Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Bajaj Pulsar As 150 Kullanıcıları/Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    acemi60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha X-City 250
    Piyasadaki muadillerine bakıldığında fiyat biraz yüksek. Fakat Honda CB125 ACE nin bile 4.000 TL civarında, CBF150 nin kampanyalı fiyatının 5.300 TL civarında satıldığı bir piyasada 6.000 TL gibi rakamların altında beklemek hayalcilik olur. 7.000 TL fiyat koyup 10 TL indirip 6 binli rakamlara satıyormuş gibi göstermek ise pazarlamacıların yüksek dehası Bence piyasalarda durgunluğun aşılacağına dair en küçük bir emare yokken bu fiyat yanlış olmuş.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    slyman_b - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Boxer 150
    7 bin tl ye bunu kimse almaz, kuralkan bajajı da hyosung gibi bastırmasa bari.

dadaş-bb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    'ni Sattı. Arayışlarda
    Resimlerdeki kırmızı motosiklet başka model sanırım, çünkü arka fren disk olarak görünüyor !!!
    BİZ; KANINI VE CANINI BU VATAN İÇİN FEDA EDENLER VE GÖZÜ YAŞLI ANALAR İÇİN SAVAŞIRIZ...!

"AKINCILAR..."

El7is - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sattım. Yenisini arıyorum.
    Alıntı dadaş-bb adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Resimlerdeki kırmızı motosiklet başka model sanırım, çünkü arka fren disk olarak görünüyor !!!
    AS200 modeli.

Motosikleti
    Mondial 150 MG Superboy
    Honda bile 5300 tl. Bu fiyat neyin nesi ki.

Motosikleti
    2014 CBR500R vs Dio 110
    Alıntı borana adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Honda bile 5300 tl. Bu fiyat neyin nesi ki.
    2 buji, 4 sübap + Marş kolu da var...Bunların hiçbiri CBF 150'de yok....Haa bu fiyatı bence hak etmiyor.
    The Power of The Dreams.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Bajaj Discover 125 ST
    Motorun isminin yarattığı çağrışım

AS 250

El7is - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sattım. Yenisini arıyorum.
    Alıntı Usercom adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motorun isminin yarattığı çağrışım

AS 250

https://encrypted-tbn3.gstatic.com/i...tAtcFS4l9eRQjQ
    Dün wc'de aklıma geldi.

Blindfire - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha R25
    Ne olursa olsun fiyatı yüksek, cbf 150 nin altında bir fiyat olması gerekiyordu. Zaman yine bizi haklı çıkaracak.

AurorAbeam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kalmadı :(
    200'lük gelip fiyatı az daha yüksek olabilirdi ve çokta güzel olurdu. Ama 150cc, hava soğutmalı, arka freni kampana olan motora bu fiyat çok yüksek. 2buji 4valf falan fındık geçin bunları; ana detaylar önemli.

neyse almaya hakikaten niyetli, hevesli arkadaşlar varsa test sürüşünde muhakkak 80km üstü hızlara çıkıp denesinler.

arkadaşlar merhaba ben yeni başlamak istiyorum motorun tipi de çok hoşuma gitti ancak fiyat hüsran oldu. bazı bayilere gelmeye başlamış motor canlı halini gören var mı acaba?

TOTEMONS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1991 MODEL MZ 251-YAMAHA MT-125-2014CBR500R-CBF150
    Alıntı c.ozan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar merhaba ben yeni başlamak istiyorum motorun tipi de çok hoşuma gitti ancak fiyat hüsran oldu. bazı bayilere gelmeye başlamış motor canlı halini gören var mı acaba?
    Ben bugün bayide inceledim.Pulsar 200 NS den ayırt etmek güç.Boya kalitesi pulsar 200 ns den daha iyi görünüyor.Çok klas bir duruşu vardı.
    Arka fren kampana hava soğutmalı ama iri bir motor.Renkleride Çok hoşuma gitti açıkçası

Alıntı TOTEMONS adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hocam deme öyle elim ayağım boşalıyo bayiye gidesim geldi şimdi ama sonradan çok para verdim ben ne yaptım diye pişman olmaktan korkuyorum

Motosikleti
    Nissan Juke + Honda PCX
    Ben her ne kadar Avenger modelini beklesemde. Bugün bir gidip inceledim AS 150'yi Bajaj Pulsar RS ve NS'ten neredeyse daha büyük. CBF ile çok karşılaştırılmış, evet fotoğraflardan dolayı çok benziyor ama yakından görmeden yapılan benzetmeler tutmuyor. AS 150 kaslı bir motosiklet fiyata gelince 6 - 6,250 aralığında olabilirmiş. Lakin bu tarz motorlardan hoşlananlar bence gidip mutlaka görsünler.

Motosikleti
    Mondial 150 MG Superboy
    Motorun durusu cok tatli. Baya kalipli ve sekil olarak mukemmel. Cbf ile kiyasliyoruz ama gidip gorunce aradaki farki anlicaksiniz. Kirmizi cok tatli duruyo. Keske fiyati daha uygun olsaydi. Fiyat gercekten cok yuksek. Bu arada 2016 da avenger modeli gelecekmis. Pulsarla ayni fiyat olur dediler. Insallah uygun bir fiyat koyarlar.

Motosikleti
    Nissan Juke + Honda PCX
    Avenger'in fiyatına baktım yurt dışı Pulsar'dan daha düşük. Türkiye'ye gelince de eşitlenmezse Pulsar'la iyi olur. Benim tahminim 6,250 ama o zamana kadar ne olur bakalım Ayrıca AS 150 fiyat konusunda katılıyorum 7 bin TL fazla 6'yı geçmemesi gerekirmiş.
    Mondial Loyal / Salcano Wolf / Motoran Karry / Regal Raptor 150 / Bajaj Discover 125 ST/ SYM Fiddle 2/ Honda Pcx 125 Motorsuz Araştırma İçerisinde

AurorAbeam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kalmadı :(
    Alıntı borana adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motorun durusu cok tatli. Baya kalipli ve sekil olarak mukemmel. Cbf ile kiyasliyoruz ama gidip gorunce aradaki farki anlicaksiniz. Kirmizi cok tatli duruyo. Keske fiyati daha uygun olsaydi. Fiyat gercekten cok yuksek. Bu arada 2016 da avenger modeli gelecekmis. Pulsarla ayni fiyat olur dediler. Insallah uygun bir fiyat koyarlar.
    Avenger'i yabancı forumlarda biraz araştırdım ve titreşimden şikayetçi çok kişi gördüm. Ben de fuarda avenger düşünebilirim diyordum ama vazgeçtim.

Motosikleti
    Mondial 150 MG Superboy
    Fiyat uygun olursa avenger dusunuyorum. Boxerden sonra tiresimi cok dert etmem sanirim

Motosikleti
    Nissan Juke + Honda PCX
    Aynen bende fiyatı şöyle bi 5500 ile 6000 TL arasında olursa Avenger alırım gibi geliyor titrek titrek gezeriz artık napalım
    Mondial Loyal / Salcano Wolf / Motoran Karry / Regal Raptor 150 / Bajaj Discover 125 ST/ SYM Fiddle 2/ Honda Pcx 125 Motorsuz Araştırma İçerisinde

denizhan_d - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200ns
    Bu as modelinin ön camı ns ye 4 delik açsak uyarmı ?

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)