Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
24. sayfa BirinciBirinci ... 14222324252634 ... SonuncuSonuncu

Bajaj Pulsar RS 200 ABS Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    karaca3 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pulsar 200 ns
    tekrar hayırlı olsun
    0 km motor alıp hız kesici ışıgını yakacak kadar gaz açan kullanıcı arkadaşları görüyorum.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    SAZMAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial cub 100. Modelsiz
    Merhaba, rs 200 lerin egzozunda genelde fotoğraftaki gibi bir görüntü oluyor. Tasarım hatası gibi duruyor.

mustafa_325 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar RS 200 - Thriumph TİGER 800
    Alıntı SAZMAN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba, rs 200 lerin egzozunda genelde fotoğraftaki gibi bir görüntü oluyor. Tasarım hatası gibi duruyor.
    http://i64.tinypic.com/33b26w7.jpg
    Egzozdan damlayan su ile oluşuyor galiba. Çokta abartılacak bir şey değil.

Motosikleti
    Bajaj - Pulsar 200 RS
    Egzozdaki ayni izler benim motosikletimde de mevcut, ama bana gore sorun degil. Bu motora koruma takozu takilamiyor sanirim?

Motosikleti
    Yamaha MT 07 Matt Grey
    Yamaha mt-07'de de aynı lekeler var.

Motosikleti
    Bajaj - Pulsar 200 RS
    Benim rs 200de kronik stop etme sorunu mevcut sanirim. 3 haftadir motoru kullaniyorum ortalama 3 gunde 1-2 defa, toplamla 10 kere falan stop etti. Normal duz yolda yavaslarken debriyaja bastigimda stop ediyor, mars ile motoru calistiriyorum bir daha kolay kolay stop etmiyor ama devirde dalgalanma oluyor yani tam stop edecekken gaz veriyor hatta bence biraz fazla veriyor. Sizce yazilimim guncel mi, servise gitmeden motosikletimde hangi yazilim var ogrenebilir miyim?

ahtand123 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS TİTANİC 150-BAJAJ PULSAR RS 200
    bence servise git grupta kimsede böyle sorun olmdı

Potenza - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bmw S1000 RR HP4 & Aprilia Sr150 2T
    Servise gitmeden öğrenemezsin. Mutlaka göster, büyük ihtimal ecu daki yazılımı güncelleyecekler.
    Bu bir tahmin tabi,başka bir şey de olabilir, bakmadan ne desek boş.

Koruma takozu takan varmı

mustafa_325 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar RS 200 - Thriumph TİGER 800
    Alıntı Poyrazoglu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Koruma takozu takan varmı
    İlk aldığımda servise sormuştum koruma takozunu. Takacak yer olmadığını söylemişlerdi.

Arkadaşlar cümleten selamlar. Kazasız belasız günler herkese. Ben de ikinci el bir pulsar rs arayışındayım. 3bin km civarında garantisi devam eden bir tane buldum ve almayı düşünüyorum. İlk motosikletim olacak nasipse.
    Motosikleti bajaj servisine götürüp kontrol ettirmeyi düşünüyorum. Bunun dışında şuna da mutlaka baktır veya kontrol et diyebileceğiniz bir şey var mıdır?
    Saygılar.

Romedon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Ninja ZX-636,Bajaj PULSAR 200 RS
    Alıntı adams adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar cümleten selamlar. Kazasız belasız günler herkese. Ben de ikinci el bir pulsar rs arayışındayım. 3bin km civarında garantisi devam eden bir tane buldum ve almayı düşünüyorum. İlk motosikletim olacak nasipse.
    Motosikleti bajaj servisine götürüp kontrol ettirmeyi düşünüyorum. Bunun dışında şuna da mutlaka baktır veya kontrol et diyebileceğiniz bir şey var mıdır?
    Saygılar.
    Rd bajajın en sorunsuz motoru 3k km de olan motor temizdir.Hayırlı olsun şimdiden

Teşekkürler. Umarım orjinal km sidir

webingo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YZF R25
    Yarın sipariş verdiğim RS 200 'üme hayırlısıyla kavuşacağım. Koruma takozu takılmıyor diyordunuz ama ufak bir modifiye ile sanırım yapılıyor. Denemek isteyenler için videoyu ekliyorum tekeriniz düz bazsın.

RedCBR125 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    z-ones180 CBR125 CBR250 CBF150 YZFR125 YZFR25
    Abiler kardeşler ben 200 km RS200 kullandım beğendim fakat boyum kısa olduğundan dolayı (1.68) kasıklarım agrıdı ve arkamda artçı varken yokuşta durmak zorunda kaldığımda motosiklet beni bayaa bir zorladı.

İşin özeti bugün yarın yeni motosiklet alacagım gözüme RS200 ü kestirdim ama boy sorun. Ya i selesi baya bi yüksek. R25, cbr250, cbr125 falan alçak motorlar ama RS200 de sorun yaşadım. Bu motoru alçaltma gibi birşey söz konusu olur mu ? Bilen eden var mı? Hayırlı forumlar tekeriniz düz bassın.

simaok77 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200 RS
    Alıntı RedCBR125 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abiler kardeşler ben 200 km RS200 kullandım beğendim fakat boyum kısa olduğundan dolayı (1.68) kasıklarım agrıdı ve arkamda artçı varken yokuşta durmak zorunda kaldığımda motosiklet beni bayaa bir zorladı.

İşin özeti bugün yarın yeni motosiklet alacagım gözüme RS200 ü kestirdim ama boy sorun. Ya i selesi baya bi yüksek. R25, cbr250, cbr125 falan alçak motorlar ama RS200 de sorun yaşadım. Bu motoru alçaltma gibi birşey söz konusu olur mu ? Bilen eden var mı? Hayırlı forumlar tekeriniz düz bassın.
    Hocam merhabalar. Ben bajaj pulsar 150 ns kullanıcısıyım boyumda hemen hemen sizinle aynı. Öncelikle ben 2 ay önce motosikletimi alırken sele yüksekliği yüzünden çok sıkıntı yaşarım diye düşündüm, kafamda birçok soru işareti vardı. Ancak 2-3 hafta kullanmamla birlikte bunların tamamının yersiz olduğunu gördüm. Rs kullanıcısı değilim ama sele yüksekliği hemen hemen aynı. Ağırlık olarak ta bi 10 kg kadar daha ağır rs. Alçaltmak gibi bir imkanı var mı bilmiyorum ama olsa bile bu motorun mühendislikte ki kullanış ve dizayn dengesini bozar ki bu da çok tavsiye edilmez. Zamanla motora alışcağınızı düşünüyorum. Her zaman artçı ile binmeyecekseniz bu gibi sorunları kafanızda büyütmeyin derim ben.
    2-3 ay sonra cc yükseltmek istiyorum ve hyosung gtr 250 alacağım gibi. 1.69 boy ve 59 kiloya sahip birisi olarak motorun ağırlığını dert etmiyor değilim ama ilk motorumdan da öğrendiğim üzere zamanla alışılıyor ve bunlar sıkıntı olmaktan çıkıyor.
    En hayırlısı ne ise o olsun, şimdiden alacağınız motosikleti güle güle kullanmanız dileğiyle.
    Tekeriniz düz bassın

kdiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    14-16 200ns,16 Mt-25, 17 D400, 18 Mt25abs

ahtand123 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS TİTANİC 150-BAJAJ PULSAR RS 200
    zamanla amortisörler gevşiyor ve sen motora bindiğin zaman 3-5 santim kısalma oluyor dert etme yüksekliği ben motoru ilk aldığım zaman parmak içiyle duruyorum şimdi çoğu zaman tabanım yere değiyor

Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200 RS
    Alıntı RedCBR125 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Merhaba. Bir arkadaş alçaltmıştı. Ön amortisörleri kestirdiğini, sonra da kaynak attırdığını söylemişti. Onun da boyu biraz kısaydı. Arka amortisör kısaltılabiliyor zaten bildiğim kadarıyla. Servise gidip bir konuşun bence bu konuyu onlarla.

İyi sürüşler.

Potenza - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bmw S1000 RR HP4 & Aprilia Sr150 2T
    Amortisör kesilip kaynak mı attırıldı?ooooohhhhhaaa ohaaa....ulen maketten motor mu yapıyorsunuz yuh!

REKLAM ALANI
24. sayfa BirinciBirinci ... 14222324252634 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)