Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
40. sayfa BirinciBirinci ... 30383940414250 ... SonuncuSonuncu

Yamaha MT 25 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Alıntı Birkan07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Saf su koyun hiç bişey olmaz. Tabi ben Antalya'da yaşıyorum donma ihtimali kaynama ihtimalinden düşük o yüzden böyle rahat cevap verdim
    teşekkürler

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    YAMAHA MT-25
    merhaba,
    gidon yükseltmeye boşuna para vermeyin. Amortisörleri üst mesnette sıfırlayın zaten 3-4 cm yükselecektir. Herkesin yapabileceği basit bir uygulama.

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:24 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:23 ----------

Alıntı hakohako adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar konu ölmüş kimse yazmıyor ama cevabını aradığım 2 soru var, yardım ederseniz sevinirim:

1) Benim makinede 6 tane koruma takozu var ama sağ arkada bulunan takoz, aynı yerde bulunan egzoz'u bir devrilme anında koruyamaz, kısa kalıyor, egzoz bayağı bir dışarıda. Egzoz koruma için nasıl bir önlem aldınız? Aldınız mı?

2) Benim boyum 193, gidonu tutarken öne eğilmem gerekiyor. Gidon yüskeltme aparatı taktıran var mı? Servisde mi takılmalı, garantiyi bozar mı, vs?

Selamlar..
    merhaba,
    gidon yükseltmeye boşuna para vermeyin. Amortisörleri üst mesnette sıfırlayın zaten 3-4 cm yükselecektir. Herkesin yapabileceği basit bir uygulama.

Norton772 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Dio
    Alıntı Serkan Şahin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba,

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:24 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:23 ----------

merhaba,
    merakimdan soruyorum bu amortisoru ustten sifirlamak sertligini degistirmiyor mu peki?

Mt25-kb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT 25
    Merhaba

**Gidon yükseltme aparatıyla yükselttiğinizde depriyaj ya da gaz manetlerinin bağlantı borularının yetişmesinde sorun olur mu .

**2016 model için kasko ne kadar olur. Teminatları nelerdir bilgisi olan paylaşabilir mi

merhaba arkadaşlar motosikleti sattım resimdeki çanta ve çanta demirini "özel yapım uzatma kollarıyla birlikte " satıyorum ilgilenen arkadaşlar bana ulaşabilir.

SHAD 39 KARBON- SIFIR GİBİ
    İlan No: 545995555
    https://www.sahibinden.com/ilan/yede...45995555/detay

Hadur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS 150S
    bence boyun fıtığı kontrolü yaptırın
    4 Teker bedeni, 2 Teker ruhu taşır_

herkese merhaba,

benim motorun ortalama yakıt tüketimi 20 l görünüyor,bunda bir tuhaflık var ,ayarlardan değişmiyormu

Motosikleti
    yamaha mt-25
    Senin gordugun 1 lt ile kac km gidebilecegin bilgisidir. Tusa basili tut lt/100km modna gec.

Motosikletimi sattigimdan dolayi shad39L canta ve baglanti demirini(ermox)satiyorum, dusunen arkadaslarin bilgisine..

Motosikleti
    Honda CB250R
    Absli modelini alıp kullanan yok mu hiç

Arkadaşlar yeri degil belki ama forum un satılık kısmına sadece ilan bırakanlar bakıyor galiba onun dışında giren yok bende buraya link bırakıyorum ciddi ALICILAR yazsın fiyatta güzellik yaparım

https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...57277507/detay

viper17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Serkan Şahin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba,

merhaba,
    bunu yapmak motorun tüm dengesini bozar.
    Nereye bakarsan, oraya gidersin.

Motosikleti
    Honda CB250R
    Alıntı viper17 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bunu yapmak motorun tüm dengesini bozar.
    Gidon yükseltmek daha mantıklı olur o zaman

yasoyaso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Crf250L
    Mt 25 te mitas sportec force kullanan var mı? Bizim arka lastikler 140 lık ama bu lastiğin 150 liği var bu şekilde taktırıp kullanan var mı?

Durunca sıcaklık göstergesi birden 5 çizgi oluyor bi süre sonra düşüyor sebebi ne olabilir

manofsteel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-25
    Selamınaleyküm arkadaşlar bende aranızdayım şükürler olsun

Forumdan Uzaklaştırıldı

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    R25
    geçen bi yerde daha okudum 26 nm tork 250cc içinde rekor demek.bence yanlış yazılmış ciddi bir artık söz konusu çünkü.bu kadar artış nasıl sağlandı gerçekten merak ediyorum.gerçi şimdi sitesinede baktım baya 26.6 nm TORK gerçekten rekor kırmışlar.r25 modelinde bu tork farkı yokken neden mt25te var onu anlayamadım.naked olması için gerekli bir güç ama gerçekten çok şaşırdım.2018 alanları 2017 16 modelleriyle bir kalkış yapmasını bekliyorum

Motosikleti
    yamaha mt-25
    yakıt tüketimini nasıl düşürmüşler merak ettim. ateşleme haritası ile oynandıysa bizim ecu'lara uygulayabilirmiyz acaba.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    R25
    Alıntı zuluman adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yakıt tüketimini nasıl düşürmüşler merak ettim. ateşleme haritası ile oynandıysa bizim ecu'lara uygulayabilirmiyz acaba.
    valla yamahanın sitesinde ortalama tüketimler genelde doğru çıkıyor açıkcası takip ettiğim kadarıyla.r25 ve mt25 için ortalama tüketim şu ana kadar hiç bir zaman belirtilmedi ama mt25 2018 modelinde ortalama tüketim 3.8 olarak belirtmişler.1 litre çok iyimser kalmış ama sanırım 4 4.2 arası yakıcaktır.benim r25im karma kullanımda 4.3 litre yakıyor 5000km olucak hiç bir zaman 0lamadım.kış ayında 4.8litreye dayanmıştı.yakma kapasitesi baya bir geniş motorun çevirdiği devir nedeniyle yavaşta gitmiyorum ama gereksiz hiç bir zaman bağırtmam.bence ecu ayarından öte başka ince ayarlarda vardır.yılın 250cc olma yolunda baya bir aday bence bu güç ve tork ve tüketimle birlikte.zaten üstüne yoktu motor bloğunda daha da ince yükseltme yapmışlar.

REKLAM ALANI
40. sayfa BirinciBirinci ... 30383940414250 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)