Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
30. sayfa BirinciBirinci ... 202829303132 ... SonuncuSonuncu

Bajaj Pulsar RS 200 ABS Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    honda cbr 125r
    Arkadaşlar mrb bnde rs200 almayı düşünüyorum fakat aynalar ve gidonun yüksek olması hoşuma gitmiyor aranızda ayna değiştiren var mı varsa foto atabilir mi

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Bajaj Pulsar RS 200 (Siyah)
    Alıntı nihat34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar mrb bnde rs200 almayı düşünüyorum fakat aynalar ve gidonun yüksek olması hoşuma gitmiyor aranızda ayna değiştiren var mı varsa foto atabilir mi
    VE
    NORTON772 "Beyler motoru sattım gibi ve cc yükseltmek için ve abs'li olduğu için rs düşünüyorum yoksa ns almayı düşünüyordum. Ne dersiniz abs için bile olsa değer mi?"

Şahsi görüşüm, motorun gövdesi büyük olduğu için aynaların ve gidonun yüksekliği, rahatsız edici bir görüntü oluşturmuyor. Gidonun yüksekliği rahat sürüş imkanı sağlıyor. Durumu avantaja çeviriyor.

ABS özelliği de tercih edilmesinde önemli bir özellik. Motorumu kullanan arkadaşlar, ABS'nin çok iyi olduğu yönünde beğenilerini dile her zaman getiriyorlar.

Tercih sizlerin. Şimdiden hayırlı olsun.

Norton772 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Dio
    Alıntı 43RS200 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    VE
    NORTON772 "Beyler motoru sattım gibi ve cc yükseltmek için ve abs'li olduğu için rs düşünüyorum yoksa ns almayı düşünüyordum. Ne dersiniz abs için bile olsa değer mi?"

Şahsi görüşüm, motorun gövdesi büyük olduğu için aynaların ve gidonun yüksekliği, rahatsız edici bir görüntü oluşturmuyor. Gidonun yüksekliği rahat sürüş imkanı sağlıyor. Durumu avantaja çeviriyor.

ABS özelliği de tercih edilmesinde önemli bir özellik. Motorumu kullanan arkadaşlar, ABS'nin çok iyi olduğu yönünde beğenilerini dile her zaman getiriyorlar.

Tercih sizlerin. Şimdiden hayırlı olsun.
    bilgilendirme icin tesekkur ederim oncelikle. peki bu durumda agirlikli olarak on freni mi kullaniorsunuz. klavye icin kusura bakmayin internasyonel klavye kullaniyorum.
    43RS200 bunu beğendi.

karaca3 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pulsar 200 ns
    Freni her zaman kombine olarak kullanmakta fayda var.Ben her zaman yanlız arka freni kullanırdım,durmaya yakın on frene basardim.2 senedir ön ve arkayı beraber kullanmaya başladım ve daha kısa mesafede güvenli duruyorum.

Motosikleti
    Honda Dio
    Alıntı karaca3 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Freni her zaman kombine olarak kullanmakta fayda var.Ben her zaman yanlız arka freni kullanırdım,durmaya yakın on frene basardim.2 senedir ön ve arkayı beraber kullanmaya başladım ve daha kısa mesafede güvenli duruyorum.
    normalde ben de oyle kullaniyorum ama bunda abs olunca belki daha guvnli mi oluyor on fren ile sorayim dedim. yani kizaklama yapmiyorsa her sartta on fren daha mantikli gibi duruyor o zaman mantiken.

Motosikleti
    pulsar 200 ns
    ABS nin görevi zaten tekerlegin kitlemesini önlemek

Başka motosikletler ile kıyaslama yapamayacağım fakat kullanıcı olarak görüşüm ABS'sinin başarılı olduğu. Özellikle az yağmurlu günlerde motosiklet kullanırken ABS olduğu için düşmekten kurtulduğum oldu. 1 sefer bile düşmekten kurtarsa ABS için verilen fazla parayı karşılamış oluyor.

PULSAR RS 200 2016 MODELİNE DE ZAM GELİCEK Mİ ? Bİ BİLGİSİ OLAN VARMI ? AYIN 25 İNDE ALMAYI DÜŞÜNÜYORUM

Motosikleti
    pulsar 200 ns
    Herhalde 2016 lar 11.760 tl den satilmaya devam eder.2017 modeller euro4 e uygun geldiği için fiyatları 2016 ya göre pahallı.elinizi çabuk tutsaniz iyi olur.2 el ve 0 km piyasası hızlandı.

Motosikleti
    Bajaj Pulsar RS 200 (Siyah)
    Alıntı Norton772 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    normalde ben de oyle kullaniyorum ama bunda abs olunca belki daha guvnli mi oluyor on fren ile sorayim dedim. yani kizaklama yapmiyorsa her sartta on fren daha mantikli gibi duruyor o zaman mantiken.
    Ben her iki freni de genellikle birlikte kullanıyorum.

Ani frenleme (kızaklama) yaptığım, aniden durmak zorunda kaldığım bir kaç kaza tehlikesi atlattım. Refleks olarak sadece ön freni sıkabildim. Ön frenlerin kesik kesik vurdurarak frenlediğini gidondan net bir şekilde hissettim.

Çok şükür hiç birinde çarpışma olmadı, çok kısa mesafede durabildim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:25 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:16 ----------

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-bajaj-ogretmenden-bajaj-pulsar-200rs-abs-en-hizli-384281395/detay

Sitedeki motorun aynaları beklentinizi karşılar sanırım...

Motosikleti
    Bajaj - Pulsar 200 RS
    Aynalarin kafa grenajina baglandigi yerde 2 tane cizgi var. Bu 2 cizgi ayni hizaya geldiginde emin olun aynalari kesinlikle degistirme gereksinimi duymayacaksiniz

ABS ciddi anlamda bir gereklilik. Hizim 60-70 var, beyaz şahin surucusu bir davar beni gore gore (gormemesi icin kor olmasi gerek...) tali yoldan onume cikti. Ani bir fren yaptim ve ABS direk devreye girdi. ABS sayesinde manevra yaptim ve aracin arkasindan gectim. Durdugumda tek dusundugum sag elimde hissettigim tikirti olmasaydi sonumun hastane olacagiydi.

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:27 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:05 ----------

Alıntı 43RS200 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

3. Motor şuanda garajda. Soğuk görmüyor. 3 hafta hiç çalıştırmamıştım. "cxe" arkadaşın da dediği, marşa bastığımda çalıştı fakat gösterge paneli çalışmadı. Gösterge panelinde "H:07" ve "dtA 3,1" ikazı yazıyor. Resmini çektim ama buradan paylaşmasını gerçekleştirmedim :( Bu konu hakkında yardımcı olmanızı isteyecektim, ben sormadan önce açıklanmış zaten )
    RS 200'lerin kronik gosterge panelinin sogukta calismamasi sebebiyle garanti kapsaminda ucretsiz olarak gosterge paneli degistirilmeye basladi, haberiniz olsun.

Bu arada whatsapp araciligiyla birbirimizle cok daha hizli haberlesebildigimiz "RS AİLESİ" grubumuz var. Sorunlarimizi bu kanal sayesinde daha hizli, ucuz ve etkili bir sekilde cozuyoruz. Hepimizin ortak kaidesi RS 200, her gun RS hakkinda yeni aksesuarlar, yeni cozumler, etkinlikler paylasiliyor. RS sahibi olan yada olmayan RS hakkinda bilgi almak isteyen herkesi gruba bekleriz, bunun icin bu site uzerinden bize ozel mesajla cep telefonunuzu yazmaniz yeterli

mikail19o5 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BAJAJ PULSAR 200NS
    2017 model füme renk var çok hoşuma gitti sahibinden.com da 12.750 fiyat yazılmış ama baya albenili olmuş renkleri h2 yi andırmış başka gören oldumu

Motosikleti
    Honda CBR 500
    Bununda 200 ns gibi kronik sorunu çok mu yada var mı? O kadar paraya değer mi ns de sırf sorun yüzünden motordan soğuyanlar var bundada öylemidir tavsiye edermisiniz?

merhaba arkadaşlar herkese iyi günler dilerim , motora yeni başlayacağım önceden 200 ns'i beğeniyordum naked olması ve fiyat uygunluğu cezbediyordu fakat bu sıralar ikinci el düşük km'li rs daha mantıklı gibi bende siz 200 rs kullanıcılarına danışmak istedim.Makinenin torklu olduğunu biliyorum yakıtı,gidişi nasıldır ? tavsiye edermisiniz ? Sabırla okuyup cevap verdiğiniz için teşekkürler .

Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200 NS 2017
    Arkadaşlar demin Ankaradaki son siyah 200rs yi alarak aranıza katıldım.sigorta babamın üzerinden yaptik 940 TL çıktı. Tekrardan selamlar,

Motosikleti
    Honda Dio
    Alıntı adammotorsuz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba arkadaşlar herkese iyi günler dilerim , motora yeni başlayacağım önceden 200 ns'i beğeniyordum naked olması ve fiyat uygunluğu cezbediyordu fakat bu sıralar ikinci el düşük km'li rs daha mantıklı gibi bende siz 200 rs kullanıcılarına danışmak istedim.Makinenin torklu olduğunu biliyorum yakıtı,gidişi nasıldır ? tavsiye edermisiniz ? Sabırla okuyup cevap verdiğiniz için teşekkürler .
    bende sirf abs'den dolayi rs dusunuyordum fakat sonra finansal durum yuzunden ns tercih ettim. sorunlarin bir kismi eski modellerde gorulmekle birlikte zaman ufak tefek sorunlar duyuluyor ama ufak sorunlar genelde, yani cozulebilir seyler genelde yada zararsiz. rs guzel motor. racing tarzi cok sevmedigim icin ve finansal acidan dolayi ns tercih ettim. bildigim kadariyla egzoz sesi ve motoru 1 beygir daha guclu galiba. gidisi hizli ve yakiti da az. ben dun depoyu doldurdum ve 273 km yapmisim ve 45 tl aldi depo. yani 16 kurus yakmis km'de.
    adammotorsuz bunu beğendi.

Motosikleti
    RS200
    bende sirf abs'den dolayi rs dusunuyordum fakat sonra finansal durum yuzunden ns tercih ettim. sorunlarin bir kismi eski modellerde gorulmekle birlikte zaman ufak tefek sorunlar duyuluyor ama ufak sorunlar genelde, yani cozulebilir seyler genelde yada zararsiz. rs guzel motor. racing tarzi cok sevmedigim icin ve finansal acidan dolayi ns tercih ettim. bildigim kadariyla egzoz sesi ve motoru 1 beygir daha guclu galiba. gidisi hizli ve yakiti da az. ben dun depoyu doldurdum ve 273 km yapmisim ve 45 tl aldi depo. yani 16 kurus yakmis km'de.
    az geldi bana

mustafa_325 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar RS 200 - Thriumph TİGER 800
    Abicim nasıl yaptın sen onu yav. Araba kullanır gibi mi kullandın? Düşük devirde mi kullandın? Fren mi yapmadın nasıl o kadar az yaktırabildin?

Ben 7000-10000 devir arası kullanıyorum şehir içinde dur kalk yaparak hızlanıp yavaşlayarak kullanıyorum 4.5 lite/100 km yakıyor kuruş hesabıyla 25 kuruş. Otobanda kullanınca en fazla 20 kuruşa düşer.

Tabii ben hiçbir zaman düşük devir kullanmıyorum aleti neticede spor tarzda bir motosiklet yüksek devir kullanmak lazım.

Motosikleti
    Honda Dio
    Alıntı crosshoper adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    az geldi bana
    8.5 lt aldı depo. Bence bayağı iyi.

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:24 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:42 ----------

Alıntı mustafa_325 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abicim nasıl yaptın sen onu yav. Araba kullanır gibi mi kullandın? Düşük devirde mi kullandın? Fren mi yapmadın nasıl o kadar az yaktırabildin?

Ben 7000-10000 devir arası kullanıyorum şehir içinde dur kalk yaparak hızlanıp yavaşlayarak kullanıyorum 4.5 lite/100 km yakıyor kuruş hesabıyla 25 kuruş. Otobanda kullanınca en fazla 20 kuruşa düşer.

Tabii ben hiçbir zaman düşük devir kullanmıyorum aleti neticede spor tarzda bir motosiklet yüksek devir kullanmak lazım.
    Hocam ben genelde 5-7 bin devir aralığında kullanıyorum ve arada bir de 9-10 binlere çıkar ışığı yakana kadar da basarım ama sürekli öyle kullanmam ve doğru olduğuna da inanmıyorum. Ben biraz daha güçlü motor almak için aldım ve aslında daha deviri düşük bir model olsun isterdim ama seçenek fazla yok. Mesela avenger'in 200 cc versiyonu olsa tercih ederdim yada daha bir ne bileyim enduro gibi güçlü ama daha konfor odaklı bir motor. Parça fiyatı, yakıtı ve kendi de uygun olduğu için aldım.

Atakangke - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio xevo250ie
    Soğukdan dolayi gösterge paneli geç gelen arkadaşlarin izledikleri yol nedir ? Paneli değiştiren varmi? As150 imde ayni sorunu yaşiyorum.

REKLAM ALANI
30. sayfa BirinciBirinci ... 202829303132 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)