Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Anket: En güzel, en agresif, en çekici CBR1000RR hangisi ???

Katılımcı sayısı
435. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • Siyah CBR1000RR

193 44.37%
  • Kırmızı CBR1000RR

199 45.75%
  • Gri CBR1000RR

43 9.89%
19. sayfa BirinciBirinci ... 91718192021 ... SonuncuSonuncu

Honda CBR1000RR Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    serhanex - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 1000RR '11
    Alıntı Karalı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    5,2 nasıl bir tüketimdir yav binrr olan arkadaşımla gazladik 600fa 6,9 yaktı binrr 13lt
    @serhanix Evet cennet'te oturuyorum yolun düşerse beklerim
    Geçen gün yürüyüş yolundan giden sen miydin acaba geçen dediğim 3 ay oldu

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:29 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:24 ----------

Arkadaşlar geçen gün başıma gelen bir durumdan bahsedeyim. Otobanda gidiyorum artık çıkışa geldim vitesi 6 dan 2 ye kadar indirdim. Gişelerden çıktım, vitesi yükselteyim derken vites ayağıma gelmiyor, olduğu yerde değil bi baktım ki bağlantı vidası çıkmış, artık o aşamada sabit vitesle işyerine kadar geldim sağdan sağdan. Akşam sağolsun levent usta ustalığla işimi halletti. Buradan yola çıkarak size tavsiyem motora binmeden önce şöyle bi alıcı gözüyle sağına soluna bakıp kontrol edip öyle binin. Ben vites kolunun sallanır olduğunu önceki akşam görmüştüm ama haftasonu bakarım demiştim Siz öyle yapmayın. Aklımın kenarından bile geçmezdi vites kolunun vidasının giderken çıkacağı
    CraCheR bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    kadango - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fazer 8 - MT-07
    Alıntı serhanex adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçen gün yürüyüş yolundan giden sen miydin acaba geçen dediğim 3 ay oldu

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:29 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:24 ----------

Arkadaşlar geçen gün başıma gelen bir durumdan bahsedeyim. Otobanda gidiyorum artık çıkışa geldim vitesi 6 dan 2 ye kadar indirdim. Gişelerden çıktım, vitesi yükselteyim derken vites ayağıma gelmiyor, olduğu yerde değil bi baktım ki bağlantı vidası çıkmış, artık o aşamada sabit vitesle işyerine kadar geldim sağdan sağdan. Akşam sağolsun levent usta ustalığla işimi halletti. Buradan yola çıkarak size tavsiyem motora binmeden önce şöyle bi alıcı gözüyle sağına soluna bakıp kontrol edip öyle binin. Ben vites kolunun sallanır olduğunu önceki akşam görmüştüm ama haftasonu bakarım demiştim Siz öyle yapmayın. Aklımın kenarından bile geçmezdi vites kolunun vidasının giderken çıkacağı
    O yine iyiymiş, ben vites kolunu kırdım... Gerçi doğrudan benim kabahatim değildi daha önceden kırılıp kaynak yapılmış yine oradan kırılmıştı ama büyük sıkıntı. Allah'tan merkezi biryerdeydim de gittim kaynattırdım 200m ötede bir yere

Karalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2teker
    [QUOTE=serhanex;3991106]Geçen gün yürüyüş yolundan giden sen miydin acaba geçen dediğim 3 ay oldu [COLOR="Silver"]

Bilmiyorum olabilir kolay kolay yürüyüş yoluna girmem muhtemelen cafelerden dolayı arabalar sokağı kapatiyor belki nadirende olsa sana denk gelmiştir
    "Tecrube, limitlerini bilmektir"

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Arkadaşlar 2 Ay önce Sıfır Satin aldığım 1000RR 'ımı satma kararı aldım. 3500 Km de ; 1000 ve 3000 km bakımları Yapıldı. Kaza Boya Cizik Noktaİz dahi yoktur...
    Fiyat 51350 TL ; Gereken tüm aksesuarlar üzerinde mevcut ...
    İlan No : 343130391

kimi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 1000RR
    Geçen haftasonundan naçizane

106GT! ve biyeybaraküs bunu beğendiler.

serhanex - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 1000RR '11
    Kimi merhaba, bir daha böyle bir şey olursa bana da haber verebilir misin?

Burt Munro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda 1000RR
    Herkese selam,

Geçen hafta 1000rr sahibi oldum fakat bir sorum var: boştayken 1.vitese attığımda motor silkeleniyor. Sert bir vites geçişi oluyor. Şu an motor 500 km 'de.

Bu normal midir?

106GT! - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    16 Fireblade SP Repsol...
    Normal sıkıntı yok biraz kemikli geçer, özellikle motor soğukken rölanti yüksek olduğunda baya ses getirir

Motosiklet Eğitmeni COQ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda
    Alıntı Burt Munro adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese selam,

Geçen hafta 1000rr sahibi oldum fakat bir sorum var: boştayken 1.vitese attığımda motor silkeleniyor. Sert bir vites geçişi oluyor. Şu an motor 500 km 'de.

Bu normal midir?
    Üzerinde rodaj yağı diye bahsedilen farklı bir yağ var.
    İlk bakımda bu yağ değişecek.
    Normalde sorun kalmaz ama devam ederse hemen servise götür.
    Küçük hırsız el feneri, büyük hırsız deniz feneri kullanır.
    Ancak her ikisininde çalışması için ampul gerekir.(Cosinus)

Motosikleti
    2014 CBR500R vs Dio 110
    Alıntı COQ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Üzerinde rodaj yağı diye bahsedilen farklı bir yağ var.
    İlk bakımda bu yağ değişecek.
    Normalde sorun kalmaz ama devam ederse hemen servise götür.
    Alakası yok, Tüm Japon sıralı 4'ler boştan-1.vitesi geçtiğinde ses ve silkeleme yapar...
    The Power of The Dreams.

Motosikleti
    2014 yılında sıfır olarak aldım ve şu anda 22000 km deyiz yağ değişimiyle ortadan kalkan bir durum değil velhasılı sıkıntılı bir durumda değil karakterinin gereğini yapıyor benim görüşüm

Motosikleti
    2016 Honda cbr 1000 rr sp
    Merhabalar iyi akşamlar.Forum ortamında ve sitede yeniyim.bir sorum olacaktı yardımcı olabilirseniz sevinirim.2016 1000rr sp aldım geçen ay almadan önce arka koltuk olmadığını bildiğim halde sonra extra olarak alır takarım demiştim kendi kendime.hiç sormamıştım daha sonra extra olarak aldığımda sıkıntı olup olmayacağını.öğrendimki daha hafif olması amaçlı arka şasi kısa ve ince yapılmış koltuk ve basamak koyduğumda bu bana sıkıntı yaratır diye düşünüyorum kendi fikrimce ama tecrübeli bilgisi olan yada koltuk basamak takıp kullanan varsa bilgi verirse çok yardımcı olmuş olursunuz teşekkürler şimdiden 🙂

hasmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SD 1290R
    Alıntı Burt Munro adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese selam,

Bu normal midir?
    Arkadaşların dediği gibi özellikle Hondaların boştan bire geçişi biraz olayıdır Birden kuvvetlice basın geçirin. Ses çıkıyor, bazen hafif sarsabiliyor, ama uzun vadede sorunsuz ve problemsiz çalışıyor.

Buna karşın bazı Avrupa motosikletler çok yumuşak geçiyor, ancak boş ıskalanabiliyor bazen. Daha bir stres oluyor.

Motosikleti
    2teker
    Merhaba arkadaşlar 2008-2011 arası modellerin ilanlarda yeşil motorlarla karıştırmayın muhabbeti dönüyor nedir bu işin aslı bilen biri cevaplarsa sevinirim

Motosikleti
    Yağ yakma sorunları vardı galiba ama servisler gerekli müdahaleyi yapmışlardı, son nesil R1 lerin vites kutularının revize edilmesi gibi...
    Karalı bunu beğendi.

Motosikleti
    2teker
    Yağ yakma problemini biliyorum ama acaba hepsi halledildimi ondan şüpeliyim ilanlara baktım biraz bazıları motor kısmındaki kapağı yeşil gibi bazıları siyah kapak neden farklı renklerde merak ettim bilgisi olan varmı sorayım dedim

Burt Munro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda 1000RR
    Arkadaşlar merhaba,

Grenaj satın almak için önerebileceğiniz site ve dükkan var mıdır? (İstanbul için)

Daha önce yamaha kullanıyordum orjinal olarak grenaj ve yedek parçaları net üzerinden temin edebiliyordum fakat 1000rr da bunun sıkıntısını yaşamaya başladım. (ebay, aliexpress kastetmiyorum)

Sizin grenajları nereden temin ediyorsunuz?

Herkese teşekkürler

Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Değerli Arkadaslar Sıfır almıs olduğum ve şu an 6500 KM de olan 2016 Model 1000RR'ım satılıktır.
    Gerekli tüm aksesuarlar mevcuttur. Bütün bakımları Honda yetkili servisinde yapılmıştır..
    Kazası Boyası Çarpması yoktur ...

Baslık altında fotoğraflarını ve bakımlarımı görebilirsiniz.

FİYAT : 51350 TL 'dir.
    İrtibat : 0544 789 77 77 / Doğan Semiz

Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Arkadaşlar
    2016 Model 1000RR ların bir partisinde akü sorunu var. Bilginiz olsun. Garanti dahilinde değişimleri yapabilirsiniz eğer sorun yasadiysaniz

brooklynnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yeşil fıstık 300
    Bir gün kendimi ayarlayabilirsem motoru sizden alacağım. Çok temiz bakıyorsunuz gördüğüm kadarıyla. Maşallah.

REKLAM ALANI
19. sayfa BirinciBirinci ... 91718192021 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler