Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Daelim S 2 125 cc Kullanıcıları / Bilgi Paşlaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    SYM Joymax 250 i
    Bir başka şehir modeli, kardeşini aratmayacak bir konfor ve sürüş keyfi için. Daelim S2 sizlerle.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    SYM Joymax 250 i
    Arkadaşlar S 2 yi 1 haftadır kullanıyorum.Bu motosiklet enjeksiyon motorlu,100 km de 2 Lt yakıyor.kombine fren sistemi var.oldukça büyük bir motor.bagajı 1 kask branda, halat kilit ve başka şeylerde alıyor.dijital göstergesinde benzini fulledim 7 kademe var.80 km gittim 1 kademe azaldı.6 kademe kaldı benzin.gerçekten çok güzel bir motor.herkesin ilgisini çekiyor.bu yenimi çıktı diyorlar.160 kadran var ama şu anda rodaj döneminde olduğum için ilk 300 km de 70 km yi geçmem yasak.Bu motoru yapan mühendisler güvenli sürüş yöntemini baz alarak tasarlamışlar.Motoru kullanmak o kadar kolay ki gidonu neredeyse 90 derece döndürebiliyorsunuz.ilk kalkış anında fırlamıyor.yavaş yavaş kademeli olarak hızlanıyor.böylelikle dengenizi koruyorsunuz.şiddetle tavsiye ederim.tanıtım fiyatı mayıs ayına özel 6500 tl.haziranda zam gelecekmiş.

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Hayırlı olsun.

Onlar motor satmak istiyorlarsa tanıtım fiyatı ayaklarını falan bir geçsinler. Motorlarının kalitesine birşey demem ancak fiyatları çok yüksek. 6700 TL'ye PCX125 alınabiliyor, üstelik su soğutmalı ve bundan çok daha performanslı. Ya da yine daha performanslı olan Kymco Dink 200i de bununla aynı fiyat ve o da su soğutmalı. 9500 TL'ye Xciting 250, 9700'e GTS 250 Evo varken 8400 TL'ye (indirimli fiyat) S3'ü kim alır ? 2 kişi eşyalarla binildiğinde o S3 125 cc motorla yerinden nasıl kalkacak ?

Daelim'in piyasada tutunabilmesi için bırakın zam yapmayı, S2'yi 1000 TL, S3'ü de 1500 TL aşağı çekmesi lazım. Bu fiyatların hakkını verebilmeleri için en az 200 cc olmaları gerekir. Parasının hakkı tek bir motorları var o da Roadwin 250. Millet sadece kasaya değil, motor hacmine de bakıyor malesef.
    polo34 bunu beğendi.

Motosikleti
    SYM Joymax 250 i
    Daelim Sym Ve Kyomco ya parça üreten bir firma,honda ya yedek parça üretiyor.avrupadaki fiyatı türkiyeden 1000 ila 1500 lira arası daha ucuz.türkiyede biraz pahallı.Zaten türkiye pazarında 5 sene civarıdır bulunan bir firma.sym ve kyomco nun kalitesi ne ise daelim in kaliteside o.

GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı zafer7474 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Daelim Sym Ve Kyomco ya parça üreten bir firma,honda ya yedek parça üretiyor.avrupadaki fiyatı türkiyeden 1000 ila 1500 lira arası daha ucuz.türkiyede biraz pahallı.Zaten türkiye pazarında 5 sene civarıdır bulunan bir firma.sym ve kyomco nun kalitesi ne ise daelim in kaliteside o.

Hava soğutmalı modelleri yakın diyebiliriz kymco ile ama o modellerde bile kymco avrupada çok daha ünlü. daelim'in 10 katı motor satıyor. Su soğutmalı modellerle karşılaştırılırsa Daelim'in hiç şansı yok.

Daelim'in ingiltere sitesinde S3 125'in fiyatı PCX 125 ile aynı yani 2.600 sterlin. Türkiyede ise arada 2300 tl var.

Fiyatlar göz önüne alınırsa Nasrettin Hoca misali ''göle yoğurt mayalamak'' tam da bu olsa gerek

Motosikleti
    SYM Joymax 250 i
    Daelim den Asya Motor türkiyeye 1500 tane getirmiş ve 1 haftada tüm türkiyeye satıp bitirmişler.şu anda yeni sipariş veremiyor bayiler.malum türkiyede duyulan bir marka olmasada avrupa ve amerikada namı olan bir marka.sanırım 1 haftada bitmesinin nedenide bu olsa gerek.Yanlış anlaşılmasını istemem ben daelim in reklam işleri sorumlusu değilim ama motor hoşuma gittiği için söylüyorum.

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Motor çok güzel motor, ona lafımız yok.

Bu bilgiyi nereden aldın bilmiyorum ama 1 haftada 1500 tane motorun satıldığına beni kimse inandıramaz. Bunu satış yapsın diye bayiler uyduruyordur veya Asya Motor bayilere böyle söylemiştir. Bu motoru özellikle gidip almak için insanın hem motordan anlaması gerekiyor, hem de parasının olması veya tam tersi hiç motordan anlamayıp ayaküstü geçerken bayi tarafından ikna edilmiş olması gerekiyor.

Mesela sen neden bu motoru tercih ettin ? İlk motorun muydu, diğer marka ve modelleri de takip ediyor muydun ?

polo34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    Alıntı Seko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun.

Onlar motor satmak istiyorlarsa tanıtım fiyatı ayaklarını falan bir geçsinler. Motorlarının kalitesine birşey demem ancak fiyatları çok yüksek. 6700 TL'ye PCX125 alınabiliyor, üstelik su soğutmalı ve bundan çok daha performanslı. Ya da yine daha performanslı olan Kymco Dink 200i de bununla aynı fiyat ve o da su soğutmalı. 9500 TL'ye Xciting 250, 9700'e GTS 250 Evo varken 8400 TL'ye (indirimli fiyat) S3'ü kim alır ? 2 kişi eşyalarla binildiğinde o S3 125 cc motorla yerinden nasıl kalkacak ?

Daelim'in piyasada tutunabilmesi için bırakın zam yapmayı, S2'yi 1000 TL, S3'ü de 1500 TL aşağı çekmesi lazım. Bu fiyatların hakkını verebilmeleri için en az 200 cc olmaları gerekir. Parasının hakkı tek bir motorları var o da Roadwin 250. Millet sadece kasaya değil, motor hacmine de bakıyor malesef.
    s2 s3 kafam karıştı pardon
    Gelecekse beklenen, beklemek güzeldir. Özleyecekse özlenen, özlemek güzeldir. Ve sevecekse sevilen; O hayat her şeye bedeldir. Özdemir Asaf...

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Nasıl yani ?

Motosikleti
    SYM Joymax 250 i
    ---------- Post added at 10:21 ---------- Previous post was at 10:06 ----------

[/COLOR]
    Alıntı Seko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motor çok güzel motor, ona lafımız yok.

Bu bilgiyi nereden aldın bilmiyorum ama 1 haftada 1500 tane motorun satıldığına beni kimse inandıramaz. Bunu satış yapsın diye bayiler uyduruyordur veya Asya Motor bayilere böyle söylemiştir. Bu motoru özellikle gidip almak için insanın hem motordan anlaması gerekiyor, hem de parasının olması veya tam tersi hiç motordan anlamayıp ayaküstü geçerken bayi tarafından ikna edilmiş olması gerekiyor.

Mesela sen neden bu motoru tercih ettin ? İlk motorun muydu, diğer marka ve modelleri de takip ediyor muydun ?

Tabi ki Motoru aldığım Asya bayi söyledi 1 haftada 1500 tane satıldığını.Belki size gerçek gibi gelmeye bilir ama bu motor 5 yıla yakındır türkiyede 250 cc scooter larını pazarlayan bir marka.avrupa ve amerikada biraz araştırma yaparsanız satışları iyi sayılacak derecede olan bir marka ayrıca.ben sahibi olduğum için demiyorum ama sizin gibi bu motora 6500 lira vermeyecek kişelerde çıkar elbet ama verecek insanlarda vardır eminim.bu markayı bu başlık altında eleştirirken özür diliyorum ve dikkat edelim diyorum ben.Türkieyedeki ötv,gümrük vergileri düşünüldüğünde bu motorun gümrükten girişinin az da olsa hatırı sayılır bir vergi yükü ile türkiyeye girdiğini göz ardı etmemek gerek.Beni yanlış anlamanızı polemik e girmeyi istemediğimi belirtmek isterim.

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Ben sanırım derdimi anlatamadım. Hiçbir şekilde markayı eleştirmiyorum. Daelim tabi ki Avrupada'da Türkiyede de tanınan ve iyi bir marka ancak bu fiyatları sunduğu özelliklere göre çok fazla. Avrupa'daki fiyatlarını diğer markalarla kıyasladığınızda bu farkları göremezsiniz. Asya Motor buradaki insanlara fahiş fiyattan satış yapmaya çalışıyor. Bunu kendilerine de mail ile yazdım.

Motosikleti
    SYM Joymax 250 i
    Anladın özür dilerim yanlış anlamışım.aslında doğru söylüyorsunuz.

Motosikleti
    SYM Joymax 250 i
    S 2 Kullanıcısı yokmu arkadaşlar hiç izlenimlerinizi paylaşın lütfen !

Motosikleti
    SYM Joymax 250 i
    konu başlığını canlandıralım arkadaşlar.yeni yeni daelim 125 yaygınlaşıyor türkiyede.. sanırım konu başlığına görüşlerini yazacak kadar kullanıcı toplanmıştır....

Motosikleti
    SYM Joymax 250 i
    Arkadaşlar merhaba soğuk kış günlerine girdiğimiz şu günlerde benim s2 de sabah aşırı soğukta zor çalışma sorunu yaşamaya başladım yazın motor maşallahı var marş düğmesine bastım mı 2 sn de alıyordu ama artık 5 sn de bile almamaya başladı.5 nci denemede çalışır gibi olunca gaz verince çalışmaya başladı.öğleden sonra hava ısınınca sorun yok. malum alet ful enjeksiyonlu, başına gelen s2 kullanıcısı var mı? fabrikayı aradım buji aralıklarını daraltman gerekebilir dediler.serviste diyor ki kontağı 3 kere çevir 3 kere ışığı yak ve söndür geçer dedi.eğer başına gelen varsa yardımcı olursa sevinirim.teşekkürler.!

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Alıntı zafer7474 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar merhaba soğuk kış günlerine girdiğimiz şu günlerde benim s2 de sabah aşırı soğukta zor çalışma sorunu yaşamaya başladım yazın motor maşallahı var marş düğmesine bastım mı 2 sn de alıyordu ama artık 5 sn de bile almamaya başladı.5 nci denemede çalışır gibi olunca gaz verince çalışmaya başladı.öğleden sonra hava ısınınca sorun yok. malum alet ful enjeksiyonlu, başına gelen s2 kullanıcısı var mı? fabrikayı aradım buji aralıklarını daraltman gerekebilir dediler.serviste diyor ki kontağı 3 kere çevir 3 kere ışığı yak ve söndür geçer dedi.eğer başına gelen varsa yardımcı olursa sevinirim.teşekkürler.!
    125lik scootera 7 bin lira ver soğukta çalışmasın olacak şey değil

Motosikleti
    SYM Joymax 250 i
    Alıntı Mengu16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    125lik scootera 7 bin lira ver soğukta çalışmasın olacak şey değil
    keyif benim para benim zevk benim el ne karışır,sevgili kardeşim çin malı 2 yılda dökülen scooter a 1700 liramı verseydim.

Motosikleti
    SYM Joymax 250 i
    Günaydın Arkadaşlar !

Motosikleti
    SYM Joymax 250 i
    Arkadaşlar günaydın !

Motosikleti
    SYM Joymax 250 i
    daelim S 2 125 CC kullanıcıları buraya, Gününüz Aydın olsun Arkadaşlar !

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler