Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
14. sayfa BirinciBirinci ... 4121314151624 ... SonuncuSonuncu

Bajaj Pulsar RS 200 ABS Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    canneerr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    selam arkadaşlar, bu motosiklette 200 ns'de görülen kronik sorunların görülmediği doğru mudur?

Ayrıca 200 NS sayfasında yaşandığını gördüğüm aşağıdaki sorunlar bu modelde de yaşanabiliyor mu?

Sorun yaşanıp da çözülen oldu mu?

-Stop etme?
    -Denge sensörü zırıltısı?
    -Gösterge paneli resetleme?
    *Yeni yazılım ile birlikte:
    -Soğuk havada gaz vermeden çalışmama?
    -Düşük devirlerde motorun silkelenmesi? düşük devirdeyken birden gaz açınca stop etmesi?

Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.. Teşekkürler,

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Ben bu sorunlarin hicbirisi ile karsilasmadim. Motorda bi sıkıntı yok cok sukur

canneerr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı oklawa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben bu sorunlarin hicbirisi ile karsilasmadim. Motorda bi sıkıntı yok cok sukur
    cevabiniz icin tesekkur ederim, acikcasi NS ie arasindaki fiyat farkini cok fazla buluyorum ama genel durumu NSten sorunsuzsa bu farki vermeye razi olacagim gibi..öneriniz varsa acigim, bu hafta icinde RS veya NS secip almayi planliyorum..

Sevgili arkadaşlar bende 1 hafta önce pulsar 200 rs aldım almadan önce benimde sizler gibi on yargıları vardı motorun gücü servis gibi ama inannin alınca bütün düşüncelerim değişti Bu pulsar benim ilk motoru değil son motorsumda olmayacak gibi ama motor bildiginiz ateş ediyo resmen hele o 7 bin devirden sonra motorda ki güç inanılmaz ses ve görüntü çabası motor sizi gayet tatmin ediyo bu motoru almamış sevgili ekrem beyin etkisi olmuştur burdan kendisine yeni yine ve yeniden teşekkür ederim arkadaşlar motor gayet güzel şu an için 500 km deyim ve inanin bu zamana kadar aldığım motorlar içerisinde en hoşuma giden bu oldu neyse kronik olarak daha hic bi sıkıntı yla karşılaşmadım ve servis olarak bajaj gerçekten servis yerlerinin eğitimini vermiş gerek teknik ve gerek ahlaki olarak 10 numara olmuşlar km ilerledikçe buradan gerekli olan yazıları yazmaya gayret göstereceğim şimdiden herkese hayırlı günler tekerin iz düz bassin
    bumble bunu beğendi.

ahtand123 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS TİTANİC 150-BAJAJ PULSAR RS 200
    200NS deki Sorunların hiç biri RS 200 de yok benim karşılaştığım vites geçişlerinde 3 ile 4 arası yada 4ile 5 arası gizli boş var gibi bazen geçmiyor ama yağı değiştirdikten sonra oda kalktı ilişkiyi anlamadım

Bu arada 6000 km yi geçtim

Aramıza katılan arkadaşlarımıza hayırlı olsun diyorum. Bu üründen kesintisiz memnun kalacağınızı inşallah zaman gösterecektir. Son 20 gündür yüksek satış ivmesi yakalandığını da ifade etmek isterim.

PULSAR NS 200 ile fiyat farkının çok bulan arkadaşlarımız olabilir. Belirgin farklar ABS+MERCEK FARLAR-EGZOST-GRENAJ ve LED LAMBALAR'dır. Bu kalemlerin maliyetleri kesinlikle aradaki farkı ifade eder. Kaldı ki PULSAR NS 200 için çok iddialı fiyattan devam etmeye çalışıyoruz.

Saygılarımla...
    bumble bunu beğendi.

redboxer82 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    x-max 250
    bütün sayfalara göz atamadım ama genel olarak herkes memnun, son sürat deneyen var mı ?

s.a millet şu son surat soran arkadasa cevaben yazayım şimdilik motor rodaj da pek zorlamadim ama 145 falan gördüm fakat yol bitti bende daha asilmadim fakat bi abim izde var 151 ile gesiciye girdiğini söyledi bana ama su bi gerçek öyle çok yüksek hızlarda motor ile gitmek pek akıl işi değil çünkü yollar pist değil bende seviyorum hızı ama yapacak birsey yok zaten hızlı gidince ruzgar insanı resmen dovuyor o bakimdan 120 ideal ama bi gaza geliPte bakarım diyorsan o ayrı bi konu
    bumble bunu beğendi.

150_zat_ank - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150 zat, vulture, rs200, dominar400
    arkadaşlar alalı 450 km oldu, ns de yaşanan kronik sorunların hiçbiri ile karşılaşmadım çok şükür. 2000 km yi devirip yeni almak isteyen arkadaşlar için tüm soruları maddeler halinde toplayıp detaylıca izah etmeye çalışacağım. tekeriniz düz bassın

Merhaba arkadaşlar yarın ilk bakıma gireceğim önerileriniz varsa dinlerim ve bu arada watsap gurubu kurduk gelmek isteyenleri beklerim tel numaralarını zi özelden yazabilirsiniz tekerimize taş değmesin

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    BAJAJ PULSAR 200 NS
    Alıntı qsaaar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Haklısınız. Bende motorumu çanakkaleden 2. el aldım kafama takılan bişeyi çanakkaledeki servise sormaya gittiğimde adam yüzüme bile bakmadı. Ama aydındaki serviste aksine çok ilgili showroom ve servisinde saatlerce muhabbet ettik. Çok yardımcı oldular. Allah razı olsun.

Ve arkadaşlar herkese tavsiye ederım. 200rs sahibiysenız stickerları muhakkak çıkartın. motor .ok güzelleşiyor
    fotoğraf atabilir misiniz?

Herkese merhabalar,

Ben aynalardan memnun değilim ve değiştirmek istiyorum. Tavsiye ve alternatif ürünleri gönderebilir misiniz?

Şimdiden ilginiz için teşekkür ederim.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    BAJAJ PULSAR 200 NS
    peşin fiyata indirim yapıyorlar mı

indirimden kasit nedir bilmiyorum fakat bayi ile senin anlaşmana bakar fiyat konusu
    bumble bunu beğendi.

Arkadaşlar öncelikle herkese merhabalar bende nasip olursa Bajaj pulsar 200 RS almayı düşünüyorum ama kafamda takılan 1 soru var şimdi diyelim ki Bajaj pulsar 200 RS i aldık 2-3 sene kullandık ve cc yükselticez motor oldu 15-20 bin kilometrede bi Honda yada bi Yamaha gibi satabilir miyiz yada elimizde kalmasının yanı sıra motordan zarar mı ederiz bana kalırsa bu birazda Bajaj ın Türkiye pazarı ile ilgili örnek olarak Honda cbr 125 2015 başında 9.100 daha sonra 9.600 bu sene ise 10.600 tl den satılıyor her sene zam yani eğer Bajaj da RS 200 de böyle bir politika izlerse bu sorununda düzeleceğini düşünüyorum şimdiden düşünceleriniz için teşekkürler çok kararsız kaldım 200 RS için yardımcı olursanız sevinirim.

Alıntı karahocaoglu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar öncelikle herkese merhabalar bende nasip olursa Bajaj pulsar 200 RS almayı düşünüyorum ama kafamda takılan 1 soru var şimdi diyelim ki Bajaj pulsar 200 RS i aldık 2-3 sene kullandık ve cc yükselticez motor oldu 15-20 bin kilometrede bi Honda yada bi Yamaha gibi satabilir miyiz yada elimizde kalmasının yanı sıra motordan zarar mı ederiz bana kalırsa bu birazda Bajaj ın Türkiye pazarı ile ilgili örnek olarak Honda cbr 125 2015 başında 9.100 daha sonra 9.600 bu sene ise 10.600 tl den satılıyor her sene zam yani eğer Bajaj da RS 200 de böyle bir politika izlerse bu sorununda düzeleceğini düşünüyorum şimdiden düşünceleriniz için teşekkürler çok kararsız kaldım 200 RS için yardımcı olursanız sevinirim.

şimdi sıfır makina alanlar kesin küçükse olsa zarar eder bu bi gerçek zaten sıfır makina almanın avantajı en temiz olarak adlandırılır yani motor 20 binde olsa acaba nasıl diye dusunursun ama sıfır alınca içinde bi düşünce kalmaz o yüzden sıfır alırsın zaten fiyat politikası söyle motorları kullanınca anlayacağız saglam mi değil mi diye sağlam sa zaten bi ikinci el fiyati da belirecwktir ama şunu söyleyim arkadaş motor sağlam blok olarak KTM motor blogu var üstünde diğer düşüncelerin olarak bunlarda zaman belirleyecek
    bumble bunu beğendi.

Alıntı volkan81 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şimdi sıfır makina alanlar kesin küçükse olsa zarar eder bu bi gerçek zaten sıfır makina almanın avantajı en temiz olarak adlandırılır yani motor 20 binde olsa acaba nasıl diye dusunursun ama sıfır alınca içinde bi düşünce kalmaz o yüzden sıfır alırsın zaten fiyat politikası söyle motorları kullanınca anlayacağız saglam mi değil mi diye sağlam sa zaten bi ikinci el fiyati da belirecwktir ama şunu söyleyim arkadaş motor sağlam blok olarak KTM motor blogu var üstünde diğer düşüncelerin olarak bunlarda zaman belirleyecek

Kesinlikle sana bu konuda katılıyorum Bajaj yetkilileri oldukça ilgilendiler ve motoru bayağı bi test etme imkanım oldu 200 ns deki sorunların hiç biri yok motorun gidişi duruşu herşeyi 10 numara umarım ikinci el piyasasındada tutulan bi motor olarak satılır ve zarar etmeyiz
    bumble ve 150_zat_ank bunu beğendiler.

ousi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NC700X
    Benim gördüğüm televizyonda reklama çıkan nadir motosikletlerden, çoğu İETT ve billboardlar da reklamlarını görüyorum ancak trafikte, yolda nedense hiç denk gelmiyor. 0 olarak kıyaslanırsa bu fiyata cbr 125, yzf 125 var. Üstelik apayrı bir konuya gelinirse bu motorda abs var. Sınıfında bu cc'de bulunan motorların hiç birinde abs yok diye biliyorum. Ee yine gel gelelim onca reklama fiyat uygunluğuna özelliğine rağmen bu motor neden rağbet görmüyor. Bunu açıklayacak bir karşıt görüşlü arkadaş yok mu ? Bu motoru bu yüzden almam diyen ?

Alıntı ousi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim gördüğüm televizyonda reklama çıkan nadir motosikletlerden, çoğu İETT ve billboardlar da reklamlarını görüyorum ancak trafikte, yolda nedense hiç denk gelmiyor. 0 olarak kıyaslanırsa bu fiyata cbr 125, yzf 125 var. Üstelik apayrı bir konuya gelinirse bu motorda abs var. Sınıfında bu cc'de bulunan motorların hiç birinde abs yok diye biliyorum. Ee yine gel gelelim onca reklama fiyat uygunluğuna özelliğine rağmen bu motor neden rağbet görmüyor. Bunu açıklayacak bir karşıt görüşlü arkadaş yok mu ? Bu motoru bu yüzden almam diyen ?
    Evet ilk bakışta mantıklı görünüyor bu Rs 200 ancak sizin tespitlere gelince ;

1) Ülke , millet etiket toplumu bu minik racing görünümlü motosikeltleri görüntü/etiket olsun diye alıyor. Bu mantıkta Yamahanın, Hondanın vs nin marka imajı ve etkiti var ancak Bajaj ın yok..

2) Satın alan müşteri ikinci elde kaybedecek değer nedeni ile büyük ihtimalle RS200 den çekiniyor..

3) Tv reklamı ve/veya diğer reklamlara harcanan bütçe ile müşteri zihninde direkt satınalma isteği oluşturulmaya çalışıyor ancak bu arkadaşlarla tv izlerken denk geldik arkadaşlar dedilerki BAJAJ ne? Dedimki hintli marka .. Marka bilinirliği konusunda ciddi bir sıkıntı var hala..

4) Bu ülkede 11 bin tL motora verecek parası olan ve şekil için motosikelt alacak olan biri varsa 15 i rahat verir. Motorun fiyatı 8 bin lira olsaydı o zaman durum değişirdi..

5) ABS var evet ama sadece ön tekerlekte.. Bunu anlayamadım ben hala..Dünyada örneği varmı bilmiyorum.. Sadece ön fren yaptığındamı doğru fren yapıyorsun.. Aynı zamanda ön ve arkayı kullandığında arka kilitlendiğinde ne oluyor? vs vs . gibi durumlar var..

6) Ben hale bu kadar reklam bütçeleri yerine motosikeltin kaliteli satış notkaları ve kaliteli satış sonrası hizmet noktaları ile çok satılacağına inanıyorum..

ousi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NC700X
    Alıntı newmoto76 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet ilk bakışta mantıklı görünüyor bu Rs 200 ancak sizin tespitlere gelince ;

1) Ülke , millet etiket toplumu bu minik racing görünümlü motosikeltleri görüntü/etiket olsun diye alıyor. Bu mantıkta Yamahanın, Hondanın vs nin marka imajı ve etkiti var ancak Bajaj ın yok..

2) Satın alan müşteri ikinci elde kaybedecek değer nedeni ile büyük ihtimalle RS200 den çekiniyor..

3) Tv reklamı ve/veya diğer reklamlara harcanan bütçe ile müşteri zihninde direkt satınalma isteği oluşturulmaya çalışıyor ancak bu arkadaşlarla tv izlerken denk geldik arkadaşlar dedilerki BAJAJ ne? Dedimki hintli marka .. Marka bilinirliği konusunda ciddi bir sıkıntı var hala..

4) Bu ülkede 11 bin tL motora verecek parası olan ve şekil için motosikelt alacak olan biri varsa 15 i rahat verir. Motorun fiyatı 8 bin lira olsaydı o zaman durum değişirdi..

5) ABS var evet ama sadece ön tekerlekte.. Bunu anlayamadım ben hala..Dünyada örneği varmı bilmiyorum.. Sadece ön fren yaptığındamı doğru fren yapıyorsun.. Aynı zamanda ön ve arkayı kullandığında arka kilitlendiğinde ne oluyor? vs vs . gibi durumlar var..

6) Ben hale bu kadar reklam bütçeleri yerine motosikeltin kaliteli satış notkaları ve kaliteli satış sonrası hizmet noktaları ile çok satılacağına inanıyorum..
    ABS'nin sadece ön tekerlekte olması biraz güldürmüyor değil, fiyatı düşürmek amaçlı yapılmış bir uygulama ancak hiç yoktan iyidir dedirtiyor. Ön yargı çok, bilindik olmayan motorlara karşı ancak bunu da firmanın kırması gereken bir konu bakalım bence bu motorun 2. el bekleyeni çok olabilir.

REKLAM ALANI
14. sayfa BirinciBirinci ... 4121314151624 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)