Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
20. sayfa BirinciBirinci ... 10181920212230 ... SonuncuSonuncu

Bajaj Pulsar RS 200 ABS Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Mustafac53 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YBR 125 ESD
    Selamlar olsun arkadaşlar, bende rs200 almayı planlıyorum, uzun süredir kullananlar var motosikleti şuanki durumlarını, izlenimlerini, artı ve eksilerini yazabilirler mi acaba motorun.

Bu moturu almayı düşünen bizler için sizden başka daha güvenilir başka bir kaynak yok.

Ben motor camiasına yeni girmek isteyen biri olarak (diğer markaları bilmiyorum, fiyat performans olarak bajaj ilgimi çektigi için sadece bajaj ile ilgili haberleri takip ettim) bajaj markasıyla ilgili fazlaca spekülatif haber ve yorum okudum ve izledim kimi "amann yaklaşma" "japon olsun 2 kuruş fazla olsun" "hint malı ne bekliyosun" kimide " x km'dir gidiyorum hiç üzmedi beni" "fiyat performans olarak en iyisi" diyor vehasıl en doğru kararı kullananlar verir kanısındayım.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Pulsar RS 200
    https://www.facebook.com/photo.php?f...type=3&theater

https://www.facebook.com/photo.php?f...type=3&theater

arkadaşlar bu linklerde rs 200 yan çantalar var. çok güzel olmuş ama rusyada bi bajaj bayisi yaptrmış. burda daha becerebilen yok.

Alıntı Mustafac53 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selamlar olsun arkadaşlar, bende rs200 almayı planlıyorum, uzun süredir kullananlar var motosikleti şuanki durumlarını, izlenimlerini, artı ve eksilerini yazabilirler mi acaba motorun.

Bu moturu almayı düşünen bizler için sizden başka daha güvenilir başka bir kaynak yok.

Ben motor camiasına yeni girmek isteyen biri olarak (diğer markaları bilmiyorum, fiyat performans olarak bajaj ilgimi çektigi için sadece bajaj ile ilgili haberleri takip ettim) bajaj markasıyla ilgili fazlaca spekülatif haber ve yorum okudum ve izledim kimi "amann yaklaşma" "japon olsun 2 kuruş fazla olsun" "hint malı ne bekliyosun" kimide " x km'dir gidiyorum hiç üzmedi beni" "fiyat performans olarak en iyisi" diyor vehasıl en doğru kararı kullananlar verir kanısındayım.
    hONDa cbr alırken vaz geçip 150 ns aldım çok memnun kaldım parça kalitesi gidişi vs oldukça memnunum hatta daha 1000 km olmamışken acaba rs 200 e mi geçsem diye düşünüyorum. bence gidin test edin japon japon diye konuşanları dinlemeyin ben bakarken araştırdım objektif olmaya özen gösterdim tercihimi bütçeden dolayı değil hoşuma gittiği için bajaj dan yana kullandım.

şimdiden hayırlı olsun.
    mgora bunu beğendi.

Motosikleti
    LIFAN LF250B
    arkadaşlar 1500km'deyim. Tekerlerden saçma sapan gıcık bir ses geliyor. Gıcır gıcır... Yavaşkan yavaş, hızlıyken hızlı hızlı gıcır gıcır bir ses geliyor. Sanki yağlanması gereken kuru bir şey sürtüyor gibi. Sebebini bilen veya aynısını yaşayanınız var mı?
    Ayrıca frenlere basınca da "gonk" gibi uyuz bir ses çıkıyor.
    Başka bir şikayetim yok, harika bir motor ama şu sesler beni uyuz ediyor. Yardımcı olur musunuz?

Akakce - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar RS 200
    Merhaba arkadaşlar, 20 gün önce rs 200 aldım hala rodaj devam ediyor. bayramda motorla uzun yola çıkmayı planlıyorum o zamana kadar rodajı tamamlamış olacağım.merak ettiğim ve şüpheye düştüğüm şey şu, bu motorla 120km hızla uzun süre zorlanmadan gidebilecekmiyim sanki uzun süre bu hızlarla gidemiyecekmiş gibi bi his var içimde rs 200 ile uzun yol tecrübesi olan arkadaşlar varsa tecrübelerini paylaşabilir mi

ahtand123 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS TİTANİC 150-BAJAJ PULSAR RS 200
    emrinho teker balatalarına balata temizliyici sprey sıkarsan hiç bir ses ve hiç bir rahatsız edici ses gelmicek

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:49 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:45 ----------

akakce önce bir motorun açılsın rodajdasın şuanda 20 gün daha kullanmışsın ilk önce yaağını değiştir sonra bi yağ filitreni değiştir görüceksin ozaman 120/130 durmadan 500 km yapaıcağını anlicaksın gücün yeterse popuşun ağrımazssa

Motosikleti
    LIFAN LF250B
    Alıntı ahtand123 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    emrinho teker balatalarına balata temizliyici sprey sıkarsan hiç bir ses ve hiç bir rahatsız edici ses gelmicek

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:49 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:45 ----------

akakce önce bir motorun açılsın rodajdasın şuanda 20 gün daha kullanmışsın ilk önce yaağını değiştir sonra bi yağ filitreni değiştir görüceksin ozaman 120/130 durmadan 500 km yapaıcağını anlicaksın gücün yeterse popuşun ağrımazssa
    teşekkürler dostum. servise götürdüm, ön tekeri söküp bir şeyler yaptılar. o gıcır gıcır ses kesildi, ama frenden bazen gelen "gonk" sesi hâlâ devam ediyor. Sprey bu sesi kesmiyor. Hayırlısı bakalım. Onun dışında hiçbir şikâyetim yok. On numara motor. Düşünenlere düşünmeden alın diyebilirim...
    Bu arada whatsapp grubuna nasıl katılıyoruz?

ahtand123 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS TİTANİC 150-BAJAJ PULSAR RS 200
    özelden numaranı gönder ekliyim senide gruba 30 küsarat rs 200 kulanıcıyısz grup baya akif

Mustafac53 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YBR 125 ESD
    Alıntı ahtand123 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    özelden numaranı gönder ekliyim senide gruba 30 küsarat rs 200 kulanıcıyısz grup baya akif
    Rs200ü olmayanlarda whatsapp grubuna girebiliyor mu. Bişey yazmadan sadece motor hakkında bilgi edinmek için girme istiyorum.

serkanADH13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motor Tamircisi :) 0,535,939,20,86 :)
    Arkadaşlar Çevresinde,,,

SARI RENKLİ BAJAJ PULSAR RS 200 çaldıran varmı????

Motor bugün sokaklarda gözükmeye başladı,

Motora yapılan muamele ÇALDIM PARA VERMEDİM CANINI ÇIKARTIRIM BİR KÖŞEYE ATARIM edasındaydı,,,

Çevrenizde İST CIVARINDA sarı renkte bajaj pulsar RS 200 çaldıran varsa,,,

İstanbul,,,Gaziosman Paşa,,,,SARIGÖL'de bulabilir,,,

fazla dolaşmadan sadece SİNEMA ARKASI,,,,,POSTANE ARKASI VE DERE İÇİ SOKAK'larda gezinirse veya buralarda beklerse zaten motoru önünden geçecektir,,,

Bir an önce inş bulunur sahibi,
    Yoksa yazık olacak motora,,,

MotorFİYAKA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar RS 200
    Fiyat performans yönünden Çok İyi Almak isteyen Arkadaşlar Satmak için Alacaksa Hiç bulaşmasınlar..
    Görüntü : çok Güzel bazı 1000 ss motorlara bin basar
    Kalite : 11 bin veripde bmw s1000rr muamelesi yapmayın lütfen
    Frenler : ön fren 250 ss sınıfındaki Tüm motorlardan daha (abs yol şartları iyise tabiki )iyi arka Fren Sanırsam süs için koymuşlar Hiç bir etkisi hissi yok ( lastik değişimi fayda edebilir )
    oturuş pozisyonu : uzun yolda kullanılabilecek en iyi motor
    Servis kalitesi : grenaj ucuz malzeme olduğu için düzgün takılmaz ise çatlamalar meydana gelir
    Titreşim : her Tek cc motor gibi 8 bin devir üstünde hafif olmak üzere var honda 250 cc ve megelli 250 cc kadar yok bile bu motorları süren bajajda titreşim yok der..
    yakıt: 8000 devir üstünde giderseniz 3,5 litre yakar kısaca 100 km hz giderseniz sabit 2,5 litre yakar
    Aydınlatma : ön lambalar sınıfında en iyisi Arka bir okadarda iyi
    Artçı : 2 kişi binecekseniz Arkadaki resmen eziyet çekiyor
    hız: 154 en son bunu gördüm ( sıfır rüzgar düz yol )
    Virajları: üstündeki lastikler sağlam ısıtılırsa kuru havada yolu tutar virajın ortasında 2 damla su görürse suyun üstünden geçmeden kendini bırakıyor
    Sonuç : Motor fiyat performans bakımından 10 üzerinden 10 alır Ben bunla başlayım sonra satarım derse 11 bine aldığın motoru 8 bine zor verirsin uzun vadede binilecek motor

Arkadaşlar 2016 model motorumu 1000 km küsüratında şuan. Performans egzoz + michelin yeni taktığım sıfır pilot street lastikleri , orjinal egzoz vs ile birlikte sarı renk satıyorum. Enduroya geçecegim ve aradığım motor satışta olduğu için çok kısa bi süre 10 500 gibi bi rakamdan verecegim. Temizdir. Ulaşabilirsiniz bana. Bu forum ailesine giderse yabancıya gitmemiş olur

AttilaXtreme - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200NS
    0532 424 97 73 Mehmet KARABAŞ.
    Bu arkadaş SAVA/MİTAS lastikleri Bakırköy (ve çevresi) bölge bayisi.
    Elinde sandığında plakasız sıfır bir 200RS varmış. Acenta fiyatının bin lira altına verecekmiş.

İlgilenen arkadaşların bilgisine.
    -61- Önce ADAMLIK Sonra HAYAT -61-

Romedon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Ninja ZX-636,Bajaj PULSAR 200 RS
    Bende Dün aldım çarşamba anahtar teslim alırım h.o

özelden yazdım ama geri dönüş olmadı 05422021986 numaram whatsapp grubuna ekleyebilirmisiniz benide.

EXCLUSIVE modeli ne iştir? 1000 tl fiyat farkı var. Neleri değişik ki bu fiyat farkını koymuşlar?

bursagsli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kanuni Seyhan (2012-2017), Sym Wolf 250
    bugün 200 ns i test edecektim ama bayide yoktu malesef 200rs yi test ettim
    Artıları
    -Motorun egzoz sesi gayet iyi ama başka egzoz takılırsa da olur
    -motor dikkat çekici
    -Gazı açtığında motor hangi devirde olursa olsun şahlanıyor. hızlanma mükemmel
    -titreşim neredeyse yok derecede(çok hafif bir titreşim var rahatsız etmeyecek şekilde)
    -Vites geçişleri yumuşak
    -Motorda abs olduğu için ön fren tutuşu mükemmel
    -Motor kesiciye de giriyor

Eksileri
    -Motorun ön amortisörleri sert(belki içindeki yağ değiştirilirse yumuşama olur)
    -Motor yerden yüksek 1.75 boy olmasına rağmen yere parmak ucuyla basıyorum
    -Makina o kadar atik ki birden gaz açınca şahlanıyor arka teker kaymaya başlıyor
    -Arka fren yok gibi birşey
    -Test motoru olduğu için ön taraftan bir zırıltı geliyordu

Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200 RS
    Alıntı bursagsli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bugün 200 ns i test edecektim ama bayide yoktu malesef 200rs yi test ettim
    Artıları
    -Motorun egzoz sesi gayet iyi ama başka egzoz takılırsa da olur
    -motor dikkat çekici
    -Gazı açtığında motor hangi devirde olursa olsun şahlanıyor. hızlanma mükemmel
    -titreşim neredeyse yok derecede(çok hafif bir titreşim var rahatsız etmeyecek şekilde)
    -Vites geçişleri yumuşak
    -Motorda abs olduğu için ön fren tutuşu mükemmel
    -Motor kesiciye de giriyor

Eksileri
    -Motorun ön amortisörleri sert(belki içindeki yağ değiştirilirse yumuşama olur)
    -Motor yerden yüksek 1.75 boy olmasına rağmen yere parmak ucuyla basıyorum
    -Makina o kadar atik ki birden gaz açınca şahlanıyor arka teker kaymaya başlıyor
    -Arka fren yok gibi birşey
    -Test motoru olduğu için ön taraftan bir zırıltı geliyordu
    O zırıltı test motoru olmayan motorlardan da geliyor, o yüzden Bumblebee diyoruz RS 200'ümüze. =) Tabii ki çözümü var: Öndeki takımlar biraz gevşek olduğu ve aralarında boşluk olduğu için çıkıyor o ses; parçaların araları silikon, vb. bir şeyle doldurulursa sorun kalmaz.

Motosikleti
    Xmax 250 ABS
    Merhaba akadaşlar. Bende 200 rs alarak aranıza katılmış bulunuyorum. Watsap grubuna eklemenizi rica edeceğim. Hayırlı forumlar..

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:49 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:06 ----------

Ayrıca bu yakışıklı motoru bu yakışıklı kardeşimede biz sattık ;)

Motosikleti
    Dyna Wide Glide
    Baştan sona okudum sayfaları almayı düşünmüyorum yakın zaman içerisinde ama nedense belirli birkaç arkadaş can düşmanlarıymış gibi davranıyorlar markaya. Sakin olun size birşey kazandırmayacak bu tutum firmayada birşey kaybettirmeyecek herkes farkında yapılan yorumların ne kadar objektiflik içerdiğinin.

İnanın hayat bu tarz şeylere bırakın sürekli kafayı takıp karalama kampanyası yapmayı 5 dakikalığına can sıkacak kadar bile uzun değil.

Karabükte birkaç tane var bildiğim kadarıyla bu modelden. Git gide yaygınlaşıyor. Deneme imkanı bulursam belki bende alırım bir adet

Motor çıkana kadar teorik fikirler yürütülebilir, ancak çıktıktan sonra kullanıcı yorumlarını almak en mantıklısı. 20 sayfada 30 küsür kullanıcıdan sadece 1 kişi stop problemi yaşamış. Abs konusunda açıklama yapılmış. Sayfaları bitirmek benim 1 saatimi aldı. Bence biraz zaman ayırın. Baştan sona okuyun birçok cevabınız zaten konunun içerisinde gizli.

Whatsapp grubu için biri pm atarsa sessiz dinleyici olarak katılmak isterim.

REKLAM ALANI
20. sayfa BirinciBirinci ... 10181920212230 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 7 kullanıcı var. (1 üye ve 6 misafir)