Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
8. sayfa BirinciBirinci ... 6789 SonuncuSonuncu

Bajaj Pulsar As 150 Kullanıcıları/Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    kdiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    14-16 200ns,16 Mt-25, 17 D400, 18 Mt25abs
    Alıntı MelgoshErkan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhabalar balkes 1010, hayırlı olsun. Tekeriniz düz bassın. Ben de yeni aldım motosikletimi, bayiden eve 110 km geldim, 60-80 km aralığında sürdüm. 15 tl yaktı...

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:47 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:36 ----------

Merhabalar, mercek far karşıdan gelenleri rahatsız ediyor olmalı ki sellektör yapıyor araçlar. Bu sorunu nasıl çözebilirim? Şimdiden teşekkürler. . .

---------- Mesajlar birleştirildi - 03:07 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:47 ----------

http://i.resimyukle.xyz/SyS2.jpg
    uzun far açık olabilirmi veya far tası yukarı bakıyor olabilir, farın sol veya sağ tarafında biraz iç kısım da far ayar vidası olması lazım bir kontrol edin veya servise gidin ayar yapsınlar.
    Orkidor61

Adı: Kemal 0546 416 86 00

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

YA ABILER ARKADASLAR YOKMU BU MOTORU SAGGLAM SEKILDE TEST EDEN TITRESIM DURUMU NEDIR MOTORDA YAKIT DURUMU KMYE KAC KURUSTUR BILEN EDEN YOKMU

Motosikleti
    bajaj pulsar as150
    Alıntı balkes1010 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    YA ABILER ARKADASLAR YOKMU BU MOTORU SAGGLAM SEKILDE TEST EDEN TITRESIM DURUMU NEDIR MOTORDA YAKIT DURUMU KMYE KAC KURUSTUR BILEN EDEN YOKMU
    Merhaba, hayirli olsun motorunuz, zaten sizdede var ayni motor titresim varmi yokmu ne kadar yakiyor bilmeniz lazim, rodajda diye tam anlayamiyorsaniz ben kendimce cevapliyim size, 40tl ye doluyor 350km den fazla gidiyor ne kadar yakiyor hesaplayin işte, titresim 100-130 arasi var ama 100km den asagi suratlerde pek rahatsiz etmiyor, tek silindirli 150cc motordan da fazla bisey beklememek lazim bence, aklınıza takilan sormak istediginiz baska soru varsa yazin elimden geldigince cevaplamaya calisirim, tekrar motorunuz hayirli olsun gule gule kullanin, ayrica face de bajaj pulsar as 150 grubu var buraya da uye olabilirsiniz hayirli geceler.

tesekkurler 100 130 arasi titreme cok rahtsiz edici bir titrememi

Motosikleti
    pulsar AS 150
    Merhaba arkadaşlar Gümüşhane-İstanbul arasında yaptığım yolculuğu buradaki başlık altında paylastim. http://www.motosiklet.net/forum/moto...anbul%27a.html

Ali reis 17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Boxer 150
    Bende 2014 eylül boxer var dere tepe yollara aldım memnunum.3000tl.ye bu.Pulsar 150 as oğlum beğenmiş artı ve eksi,kronik sorun için yorum yaparsanız sevinirim.Bende akü,yakıt gösterge,ateşleme,hiç bir şey yapmadım.Çok az terleme oldu,hallettik,direksiyon gevşedi ,kaplin değişti .Şuan süper,tık yok

pulsaras150 kullanıcısı olarak aranıza katıldım ,tasarım müthiş güzel bir motor şimdilik memnunum

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:07 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:04 ----------

Alıntı balkes1010 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sürat yapan birisi değilim arada 100basıyorum şuana kadar harangi bir titreme hissetmedim .uzun yol için tasarlanmış zaten ,titreşim önlemi alınmıştır .titreşim sornu olsa zaten adventure sport ismini veremezlerdi

DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkanıza artçı alıp bi foto çekinip koysanız.. as150 kullanıcıları

titreme olayi onlenebilir bir olaymi yani titresim sorunu azaltilabilinirmi

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:04 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:02 ----------

Alıntı vhpfb44 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba, hayirli olsun motorunuz, zaten sizdede var ayni motor titresim varmi yokmu ne kadar yakiyor bilmeniz lazim, rodajda diye tam anlayamiyorsaniz ben kendimce cevapliyim size, 40tl ye doluyor 350km den fazla gidiyor ne kadar yakiyor hesaplayin işte, titresim 100-130 arasi var ama 100km den asagi suratlerde pek rahatsiz etmiyor, tek silindirli 150cc motordan da fazla bisey beklememek lazim bence, aklınıza takilan sormak istediginiz baska soru varsa yazin elimden geldigince cevaplamaya calisirim, tekrar motorunuz hayirli olsun gule gule kullanin, ayrica face de bajaj pulsar as 150 grubu var buraya da uye olabilirsiniz hayirli geceler.
    ozelden mesaj yoluyla numaranizi yazarmisiniz

Motosikleti
    bajaj pulsar as150
    Selam arkadaslar,
    Gecen h.sonu 2 arkadas motorlarla istanbul-erikli arasi uzun yol yaptik, gidis gelis ort. 600km, benim arkamda artci vardi onun arkasinada esyalari koyup kampa gittik, ben artcili ve cantali km'de 0.16 krs yaktim, arkadasim 0.13 krs yakti, ort hizimiz 100-130 km arasiydi, yolculuktan bahsedicek olursak kicim cok agridi ;-) her 50km de bir 10-15 dk mola verdik, hic sisme bayilma v.s. yasamadim, donuste ruzgar cok zorladi bizi bir ara serit degistiriyordum nerdeyse ;-) lastikleri biraz daha kalin olsa cok daha iyi olurdu bence, sunu anladim ki AS150 sehir icinde cok kullanışlı pratik ve rahat ama uzun yolda biraz ufak kaliyor bence, yanimdan gecen buyuk cc endrolar moralman cokertti beni ;-) kismetse onumuzdeki sezona 600cc civari bir endro almayi kafaya koydum, herkese kazasiz belasiz surusler dilerim keyifini cikarin ;-)

merhaba arkadaşlar pulsar as 150 yi başlangıç motoru olarak ttavsiye edermisiniz

hakanustuner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alan arkadaşların deneyimlerini ve resimlerini bekliyoruz.

ilk motor deneyimim AS 150 ye nasip oldu sürücü kursunda bu var.Hİç motor kullanmamış biri olarak kaslı oluşundan biraz direksiyon ağır dönüşlerde. yokuşta bayılma yaşamadım 3.derste motoru biraz daha yönetebiliyorum.Teknik öz.hakkında çok fazla bilgi veremem fakat hız kesicilerden geçerken çukurlarda rahat geçiş yapıyorum.Bayan adaya çok uygun değil gibi Nmax 150 tercihim olacak sanırım.

canberkm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yok mu bu as150'nin daha fazla kullanıcısı ?

Motosikleti
    honda
    Video ya ulaşamıyorum. Sizde açılıyor mu?

Motosikleti
    Honda CBR 500
    Gördüm ve çok hoşuma gitti ss hastası olmama rağmen merak ettiğim 3 konu var kullananlardan yorumlar bekliyorum.

Kronik sorunları var mı 200 ns gibi?
    Titreşim durumu nasıl?
    Arkanın kampana olması dezavantaj mı, bir eksiklik hissettiniz mi?

Atakangke - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio xevo250ie
    Soğukdan dolayi gösterge paneli geç gelen arkadaşlarin izledikleri yol nedir ? Paneli değiştiren varmi?

Motosikleti
    Bajaj Pulsar 150 AS
    Arkadaşlar bugün Pulsar 150 As satın almış bulunmaktayım. Uzun pazarlıklar sonucunda 6.500TL gibi bir fiyatta anlaşıp el sıkıştık. Kronik sorunlar çok fazla varmı bu modelde kullanan arkadaşlarımızın yorumunu bekliyorum.

Alıntı aytaci09 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar bugün Pulsar 150 As satın almış bulunmaktayım. Uzun pazarlıklar sonucunda 6.500TL gibi bir fiyatta anlaşıp el sıkıştık. Kronik sorunlar çok fazla varmı bu modelde kullanan arkadaşlarımızın yorumunu bekliyorum.

Kardeşim sıfırmı aldın o fiyata?

Alıntı kaptancanali adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kardeşim sıfırmı aldın o fiyata?
    Sıfır aldı hocam, arkadaşı takip ediyordum ordan biliyorum.

REKLAM ALANI
8. sayfa BirinciBirinci ... 6789 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)