Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
10. sayfa BirinciBirinci ... 8910111220 ... SonuncuSonuncu

Bajaj Pulsar RS 200 ABS Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    ahtand123 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS TİTANİC 150-BAJAJ PULSAR RS 200
    senin mantıkla gidersek mengu16

mt=07 ile xsr 700 arasıdnaki 10 bin tl fark ile aynı bi kaç plastik bide düzgün çalışan bi abs sistemi

ns den farklarına gelirsek
    yarım yamalak dediğin abs benim bir çok kez kayıp düşmemi engeledi ıslak ve kaygan zeminde.
    oturuş pozisyona
    gidon mesefasi
    racing bir görüntüsü olamsına rağmen turing rahatlığı
    200ns gibi stop sorununun olmaması

benim bütçeme göre alınacak ideal bir motor gayet içim rahat kontağı çevirdiğimde yolda alternatif marka model motorları gördüğümde içimden keşke geçmiyor bu çok önemli

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:04 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:55 ----------

[COLOR="Silver"]

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:06 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:04 ----------

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:09 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:06 ----------

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:11 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:09 ----------

turkish39, AttilaXtreme, bumble ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Arkada ABS olmamasının dünyada ABS fren sistemli motosiklet örneği varmı bilmiyorum?

Eğer böyle birşey yaptıysan 2 nedenden dolayı yapmışsındır.

1) Maliyeti kısıp son kullanıcıya daha ucuz %50 ABS li bir ürün satarsın. Üzerinede ABS li diye yazarsın.

2) Arka fren konusunda yada motorun ağırlık dağılımında sorunların vardır teknik olarak. Arkaya koyacağın ABS den hiçbir türlü verimlilik alamamışsındır bu nedenle?

Hangisi??

Şimdi arkadaşlar diyecekki yok yaw bu Bajaj dünyanın en büyük motosikletçisi KTM yide aldı falan filan.. E iyide Motosiklet gibi 2 tekerlekli bir cihazın tek tekerleğine ABS koymak nedir? Dünyanın en büyük motosikletçisi neyin kafasında ??
    dyavol-77 bunu beğendi.

Değerli arkadaşlar;

PULSAR RS 200 ürünümüzde sadece ön tekerde ABS sistemi mevcut olmakla beraber ön ve arka tekerde devir okuyucu sensörleri vardır. Frenleme esnasında sadece ön tekere ABS uygulanır. Ancak her iki tekerdeki okuyucular vasıtası ile ABS sisteminin en verimli, kararlı ve dengeli şekilde çalışması sağlanır. Sistem tamamen BOSCH tarafından üretilmektedir. Yanlış yorumların ve anlaşılmaların olduğunu görüyorum. Açıklama zorunluluğunu hissettim.

Bu modelimizin birçok üstün özelliklerini kullanan arkadaşlarımız biliyorlar. Fiyat-performans olarak segmentinde en iyi ürünlerden biri olduğunu açıkça iddia ediyorum. Bu ürün üzerinde çok spekülasyon yapılıyor, yapılacak. Buna hazırız. Bizim en büyük dostumuz tüketicilerimizdir. 2016 yılında da gerek ürün çeşitlemesi, gerek fiyatlar ve gerekse genişleyen satış sonrası hizmet desteğimizle çok daha fazla iddialı olacağız. Ocak ve Şubat ayları rakamları da inşallah bizi doğruluyor. Sadece bugün İstanbul-Samsun-Hatay-Kastamonu’dan gelen PULSAR RS 200 satış haberleri bizleri mutlu etti. Kendilerine güle güle kullansınlar dileklerimizi iletiyoruz.

Saygılarımla…
    ahtand123, turkish39, bumble ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Haftosonu İzmir'deydim, akşam saatlerinde ilk defa sokakta sarı renkte bir tane gördüm. Artçı da vardı ve motor gerçekten çok güzel duruyordu. Üzerindeki ABS sisteminin ne kadar etkili olduğunu videosunda göstermişler. Japonların son zamlarından sonra fiyatının iddialı olduğu konusunda ben de hemfikirim. Adamlar 10600 TL'ye CBR125R satacaklar. Şu anda fiyat performans oranı iyi olan üç dört modelden biri sayılabilir.
    mgora bunu beğendi.

Keoma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mt-125, R25 Ve Tekrar R25,Dominar 400,Mt-125 Abs
    Şu bajajın satıcılarına bir türlü ısınamıyorum arkadaş...İki keredir param hazır şekilde gidiyorum şu satıcı arkadaşlar yüzünden vazgeçiyorum.Satış öncesi böyle davranıyorlarsa sattıktan sonrasını düşünemiyorum.Aynı gün İki katı fiyatlı markaya gittim.Böyle bir güler yüz hizmet yok.Adamlar domates satmadıklarının farkındalar.Eğer elinde motor olsaydı o pahalı olanı alacaktım.Adamlar bilgi sahibi ürünleriyle ilgili ya.Ve hemen tel no mu aldılar,arayacaklar,test sürüşü yaptıracaklar vs.Pulsarda da aynı şeyi yaşadım gidip başka marka almıştım ve yine öyle olacak sanırım.Ekrem sbi sağolsun yardımcı olmaya çalışıyor ama abi bu iş bir tek senle bitmiyor malesef...

qsaaar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar RS200
    Alıntı Keoma adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şu bajajın satıcılarına bir türlü ısınamıyorum arkadaş...İki keredir param hazır şekilde gidiyorum şu satıcı arkadaşlar yüzünden vazgeçiyorum.Satış öncesi böyle davranıyorlarsa sattıktan sonrasını düşünemiyorum.Aynı gün İki katı fiyatlı markaya gittim.Böyle bir güler yüz hizmet yok.Adamlar domates satmadıklarının farkındalar.Eğer elinde motor olsaydı o pahalı olanı alacaktım.Adamlar bilgi sahibi ürünleriyle ilgili ya.Ve hemen tel no mu aldılar,arayacaklar,test sürüşü yaptıracaklar vs.Pulsarda da aynı şeyi yaşadım gidip başka marka almıştım ve yine öyle olacak sanırım.Ekrem sbi sağolsun yardımcı olmaya çalışıyor ama abi bu iş bir tek senle bitmiyor malesef...
    Haklısınız. Bende motorumu çanakkaleden 2. el aldım kafama takılan bişeyi çanakkaledeki servise sormaya gittiğimde adam yüzüme bile bakmadı. Ama aydındaki serviste aksine çok ilgili showroom ve servisinde saatlerce muhabbet ettik. Çok yardımcı oldular. Allah razı olsun.

Ve arkadaşlar herkese tavsiye ederım. 200rs sahibiysenız stickerları muhakkak çıkartın. motor .ok güzelleşiyor

Keoma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mt-125, R25 Ve Tekrar R25,Dominar 400,Mt-125 Abs
    Aydın bayii ile mesajlaşmıştım gerçekten ilgililerdi ama diğerleriyle ilgili aynı şeyi söyleyemeyeceğim.

Mamba09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Scrambler & Suzuki Vanvan
    Alıntı qsaaar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Haklısınız. Bende motorumu çanakkaleden 2. el aldım kafama takılan bişeyi çanakkaledeki servise sormaya gittiğimde adam yüzüme bile bakmadı. Ama aydındaki serviste aksine çok ilgili showroom ve servisinde saatlerce muhabbet ettik. Çok yardımcı oldular. Allah razı olsun.

Ve arkadaşlar herkese tavsiye ederım. 200rs sahibiysenız stickerları muhakkak çıkartın. motor .ok güzelleşiyor
    aydındaki showroom gerçekten iyi çünkü sahipleri sıradan esnaflar değil. Aydın Bajaj bayisinin başında zaten yıllardır motor kullanan Çağlar abi var. Babasıda çok eski motorculardan, goldwingi falan vardı en son ne yaptı bilmiyorum. Ciddi anlamda emek verdiler o dükkana. Benim onlardan Bajaj Qute almayacağımı bildikleri halde, görmek istediğim için yarım saat gezdirip anlattılar. Diğer bajaj bayilerini bilmem ama Aydın'daki gerçekten iyi

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    xmax_250 ABS 2015 + Sepetli 52 litre
    Alıntı ahtand123 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    senin mantıkla gidersek mengu16

mt=07 ile xsr 700 arasıdnaki 10 bin tl fark ile aynı bi kaç plastik bide düzgün çalışan bi abs sistemi

ns den farklarına gelirsek
    yarım yamalak dediğin abs benim bir çok kez kayıp düşmemi engeledi ıslak ve kaygan zeminde.
    oturuş pozisyona
    gidon mesefasi
    racing bir görüntüsü olamsına rağmen turing rahatlığı
    200ns gibi stop sorununun olmaması

benim bütçeme göre alınacak ideal bir motor gayet içim rahat kontağı çevirdiğimde yolda alternatif marka model motorları gördüğümde içimden keşke geçmiyor bu çok önemli

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:04 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:55 ----------

http://imageshack.com/a/img921/7972/5NfAsg.jpg[COLOR="Silver"]

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:06 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:04 ----------

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:09 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:06 ----------

https://imageshack.com/i/pnMZcNLcj

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:11 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:09 ----------

https://imageshack.com/i/plu5GS90j
    motorunzu çok güzel arkadan mt ye mi benziyor banamı öyle geldi pulsar gerçekten güzel ürünler sunuyor piyasaya yerini iyice sağlamlaştırıyor
    ahtand123 bunu beğendi.

Mamba09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Scrambler & Suzuki Vanvan
    Alıntı Mamba09 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aydındaki showroom gerçekten iyi çünkü sahipleri sıradan esnaflar değil. Aydın Bajaj bayisinin başında zaten yıllardır motor kullanan Çağlar abi var. Babasıda çok eski motorculardan, goldwingi falan vardı en son ne yaptı bilmiyorum. Ciddi anlamda emek verdiler o dükkana. Benim onlardan Bajaj Qute almayacağımı bildikleri halde, görmek istediğim için yarım saat gezdirip anlattılar. Diğer bajaj bayilerini bilmem ama Aydın'daki gerçekten iyi
    bu arada dünkü mesajımda eksik yazmışım. Çağlar abinin babası demişim, ama Atınç abi'nin babası diyecektim şimdi fark ettim

TOTEMONS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1991 MODEL MZ 251-YAMAHA MT-125-2014CBR500R-CBF150
    Alıntı newmoto76 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkada ABS olmamasının dünyada ABS fren sistemli motosiklet örneği varmı bilmiyorum?

Eğer böyle birşey yaptıysan 2 nedenden dolayı yapmışsındır.

1) Maliyeti kısıp son kullanıcıya daha ucuz %50 ABS li bir ürün satarsın. Üzerinede ABS li diye yazarsın.

2) Arka fren konusunda yada motorun ağırlık dağılımında sorunların vardır teknik olarak. Arkaya koyacağın ABS den hiçbir türlü verimlilik alamamışsındır bu nedenle?

Hangisi??

Şimdi arkadaşlar diyecekki yok yaw bu Bajaj dünyanın en büyük motosikletçisi KTM yide aldı falan filan.. E iyide Motosiklet gibi 2 tekerlekli bir cihazın tek tekerleğine ABS koymak nedir? Dünyanın en büyük motosikletçisi neyin kafasında ??
    Bu şikayetlerini Bajaj Global e yazsan aldığın cevabıda bizlerle paylaşsan ne güzel olur.
    Ama yok ben durmadan her fırsatta bajaj ın tüm modellerine atıp tutucam diyorsan gerçekten gına geldi.

bumble - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda deauville nt700
    Ekrem Beyin resimde paylaşmış olduğu RS 200 Mustafa EĞER benim . Bu ürünü uzun araştırmalar sonucunda fiyat performans gibi bir takım kriterleri göz önüne alarak satın aldım. Bir kaç günlük rodaj süreci içerisinde motorsikletle yapmış olduğum sürüşlerde oldukça keyif aldım.Fren viraj hususlarında oldukça tatminkar olduğunu söyleyebilirim.Hangi aracı kulllanırsak kullanalım insanların ürünler hakkındaki tespitleri kişisel olup kişiye özeldir. Bu manada; herkese tüm emniyet tedbirlerini alarak huzurlu süreşler dilerken ; kullanıcı dostu olduğunu düşündüğüm BAJAJ RS 200 motorsikleti sahiplerine ve tüm motorseverlere kazasız belasız sürüşler dilerim.Hiç bir ürün kusursuz değildir.Bir üründe bulunan bir eksiklik hüsn-ü niyet ile dile getirildiğinde elbette firmalar bunları değerlendirir. Ekrem Bey de bu anlamda son derece açık görüşlü bir yetkilidir.Yapılan tespitleri dikkatlice etüd edip geri dönüş noktasında tevazu sahibi biridir kendisine teşekkür ederim. Sevgiyle kalınız arkadaşlar.

Motosikleti
    Bajaj Pulsar RS200

YZFR25R6, bumble, AttilaXtreme ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    yapıştırmaları çıakrman çok güzel olmuş kırmızıyı çok iyi göstermiş benim sarının yapışkanlrı çıkartsam aynı güzellikte durmaz
    qsaaar bunu beğendi.

Motosikleti
    Bajaj Pulsar RS200
    yapıştırmaları çıakrman çok güzel olmuş kırmızıyı çok iyi göstermiş benim sarının yapışkanlrı çıkartsam aynı güzellikte durmaz
    Bence sende çıkarmalısın Stıckerlar motoru çok basıtlestiriyor benim gözümde Eğer eksikliini hissedersem zaten hemn bi reklamcıda 2 dkde yaptırabılırım
    ahtand123 bunu beğendi.

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Stickersız halini ben beğenmedim. Özellikle sarı renk stickersız çok basit duracaktır. Sarı ile siyahın ve kırmızı ile siyahın uyumu çok güzel.

Motosikleti
    qsaar kardeşim valaha kıyamıyorum orjinalliğini bozmaya bir ara egsoz düşündüm ama gene orjinalliğine kıyamadım
    bumble bunu beğendi.

qsaar kardeşim valaha kıyamıyorum orjinalliğini bozmaya bir ara egsoz düşündüm ama gene orjinalliğine kıyamadım
    Rks150 den sonra rs200 nasıl geldi? (bende rks var, cbr 250 düşünüyorum zaman zaman. Pulsarın fiyat konusundaki politikası hoşuma gitmiyor)

bumble - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda deauville nt700
    Orjinalliğine gerçekten kıyılmıyor. 200c olmasına rağmen heybetli bir duruşu var eksoz da fena değil . Havalar ısınsada biraz daha gezip motorla birbirimizi tanısak....
    ahtand123 bunu beğendi.

Motosikleti
    AHZ 150 cc ile 200 cc arasında o kadar fark yok düşük cc motorsikletlerde güç değişiklikleri o kadar belirgin değil evet tork begir gücü yüksek sürüş esnasında sana bunu gösteriyor yani dediğim gibi düşük cc motorsikletler güç karaktrisleri bakımından aynı

FİYAT POLİTİKASI DEMİŞSİN AMA EN UYGUN DEMEMİŞSİN ŞU BİR TEK BENMİ HATIRLIYORUM :

CBR 125 2011 YILINDA ÇIKTIĞINDA 5400 TL İDİ
    CBR 250 2011 YILINDA 9400 DİE ÖLE HATIRLIYORUM AKLIMDA

REKLAM ALANI
10. sayfa BirinciBirinci ... 8910111220 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 7 kullanıcı var. (0 üye ve 7 misafir)