Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
43. sayfa BirinciBirinci ... 33414243444553 ... SonuncuSonuncu

Yamaha MT 25 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    xbl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Merhaba arkadaşlar mt25 abs li modelini yaklaşık 1 ay önce almış bulunmaktayım. 1000 bakımına kadar abs ışığı yanıyordu. Bakımdan sonra eve döndüğüm zaman fark ettim ki ışık sönmüş yanmıyor abs de devreye girmiyor freni sıktığım anda kitleniyor abs ışığı yanarken böyle değildi. çek bırak yapıyordu. Sizce ne yapmam gerekir ? en yakın zamanda servise tekrar göstereceğim lakin servisle aramda 50 km yol var. başına böyle bir şey gelen var mı ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Pulsar NS200 2016
    Arkadaşlar merhaba. 2 hafta içerisinde 2016 ya da 2017 model MT25 almayı planlıyorum. Ancak muhtemelen alacağım il İzmir olacak.
    Yine büyük ihtimalle de tek gitmek zorunda kalacağım arkadaşlarım çalışıyor. Gerçi çokta iki tekerci arkadaşım yok maalesef :(
    Motora yeni başlayacağım eğitimlerimi ve biraz da arkadaşımın motoruyla sürüşlerim var. İzmir'e gittiğimde, motoru Yamaha bayisinde
    ekspertize soktuktan sonra motordan anlamayan biri olarak nelere nasıl bakmalıyım yoksa ekspertiz bu marka ve modelde yeterli oluyor mu?
    Belki bu konu başlığı bir yerlerde mevcuttur ama inanın bulamadım. Acil desteklerinizi bekliyorum arkadaşlar....

Alıntı 06Kaan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar merhaba. 2 hafta içerisinde 2016 ya da 2017 model MT25 almayı planlıyorum. Ancak muhtemelen alacağım il İzmir olacak.
    Yine büyük ihtimalle de tek gitmek zorunda kalacağım arkadaşlarım çalışıyor. Gerçi çokta iki tekerci arkadaşım yok maalesef :(
    Motora yeni başlayacağım eğitimlerimi ve biraz da arkadaşımın motoruyla sürüşlerim var. İzmir'e gittiğimde, motoru Yamaha bayisinde
    ekspertize soktuktan sonra motordan anlamayan biri olarak nelere nasıl bakmalıyım yoksa ekspertiz bu marka ve modelde yeterli oluyor mu?
    Belki bu konu başlığı bir yerlerde mevcuttur ama inanın bulamadım. Acil desteklerinizi bekliyorum arkadaşlar....
    2016 model alacaksanız mutlaka yağ pompası değiştimi garantiden sorun onun haricinde ekspertiz gerekli bilgiyi verecektir motorda bi sorun varsa
    06Kaan bunu beğendi.

Motosikleti
    mt 25
    cümleten merhaba yeni çıkan mt25 abs li versiyonlarda yeni yazılım atmıs yamaha muhendis abilerimiz torku artırıp ortalama 100 km 1.5 lt daha az yakıt tuketimi oluyormus yetkili servise gitsek 2015 2016 2017 motorlarımıza yazılım attırabilir miyiz hem tork artıyor hem yakıt tuketimi hatrı sayılır miktar dusuyor sonucta parçaların hemen hemen hepsi aynı abs dısında

Herkese merhabalar, 2 tane konuda fikrinize danışmak istiyorum.2016 model mt25 kullanıcısıyım motorumun 2. Sahibiyim ve şuanda 19 bin km de.İlk olarak benim kafamı en çok kurcalayan şey gidon kısmından gösterge panelinin o taraflardan devir 6bin ve üzerine vurunca bir cızırtı geliyor, en ufak sese takan biri olduğum için başka yaşayan bir varmı diye merak ettim.Diğer danışmak istediğim konu ise 20000 bakımına 1000 km kaldı motorda performans eksikliği var gibi hissetmeye başladım kendi kafamda kuruyorda olabilirim ama böyle birşey mümkün olabilirmi yağ eksiltme vs skıntı yok yağı tam motorun, şimdiden yardımlarınız için teşekkürler.

Motosikleti
    Yamaha MT-25
    Alıntı Anilorhan16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese merhabalar, 2 tane konuda fikrinize danışmak istiyorum.2016 model mt25 kullanıcısıyım motorumun 2. Sahibiyim ve şuanda 19 bin km de.İlk olarak benim kafamı en çok kurcalayan şey gidon kısmından gösterge panelinin o taraflardan devir 6bin ve üzerine vurunca bir cızırtı geliyor, en ufak sese takan biri olduğum için başka yaşayan bir varmı diye merak ettim.Diğer danışmak istediğim konu ise 20000 bakımına 1000 km kaldı motorda performans eksikliği var gibi hissetmeye başladım kendi kafamda kuruyorda olabilirim ama böyle birşey mümkün olabilirmi yağ eksiltme vs skıntı yok yağı tam motorun, şimdiden yardımlarınız için teşekkürler.
    Zincirin yağsız olması da performansı etkiler. 20 binde zincir-dişli değişecek zaten.
    “Bir delil ile 40 alimi yendim; ama 40 delil ile bir cahili yenemedim.” Mevlana

Merhabalar bende 2016 model mt25 var sorunsuz sikintisiz genllikle sehir ici kullandigimdan torkunu arttirmak istiyoum bunun icin arka disliyi buyutmek istiyorum motorum zaten 20bin bakimina gidicek yakinda ikisini bi arada yapiyim diyorum ama ne kadar buyutmem gerektigini hesaplayamadim top speette 150 km nin altinada dusmek istemiyorum suan orijinal dislisi 43 olmasi lazim 47 lik taksam vites araliklar cok azalip top speetten cok dusermiyim.

Motosikleti
    Yamaha MT-25 & Honda XL 185S
    top speed i 170 kabul edersek çok düz mantıkla düşmez 150 nin altına gibi geliyor bana.

afat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YZF R125-->MT-25
    Merhaba Eskişehir'de MT25 kullanıcısıyım var ise Eskişehir ve çevre illerde MT25 kullanıcısı arkadaşlar bir whatsapp grubu kuralım diyorum özelde mesaj atabilirsiniz. Tekeriniz düz bassın.

Motosikleti
    CBR650R 2020
    İyi forumlar dilerim. Forumda ilk mesajım

Arkadaşlar mt25 2018 abs ya da r 25 2017 abs arasındayım. Fiyatlar kafa kafaya. Görüntü olarak r 25 hoşuma gidiyor ama 2018 yamaha'ların daha az yaktığı söyleniyor. Sizce hangisinde karar kılmalıyım? Bu arada boy 1.80 kilo 82 ehliyetimi yeni aldım.

kdiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    14-16 200ns,16 Mt-25, 17 D400, 18 Mt25abs
    Alıntı hazarahmetb adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhabalar bende 2016 model mt25 var sorunsuz sikintisiz genllikle sehir ici kullandigimdan torkunu arttirmak istiyoum bunun icin arka disliyi buyutmek istiyorum motorum zaten 20bin bakimina gidicek yakinda ikisini bi arada yapiyim diyorum ama ne kadar buyutmem gerektigini hesaplayamadim top speette 150 km nin altinada dusmek istemiyorum suan orijinal dislisi 43 olmasi lazim 47 lik taksam vites araliklar cok azalip top speetten cok dusermiyim.
    43 dişli den 47 dişli yapmak çok değil mi, hani 45 olsa neyse de 47 biraz fazla gibi olur.

afat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YZF R125-->MT-25
    arkadaşlar yok mu bir whatsapp grubu falan

Motosikleti
    MT-07
    Verdim kaporayı Siyah MT-25 ile aranıza katılıyorum. Birazda Capon motoru sürelim ve kıyaslayalım bakalım ne olacak. Tekerleriniz düz bassın...
    tommygun bunu beğendi.

levend84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ......
    Alıntı Angrypower adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Verdim kaporayı Siyah MT-25 ile aranıza katılıyorum. Birazda Capon motoru sürelim ve kıyaslayalım bakalım ne olacak. Tekerleriniz düz bassın...
    Hayirli olsun bakam..

MT ninde canını çıkarmadan uslu uslu bin..zorlama uçmakderelerde..

emremm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR125ESD(11)
    Şehir içinde vites kolu ile çok muhabbet etcen.
    Ya da devamlı devir çevirecen.
    Sonra da çok yakıyo bu ya. diyecen.

Motosikleti
    MT-07
    Alıntı levend84 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayirli olsun bakam..

MT ninde canını çıkarmadan uslu uslu bin..zorlama uçmakderelerde..
    O motor o uçmakdere'ye gidecek

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:34 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:32 ----------

Alıntı emremm adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şehir içinde vites kolu ile çok muhabbet etcen.
    Ya da devamlı devir çevirecen.
    Sonra da çok yakıyo bu ya. diyecen.
    Abi Dominar'da sürekli vites atmanı istiyordu. O durumda pek değişken birşey olmadı yani hayatımda. En önemlisi tek silindir lanetinden kurtuldum sonunda. Ben buna koruma takozu bakıyorum şimdi. Yeterli midir acaba? Yoksa demir falan mı alsam? Ben motoruma iyi bakmayı severim :(
    emremm bunu beğendi.

kdiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    14-16 200ns,16 Mt-25, 17 D400, 18 Mt25abs
    Hayırlı olsun, Allah kaza bela vermeden kullanmayı nasip etsin.

Motosikleti
    MT-07
    Alıntı kdiner adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun, Allah kaza bela vermeden kullanmayı nasip etsin.
    Teşekkür ederim. Darısı herkesin başına.

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Hayırlı olsun, Allah kaza bela vermesin.

O motor o uçmakdere'ye gidecek

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:34 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:32 ----------

Abi Dominar'da sürekli vites atmanı istiyordu. O durumda pek değişken birşey olmadı yani hayatımda. En önemlisi tek silindir lanetinden kurtuldum sonunda. Ben buna koruma takozu bakıyorum şimdi. Yeterli midir acaba? Yoksa demir falan mı alsam? Ben motoruma iyi bakmayı severim :(
    Hayırlı olsun. Koruma demiri daha mantıklı bi seçim bence takoz düşünce kırılıyor.

REKLAM ALANI
43. sayfa BirinciBirinci ... 33414243444553 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)