Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
6. sayfa BirinciBirinci ... 456781656 ... SonuncuSonuncu

Yamaha MT 25 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Alıntı MoKo777 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben 3 gün önce değiştirdim diablo rosso 2'lerle.Henüz çok süremedim o yüzden bişi diyemicem ama lastiğin kalitesi ortada kullanan herkes olumlu konuşuyor.
    En uygun burda buldum ben.1 günde elimde oldu lastikler.
    http://www.lastikal.com.tr/pirelli-d...6h-takim-fiyat
    lastik tarihleri yenimiydi birde lastiği servis harici değişince garantiyi etkilermi

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Yamaha YBR ESD (2014)
    Bayiye soruyorum. 2016 model gelmedi diyor. Ama sahibinden.com da 2016 lar var. Yeni alan arkadaşlar sizin MT-25 kaç model acaba. ben 2016 modeli bekliyorum.

MoKo777 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 700
    Alıntı sinova57 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    lastik tarihleri yenimiydi birde lastiği servis harici değişince garantiyi etkilermi
    2015 tarihli lastikler.Ben serviste değiştim, lastik değişimi + balans ayarı 80 TL tuttu.Dışarıdan da 70 TL teklif almıştım o yüzden imkan varsa serviste değiştir.Garanti muhabbetini bilmiyorum ama bozacağını sanmıyorum.

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:07 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:05 ----------

Alıntı arko32 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bayiye soruyorum. 2016 model gelmedi diyor. Ama sahibinden.com da 2016 lar var. Yeni alan arkadaşlar sizin MT-25 kaç model acaba. ben 2016 modeli bekliyorum.
    Benim motor 2015 model.2015 ve 2016'lar arasında bir fark yok.Cumartesi günü İstanbul - Esenyurt bayisine 5 adet 2016 model gelmişti.

sven - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı mehmetdereba adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba abiler kardeşler lanet olsun mct 250,hyosung gv 650,mt 03,derken bayide faturayı alırken buldum kendimi selamun aleyküm.sigorta için tavsiye verecek olan varmı :D
    Şair sigortadan bir fiyat al istersen(sairsigorta.com). Motosiklet camiasının epey kullandığı bir firma

fedos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Merhaba,Radyatör korumayı şart görüyorum ,Hatta üreticiler neden orijinal olarak bu şekilde satmazlar şaşıyorum .
    Radyatör koruma için GP KOMPOZİT diye bir yer var . Ben kendi motoruma buradan yaptırmıştım. Tavsiye ederim .
    https://goo.gl/BjmYJA

Alıntı MoKo777 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kitapçıkta yazdığı gibi ilk 1000 km 7 bin deviri geçmemeye özen gösteriyorum 1600 e kadar da 8400 deviri.Zaten 1000.km'de servise yağ değişimine gitcez.Onun dışında zinciri ara ara yağlamakta fayda var.Lastik olarak da dün diablo rosso 2 leri aldım lastikal.com dan diğer sitelere göre fiyatı uygun.Ama alternatif lastik olarak bir fikrim yok.Zincir koruma ve radyatör korumaya da bu paraları vermem ben gerekli bulmuyorum.

mehmetdereba - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mt-25
    Alıntı sven adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şair sigortadan bir fiyat al istersen(sairsigorta.com). Motosiklet camiasının epey kullandığı bir firma
    tesekkürler hocam bugün sabahtan hallettim herşeyini ,aldım allahaşükür garajda üşürmü diye düşünüyorum :D

Merhaba

Benim d euzun zamandır beklediğim bir motordu ancak sele yüksekliği canımı sıktı biraz. Mt 25 sele yüksekliği mt 125 göre daha alçak (780 mm). Benim gibi uzun boylular için (1.89 m) pek iyi olmadı. Ancak yanılmıyorsam bir incelemede sele yüksekliğinin ayarlanabildiğini okumuştum. Doğrumudur ?

MoKo777 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 700
    Benim bildiğim ayarlanamıyor.Ama çok da sıkıntı olmaz, benim boyum da 1.85 gayet memnunum motordan.

Motosikleti
    Yamaha MT25
    Benim boyum da 1.89. herhangi bir sıkıntı çekmedim. Motorun kendi ebadı da zaten 209 cmle MTlerin en uzunu.

bir mt 25 sahibi olarak bende aranıza katıldım lastikleri bende daha değişmedim ama bin km olunca değişmeyi düşünüyorum kendimiz takoz yapıp taktık on numara oldu. ön cam ve elcik koruma bekliyorum ben aksesuar olarak yamahanın sitesinde aksesuarlarını göremedim mt 25 in

buda benim mt

Motosikleti
    Yamaha MT25
    Alıntı Clearidas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bir mt 25 sahibi olarak bende aranıza katıldım lastikleri bende daha değişmedim ama bin km olunca değişmeyi düşünüyorum kendimiz takoz yapıp taktık on numara oldu. ön cam ve elcik koruma bekliyorum ben aksesuar olarak yamahanın sitesinde aksesuarlarını göremedim mt 25 in

buda benim mt

http://i.hizliresim.com/m6kmW2.jpg
    Hayırlı olsun

Orjinal cam çok kısa. Youtube a yamaha mt 25 ön cam yazıp videomdaki ön camı inceleyebilirsiniz. Hem fiyat olarak daha uygun hem de işlevsel.

hayırlı olsun

mehmetdereba - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mt-25
    Hayırlı olsun lafinizi balla kesiyorum 34 km de makine oil uyarisi verdi bilgisi olan varmı uzaktan izliyom makineyi bilgisi olan yazabilirim

m_arslan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XJ6 Diversion F
    Merhaba arkadaşlar,
    Bende Cbr250 mi satıp MT-25 e geçiş yaptım. CC yükseltemedik ama silindiri yükseltelim bari dedik Koruma takozlarıyla beraber yarın teslim alıcaz inşallah.
    Bu motor için arka çanta takan varmı acaba? Çanta demiri için 400-450 tl civarında fiyatlar aldım. Açıkçası çok pahalı geldi. Yada bu motor için uygun yan çantalar kullanan varmıdır? Çanta için uygun nasıl bir çözüm üretilebilir?

Alıntı MotorHavası adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun

Orjinal cam çok kısa. Youtube a yamaha mt 25 ön cam yazıp videomdaki ön camı inceleyebilirsiniz. Hem fiyat olarak daha uygun hem de işlevsel.
    Hocam sahibinden'deki GP Kompozit sizmi oluyorsunuz? Sizin camınızı görmüştüm. Büyük ihtimalle yakın bir zamanda bende almak istiyorum. İletişime geçerim.
    Şimdi izledim videonuzu hocam tamamdır Memnunsanız bende uzun yol için taktıracaktım.

pitoresk35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT25
    taktırdığınız ön cam farın ustundeki led leri kapatıyor mu yoksa orjinaliyle aynı yerde mi bitiyo sanki led leri biraz kapatmıs gibi geldi

Metehan07-70 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    pazar günü baya bi inceledeim, 2016-2015 fark yok bu bir.
    resimdekilerden daha heybetli bu iki,
    malzeme kalitesi gittikçe düşüyor bu üç.

en canımı sıkan taraf ise, karenajların birbiri ile ve selenin özellikle ön kısmının birleştiği yerde tam oturmaması, yani iki karenejın birleşme noktasında bir taraf tam oturmuş bir tarafta açıklık var.

keşke bu da mt 125 ile aynı fabrikadan çıksa idi.

herşeye rağmen şu an listemin bir numarasında.

Arkadaşlar..Uyanık olun!

Artık KTM dahil 250 cc ye kadar malzeme kalitesi ve işçilik kalitesi çok düştü.. Japonlar dahil... Sadece Suzuki halen aynı kalibrede motosikletler üretiyor.. Diğerleri işi plastiğe döktü..

Bu motorları klasik ben Yamaha, Honda , KAwasaki alıyorum niyetiyle alıyosanız o eski Japonlardan değil bunlar.. Bu nedenle etkiletleri çok pahalı...

sven - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    - Tankpad
    - topcase çanta demiri
    - topcase
    - Ön cam

arayışım var. Gördüğüm en dandik çanta demirine sırf orjinal yamaha aksesuarı diye 410 TL vermek istemiyorum. Shad'in mt-09 için ürettiği über görünümlü çanta demiri bile 250TL iken şuna 410 TL verilir mi yahu;

Bu çanta demirini takınca istediğim her topcase'i takabilir miyim onu da bilmiyorum, bu konuda bilgisi olan aydınlatırsa sevinirim.

Alternatif öneriler sunabilecek olan varsa çok memnun olurum..

Alıntı sven adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    - Tankpad
    - topcase çanta demiri
    - topcase
    - Ön cam

arayışım var. Gördüğüm en dandik çanta demirine sırf orjinal yamaha aksesuarı diye 410 TL vermek istemiyorum. Shad'in mt-09 için ürettiği über görünümlü çanta demiri bile 250TL iken şuna 410 TL verilir mi yahu;

http://i.hizliresim.com/XkPop5.png

Bu çanta demirini takınca istediğim her topcase'i takabilir miyim onu da bilmiyorum, bu konuda bilgisi olan aydınlatırsa sevinirim.

Alternatif öneriler sunabilecek olan varsa çok memnun olurum..
    irfmotor la iletişime geçmek lazım.Pek çok modele ait ürünleri var.mt-25 içinde yapabilir belki.

Motosikleti
    Yamaha MT25
    Alıntı m_arslan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar,
    Bende Cbr250 mi satıp MT-25 e geçiş yaptım. CC yükseltemedik ama silindiri yükseltelim bari dedik Koruma takozlarıyla beraber yarın teslim alıcaz inşallah.
    Bu motor için arka çanta takan varmı acaba? Çanta demiri için 400-450 tl civarında fiyatlar aldım. Açıkçası çok pahalı geldi. Yada bu motor için uygun yan çantalar kullanan varmıdır? Çanta için uygun nasıl bir çözüm üretilebilir?

Hocam sahibinden'deki GP Kompozit sizmi oluyorsunuz? Sizin camınızı görmüştüm. Büyük ihtimalle yakın bir zamanda bende almak istiyorum. İletişime geçerim.
    Şimdi izledim videonuzu hocam tamamdır Memnunsanız bende uzun yol için taktıracaktım.
    Hayır o ben değilim Evren abiye ait gp kompozit. daha önceden tanıdığım biri değil. ben müşteri sıfatıyla aldım çok da memnun kaldım.

Alıntı pitoresk35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    taktırdığınız ön cam farın ustundeki led leri kapatıyor mu yoksa orjinaliyle aynı yerde mi bitiyo sanki led leri biraz kapatmıs gibi geldi
    hayır ledleri kapamıyor zaten kapasa takmazdım bir iki noktada çok az sarkıyor ama kapatacak kadar değil. hem öndeki hem alttaki aynı anda görünmesin diye öyle yapmış.

REKLAM ALANI
6. sayfa BirinciBirinci ... 456781656 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)