Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Anket: Ekonomık model olarak bakarsak,nasıl buldunuz?

Katılımcı sayısı
36. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • Oldukça beğendim..

19 52.78%
  • Fena motor değil,ama bana hitap etmiyor..

3 8.33%
  • f/p olarak alınası bir motor..

17 47.22%
  • Bana uzak,hiç işim olmaz..

1 2.78%
  • adress,deligth,fiddle uçtu gitti.Bu fiyattan bu motor alınır..

2 5.56%
Birden fazla seçeneğe oy verilebilir.
4. sayfa BirinciBirinci ... 23456 ... SonuncuSonuncu

Hero Dash VX LX Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Gassal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA PS 150İ

buda aea nın hero tanıtım stand videosu dash de var
    stevejones bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    -

Arkadaslar benım gıbı alma arefesınde olan yada almıs olan kullancılar olarak sanırım hepımızın muzdarıp oldugu bır alanda,marka ve model ulkemızde yenı oldugu ıcın bılgı,tecrube paylasımı gıbı bır mecra buradan baska pek yok,mısal bır yamaha delıgth ıcın envası test makale yazı vıdeo cıkıyor.

bende bırlıkten guc dogar mısalı ortak bır mecramız ollması adına facebook ta hem grubu hemde sayfayı kurdum,suan işyerınden elımden bu kadarı gelsede evden eklemeler,takıp ettıgım buldugum bılgıler gelısmeler eklenecektır suankı bıraz cılız farkındayım.gunden gune daha da etkılesımı artacaktır dıye umuyorum elbette sızlerın destegı ıle , baktıgımda sym fıddle kullanıcı grupları bu alanda sosyal medyayı ıyı kullanıp paslasıyor sıkıntıları cevaplayıp bırbırlerıne aktarımdalar ve hızlılar,o amacla tabıkı hemen olmasada gıderek buyuyen bır kullanıcı aılesı olarak ilgi,destek ve yardımlarınızı rıca ederım,bırbırımıze soracak ve bırbırımızden ogrenecek cok seyler olduguna ınanan bır motor sever olarak olusturdum sayfa ve grubu,destegını katılımını esırgemeyen motor sever arkadaslar sımdıden tesekkurlerımı sunarım.

sayfa : www.facebook.com/HERODASHTurkiye grup : https://www.facebook.com/groups/HERODASHTurkiye/

Motosikleti
    -
    Aslında tek renk benım daha cok hosuma gıdıyor,bırde hala bınıp kullanan yokmu bızım forumda,bır yazı yada vıdeo eklese ne sevaba girer.

Dash VX modelinin dış malzeme kalitesi hiç hoşuma gitmedi. Çok emanet duruyor malum çin malları gibi. Ayak koyma yerinin sele kısmında yer alan malzeme taşıyıcı kıskaç o kadar dandik ki hemen kırılacak gibi. Tabi akü takılı olmadığı için çalışmasını deneyimleyemedim. VX donanımında metal kasa olsa daha iyi olabilirmiş. Almayı planlıyordum fakat bu nedenler kafamı bulandırdı.

Motosikleti
    -
    Alıntı muteveffa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dash VX modelinin dış malzeme kalitesi hiç hoşuma gitmedi. Çok emanet duruyor malum çin malları gibi. Ayak koyma yerinin sele kısmında yer alan malzeme taşıyıcı kıskaç o kadar dandik ki hemen kırılacak gibi. Tabi akü takılı olmadığı için çalışmasını deneyimleyemedim. VX donanımında metal kasa olsa daha iyi olabilirmiş. Almayı planlıyordum fakat bu nedenler kafamı bulandırdı.

metal kasa düet modelınde var sadece yanılmıyorsam.

MeNGuC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KYMCO SÜPER 8 Kara Şimşek :)
    stevejones bunu beğendi.

Motosikleti
    -
    Siyah bir başka güzel..

Mr.Yldrmdmr bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha X-Max MomoDesign
    selam arkadaşlar, siteye yeni dahil oldum, 2 gün önce hero dash vx satın aldım, bundan önceki mondial loyal 100 ile kıyaslama yapmam gerekirse çok çok farklı ve güzel bir motor, etraftaki arkadaşlarım yamaha ve honda almam konusunda çok uyarılarda bulundu ama maddi yönden mümkün olmadı, 2. el de almak istemedim. henüz plaka çıkartmadım, işlemler haftaya kaldı. Hero'ya karşı epey bi ön yargı var ama ben araştırdım almadan önce pişman değilim ve umarım da olmam

MeNGuC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KYMCO SÜPER 8 Kara Şimşek :)
    Alıntı vetsertan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam arkadaşlar, siteye yeni dahil oldum, 2 gün önce hero dash vx satın aldım, bundan önceki mondial loyal 100 ile kıyaslama yapmam gerekirse çok çok farklı ve güzel bir motor, etraftaki arkadaşlarım yamaha ve honda almam konusunda çok uyarılarda bulundu ama maddi yönden mümkün olmadı, 2. el de almak istemedim. henüz plaka çıkartmadım, işlemler haftaya kaldı. Hero'ya karşı epey bi ön yargı var ama ben araştırdım almadan önce pişman değilim ve umarım da olmam
    Daha önceki üyeliğin varmış aynı pc den girmişsin ve yeni hesap açtın site yönetimi uyarı vermiş açıklama bekliyor senden http://www.motosiklet.net/forum/cokl...k-uyarisi.html

Ayrıca h.olsun pek burda kulanıcısı yok olanda buraya ujğrayıp bilgi veren yok devamlı vericeğin bilgiler önem arz ediyor almak isteyenle için kazasız belasız sürüşler
    CENNET UCUZ DEĞİL CEHENNEM LÜZUMSUZ DEĞİLDİR..

Motosikleti
    Yamaha X-Max MomoDesign
    Teşekkür ederim, şu sıra çok fazla km yapma şansım olmadı henüz plaka çıkartmadığım için, deneyimledikçe bilgi veririm

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:05 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:12 ----------

Bugün 2 aydır kullanan biriyle karşılaştım, çok memnun olduğunu söyledi, bu arada max. hız 90 km, yani motor 90 da sınırlandırılmış fabrika ayarı olarak

Şu motorla ilgili hala detaylı bi yazı yazan yok şöyle reklam yapmadan bagaj küçük ama yinede güzel demeden küçükse küçüktür aga niye zorluyon dimi reklamsız bi yazı yazılmasını bekliyorum artık objektif olarak

Bence en büyük eksiği hızı çok yetersiz geldi bana

Motosikleti
    Yamaha X-Max MomoDesign
    1.5 aydır bende, durduk yere aküyü yiyen sebebin sele altı aydınlatma ışığı olduğunu bulana kadar kriz geçirdim, sele hafif kaldığı için kapalı da olsa pimi tam baskılamıyor ve ışık açık kalıyormuş meğer, kabloyu söktüm kurtuldum. Bu sorun dışında rahat bi motor, sele yumuşaklığı iyi, sele altı bagaj ful kask almıyor, kalkışı hızlanması güzel, maksimum 90 km yapıyor, titreşim konusunda çok sıkıntılı değil,üzerinde gelen lastikler hint markası, kuru zeminde iyi ama ıslakta orta kalite kalıyor
    Şimdilik aklıma gelenler bu şekilde, fiyat/performans olarak bence gayet iyi

Motosikleti
    -
    En son inceleme video ve makaleleri hero dash Türkiye sayfasi ile hero dash kullanicilari grubuna ekledim, arkadaslar.

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Şu motora çanta taksak nasıl benzin alınacak ben hala çözemedim. Muhtemelen sırf bu yüzden almaktan vazgeçeceğim. Çantasız olmaz.

Motosikleti
    Yamaha X-Max MomoDesign
    Alıntı Seko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şu motora çanta taksak nasıl benzin alınacak ben hala çözemedim. Muhtemelen sırf bu yüzden almaktan vazgeçeceğim. Çantasız olmaz.
    https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...chFilter=false

arkadaşlar ben Hero'dan son derece memnun olmama rağmen satıyorum sebebi de o kadar çok vitesli motora geçme isteği yerleşti ki
    beynime, mecburen daha 1100 km de değiştirmeye karar verdim, link'te sahibinden sitesindeki ilanım var, çanta takıldığında benzin kapağını
    engellemediğini de belirtmek isterim, resimlerde görürsünüz, orjinal çanta demirini alıp taktım, çanta yüksekte kaldığı için sorun olmuyor
    aranızda ilgilenen varsa bir scooter olarak gerçekten tavsiye ederim, dediğim gibi ben vitesliye geçicem

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Evet çantanın sorun olmayacağını bizzaat bayide gördüm. Motoru çok kısa denedim de ancak bence ayaklardan titreşim geliyor. 200 metrelik sürüş sonrası indikten sonra tabanlarımda titreşimi hissetmeye devam ediyordum. Bu benim ayakkabılarımın tabanının inceliğinden de kaynaklanıypr olabilir tabi ama aynı ayakkabılarla Mondial Turkuaz'da titreşim yoktu. Bunun haricinde gerçekten çok güzel motormuş.

Motosikleti
    -
    Rodaj sonrasi parcalarin tam oturmasi ve birinci sinif bir motoryagi ile onemli oranda azalir titreşim.

Motosikleti
    Yamaha X-Max MomoDesign
    Evet titreşim benim motorumda 80 km den sonra başlıyor ki 110 cc lik bir motor için bu gayet normal

Arkadaşlar fikirlerinizi, tecrübelerinizi paylaşırsanız bizde daha çok faydalanırız sizin tecrübelerinizden lütfen

Geçen hafta Gaziantep bayii ile anlaşma yapmıştık 4.950 fiyat olarak gidip alıcaktık nakit sıkışıklığından bu haftaya erteledik. 1 hafta içinde fiyatı artmış. Bakalım bayi bir sıkıntı çıkarmaz da geçen haftaki fiyattan sayarsa bu haftasonu cumartesi bende bu grubun yeni bir üyesi oluyorum

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 23456 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)