Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha MT 25 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    kdiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    14-16 200ns,16 Mt-25, 17 D400, 18 Mt25abs
    Alıntı sabracadabra adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İlginize teşekkür ederim, o zaman ben biraz araştırayım motorda bir sorun olabilir..

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:56 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:41 ----------

Yalnız anlamadığım konu, servisler neden normal diyor, normalse herkeste bu ıslık sesinin olması lazım..
    Telefonla da olsa danışılabilecek tecrübeli servis öneriniz var mıdır?
    Kaskın vizörünü açtığınız için ses geliyor olabilir mi yani kask ötüyor olamaz mı, boş trafikte kask takmadan bir deneyin diyeceğim ama Allah göstermesin bir sıkıntı olursa kötü olabilir.
    Orkidor61

Adı: Kemal 0546 416 86 00

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    MoKo777 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 700
    Alıntı sabracadabra adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İlginize teşekkür ederim, o zaman ben biraz araştırayım motorda bir sorun olabilir..

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:56 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:41 ----------

Yalnız anlamadığım konu, servisler neden normal diyor, normalse herkeste bu ıslık sesinin olması lazım..
    Telefonla da olsa danışılabilecek tecrübeli servis öneriniz var mıdır?
    Herhangi bir servis önerim yok fakat telefonda başlarından savmak için normal diyor olabilirler. Bence diğer mt-25 sürücülerinden de yorum almak lazım belki onlarda da vardır bu ses.

Motosikleti
    yamaha mt 25
    ön cam ben takdırdım harika oldu

tcourb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    f700 gs
    Alıntı akadire adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ön cam ben takdırdım harika oldu
    fotograf var mı, rüzgarı ne kadar kesiyor? pek işe yaramadığını söyleyen arkadaşlar var.

sizin motorlarda burda vida var mi?

Motosikleti
    sym gts 250-mt 25
    benim motorda yok

Sanirim motor blogunun tasinmasi vs ile ilgili birseymis vida olmuyormus..

ayvazdeniz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB 500F
    Merhaba arkadaşlar...
    İnazuma ile takas düşünenleriniz olursa ilan numaram 326387048 makine sıkıntısızdır...
    532 5770173 numaram...
    Kazasız belasiz sürüşler herkese....

Motor üst kapağın olduğu yerden hafif terleme var. Normal mi? Normalse neden olmuştur? Aydınlatırsanız sevinirim arkadaşlar.

Alıntı Aderhak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motor üst kapağın olduğu yerden hafif terleme var. Normal mi? Normalse neden olmuştur? Aydınlatırsanız sevinirim arkadaşlar.
    Motor kaç kmde? 1 defa mı karşılaştınız? Islak bezle iyice silip tam olarak kurulayın bir müddet binin tekrar yapıyor mu kontrol edin.. Genelde silince veya yıkayınca motor ısındığı için lekeler parlayabilir o yüzden terleme/sızıntı mı yoksa leke mi öncelikle emin olmak lazım..

Motor 900 km de. Bir defa yaptı. Motordaki ilk yağın çok ince olduğu için yapabilir dediler. Ama öyle mi bilmiyorum.

RruDeBoyY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha r6
    bugün izmoto ile görüştüm motorumun yağ pompasını değiştirmem için çağırdılar.Herhangi bir ücret ödeyecek miyim ? çünkü motoru oradan almadım eğer ücretliyse ne kadar bilgisi olan arkadaşlar var mı

Motosikleti
    Alıntı RruDeBoyY adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bugün izmoto ile görüştüm motorumun yağ pompasını değiştirmem için çağırdılar.Herhangi bir ücret ödeyecek miyim ? çünkü motoru oradan almadım eğer ücretliyse ne kadar bilgisi olan arkadaşlar var mı
    ücretli değil tabi yeni yağ koyarlarsa belki onun ücretini alabilirler.
    Orkidor61

Adı: Kemal 0546 416 86 00

MoKo777 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 700
    Alıntı RruDeBoyY adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hiçbir ücret ödemeyeceksiniz.

Motosikleti
    Yamaha r6
    verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederim.Servise gidip başvuruda bulundum cevap aldıklarından bana döneceklerini söylediler

Bu yağ pompası değişimi için geri çağırmışlar başlamış deniyor. Onunla ilgili çok sıkıntı yaşayan var mı? Sanırım ilk Japonya ve ABD, devamında Hindistan derken Turkiye'de de başladı mı resmen? R25 alma arifesinde can sıkıcı bir durum

Motosikleti
    Yamaha r6
    Alıntı fatihbugra adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu yağ pompası değişimi için geri çağırmışlar başlamış deniyor. Onunla ilgili çok sıkıntı yaşayan var mı? Sanırım ilk Japonya ve ABD, devamında Hindistan derken Turkiye'de de başladı mı resmen? R25 alma arifesinde can sıkıcı bir durum
    bence çok takılacak bir sorun değil yeni r25 lerde sıkıntı yokmuş zaten öyle bişe varsa bile motoru aldığınız yer direk değiştiriyor yağ pompasını tabi değiştirmesseniz sıkıntı

gogozh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Çok sıkıştırdıydan normal . Aderhak

Motosikleti
    Mt25 ve r25 te de değişim çok zamandır var, bakıma gittiğinizde kontrol ettirin ona göre değişip değişmeyeceği bilgisini size servis söyler ona göre Servis işlem başlatıyor, 15000 devir çeviriyor diye motoru zorlarsanız her motor sıkıntı çıkarabilir, normal kullandıktan sonra bir sıkıntı olmaz.

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:18 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:17 ----------

Alıntı Aderhak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motor 900 km de. Bir defa yaptı. Motordaki ilk yağın çok ince olduğu için yapabilir dediler. Ama öyle mi bilmiyorum.
    Doğrudur üzerinde gelen yağ incedir ilk bakımda zaten gerekli kontrolleri yaparlar sizde söylersiniz sıkıntı olmaz.

Herkese selam,honda msx 125 motorumu sattım ve ikinci el bir mt25 almak istiyorum.sahibinden.com da baktığım motorlarda gösterge panelinde çoğunda yağ lambası yanıyor bu normal mi?benim eski grom da hiç bir ikaz lambası yanmıyordu.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)