Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Anket: En güzel, en agresif, en çekici CBR1000RR hangisi ???

Katılımcı sayısı
435. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • Siyah CBR1000RR

193 44.37%
  • Kırmızı CBR1000RR

199 45.75%
  • Gri CBR1000RR

43 9.89%
9. sayfa BirinciBirinci ... 789101119 ... SonuncuSonuncu

Honda CBR1000RR Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    tr_select - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    uǝq ɯıɯɐpɐ sɹǝt
    Alıntı extrem_015 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    oğuzhan .... git oğlum ne işsiz adamsın saçma sapan gülücükler falan,Burdura gelirsen anlatırım başka şeylerle birlikte
    Biz seninle anlaşamıyoruz ferhatcığım. Ya ben seni boğarım, ya sen beni
    Yurt dışındayım, mesajdan ulaşın.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    extrem_015 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    EŞŞİZ TR'DE TEK CBR600F PC35 4 CİĞERLİ EŞEK ARISI
    Alıntı tr_select adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Biz seninle anlaşamıyoruz ferhatcığım. Ya ben seni boğarım, ya sen beni
    oğuzhancığım yanlız durduk yere sataşan sensin dikkatini çekerim sonra biz cevap verince kötü oluyoruz yönetimden ceza alıyoruz neyse uzatmayayım ,ben adamına göre biraz agresif olan bir insanım şimdiye kadar çok kez kavga ettim boğan olmadı yani ayı olsan boğamassın,çünkü pek hoş bir yakıştırma olmasa da bana ayı boğan diyorlar bence sende boğulmamak için mesajlarımdan uzak dur sataşmadan adam gibi takıl ikimizde uğraşmayalım.

tr_select - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    uǝq ɯıɯɐpɐ sɹǝt
    oğuzhancığım yanlız durduk yere sataşan sensin dikkatini çekerim sonra biz cevap verince kötü oluyoruz yönetimden ceza alıyoruz neyse uzatmayayım ,ben adamına göre biraz agresif olan bir insanım şimdiye kadar çok kez kavga ettim boğan olmadı yani ayı olsan boğamassın,çünkü pek hoş bir yakıştırma olmasa da bana ayı boğan diyorlar bence sende boğulmamak için mesajlarımdan uzak dur sataşmadan adam gibi takıl ikimizde uğraşmayalım.
    Bu saatten sonra ayimi siii sevelim
    Yurt dışındayım, mesajdan ulaşın.

Motosikleti
    Alıntı tr_select adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu saatten sonra ayimi siii sevelim
    Şimdilik seni pek sevmiyorum ama zamanla fikrim belki değişir bu sana bağlı sevdir kendini

enxdesign - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 1198SP - "biradam binRR"
    Herkese verdiği bilgiler için teşekkür ederim. Emrah arkadaşımız sağolsun çok yardımcı oldu. Onun sayesinde doğru dürüst kazasız bir motor alabildim.

Motorla ilgili hislerimi yüzümdeki sürekli sırıtma hali normale dönünce anlatırım inşallah.

460 KMlik uzun yol yaptım bugün. 155 TL yakıt. Ortalama 6.5 litre. Yani 33 kuruş.

Sürüş hızı: Genelde 130-160km arası.
    Toplamda 50-60 km kadar 160-200km.
    8-10 sefer kısa aralıklarla 250-270km.

Bu ara rengin orjinal olup olmadığını soranlar var.
    Renk orjinal. 2005 modellerde sınırlı sayıda bu renk üretilmiş. Benimkinde yan grenajlar boyanmış sonradan. Depo, kuyruk boyasız.

https://www.facebook.com/enes.ayyuz
    initial-D, omerta ve OnurTr bunu beğendiler.

initial-D - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FJR 1300
    hayırlı olsun,eski kasada en sevdiğim renk

omerta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    We_R1
    Hayırlı olsun kazasız belasız

Motosikleti
    Güle güle kullan dediğimi dinlemişsin eski kasanın en iyisi 2005 modeli renkte güzel km'de orijinalse sana keyfini sürmek kalıyor
    enxdesign bunu beğendi.

Motosikleti
    Güle güle kullan dediğimi dinlemişsin eski kasanın en iyisi 2005 modeli renkte güzel km'de orijinalse sana keyfini sürmek kalıyor
    Teşekkür ederim, senin dediklerin etkili oldu bu kararımda. Saolasın. Mavi renkte şansa denk geldi. Yanlız kaskım kırmızı, onu değiştirmem gerekecek herhalde mavisiyle.

Kilometre konusunda ise en azından 25 bine çekmemişler diyorum Çekecek adam 41 bin bırakmazdı herhalde.
    initial-D ve extrem_015 bunu beğendiler.

Motosikleti
    FJR 1300
    çekilmişsede takılma,ömrü 50.000km olan birşey değil sonuçta.

ben motoru aldığımda 100km gittikten sonra baktım kaç diye.ister 100.000 silinsin ister 200.000 sağlıklıysa sıkıntı yok
    enxdesign bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı enxdesign adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Teşekkür ederim, senin dediklerin etkili oldu bu kararımda. Saolasın. Mavi renkte şansa denk geldi. Yanlız kaskım kırmızı, onu değiştirmem gerekecek herhalde mavisiyle.

Kilometre konusunda ise en azından 25 bine çekmemişler diyorum Çekecek adam 41 bin bırakmazdı herhalde.
    Ne demek motosiklet dostluğu budur benim huyum şöyledir karşımdaki insan oldu mu canımı yesin ama olmassa.......
    insan olana elimden geleni yaparım Burdur tarafına falan yolunuz düşerse buyur gel misafirim ol,km konusunda aynen dediğin gibi genelde hep 20-30.000 aralığında dolaşırmotor sağlıklıysa gerisini pek takma sonuçta 9 yaşında km'nin garantisi biraz zor motor bakımları güzel yapıldıysa sende aynı şekil yaparsan uzun km ler bişey olmaz,bu arada orijinal genuine part yağ filtresi ve ipone full power katana 10W 50 yağını değiştirmeyi sakın unutma sonuçta bunların can damarı yağ yağ filtresi hava filtresi bunlar oldumu soğukkende zorlamadınmı kolay kolay bi sıkıntı olmaz,yanlız filtreyi kesinlikle orijinal kullan bulamassan bana özelden ulaş çok güzel bir yer keşfettim oradan alırsın.Kendim oradan aldım çok memnum kaldım hem uygun hem anahtarı falan var.

Motosikleti
    Ne demek motosiklet dostluğu budur benim huyum şöyledir karşımdaki insan oldu mu canımı yesin ama olmassa.......
    insan olana elimden geleni yaparım Burdur tarafına falan yolunuz düşerse buyur gel misafirim ol,km konusunda aynen dediğin gibi genelde hep 20-30.000 aralığında dolaşırmotor sağlıklıysa gerisini pek takma sonuçta 9 yaşında km'nin garantisi biraz zor motor bakımları güzel yapıldıysa sende aynı şekil yaparsan uzun km ler bişey olmaz,bu arada orijinal genuine part yağ filtresi ve ipone full power katana 10W 50 yağını değiştirmeyi sakın unutma sonuçta bunların can damarı yağ yağ filtresi hava filtresi bunlar oldumu soğukkende zorlamadınmı kolay kolay bi sıkıntı olmaz,yanlız filtreyi kesinlikle orijinal kullan bulamassan bana özelden ulaş çok güzel bir yer keşfettim oradan alırsın.Kendim oradan aldım çok memnum kaldım hem uygun hem anahtarı falan var.
    Eyvallah saolasın. Motoru bayram sonrası bakıma sokacağım. İnşallah fazla masraf çıkarmadan uzun yıllar binebilirim. Bu arada filtre için adres gönderebilirsen sevinirim.

Bu arada şöyle bir montaj yaptım dünki dönüş yolundan.
    http://www.motosiklet.net/forum/moto...e-ne-olur.html

wolrath - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pani / 3colore
    bulusmalarda 1000rr ıcın castrolden memnun kaldıklarını soylemıslerdı. ıpone cok fazla eksıltıyormuş. bılgın olsun. senelerce 1000rr kullanmıs kısılerden tecrubelerıne bınayen tavsıye almanı onerırım. varsa sorun yok yoksa da telefonunu ver ozelden abılerden soralım kafanda ne varsa ;)

Motosikleti
    FJR 1300
    Motul castrol iyi

Motosikleti
    Alıntı wolrath adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bulusmalarda 1000rr ıcın castrolden memnun kaldıklarını soylemıslerdı. ıpone cok fazla eksıltıyormuş. bılgın olsun. senelerce 1000rr kullanmıs kısılerden tecrubelerıne bınayen tavsıye almanı onerırım. varsa sorun yok yoksa da telefonunu ver ozelden abılerden soralım kafanda ne varsa ;)
    Alıntı initial-D adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motul castrol iyi
    Bahsedilen castrol yağ bu mudur?

http://www.castrolmoto.com/tr/products/power1_1.php

Ducati 1198SP _ RedLove

Motosikleti
    Eyvallah saolasın. Motoru bayram sonrası bakıma sokacağım. İnşallah fazla masraf çıkarmadan uzun yıllar binebilirim. Bu arada filtre için adres gönderebilirsen sevinirim.

Bu arada şöyle bir montaj yaptım dünki dönüş yolundan.
    http://www.motosiklet.net/forum/moto...e-ne-olur.html
    Onun bunun boş laflarıyla uğraşmamak için yağ konusunda,filtre konusunda ve diğer tüm konularda herşeyi gerçek yüzüyle olması gerektiği gibi hatta fazlasıyla özelden yazdım.İstersen 1000rr ında katana kullanan arkadaşımın numarasınıda verebilirim.Oda benim gibidir boş beleş sallamaz istersen konuşabilirsin benim özelde yazdıklarımı aynen oda söyler ;)

Diğer konunuda bakayım.

Motosikleti
    Onun bunun boş laflarıyla uğraşmamak için yağ konusunda,filtre konusunda ve diğer tüm konularda herşeyi gerçek yüzüyle olması gerektiği gibi hatta fazlasıyla özelden yazdım.İstersen 1000rr ında katana kullanan arkadaşımın numarasınıda verebilirim.Oda benim gibidir boş beleş sallamaz istersen konuşabilirsin benim özelde yazdıklarımı aynen oda söyler ;)

Diğer konunuda bakayım.
    Eyvallah hocam ilgin için teşekkür ederim. Uzun uzun yazmışsın gerçekten. Hava filtresini de aynı siteden alayım o zaman. 90 küsür liraymış.
    Yağ konusunda da adres istiycem zahmet olmazsa. netteki fiyatlar hep 180-200 civarı 4 litre için. Burda görüpte alabileceğim bir yer yok, mecburen netten sipariş vereceğim.
    Ducati 1198SP _ RedLove

Motosikleti
    FJR 1300
    Ben ısrarla motul 10-40 sentetik diyorum

Motosikleti
    Eyvallah hocam ilgin için teşekkür ederim. Uzun uzun yazmışsın gerçekten. Hava filtresini de aynı siteden alayım o zaman. 90 küsür liraymış.
    Yağ konusunda da adres istiycem zahmet olmazsa. netteki fiyatlar hep 180-200 civarı 4 litre için. Burda görüpte alabileceğim bir yer yok, mecburen netten sipariş vereceğim.
    Ne demek bişey değil,onuda özelden ileteyim.

Öncelikle , herkese merhaba ...Bu siteyi misafir olarak çok uzun süredir takip ediyordum..Verilen bilgiler için hepinize çok teşekkürler ..

1000'lik motora kısmetse geçiş yapıcam..Cbr 1000rr repsol rengi ve 2005 modeline ayrı bir ilgim var..1-2 tane motor buldum fakat ya kazası 5000 tl nin üstünde ya da her muayeneden önce km si biraz daha düşmüş oluyor ..Şu an bir motorda karar almış durumdayım..Fakat onunda km si 2009 dan bu yana sürekli geri sarmış .. .. İlan budur ; http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-honda-temiz-2005-sezonunda-43000-de-1000-rr-170765773/detay görüşlerinizi paylaşırsanız sevinirim ..

REKLAM ALANI
9. sayfa BirinciBirinci ... 789101119 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 5 kullanıcı var. (0 üye ve 5 misafir)

Bu Konudaki Etiketler