Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
18. sayfa BirinciBirinci ... 8161718192028 ... SonuncuSonuncu

Bajaj Pulsar RS 200 ABS Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    RedCBR125 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    z-ones180 CBR125 CBR250 CBF150 YZFR125 YZFR25
    Alma işlemleri sırasında ben yoktum malesef, arkadaşa aldık o da dikkat etmemiş model yılını kontrol edeyim diye aklına gelmemiş.Satın alırken 2016 model diye anlaşılmış.

Arkadaşım bugün bu konu için bayiye gidip bu yapılanın yanlış ve ayıp olduğunu falan söylemiş, bu yapılan hata (kurnazlık mı desem dolandırıcılık mı desem ne desem bilemedim ) için ilk bakımda ücret almayalım bu şekilde telafi edelim demişler....

Biz satarken artık model yılı yüzünden 2016 model olmadığı için bi 500 TL altına satarız onlar sayesinde sağolsunlar.Stok eritecekler ya millette iteleyin nasılsa anlamazlar.Bu açık ve net sahtekârlık oluyor.

Siz alırken bunlara dikkat edin arkadaşlar bayii falan filan diyip güvenmeyin herşeyini didikleyin.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

unya markasi Bajajin asiri kurumsal ve mukemmel bayisinin yaptigi is..

Bunu Japon marka bayisi yapsaydi bayiligini eli den alirlardi ve yapamaz yaomaya cesaret edemez..

90 li yillarda benzer numarayi Turkiyede bir otomobil markasinin eski distributoru yapinca marka distributorlugu geri aldi..

Ama bunu hindiatana bile yazsan umurlarinda olacagini sanmiyorum..

Size sozlu olarak bile 2016 model dedilerse urunu kabul etmeyin.

Bunu kabul etmek kotu noyetli sahislarin kirli ticaretine destek vermektir.

Eger durum boyleyse bu dunya markasi Bajajin Turkiye distributoru buna mudehale etmez ise bunlarda distributor falan degildir.
    dyavol-77 bunu beğendi.

Motosikleti
    İzmir Karşıyaka Bahçelievler bajaj bayisinden yedik bu kazığı...

Yerin adı motoshop

Arkadaslar mitas mc50 100/80/17ve 130/70/17 model lastik siparisi verdim. Dusuncelerimi kullandikca bildirecegim. Diablo rosso 2 almayi dusundum ama fiyat olarak cok fark war.

Motosikleti
    Arkadaşlar 100 km de kaç litre yakıyor bu motosiklet bilen yok mu ?

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Alıntı RedCBR125 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar 100 km de kaç litre yakıyor bu motosiklet bilen yok mu ?
    Çok dikkatli sürerek bile minimum 3 litre. Öyle neredeyse her kırmızı ışıkta 0-100km hız denemesi yapayım, 120km hızdan aşağı düşmem dersen 4-4.5 litre. Kışın -10 derecede 70km sabit hızla bile 4 litre, motor düzgün çalışmıyo aşırı soğukta.

Motosikleti
    @Mengu16
    Bilgi için çok sağolun. 👍🏻

Bugun artcimla beraber 200km yol yaptik. Artcim bu motoru sat demeye basladi. Inanmadim ben gectim arka seleye yani arka sele cok kotu. Seleye kaplama yaptirmayi dusunuyorum. Bu isi yapan bitileri varsa gorusmek isterim. Aynalar da cok kotu aynalari da degistirmek lazim.
    Onun disinda motorla ilgili bi sıkıntı goremiyorum.

Motosikleti
    2015 model kakalamışlardı ya bize.Sanırım 500 TL yi geri vercekler bu çakallıklarından dolayı, ilk bakıma da para almayacaklar...

Motoru çalıştırmadan gösterge ışıklandırması çalışmıyor bu şey cırt olmuş, keşke kontağı açınca gösterge ışıklandırmaları direk gelse...

Romedon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Ninja ZX-636,Bajaj PULSAR 200 RS
    arkadaşlar üzerindeki siyah beyaz olan boyalar sticker mı söküleiblir mi? cevaplarsanız devinirim ben düz sarı istiyorum

ahtand123 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS TİTANİC 150-BAJAJ PULSAR RS 200
    Arkadaşlar ara ara girip okuyorum ama çok yalan bilgi paylaşılıyor özeliklede motoru kulanmayan arkadaşlar saçma sapan motor hakkında bilgiler veriyorlar bunlar sizi yanıltmasın eğer gerçekten merak etiğiniz öğrenmek istediğiniz bir konu varsa buyrun whatsup gurubumuza 10 kişiyiz rs 200 kullanan gerçek ve doğru bilgileri size söyliyelim !

bu arada yakıt sarfiyatı konusunda ben hiç 3 lt görmedim 100 km !
    hızım ortalama 90/120 arası günlük 72/73 km yol yapıyorum iş yerim evimden 35/36 km uzaklıkta

bazen okuyorum motor hakında yalan yanlış bilgiler veriliyor bazı arkadaşlar ns ile motor bloğu aynı olduğu için kendi motorlarından alıntı yapıyorlar ama emin olun alakası ben şu 8426 km deyim grupta benim km yakın arkadaşlar var burada anlatılan sorunların hiç biri yaşanmıyor yada bahsedilen - durumlar tek sorun fabrika çıkışı lastikler !

Motosikleti
    100 km de kaç litre yakıyor o zaman söyleyinde bilelim hocam...

Iyi aksamlar arkadaslar. Ilk bakimdan basimdan gecen bazi sıkıntılardan bahsetmek istiyorum. Motor yag degisimenden sonra bos isigi yanmamaya basladi. Usta daha once yaniyormuydu dedi evet yaniyordu dedim. Biraz kullan sonmeye devam ederse gosterge arizalidir garantiden degistiririz dedi. Bakimdan sonra 400km yaptim. Bos isigi cogu zaman yanmiyor. Sizde de boyle bir sorun ciktimi merak ediyorum. Isiklarda motor bosa gectimi gecmedimi tereddut ediyorum.
    Ikinci olarak motorda on taraftan gelen bi ses muptela oldu. Camdan mi geliyor anlayamadim. Motor hizlandikca dahada artiyor ses yukselmiyor ama ara ara gelen ses kesintisiz hale gelerek cikiyor. Tekerle ilgili olabilirmi anlayamadim.
    Musayit bi zamanda servise gidip gostermek istiyorum. Umarim cozum bulunur.

Romedon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Ninja ZX-636,Bajaj PULSAR 200 RS
    Alıntı oklawa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Iyi aksamlar arkadaslar. Ilk bakimdan basimdan gecen bazi sıkıntılardan bahsetmek istiyorum. Motor yag degisimenden sonra bos isigi yanmamaya basladi. Usta daha once yaniyormuydu dedi evet yaniyordu dedim. Biraz kullan sonmeye devam ederse gosterge arizalidir garantiden degistiririz dedi. Bakimdan sonra 400km yaptim. Bos isigi cogu zaman yanmiyor. Sizde de boyle bir sorun ciktimi merak ediyorum. Isiklarda motor bosa gectimi gecmedimi tereddut ediyorum.
    Ikinci olarak motorda on taraftan gelen bi ses muptela oldu. Camdan mi geliyor anlayamadim. Motor hizlandikca dahada artiyor ses yukselmiyor ama ara ara gelen ses kesintisiz hale gelerek cikiyor. Tekerle ilgili olabilirmi anlayamadim.
    Musayit bi zamanda servise gidip gostermek istiyorum. Umarim cozum bulunur.
    oklava iyah beyaz olan boyalar sticker mı söküleiblir mi?

Alıntı Romedon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    oklava iyah beyaz olan boyalar sticker mı söküleiblir mi?
    Sticker istersen sokebilirsin. Yakit konusunda 7 bin devir gecilmezse 3 litre civari yakiyor.

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:01 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:59 ----------

Bugun kuralkandan aradilarmotorunuzun kelepcesini bayiye gonderdik degistrin dediler. Kelepceden ne kastetdiler anlayamadim. Cumartesi motorumu servise goturmeyi dusunuyorum. Bakalim hayirlisi.

usabdullah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar RS 200

kelepçe değişimi

Bugün kuralkandan beni de aradılar.Kelepçe değişimi ile ilgili. Bayiye gönderdik .Gidip değişimini yapabilirsiniz dedi.Bayiyi aradığımda yarın gelin dediğişimini yapalım dediler nedir diye sorduğumda Abs ile ilgili falan filan bir sürü şey söyledi.Açıkçası ne dediğini anlamadım. Anlayan biri yardımcı olabilir mi. Nedir bu kelepçe dedikleri şey .Neden değişimi yapılyor?

Alıntı usabdullah adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bugün kuralkandan beni de aradılar.Kelepçe değişimi ile ilgili. Bayiye gönderdik .Gidip değişimini yapabilirsiniz dedi.Bayiyi aradığımda yarın gelin dediğişimini yapalım dediler nedir diye sorduğumda Abs ile ilgili falan filan bir sürü şey söyledi.Açıkçası ne dediğini anlamadım. Anlayan biri yardımcı olabilir mi. Nedir bu kelepçe dedikleri şey .Neden değişimi yapılyor?
    Insallah on taraftan gelen gicik sesi keser bu degisiklik.

Motosikleti
    Bajaj Pulsar RS 200
    gıcık ses derken ne tür bi ses?Ben far ayarları ile oynamıştım.karşıdan çok sellektör yediğim için indirdim biraz farı.indirdikten sonra belli devirlerde ön tarafdan cızırtı gelmeye başladı.bide hız arttığında yani 100 km lere çıktığımda rüzgardan mı öyle zannediyorum bilmiyorum sanki ön tarafdan musluk sesi gibi bir ses gelmeye başladı .

Musluk sesi gaz acinca geliyor evet ama sanki tekerden gelen bi ses var anlayamadim. Dusuk suratta kesik kesik geliyor. Yuksek suratlerde kesintisiz hale geliyor. Nasi tarif edeyim bilemedim sesi. Yay gicirtisi gibi bi ses sanki. Cozemedim

Motosikleti
    Bajaj Pulsar RS 200
    bende öyle bi ses yok.ön tarafdan gelen cızırtı dışında.bu arada gönderilen kelepçe denen şey abs hortumlarına bağlanan basit birşey.bugün taktırdım.abs hortumlarının zarar görmesini engellemeye yönelik bi önlem sadece

REKLAM ALANI
18. sayfa BirinciBirinci ... 8161718192028 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)