Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Tvs Jupiter Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

FİYAT: 3.750

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    3Hilal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS APACHE RTR150 HYPER EDGE
    fiyatı çok mu iyi yoksa bana mı öyle geldi

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Hindistanda bunun 125'lik ve ön fren disk olanı Honda Activa RS diye satıyolar.

Motosikleti
    arayışta
    Adamların Eskişehir de bayi ve servisi yok, olsaydı keşke o zaman tvs nin ilgimi çeken modellerini alabilirdim ama maalesef yok. Email attım ama kimsenin umrunda değil, aradım muhattap bulamadım kısmet değilmiş

islambey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CFMOTO 250NK
    Kalitesine göre fiyat gayet uygun bencede,ben daha önce wego modelini kullanmıştım oda bunun gibi saç kasa idi ve gayette ekonomik idi 1 litreye 38 km gidiyordu enjeksiyonlu olmamasına rağmen.TVS ni scooterları vitesli modellerinden daha kaliteli ve konforlu diyebilirim

pompei - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    APRILLA ATR-7011
    Tvs Türkiye gri rengini şu an için getirmiyor.Bu yüzden beyaz veya kırmızı rengini seçmek zorundayım canlı gormedim hiç alanların çoğu beyaz almış sizce hangi renk güzel canlı olarak görenler.

ewrico - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tvs jupiter kawasaki er6n
    [IMG][/IMG]

Motosikleti
    CFMOTO 250NK
    Bende Kırmızı rengini aldım alalı 4 gün oldu,daha önce wegoyu kullanmıştım ondan memnun kalmıştım.Bunun ona göre artılarının daha fazla olduğunu düşünüyorum .Wegoda lastikler tubless değildi bunda tubless,selektör yapabiliyorsun,ona göre estetiği daha hoş ve kalıplı,benzin depo kapağı dışarda olması güzel.Benzin uyarı lambası olması güzel
    Wegoda ön fren disk idi bunda her ikisi kampana ,wegoda baş kısmı hariç diğer tüm yerleri sac kasa bunlarda wegonun artıları
    Ve tabi birde fiyat farkı var şu anki site fiyatlar jupiter 3.980 wego 4.780 bunlarda yeni zamlı fiyatları
    Ben adana bayisinden bir arkadaşın vesilesiyle 9 takside 3.550 ye aldım.Şu 4 günlük tecrübem ise sadece harika..

Motosikleti
    Şu an yok.
    Ön fren disk olsaydı tadından yenmezdi. 3.5 liraya taksitle mükemmel fiyata almışsınız. Valla bu fiyata motor yok bence.( 2. El todayler bile 3 bin liralarda)Kullanan arkadaşların acil yorumlarına ihtiyacımız var özellikle fren mesafesinin yeterliliği konusunda.

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:57 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:53 ----------

Alıntı islambey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende Kırmızı rengini aldım alalı 4 gün oldu,daha önce wegoyu kullanmıştım ondan memnun kalmıştım.Bunun ona göre artılarının daha fazla olduğunu düşünüyorum .Wegoda lastikler tubless değildi bunda tubless,selektör yapabiliyorsun,ona göre estetiği daha hoş ve kalıplı,benzin depo kapağı dışarda olması güzel.Benzin uyarı lambası olması güzel
    Wegoda ön fren disk idi bunda her ikisi kampana ,wegoda baş kısmı hariç diğer tüm yerleri sac kasa bunlarda wegonun artıları
    Ve tabi birde fiyat farkı var şu anki site fiyatlar jupiter 3.980 wego 4.780 bunlarda yeni zamlı fiyatları
    Ben adana bayisinden bir arkadaşın vesilesiyle 9 takside 3.550 ye aldım.Şu 4 günlük tecrübem ise sadece harika..
    Siz de benim gibi bir titreşim yüzünden bajajdan vazgeçtiniz bildiğim kadarıyla. Bajajın modellerine kıyasla titreşimi nasıl acaba?

Motosikleti
    CFMOTO 250NK
    Alıntı Yurdukoru adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ön fren disk olsaydı tadından yenmezdi. 3.5 liraya taksitle mükemmel fiyata almışsınız. Valla bu fiyata motor yok bence.( 2. El todayler bile 3 bin liralarda)Kullanan arkadaşların acil yorumlarına ihtiyacımız var özellikle fren mesafesinin yeterliliği konusunda.

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:57 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:53 ----------

Siz de benim gibi bir titreşim yüzünden bajajdan vazgeçtiniz bildiğim kadarıyla. Bajajın modellerine kıyasla titreşimi nasıl acaba?
    Bajaj benim için tam bir fiyasko oldu,kesinlikle kalıbının motoru değil 150F.Zararı dahi göze alarak sattım çünkü insan sevmediği bir motora binemiyor binsemde zevk alamıyorum.
    Jüpitere gelince titreşim diye bir şey zaten yok gayet rahat ve konforlu bir motor zaten daha önce wegoyada bindiğim için nasıl bir motor aldığımı biliyordum.Fren olayınada gelince arka fren gayet başarılı ön fren onunkadar başarılı değil ikisini beraber kullanıyorum zaten.Yakıt denemesi yapıyorum motoru kullandıkça bu denemeleri paylaşmaya çalışacam

Motosikleti
    Ben memnunum fren mesafeside yakıt tuketimide hızlanmasıda motorun hakkını kesinlikle vermişler herşeyiyle çok güzel sadece orijinal lastikleri nylon kaliteli lastikle değiştirilirse çok daha güzel olur.motor hafif olduğu için disk veya drum fark etmiyor zaten tutuş gayet iyi.titreşim hiç yok motorda en ufak tekleme yok saat gibi çalışıo

Motosikleti
    Şu an yok.
    Çok güzel motor ama o depo kapağını yanlış konumlandırmakla hayati bir hata yapmışlar. Topcase ile nasıl benzin alacağız? Her seferinde çantayı takıp çıkarmak zor olmaz mı?

Motosikleti
    Benzin deposunun kapağı mükemmel konumlandırılmış seleyi kaldırmaya koltuktan inmeye gerek yok çanta takılsa dahi yukarıda olacağı için aradan benzin almak sorun olmaz yalnız tek saçmalık var oda şu benzin depo kapağı kontaktan açılmıyor sele ve depo kapağı aynı yerden selenin alt tarafından açılıyor :/ benzin alırken anahtarı sök tak yapıyosun

Motosikleti
    CFMOTO 250NK
    Resimden bakıldığında topcase kapatır gibi gözüküyor ama öle değil gayet uygun. Ama ewriconun dediği gibi kontakta olsa daha bir güzel olurmuş .

Motosikleti
    CFMOTO 250NK
    Motorumla yaptığım ilk benzin denemesinde 1 litreye 38 km gitti. Deneme esnasında 50 km hızı gecmedim rodaj aşamasında olduğu için zorlamak istemedim. Şu an 200 kmdeyim motoru kullandıkça daha ekonomik olacağı kanaatindeyim, zaten kullandıkça verileri aktarmaya devam edeceğim

Motosikleti
    1985 Mobylette - 1994 Minsk - 1995 MZ 251 - ?
    9 cc için vergiye tabi olması kôtü olmuş

Motosikleti
    CFMOTO 250NK
    Vergi olmasa iyiydi ama napalim ödeyeceğiz artık gülü seven dikenine katlanır

Motosikleti
    ben 50 km yapıyorum 1 litreyle dolduruyorum depoyu 250 km yapıyorum zaten 3 sefer benzin aldım motor şuan 650 kmde ilk bakıma gidicem bu hafta

Motosikleti
    CFMOTO 250NK
    Gerçekten 1 litreye 50 km gibi bir veriye ulaşabiliyorsan gayet güzel,normalde enjeksiyonlu bir motorda o verilere ulaşılır.Ben honda spacy kullanmıştım onda dahi ortalama 45 km gibi rakama ulaşmıştım,kullanım şeklide genelde sakin yolun durumuna görede hızlı olduğum olmuştur.
    Bakalım denemeye devam edeceğim

Motosikleti
    Ben egzoz taktırmayı düşünüyorum birde lastikleri değiştiricem ama bunun ölçülerinde yok varmı bilgisi olan taktıran söktüren arkadaşlar?

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)