Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Anket: En güzel, en agresif, en çekici CBR1000RR hangisi ???

Katılımcı sayısı
435. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • Siyah CBR1000RR

193 44.37%
  • Kırmızı CBR1000RR

199 45.75%
  • Gri CBR1000RR

43 9.89%
11. sayfa BirinciBirinci ... 91011121321 ... SonuncuSonuncu

Honda CBR1000RR Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    initial-D - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FJR 1300
    Alıntı enxdesign adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motorda kullanılan yağ debriyajın ayırmasını etkiler mi?

Normalde debriyajımda sorun yoktu. Motul 10-40 yağ konuldu dendi serviste. Bu değişimden sonra debriyaj ayırmamaya başladı. Tekrardan yağı değiştirmeyi düşünüyorum düzelecek ümidiyle, önce bir sorayım dedim.
    kötü yağda geçişler hatır hutur olurda motul sıkıntı yapmaz yaa,debriyaj sisteminde sıkıntı kaçak olup hava falan almış olabilirmi?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    enxdesign - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 1198SP - "biradam binRR"
    Alıntı initial-D adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kötü yağda geçişler hatır hutur olurda motul sıkıntı yapmaz yaa,debriyaj sisteminde sıkıntı kaçak olup hava falan almış olabilirmi?
    Motor boşa geçmiyor, debriyajı sıkınca bile yürüyor o derece kötü.

Sargı söküldü. Acaba o debriyaja etki eder mi? Başka bir işlem yapılmadı. Ki bu işlem öncesi debriyajdan yana hiç bir sıkıntım yoktu. Şıkır şıkırdı vitesler.
    Ducati 1198SP _ RedLove

ebola - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2006 Suzuki GSXR1000
    Merhaba arkadaşlar bende 1000rr alma arefesindeyim , ilandaki motor hoşuma gitti kısmetse ankaradan bakmaya gideceğim önce sizlere sormak istedim bilen tanıyan var mıdır? Resimlere bakarak dahi birşeyler söyleyebilir misiniz =)

Saygılar...

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-honda-benzersiz-2007-model-hatasiz-kazasiz-10-numara-repsol-183201263/detay/

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    bilginozi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    600rr ABS - 2008
    Alıntı ebola adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar bende 1000rr alma arefesindeyim , ilandaki motor hoşuma gitti kısmetse ankaradan bakmaya gideceğim önce sizlere sormak istedim bilen tanıyan var mıdır? Resimlere bakarak dahi birşeyler söyleyebilir misiniz =)

Saygılar...

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-honda-benzersiz-2007-model-hatasiz-kazasiz-10-numara-repsol-183201263/detay/
    İlk intiba olarak temiz duruyor ama km çok az geldi. yani yılda 5000km yapsan 35000km olması lazım. Eğer km düşürülmüşse ve motor yenileme zamanı sana denk gelirse 5-6000TL gibi bir masrafı oluyor sanırım.

Motosikleti
    2006 Suzuki GSXR1000
    Alıntı bilginozi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İlk intiba olarak temiz duruyor ama km çok az geldi. yani yılda 5000km yapsan 35000km olması lazım. Eğer km düşürülmüşse ve motor yenileme zamanı sana denk gelirse 5-6000TL gibi bir masrafı oluyor sanırım.
    Teşekkürler cevap için. Sakaryada yetkili honda bayisine götürüp göstereceğiz km düşürülmüşse ortaya çıkar heralde orada.

enxdesign - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 1198SP - "biradam binRR"
    Alıntı ebola adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Saygılar...

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...3201263/detay/
    Motorun ilan tarihi yenilenmiş. Ben son motorumu almadan önce de ilandaydı bu. Yani en az 3 aydır ilanda duruyor. Bunu göz önüne alın. Eğer gerçekten temiz olsaydı, satılırdı bu zamana kadar.

Plakayı öğrenip hasar kaydını sorgulayın mutlaka. Ben 1000rr'ımı almadan önce sorguladığım 8 tane 1000rr 2sinin pert kaydı, 2 sinin 15bin lira üstü ağır hasar kaydı, diğer 2 sinin 3-4 bin liralık hasar kayıtları vardı.

Birde arka disk orjinal değil. 24 bin km'deki bir motorun diski niye değişir?

Motosikleti
    2006 Suzuki GSXR1000
    Alıntı enxdesign adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motorun ilan tarihi yenilenmiş. Ben son motorumu almadan önce de ilandaydı bu. Yani en az 3 aydır ilanda duruyor. Bunu göz önüne alın. Eğer gerçekten temiz olsaydı, satılırdı bu zamana kadar.

Plakayı öğrenip hasar kaydını sorgulayın mutlaka. Ben 1000rr'ımı almadan önce sorguladığım 8 tane 1000rr 2sinin pert kaydı, 2 sinin 15bin lira üstü ağır hasar kaydı, diğer 2 sinin 3-4 bin liralık hasar kayıtları vardı.

Birde arka disk orjinal değil. 24 bin km'deki bir motorun diski niye değişir?
    Teşekkürler faydalı bilgiler için bi araştırmasını yapıp burada paylaşırım. Saygılar...

[IMG][/IMG]

Sanırım iki kedi gördüm evet eveet kedi gördüm
    felix_bjk1903 ve deep_far bunu beğendiler.

felix_bjk1903 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Sym Fiddle 3
    arkadaslar 2009 1000rr icin konusuyorum. Bir arkadasa sordum 1000km'de anca 100 gram yağ eksiltir dedi, kullanan baska bir arkadasa sordum 400 km'de 200 gram yağ eksiltiyodu dedi, yani 1000km'de 500gram yağ eder. Doğrusu hangisidir yardımcı olabilir misiniz? Bir süredir kawa z750 kullanıyorum ve artık sıkılmaya basladım

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Arkadaşlar 2014 Düz Beyaz modelden bir arkadaşımız aldi ve ailevi sorunlardan dolayı satıyor.
    Henuz 800 kmde. 39ooo Liraya veriyor bana ne dersiniz ?
    Almalı mıyım sezonda 48 Bine kadar çıkacak RR lar...

gursus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR600F
    Alıntı cakalaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar 2014 Düz Beyaz modelden bir arkadaşımız aldi ve ailevi sorunlardan dolayı satıyor.
    Henuz 800 kmde. 39ooo Liraya veriyor bana ne dersiniz ?
    Almalı mıyım sezonda 48 Bine kadar çıkacak RR lar...
    daha 1 ay öncesine kadar 39 bin tl değilmiydi sıfırı.

Karalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2teker
    Alıntı felix_bjk1903 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaslar 2009 1000rr icin konusuyorum. Bir arkadasa sordum 1000km'de anca 100 gram yağ eksiltir dedi, kullanan baska bir arkadasa sordum 400 km'de 200 gram yağ eksiltiyodu dedi, yani 1000km'de 500gram yağ eder. Doğrusu hangisidir yardımcı olabilir misiniz? Bir süredir kawa z750 kullanıyorum ve artık sıkılmaya basladım
    Niye bu kadar yağ yakıyor bu makine sebebi nedir?
    "Tecrube, limitlerini bilmektir"

106GT! - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    16 Fireblade SP Repsol...
    Mrb arkadaşlar 2014 orjinal lastiklere gıcık olup değiştiren varmı aranızda, Pirelli SüperCorsa yada tecrübe edindiğiniz lastik ?

kimi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 1000RR
    Selamlar herkese

hsnogz41 bunu beğendi.

forewer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ZZ-R1200
    Alıntı kimi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Güzel insan beni yanlış anlama sakın, videonu sonuna kadar izledim, motoru birinden ödünç almışsın sanırım(ki umarım öyledir). Değilse acilen sağlam bi eğitim almalısın.
    '92 ZZ-R250, '06 ZZ-R600, '05 ZZ-R1200

kimi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 1000RR
    Alıntı forewer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Güzel insan beni yanlış anlama sakın, videonu sonuna kadar izledim, motoru birinden ödünç almışsın sanırım(ki umarım öyledir). Değilse acilen sağlam bi eğitim almalısın.
    Eğitim almak kötü birşey deği niye yanlış anlayayım. Ayrıca özel bir eğitmenden güvenli sürüş eğitimim de var. Motora gelirsek 0 km aldım ve 4 ay oluyor. Şuan 6000 km civarında.

Sürüşle ilgili kritiklerinizi öğrenmek isterim.

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    bilginozi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    600rr ABS - 2008
    Supersport motosiklet kullanıcılarının kullanım tarzları genelde buna yakındır. O yüzden spor motosiklet kullanan insana eğitim al demek bana pek mantıklı gelmiyor. Zira aldığınız eğitime uymaya kalkarsanız birincisi makasa girmemeniz lazım, daha sakin ve kontrollü kullanmanız lazım. Herkesin riski kendine aittir bana göre. Lafım kimseye atfen değil ama birkaç eğitim sertifikası almış kişilerin diğerlerine cahil muamelesi yapması bana göre sosyal hayatta ezik kalan egolarını canlandırma çabasından başka bişey değil.
    gt170 bunu beğendi.

gursus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR600F
    Alıntı 106GT! adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mrb arkadaşlar 2014 orjinal lastiklere gıcık olup değiştiren varmı aranızda, Pirelli SüperCorsa yada tecrübe edindiğiniz lastik ?
    supercorsa pist lastiğidir,optimum ısısına erişme süresi uzundur sağlam gazlamak gerekir,pistte ısıtma battaniyeleri ile önceden ısıtılır,bunu normal yolda yapmanız için uzun süre asfalt kalitesi iyi olan yelerde kullanmanız gerekir ki tam performans verebilsin.

sizin kullanımınız hep güzel asfaltta ise hiç şehir içine girmiyorsanız ve genelde yüksek devirlerde kullanıyorsanız supercorsa olabilir.Ama bence pist dışında gereksiz(ayrıca pahalı)

bunun yerine rossocorsa öneririm çok iyi lastiktir kullanımı track+race dir fakat pist lastiği kadar uzun ısınma süresine sahip değildir.Normal lastikler kadar sürede ısınır ve bir pist lastiğine yakın performans verir.

rosso2 isi daha çok race+road olarak geçer ömrü rossocorsodan daha uzundur ve yağmur performansı daha iyidir.Fakat viraj larda rossocorsa daha iyidir.
    106GT! bunu beğendi.

forewer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ZZ-R1200
    Alıntı kimi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eğitim almak kötü birşey deği niye yanlış anlayayım. Ayrıca özel bir eğitmenden güvenli sürüş eğitimim de var. Motora gelirsek 0 km aldım ve 4 ay oluyor. Şuan 6000 km civarında.

Sürüşle ilgili kritiklerinizi öğrenmek isterim.
    Ben öyle ciddi bir hata falan görmedim lakin sanki ilk motorunmuş ya da 125cc den buna geçmiş gibi kullanıyorsun hocam, nasıl anlatsam bi çekimserlik,tecrübesizlik mi desem acemilik mi desem bana böyle şeyler sezdirdiniz direkt videoyu izleyince. Belki çoğumuzdan iyisindir bilemiyorum ben sadece o an ki hislerimi paylaştım tüm samimiyetimle. Saygılar.
    '92 ZZ-R250, '06 ZZ-R600, '05 ZZ-R1200

sundowner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2006 CBF 250+MT09+2010 600rr+CBF 150+2005 CBR 600F
    Tarz değişikliğ için motorumu sattım ama içim bir yandan da şua aşağıdaki linkteki motorları inceliyorum.Bunlar hakkında yorumlarınıza ihtiyaç duyuyorum.
    Bu arada tanıyınlar varsa motorları daha da iyi olur.
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...70357154/detay

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...91508733/detay

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...75238869/detay

Adana dan selamlar...

REKLAM ALANI
11. sayfa BirinciBirinci ... 91011121321 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler