Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
42. sayfa BirinciBirinci ... 32404142434452 ... SonuncuSonuncu

Yamaha MT 25 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    aodabasi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-09
    merhaba arkadaşlar , yaklaşık 6k km'dir kullandığım motorumu satıyorum. İlgilenen olursa detayları verebilirim.

https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...9764570/detay/

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    yamaha mt-25
    mt25 race blue modelin gümüş renk rötuş boyasını temin ettim. bana fazla geleceğinden oje şişelerine böldüm.
    kar gütmeden 20 TL den vereceğim. elimde verebileceğim 4 oje şişesi var. ihtiyacı olan özelden yazabilir.

Motosikleti
    Pulsar NS200 2016
    Merhaba arkadaşlar, MT25 almayı planlıyorum. 2018 ABS'li modele param yetmeyecek gibi duruyor ancak 2017-2016 modellerde önereceğiniz renk seçimi hangisi olur, önerilerinizi rica ederim. Bir de bazı 2016 model siyahlarda full black bazı 2016 modellerde de grili siyah oluyor. Bunun nedeni nedir acaba? Yardımlar için teşekkürler şimdiden..

Alıntı 06Kaan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar, MT25 almayı planlıyorum. 2018 ABS'li modele param yetmeyecek gibi duruyor ancak 2017-2016 modellerde önereceğiniz renk seçimi hangisi olur, önerilerinizi rica ederim. Bir de bazı 2016 model siyahlarda full black bazı 2016 modellerde de grili siyah oluyor. Bunun nedeni nedir acaba? Yardımlar için teşekkürler şimdiden..
    2017 renkler daha iyi ben mavi olanı tavsiye ediyorum.
    06Kaan bunu beğendi.

Motosikleti
    Pulsar NS200 2016
    Alıntı silenced adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2017 renkler daha iyi ben mavi olanı tavsiye ediyorum.
    Önerin için teşekkür dostum. Ben de 2018'in mavisinin hastası oldum ama para mevzusu işte Mavisine çok cırtlak gözüyle bakıyordum ama reel gördüm hiç te öyle değil

Bir de satılık ilanlarında insanın beyni yanıyor. Adam 2016 model motora 2017 yazmış, 2017'sine 218 yazmış. Alt tarafına da küçücük bir cümle eklemiş motorum şu modeldir şu yıl çıkışlıdır. Modellerim hangi yılda hangi renk olduğunu sağlıklı bilmeyen insanlar çok yanılabilirler diye düşünüyorum. Şahsen ben ona göre bakıyorum, yıl bilgisi yanlış olan ilanları direk detaya girmeden tık geçiyorum
    silenced bunu beğendi.

Önerin için teşekkür dostum. Ben de 2018'in mavisinin hastası oldum ama para mevzusu işte Mavisine çok cırtlak gözüyle bakıyordum ama reel gördüm hiç te öyle değil

Bir de satılık ilanlarında insanın beyni yanıyor. Adam 2016 model motora 2017 yazmış, 2017'sine 218 yazmış. Alt tarafına da küçücük bir cümle eklemiş motorum şu modeldir şu yıl çıkışlıdır. Modellerim hangi yılda hangi renk olduğunu sağlıklı bilmeyen insanlar çok yanılabilirler diye düşünüyorum. Şahsen ben ona göre bakıyorum, yıl bilgisi yanlış olan ilanları direk detaya girmeden tık geçiyorum
    o ilanlar benimde dikkatimi çekti 2017 mavi renk ama yılına 2016 yazmış. 2016 alacaksanız servisden parçaları değiştimi diye sorun mutlaka yağ pompalarında sorun vardı çünkü
    2017 renk güzeldir
    06Kaan bunu beğendi.

bu renkler 2016 aralık ayında ithal edildiler yeni renklerde yağ pompası sorunu yok arkadaşlar gene sorun tabi fakat alırken aklınızda bulunsun 2016 model yeni renkler aralık ithalatıdır 2017 sayılır biraz daha ucuza alabiliyorsanız 2017 den herhangi bir farkı yok.
    06Kaan ve silenced bunu beğendiler.

Motosikleti
    Pulsar NS200 2016
    Alıntı silenced adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    o ilanlar benimde dikkatimi çekti 2017 mavi renk ama yılına 2016 yazmış. 2016 alacaksanız servisden parçaları değiştimi diye sorun mutlaka yağ pompalarında sorun vardı çünkü
    https://i.hizliresim.com/b61r7m.jpg2017 renk güzeldir
    2017 modellerde 1000km kadar kullanışmış ve satılık ilanda olanlar var. Bu araçlarda km'nin doğruluğunu experden görebiliyoruz bildiğim kadarıyla başka nelere dikkat etmeliyim @silenced ilk motorum olacak biraz yaşımız geçmiş olsa da

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:28 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:27 ----------

Alıntı JungleDoctor adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu renkler 2016 aralık ayında ithal edildiler yeni renklerde yağ pompası sorunu yok arkadaşlar gene sorun tabi fakat alırken aklınızda bulunsun 2016 model yeni renkler aralık ithalatıdır 2017 sayılır biraz daha ucuza alabiliyorsanız 2017 den herhangi bir farkı yok.
    2016 mavi rengi biliyorsunuz grili ancak 2017 mavi rengi mavi ağırlıklı bir renk motorların geri kalan her şeyinin tamamen aynı olduğu bilgisini öğrendim sizden teşekkürler...

2017 modellerde 1000km kadar kullanışmış ve satılık ilanda olanlar var. Bu araçlarda km'nin doğruluğunu experden görebiliyoruz bildiğim kadarıyla başka nelere dikkat etmeliyim @silenced ilk motorum olacak biraz yaşımız geçmiş olsa da

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:28 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:27 ----------

tabiki exper e sokun mutlaka benim bildigiğim yamaha bayilerde yapıyor bu işi cihazda yan yatıp yatmadığı bile çıkabiliyormuş burda bi başlıkta okumuştum r25 i expere sokmuş arkadaşın biri

başka 2016 modelse yağ pompası değiştimi onu sorabilirsiniz. bu sorun yüzünden motor kitlemiş olan birsürü kişi var. 2017 model alırsanız onda sorun yok

Motosikleti
    YAMAHA - MT 25 <3
    Merhaba arkadaşlar, Yaa bende mt 25 kullanıcısıyım temmuz 2018 den beri ama pek yol tecrübem yok.. 2. el aldığım içinde kitapçığı bende yok ve tam olarak teknik olarak en çok nelere dikkat etmem gerektiğini bilemiyorum. Zincir bakım zamazingosu ok onu öğrendim ama dikkat etmem gereken başka neler var acaba?????

*Sorularımla sizleri bıktırabilirim şimdiden bilgilendireyim sonra alınmaca gücenmece olmasın.. *
    silenced bunu beğendi.

Alıntı gzmbgma adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar, Yaa bende mt 25 kullanıcısıyım temmuz 2018 den beri ama pek yol tecrübem yok.. 2. el aldığım içinde kitapçığı bende yok ve tam olarak teknik olarak en çok nelere dikkat etmem gerektiğini bilemiyorum. Zincir bakım zamazingosu ok onu öğrendim ama dikkat etmem gereken başka neler var acaba?????

*Sorularımla sizleri bıktırabilirim şimdiden bilgilendireyim sonra alınmaca gücenmece olmasın.. *
    kitapçığı internetten bulabilirsin. Zincir bakımı dışında ben genelde binmeden yağ ve lastik kontrolü yapıyorum.

Merhaba arkadaşlar, ilk motorum olacak ancak MT25 ile Honda CB250R arasında kaldım. Malum Honda tarafında zincir ile ilgili problem var, çok ses yaptığını söylüyorlar. MT-25 te de benzer problemin olduğunu söylediler. Sizlerden böyle bir problem yaşayan oldu mu? MT-25 ile ilgili kronik problemler var mı? Teşekkürler.

Alıntı pinkzeppelin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar, ilk motorum olacak ancak MT25 ile Honda CB250R arasında kaldım. Malum Honda tarafında zincir ile ilgili problem var, çok ses yaptığını söylüyorlar. MT-25 te de benzer problemin olduğunu söylediler. Sizlerden böyle bir problem yaşayan oldu mu? MT-25 ile ilgili kronik problemler var mı? Teşekkürler.
    benimde ilk motorum yaklaşık 1 senedir kullanıyorum zincir sesi duymadım ama zamanında yağlamazsan ses geliyor geçen yağmurda kullandım 20-30 ile giderken gırç gırç ses geliyordu durduğumda bi baktim zincirde yağ kalmamış.

ozan1991 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tvs apache/Bajaj dominar 400/yamaha mt07
    Arkadaşlar dominarla takasa girmeyi düşünen varmı motorum 5000 de beklentim 15 binin üstünde olmayan sorunsuz bi mt25 düşünen varsa ulaşın bana

YZFR25 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Burgman 200 Abs
    Alıntı pinkzeppelin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    CB250R alırdım ben.

Arkadaşlar merhaba. Yaklaşık bir ay önce
    2018 model sıfır mt25 aldım. 1000 bakımını iki gün önce yaptırdım. Ancak önemli bir sorunum var. Önceki sayfaları da okudum ama bir cevap bulamadım.
    Motorla 90km. den yukarı hıza çıkınca yalpalama başlıyor. Ve sürüş çok güvenli gelmiyor sanki sürekli rüzgar alıp götürecekmiş gibi geliyor. Önceki motorum vl250 intruder di. Onda defalarca 130 gördüm ama daha hafif bir motor olmasına rağmen böyle bir his yaşamadım. Yetkili servise söyledim zincir ve lastik basınç ayarı yaptıklarını ve çözdüklerini söylediler ama sorun devam ediyor. Bu yalpalama normal mi naked motor diye. Çözüm yolu bilen varsa büyük iyilik yapmış olur. Herkese hayırlı günler.

Alıntı Recep Yılmaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2018 model sıfır mt25 aldım. 1000 bakımını iki gün önce yaptırdım. Ancak önemli bir sorunum var. Önceki sayfaları da okudum ama bir cevap bulamadım.
    Motorla 90km. den yukarı hıza çıkınca yalpalama başlıyor. Ve sürüş çok güvenli gelmiyor sanki sürekli rüzgar alıp götürecekmiş gibi geliyor. Önceki motorum vl250 intruder di. Onda defalarca 130 gördüm ama daha hafif bir motor olmasına rağmen böyle bir his yaşamadım. Yetkili servise söyledim zincir ve lastik basınç ayarı yaptıklarını ve çözdüklerini söylediler ama sorun devam ediyor. Bu yalpalama normal mi naked motor diye. Çözüm yolu bilen varsa büyük iyilik yapmış olur. Herkese hayırlı günler.
    90 km de yapmaması lazım öyle birşey genelde 130 dan sonra başlıyor rüzgarın seni ittirmesi oda önde cam yok diye yakında başka servis varsa tekrar bi gösterin

zekeriyaimam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    simson
    Alıntı Recep Yılmaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Lastik balansı kesinlike

Motosikleti
    Yamaha MT-25 & Honda XL 185S
    selamlar arkadaşlar,

bazen , (her seferinde değil) motoru gece park ettiğim noktadan alırken park ayağının arka kısmından bir yerden 1-2 damla siyah yağın yere damladığını görüyorum. bu normal midir yoksa bir sıkıntı mı var? 2017 model 3500km de motosiklet.

kdiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    14-16 200ns,16 Mt-25, 17 D400, 18 Mt25abs
    Alıntı mehmetk12 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selamlar arkadaşlar,

bazen , (her seferinde değil) motoru gece park ettiğim noktadan alırken park ayağının arka kısmından bir yerden 1-2 damla siyah yağın yere damladığını görüyorum. bu normal midir yoksa bir sıkıntı mı var? 2017 model 3500km de motosiklet.
    zincir yağını fazla sıkmış olabilirsiniz veya ön dişli ve vites mil kısmını güzel bir temizleyin yağın mil keçesinden mi yoksa fazla sıkılan zincir yağından mı geliyor kontrol edin, isterseniz servise götürüp bir baktırın ne olur ne olmaz.
    Orkidor61

Adı: Kemal 0546 416 86 00

REKLAM ALANI
42. sayfa BirinciBirinci ... 32404142434452 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)