekipman düzme sırası geldi. Geçen sefer YBR motosikletimde full ekipman vardı. Bu sefer fazla ekipman düz(e)meyeceğim. Maddi sıkıntılardan dolayı. motosiklet kırmızı beyaz olduğu için aklıma ilk gelen ve güzel duracağından emin olduğum tek kask şu link: http://www.motoraf.com/Sway-701-Open...sk_1232.html#0
    sanırım biraz abartı olucak ama arkadaşım hediye almak istedi galiba birde şu maskeden alıcam link: https://tr.aliexpress.com/item/2016-New-motocross-helmet-Mask-Detachable-Goggles-And-Mouth-Filter-Perfect-for-Open-Face-Motorcycle-Half/32657725751.html bu maskeninde fikrin ağızlığı beyaz gözlüğü kırmızı oldumu tam uyumlu olacaktır ve motosikletin üzerinde gerçekten güzel duracağından eminim. Motosiklet montum var geriye eldivenle dizlik kalıyor sanırım onlarıda başka bir sponsor bulucam yada yıkılıcak başka bir arkadaş bulmam gerek :D
    Kafanızı şişirdim, okumadan geçtiniz, linke bakıp "bu ne la?" dediniz, veya (çok az bir ihtimal) hepsini okudunuz, hepinize teşekkürler iyi sürüşler diliyorum deyişiyle tekeriniz düz bassın

2rule - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 600
    Alıntı Mr.Yldrmdmr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar merhaba. Bugün gittik konuştuk firmayla anlaşma yapıldı. Şimdi benim farklı bir durumum var. motosikleti bugün teslim almadım. Garaj problemim var. o yüzden mart nisan gibi gidip alıcam. Çalıştığım firmada da inşAllah 3 ayda bir dağıttıkları ikramiyeyle gidip ruhsatı ve plakayı çıkartıcam. o zamana kadar motosiklet bayide kalıcak. En azından (umudumuz) hem sigorta o zamana kadar düşer hemde o gün sürmeye başlarız garantisi o gün başlar ayrıca bende maddi yönden de sağlıklı olursam ne mutlu bana. Şimdi ekipman düzme sırası geldi. Geçen sefer YBR motosikletimde full ekipman vardı. Bu sefer fazla ekipman düz(e)meyeceğim. Maddi sıkıntılardan dolayı. motosiklet kırmızı beyaz olduğu için aklıma ilk gelen ve güzel duracağından emin olduğum tek kask şu link: http://www.motoraf.com/Sway-701-Open...sk_1232.html#0
    sanırım biraz abartı olucak ama arkadaşım hediye almak istedi galiba birde şu maskeden alıcam link: https://tr.aliexpress.com/item/2016-New-motocross-helmet-Mask-Detachable-Goggles-And-Mouth-Filter-Perfect-for-Open-Face-Motorcycle-Half/32657725751.html bu maskeninde fikrin ağızlığı beyaz gözlüğü kırmızı oldumu tam uyumlu olacaktır ve motosikletin üzerinde gerçekten güzel duracağından eminim. Motosiklet montum var geriye eldivenle dizlik kalıyor sanırım onlarıda başka bir sponsor bulucam yada yıkılıcak başka bir arkadaş bulmam gerek :D
    Kafanızı şişirdim, okumadan geçtiniz, linke bakıp "bu ne la?" dediniz, veya (çok az bir ihtimal) hepsini okudunuz, hepinize teşekkürler iyi sürüşler diliyorum deyişiyle tekeriniz düz bassın
    önü açık kask yüzünüzü açıkta bırakacağı için karşıdan alacağınız darbelerden sizi korumayacaktır.

bunun yerine turing'in ücretsiz verdiği eğitime katılım hediye kasktan (HJC CS-14) alabilirsiniz. kaska vereceğiniz parayla da eldiven ve dizlik aldınız mı tamamdır bu iş www.yolemniyeti.org
    Mr.Yldrmdmr bunu beğendi.
    2011 Honda CBF 600

Alıntı 2rule adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    önü açık kask yüzünüzü açıkta bırakacağı için karşıdan alacağınız darbelerden sizi korumayacaktır.

bunun yerine turing'in ücretsiz verdiği eğitime katılım hediye kasktan (HJC CS-14) alabilirsiniz. kaska vereceğiniz parayla da eldiven ve dizlik aldınız mı tamamdır bu iş www.yolemniyeti.org
    Konu hakkında biraz daha detay verebilir misiniz? Zira ben araştırdım sanırım sadece İstanbul'da var bu etkinlik. Gaziantep'de yapılan çoğu motosiklet etkinliklerinden bilgi sahibi oluyorum ama daha önce duymadım maalesef?

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:06 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:51 ----------

Arkadaşlar hem başlık canlansın hemde bir sorum olucaktı. Bu http://heromotor.com.tr/%C3%BCr%C3%B...lar/6/dash-vx/ sitede 360 derece görünümde alt motor bloğunun üstünde bir beyaz el kadar büyüklüğünde bir arkadaş var. O arkadaşı tanıyan gören var mı ben sahibinden sitesinde heroları araştırdım fakat böyle bir aparat görmedim bu nedir arkadaşlar?

Alıntı stevejones adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gözünüz aydın 2017'de sade düz rengi gelecekmiş ve lx mefta olup vx'lerde sadece düz renk olucakmış.
    Acaba diyorum ben motosikletimi düz renkte mi tercih etsem yoksa şatafatlı kırmızı beyaz mı ? Çünkü daha benim durumu ortada motosiklet acente duracak ve acente daha sipariş geçmemiş

Motosikleti
    -
    Evet facebook sayfa ve grubunda gecen gun paylaştım,sadece duz renk gelecegını ve glamourun enjeksıyonlu gelecegını.

renk tasarım kısıye gore degısmekle beraber, benımde dahıl oldugum düz renk severlerın daha kalabalık olacagını tahmın edıyorum. Yeterkı renk sklası cok olsun ve tonları.

Honda gıbı 3 renk falan olmaz inşallah

Evet facebook sayfa ve grubunda gecen gun paylaştım,sadece duz renk gelecegını ve glamourun enjeksıyonlu gelecegını.

renk tasarım kısıye gore degısmekle beraber, benımde dahıl oldugum düz renk severlerın daha kalabalık olacagını tahmın edıyorum. Yeterkı renk sklası cok olsun ve tonları.

Honda gıbı 3 renk falan olmaz inşallah
    İnşAllah diyelim. Ben sanırım kırmızı beyazda karar kıldım. Gelsin zaten eğer hoşuma gitmezse yapışkan sökülebilir yani

Motosikleti
    -
    Yeni bir videoya denk geldim , sanırsam 2017 lerde göstergelerde bir makyajlama yapmışlar.

Yeni bir videoya denk geldim , sanırsam 2017 lerde göstergelerde bir makyajlama yapmışlar.

https://www.youtube.com/watch?v=REPTzrg8k4A
    Şimdi ilk izlenimlerimi söylüycem. Bence 2017 model yeni gösterge değildir bu. Olmasında çok çirkin bence.
    1. Motor 2017 model olması gerekiyor ki 2017 gösterge olsun km'si video'da 28.482 gibi bir rakam
    2. Bir sitede özelliklerini anlatan bir makale buldum. Buyrunuz site; http://www.sagmart.com/models/Hero-m...p/hero-maestro
    Burada pekte 2017 gibi durmuyor çünkü dikkatinizi çektiyse 2015'den sonra bütün dash ve düet'ler benzin deposu arkada olarak üretildi.
    3. Bence bu gösterge eski olmasının bir önemli detayı da 90 km/h sınırlaması. Yeni model Hero'lar üretildiğinde scooter'ları 90 km/h'a sabit olarak üretildi.
    4. Son olarak şu sitede de tanıtımı yapılan motosikletimiz olan hero maestro 2012 yılında tanıtılmış ve gösterge yukardakiyle aynı.
    Buyrunuz site; http://www.new-price-india.com/car-b...-features.html

Arkadaşlar lütfen böyle şeyler yapmayın şimdi 2016 -2017 model arasında bir fark olursa yüreğime dert düşer Sonuçta ben daha hala motorunu almamış birisiyim
    Zaten geçen cumartesi gittiğimiz hero bayi güzel bir dert verdi sizlerde yapmayın. Ben 2016 sipariş vermiştim 2017'ler enjeksiyonlu gelecekmiş.

Motosikleti
    -
    Şimdi 2017 lerde kesın panel degıstı dıyemem,sadece benı bu yonde dusunduren su oldu,onlarca dash vıdeosu ızlemıs ve hepsınde aynı gostergeyı gormustum,fakat youtube son ızledıgım 3-4 vıdeo bu yenı gosterge seklındeydı ve vıdeoların hepsı 2017 yuklenmıs vıdeolardı o yuzden ben boyl dusundum,fakat atıyorum hındıstanda lx ıle vx arasında gosterge farkıda olabılır,yada adamların kendı markası ve her yıl yuzbınlerce satılıyor dıye modıfıye parca,aksesuar bolca vardır alıp takmıstır oda olabılır.

dıger yandan su an hındıstan sıtesınde gırıp dasha bakınca panel bızdekı panel fakat buda kesın karar verdırmıyor,cunku 2017 model glamourlarda da panel komple degıstı hatta youtubeda son hafta ıcınde yuzlerce vıdeo yuklendı new glamour dıye hepsınde yenı panel var ama hero sıtesınde hala eskı panel,yanı bu durumun aynısı dash ıcınde olduysa bılemıyorum.

su an ıs yerınde oldugumdan youtube lınkı veremıyorum fakat hero turkıye mudurunun konusması olan bır vıdeo var,glamourun ana konusunda paylasmıstım orda adam dash ıcın duz renkler gelecek sadece deyıp gecmıs bır enjeksıyondan bahsetmemıs,hadı bızde yok desem yine kendı Hint sıtelerınde enjeksıyonlu dash yok,sahsı fıkrım burdakı bayı sallamıs avrupaya ıhrac edeceklerı motorlarda euro4 normlarına onem vereceklerdır bundan sonra esas,ama bunlar varsayım tabı benım acımdan.

dash enjeksıyonlu gelırse hıc yakmaz zaten yakıtda su andada cok ekonomık,enjeksıyonla o acıdan super olur.

Örnek verdım,üstteki resim hero glamourun panelı,suan bayıye gıtsen panel bu,heronun sıtesınde de bu,hindistan sitesindede bu,resmı oradan aldım zaten , fakat sıteyı gec guncellıyorlar cunku youtube ve googleda son bır haftalık glamourları arattırdıgında 2017 lerin paneli alttaki , hatta dun ızledım arjantın heroda lansmanı yapıldı ıkı renk vardı vıdeoda acıkhavada ıyıce sagını solunu cekmısler panel alttakı resım , nıye glamouru bu kadar uzun anlattım cunku dash ıcınde soz konusu olabılır.

egekocasoy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Herkese merhaba. Bende dash'ime kavustum sonunda. Almadan once 1 2 ay kadar arastırdım ve internette cok bilgiye ulasamadım. Hindistan sitelerini cevire cevire biseyler cikardim. Burayada bakmıstım fakat yazan ve alan pek yok gibi. Motorla ilgili ilk izlenimlerim şöyle ;
    Henuz rodajdayım fakat grenajlar olsun tuşlar olsun aksesuar ve ufak tefek ozellikleri gayet başarılı. Motora oturdugunuz andan itibaren kaliteli oldugunu anlıyorsunuz, gaz verirken o egsozun ve varyatorun sesi tam bir japon scooterı diyebilirim. Tabikide degil ama fiyat performans acısından suan Turkiyenin en mantıklı scooterı olarak goruyorum. Rodajdayım oyuzden yakıt degeri veremicem ama maksimum ne yakabilir ki zaten

* Lastikler hepsinde oldugu gibi tam bir çöp değiştirilirse mukemmel olur(ıslak zeminde cok tehlikeli)
    * Gosterge guzel bir tek saat eksik okadarda olsun(tripmetre var)
    * Kombine fren sistemine başta önem vermemistim fakat frenleme cok guzel heleki orj lastiklerle
    * Sinyaller ve farlar led. Aksamları onumu goremeyipte hic uzunları açma ihtiyacı duymadım
    * Koltukta sofor kısmındaki kumas kaydırmaz arka taraf oyle degil ama koltuk dolgun ve rahat tabi uzun yolda ne olur bilmem
    * Bence tartışılır ama bu tarz kucuk motorlarda kampana fren daha mantıklı, cunku gayet guzel bir frenleme var istediginiz yerde durabiliyorsuz
    * Sağı solu dagılmıcakmıs gibime geliyor en ufak ses yok suan hicbir yerinde umarım olmaz
    * 90da hız kesicisi varmış henuz denemedim sanki 110 yapıcakmıs gibi bir cigeri var ama adamlar bosuna 5yıl garanti vermiyor kurcalamamak lazım

Bu benim kendime ait 6.motosikletim. Daha once bir cok tip ve bircok markayı kullandım fiyat performans acısından en mantıklısı diyebilirim gerek ozellikleri olsun gerek garantisi olsun. Activa spacy vs cok kullandım, onların beygirini falan bilmiyorum ama sanki dash daha guclu ve seri gibi geldi. Ve paketci motoru degilde kisisel bir scooter oldugu cok belli. Alma sebeplerimden birincisi buydu ikincisi ise hindistan olması.
    110cc degilde söyle 125 cc ve 1 2 beygir daha guclu olsaydı tadından yenmezdi.
    Biz 3 arkadas beraber aldık ve bayide 1 tane dash vardı fabrikadan getirttik, sanırım henuz daha tam olarak piyasaya sürmediler Hero motosikletleri fuarlar vs falan aktifler ama ortalıkta motor yok. Ama onumuzde ki 5 yıl icinde heryerin hindistan malı motosiklet dolacagına eminim çinliler mazi olucak, herkes yakında bir hintliye binecek

Motosikleti
    -
    Oncelıkle hayırlı olsun,bagaları degıstırırsen bir tık daha motorun hızını arttırabılırsın malıyetıne degermı senın takdırın tabiki.
    HERO DASH TÜRKİYE SAYFA : facebook.com/HERODASHTurkiye HERO DASH TÜRKİYE GRUP : facebook.com/groups/HERODASHTurkiye

Alıntı egekocasoy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese merhaba. Bende dash'ime kavustum sonunda. Almadan once 1 2 ay kadar arastırdım ve internette cok bilgiye ulasamadım. Hindistan sitelerini cevire cevire biseyler cikardim. Burayada bakmıstım fakat yazan ve alan pek yok gibi. Motorla ilgili ilk izlenimlerim şöyle ;
    Henuz rodajdayım fakat grenajlar olsun tuşlar olsun aksesuar ve ufak tefek ozellikleri gayet başarılı. Motora oturdugunuz andan itibaren kaliteli oldugunu anlıyorsunuz, gaz verirken o egsozun ve varyatorun sesi tam bir japon scooterı diyebilirim. Tabikide degil ama fiyat performans acısından suan Turkiyenin en mantıklı scooterı olarak goruyorum. Rodajdayım oyuzden yakıt degeri veremicem ama maksimum ne yakabilir ki zaten

* Lastikler hepsinde oldugu gibi tam bir çöp değiştirilirse mukemmel olur(ıslak zeminde cok tehlikeli)
    * Gosterge guzel bir tek saat eksik okadarda olsun(tripmetre var)
    * Kombine fren sistemine başta önem vermemistim fakat frenleme cok guzel heleki orj lastiklerle
    * Sinyaller ve farlar led. Aksamları onumu goremeyipte hic uzunları açma ihtiyacı duymadım
    * Koltukta sofor kısmındaki kumas kaydırmaz arka taraf oyle degil ama koltuk dolgun ve rahat tabi uzun yolda ne olur bilmem
    * Bence tartışılır ama bu tarz kucuk motorlarda kampana fren daha mantıklı, cunku gayet guzel bir frenleme var istediginiz yerde durabiliyorsuz
    * Sağı solu dagılmıcakmıs gibime geliyor en ufak ses yok suan hicbir yerinde umarım olmaz
    * 90da hız kesicisi varmış henuz denemedim sanki 110 yapıcakmıs gibi bir cigeri var ama adamlar bosuna 5yıl garanti vermiyor kurcalamamak lazım

Bu benim kendime ait 6.motosikletim. Daha once bir cok tip ve bircok markayı kullandım fiyat performans acısından en mantıklısı diyebilirim gerek ozellikleri olsun gerek garantisi olsun. Activa spacy vs cok kullandım, onların beygirini falan bilmiyorum ama sanki dash daha guclu ve seri gibi geldi. Ve paketci motoru degilde kisisel bir scooter oldugu cok belli. Alma sebeplerimden birincisi buydu ikincisi ise hindistan olması.
    110cc degilde söyle 125 cc ve 1 2 beygir daha guclu olsaydı tadından yenmezdi.
    Biz 3 arkadas beraber aldık ve bayide 1 tane dash vardı fabrikadan getirttik, sanırım henuz daha tam olarak piyasaya sürmediler Hero motosikletleri fuarlar vs falan aktifler ama ortalıkta motor yok. Ama onumuzde ki 5 yıl icinde heryerin hindistan malı motosiklet dolacagına eminim çinliler mazi olucak, herkes yakında bir hintliye binecek
    Merhaba hocam hayırlı uğurlu olsun motorun
    Sanırsam koca Motosiklet.net ailesinde dash sahibi bir tek ikimiz olucaz
    Ben daha teslim almadım şu kötü hava şartlarını da atlatmadan almayı düşünmüyorum. Ama dediğiniz her şeye katılıyorum. Şu günün piyasasında en iyi fiyat/performans araçları HERO'da ve bu senenin markası olacağını düşünüyorum. Arayı açmayalım sürdükçe ve tecrübe edindikçe bu konuya bilgilerinizi paylaşın lütfen görüşmek üzere tekrar hayırlı olsun

Alan arkadaşlara hayırlı olsun. Bi kaç sorum olacak. Onbin km civarı pleasure kullandıktan sonra, hem cc hemde ps olarak daha güçlü ve kağıt üzerinde honda spacy ile hemen hemen aynı olduğunu düşündüğüm ve pleasurenin, gerek yakıtı gerekse titreşimsiz ve konforlu oluşu sebebiyle, hero ya güvenerek dash ile aynı motoru kullanan düet modelini 2016 nisan ayında aldım.

Ancak benim için bu scooter tam bir fiyasko oldu ve 7 senelik scooter tecrübemde en az kullanıp üç ay içinde de sattığım motor olarak tarihe geçti. Araçta rahatsız edici bir titreşim ve 30-50 km/h hızlar arasında bi isteksizlik bi pötürdeme vardı. Geçen sene ramazan bayramında bi İznik yaptım geldim ellerimde ki uyuşukluk iki gün geçmedi. Sonrasında satıp spacy Alpha ya geçtim.

Kullananlara sormak istediğim dash te de aynı sıkıntılar mevcut mu? Titreşim çok mu? Arkadaş spacy'den daha hızlı ve güçlü geldi demiş. Acaba dash'te 30-50 km/h arası yaşadığım o olay yok mı? Bunları merak ediyorum. Spacy Alpha iyi hoş motor yalnız tipine bi türlü ısınamadım. Gidondan farlı ve ön çamurluklu modeller hoşuma gidiyor.

Motosikleti
    -
    Alıntı Blackhoney adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Alan arkadaşlara hayırlı olsun. Bi kaç sorum olacak. Onbin km civarı pleasure kullandıktan sonra, hem cc hemde ps olarak daha güçlü ve kağıt üzerinde honda spacy ile hemen hemen aynı olduğunu düşündüğüm ve pleasurenin, gerek yakıtı gerekse titreşimsiz ve konforlu oluşu sebebiyle, hero ya güvenerek dash ile aynı motoru kullanan düet modelini 2016 nisan ayında aldım.

Ancak benim için bu scooter tam bir fiyasko oldu ve 7 senelik scooter tecrübemde en az kullanıp üç ay içinde de sattığım motor olarak tarihe geçti. Araçta rahatsız edici bir titreşim ve 30-50 km/h hızlar arasında bi isteksizlik bi pötürdeme vardı. Geçen sene ramazan bayramında bi İznik yaptım geldim ellerimde ki uyuşukluk iki gün geçmedi. Sonrasında satıp spacy Alpha ya geçtim.

Kullananlara sormak istediğim dash te de aynı sıkıntılar mevcut mu? Titreşim çok mu? Arkadaş spacy'den daha hızlı ve güçlü geldi demiş. Acaba dash'te 30-50 km/h arası yaşadığım o olay yok mı? Bunları merak ediyorum. Spacy Alpha iyi hoş motor yalnız tipine bi türlü ısınamadım. Gidondan farlı ve ön çamurluklu modeller hoşuma gidiyor.
    pleasure surmedım fakat hakkında gucsuzluk ve yokusta bayma gıbı seyler okudum,sadece dash acısından bıldıgımı soyleyebılırım,ıkı kısı ne asırı dık nede hafıf sayılamayacak kadar yokusu keçi gibi cıktıgını bılıyorum,arkdasım bırkac kez İstanbul Silivri yaptı geldi, bır rahatsızlıktan bahsetmedı bılhakıs aksıne gayet memnun,10.000km yı devirdi dash ile lastikleride degıstırdıgını bılıyorum bununda konfora etkısı az yada cok olmustur dıye dusunuyorum.

tip tasarım elbette kişisel zevktır bırsey dıyemem,ama sahsı gorusum dash ıle spacy goruntu olarak kıyaslanmaz bıle , dash cok daha tipi düzgün şık bır model.
    HERO DASH TÜRKİYE SAYFA : facebook.com/HERODASHTurkiye HERO DASH TÜRKİYE GRUP : facebook.com/groups/HERODASHTurkiye

Bende dash sürmedim. Pleasure vs duet derseniz kesinlikle pleasure derim. Pleasure kesinlikle duet'i rampa yukarı aynı anda kalksalar geçer. Pleasure ile ist-balıkesir yaptım çok memnun kaldım. Titreşim yok gibi biseydi. Bi gece kalıp geri döndüm düşünün. Artı olarak rapma aşağı 96-97 km hızı görüyordu. Duet 90 km hızda kesiciye giriyordu.

Tip olarak kesinlikle dash spacy'den çok daha güzel. Buna katılıyorum.

Kafamdaki soru işareti duet dash arasında herhangi bir fark var mı? Her ne kadar aynı motor kullanılıyor olsa bile ne bileyim yani en azından 30-50 km arasındaki hızlarda ki sıkıntı dash'te de var mı? İnanın duet'i bayiden aldım ilk 5 km'lik yolda ben nasıl bı hata yaptım pleasure gibi sandım test etmeden aldım diye başımı taşlara vurdum.

Alıntı Blackhoney adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende dash sürmedim. Pleasure vs duet derseniz kesinlikle pleasure derim. Pleasure kesinlikle duet'i rampa yukarı aynı anda kalksalar geçer. Pleasure ile ist-balıkesir yaptım çok memnun kaldım. Titreşim yok gibi biseydi. Bi gece kalıp geri döndüm düşünün. Artı olarak rapma aşağı 96-97 km hızı görüyordu. Duet 90 km hızda kesiciye giriyordu.

Tip olarak kesinlikle dash spacy'den çok daha güzel. Buna katılıyorum.

Kafamdaki soru işareti duet dash arasında herhangi bir fark var mı? Her ne kadar aynı motor kullanılıyor olsa bile ne bileyim yani en azından 30-50 km arasındaki hızlarda ki sıkıntı dash'te de var mı? İnanın duet'i bayiden aldım ilk 5 km'lik yolda ben nasıl bı hata yaptım pleasure gibi sandım test etmeden aldım diye başımı taşlara vurdum.
    sanırım bu soruya cevap şu video olabilir
    https://www.youtube.com/watch?v=sYVKBGmbDtk

Arkadaşlar burada sizin gibi 30/50 km hızları arası kötü olduğundan bahsediyor.
    Bende şu şekilde düşünüyorum sonuçta bu motorlar kurye motoru olarak üretiliyor yani yakıt/performans/uzun ömürlülük düşünüyorlar. Bu yüzden düşük yakıt tüketimi için olabileceğini düşünüyorum.

REKLAM ALANI
5. sayfa BirinciBirinci ... 34567 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)