Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
7. sayfa BirinciBirinci ... 5678917 ... SonuncuSonuncu

Bajaj Pulsar RS 200 ABS Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Alpbatur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F800GS, Tracer 9 GT, Triumph Tiger 1200 GT Pro
    10 bin liranın üstüne hangi japon alınabilir mesela. bende bu motoru çok beğendim ve ciddi ciddi düşünüyorum ancak çok fazla kullanıcı yorumu yok henüz.

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:18 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:16 ----------

aslında ben tarz olarak hobi amaçlı bir motor almak kısa geziler yapmak istiyorum acaba sizce bu motor bunun için uygun seçenekmidir yani rahat oturuş pozisyonu olsun istiyorum...
    TR_96 bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    atillatopal9 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki V-Strom DL650
    dün gittim baktım, henüz temin edemiyorlar hala. sürede 1 ay içinde olacağı söylendi.
    o aşamayı çoktan aştım
    ama sıkıntı şu ki motoru daha çok inceleme fırsatım oldu. her ne kadar üzerine oturmak yasak deselerde, alıcam ben bu motoru kardeşim bırakta ne alacağımı bileyim dediğimde çizmeden otur dediler
    sanki oturduğumda çizeceğim, hayır yani plastik kalitelin o kadar mı kötü motoru alınca üstüne bez serelim de çizilmesin bari
    oturuş pozisyonu rahat, ve konforlu geldi. km göstergesi felan şık bir şekilde yapılmış. havalı bir motor açıkcası.
    lakin, plastik kalitesi ...... o derece
    bajaj ns serisi ile güzel motorlar yaptı,sevildi..
    lakin, ben sanmıyorum bu motorun türkiyede 50 den fazla satacağını.
    11,000 TL ye çok temiz 2014 model cbr 250 bulabiliyorsunuz. paranızı boşa harcamayınız

Alıntı Alpbatur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    10 bin liranın üstüne hangi japon alınabilir mesela. bende bu motoru çok beğendim ve ciddi ciddi düşünüyorum ancak çok fazla kullanıcı yorumu yok henüz.

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:18 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:16 ----------

aslında ben tarz olarak hobi amaçlı bir motor almak kısa geziler yapmak istiyorum acaba sizce bu motor bunun için uygun seçenekmidir yani rahat oturuş pozisyonu olsun istiyorum...
    Hocam 10bin+ sıfır değil ama çok çok temiz honda cbr250r - kawasaki ninja250sl , ve hatta senin hobine uygun kesinlikle tavsiye edilebilecek suzuki inuzuma var (f modeli biraz daha yüksek fiyatlı ama güzel) Sıfır olarakta bu araçlar 13bin+dan başlıyor. 11bin bunu vereceğime 13bin+ verip japona binerim diyen bir çok kişi biliyorum(yarı pro kişiler).Bide bu motosiklette en önemli husus gerçekten plastiği hissediyorsunuz

9 bin + psikolojik sınır çok normal. Aslında 200 ns te bence 8.500 TL seviyesinde psikolojik sınıra takıldı. Bu nedenle bir kampanya durumu oluştu..Bu her mal ve marka için geçerlidir. Bajaj Hint malıdır ve kullandığı plastik aksam vb. malzeme kalitesi ile 250 cc ye kadar 10 bin TL ler hakikaten çok. Teknik olarak gerçekten ya çok üst seviyede olması lazım yada materyal kalitesinin çok çok iyi olması lazım. Bu motosikletin CBR , YZF , Ninja gibi yüksek adetlerde satılmasına bence olanak yok bu fiyat skalasında..Bir kampanya gelecek merak etmeyin )

Değerli atillatopal9;hangi bayide bir ay sonra gelecek dediler bilemiyorum. pazartesi günü ikinci partiyi gönderiyoruz. 50 adetten fazla satılmaz derken eylül ayı sonunda satışa başlamamıza rağmen şimdiden o rakamı geçtik desem? Müşteriye ulaşan tabi...

İnternet sitemizden yoğun test sürüş talepleri geliyor. En kısa sürede fabrikada test sürüşü planlıyoruz.

Saygılarımla...

Alıntı atillatopal9 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dün gittim baktım, henüz temin edemiyorlar hala. sürede 1 ay içinde olacağı söylendi.
    o aşamayı çoktan aştım
    ama sıkıntı şu ki motoru daha çok inceleme fırsatım oldu. her ne kadar üzerine oturmak yasak deselerde, alıcam ben bu motoru kardeşim bırakta ne alacağımı bileyim dediğimde çizmeden otur dediler
    sanki oturduğumda çizeceğim, hayır yani plastik kalitelin o kadar mı kötü motoru alınca üstüne bez serelim de çizilmesin bari
    oturuş pozisyonu rahat, ve konforlu geldi. km göstergesi felan şık bir şekilde yapılmış. havalı bir motor açıkcası.
    lakin, plastik kalitesi ...... o derece
    bajaj ns serisi ile güzel motorlar yaptı,sevildi..
    lakin, ben sanmıyorum bu motorun türkiyede 50 den fazla satacağını.
    11,000 TL ye çok temiz 2014 model cbr 250 bulabiliyorsunuz. paranızı boşa harcamayınız
    TR_96 bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Cbr 250 motor patlatıyormuş.

TOTEMONS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1991 MODEL MZ 251-YAMAHA MT-125-2014CBR500R-CBF150
    Alıntı TR_96 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cbr 250 motor patlatıyormuş.
    Ankaradamı?
    TR_96 bunu beğendi.

ahtand123 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS TİTANİC 150-BAJAJ PULSAR RS 200
    1250 km yi tamamlamdım herhangi bir sıkıntı yok memnuniyet en üst seviyede aynalar için aynışeyi söyleyemeyeceğim
    sheriff87 bunu beğendi.

Motosikleti
    Mondial cup, Pulsar 200 NS, Dominar, Honda NC750 S
    Dün test ettim RSyi, etmez olaydım NSim gözümde karardı. Herşeyiyle mükemmel yapmışlar abi helal olsun. Genel anlamda şekil aşırı güzel, gösterge NSle aynı ama mavi ışık ayrı bir şıklık ve karizma katmış, farlar ayrı bi güzel zaten. Ses çok güzel egzoz değiştirlmiş. Vites geçişleri filan çok tatlı, sinyal düğmesini pozitif anlamda değiştirmişler kullanım kolaylaşmış. NSten sonra aynalar mükemmel geldi. Açıları güzel kritik yerlerde kör nokta yok. ABSyi emanet motor diye denemedim ama sahibi kumda denemiş ve başarılı dedi. Alır mıyım, alırım ama Pulsarın 400 serisi 2016 sonu gibi gelir diye ekstra masrafa girmek istemiyorum. İlk intiba 10 üzerinden 9 benim görüşüm. Fiyat yüksek diyip başka modellerle karşılaştırıyorsunuz eyvallah yüksek ama neye göre yüksek. ABSli en yakın fiyatlısıyla bir karşılaştırın fiyatı. Başlangıç motoru kalsmanında olduğu düşünülürse ABSnin ne kadar önemli olduğu çıkar sebepsiz yere düşüpte ne kendinize nede motorunuza zarar vermeyin.
    Alpbatur ve TR_96 bunu beğendiler.
    Sonuçta hepimiz ölecez...!

Alpbatur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F800GS, Tracer 9 GT, Triumph Tiger 1200 GT Pro
    yorumunuz için teşekkürler birde oturuş pozisyonu nasıl motorun ns ile karşılaştırdığınızda....

Wee-Strom - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    RS200 'ler Ankara'da!
    Şu an kasalar taze taze açılıyor,
    Görmek ve incelemek isteyenlerin bilgisine...

kdiner ve TR_96 bunu beğendiler.
    How I wish...
    How I wish you were here.

Alıntı sheriff87 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dün test ettim RSyi, etmez olaydım NSim gözümde karardı. Herşeyiyle mükemmel yapmışlar abi helal olsun. Genel anlamda şekil aşırı güzel, gösterge NSle aynı ama mavi ışık ayrı bir şıklık ve karizma katmış, farlar ayrı bi güzel zaten. Ses çok güzel egzoz değiştirlmiş. Vites geçişleri filan çok tatlı, sinyal düğmesini pozitif anlamda değiştirmişler kullanım kolaylaşmış. NSten sonra aynalar mükemmel geldi. Açıları güzel kritik yerlerde kör nokta yok. ABSyi emanet motor diye denemedim ama sahibi kumda denemiş ve başarılı dedi. Alır mıyım, alırım ama Pulsarın 400 serisi 2016 sonu gibi gelir diye ekstra masrafa girmek istemiyorum. İlk intiba 10 üzerinden 9 benim görüşüm. Fiyat yüksek diyip başka modellerle karşılaştırıyorsunuz eyvallah yüksek ama neye göre yüksek. ABSli en yakın fiyatlısıyla bir karşılaştırın fiyatı. Başlangıç motoru kalsmanında olduğu düşünülürse ABSnin ne kadar önemli olduğu çıkar sebepsiz yere düşüpte ne kendinize nede motorunuza zarar vermeyin.
    Hocam biz motosiklet kötü demiyoruz ki. Aksine benim çok hoşuma gitti. Ve psikolojik sınır olmasa bayiden motosikleti alıp çıkmıştım. Kıyaslayacağımız motosiklet mi var kıyaslamıyoruz? Kusura bakma ama buram buram plastik kokan, rolantide bile ayaklarda titreme olan ve dahası piyasası oturmamış yarını belli olmayan (piyasada edineceği yer açısından) modelin üst sınırı 9bini geçemez. Geçersede satış stratejisi istedikleriyle kalır. Yukarıyı zorlayamaz. Ns serisi neden tuttu? Çünkü kıyas yapılabilecek motosikletleri fiyat olarak baz almadı. Kendi konumuna göre fiyat stratejisi güttü. Sorunlu seriye rağmen bir sonraki ürünlerde satıldı. Bilmem anlatabiliyor muyum?
    Bu motosikletin fiyat ederi 9bin bandında olmalı diyoruz. Eğer sen satıcı isen 20bine sat. Mal senin. Ama alıcı bensem bu motosiklete 9bin üzeri vermeye elim gitmez. Bunun servisi var, ikinci eli var, yedek parça durumu var, hepsini ele aldığınız da bu fiyat bandında farklı modele yönelmek kimseyi gocundurmamalı.

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:11 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:07 ----------

Ha bu arada abs yi yüksek bi maliyet sanmayın. Birazcık araştırayla ne kadar fark olabileceğini görürsünüz. Abs nin fayda açısından nereye konumlandırılması gerektiğini konunun uzmanlarından dinlemek lazım.

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Gidon kumandalarında ışıklandırma var mı ? Sol kumanda kütüğünü 200NS'ime taktırabilirim belki, sinyal düğmesini daha kullanışlı şekilde yapmışlar.

kdiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    14-16 200ns,16 Mt-25, 17 D400, 18 Mt25abs
    Mengu16
    Işıklandırma var, standart yani.

Motosikleti
    MT-07 Milky White
    RS'nin egsoz u NS e takabilirmiyiz? eğer takarsak çok sevinicem :D :D

GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bu motosiklet kötü bir motor değil ve belli kriterler gözetildiğinde aslında sınıfında Türkiyede 1 inci dahi olabilirdi. Hindistanda ABS li ve ABS siz 2 versiyon var.Dolayısıyla fiyatlar yüzde 10 farklı.

Keske fiyat daha rekabetçi olabilse. Mesela ABS siz olarak satılıp fiyatı bence Honda CBR 125 i vurmayı hedeflemeliydi. 9.250-9.400 gibi bir fiyata cbr 125 ten fazla bile satabilirdi.

Bence konumlandırmada hata var. Ve hata kendi ürün gamını korumak adına yapılıyor yani 200ns in önünü kesmesi için ABS de eklenip fiyatları ayrıştırılıyor. Ama 11.000 e 250 cc lere ucuz rakip olarak konuşlanıyor fakat R25 ve cbr250 aşırı güçlü rakiler ve 3000-4000 daha verirseniz hem daha büyük hacimli hemde japon alıyorsunuz. Ben bu topa girmem bir çok kişi de girmez

Konumlanma çok yanlış cbr 125 in hızlı alternatifi olmalıydı fiyat kategorisi olarak ve hedef kitleyi 12 den vururdu o zaman. Hindistanda bu böyle Bizde hesaplar farklı ama tutmayacak. Böyle nadir görülen motorlardan ve 2. elinden korkulan model olarak tutunma sıkıntısı yaşayacak.

pulsar 200ns ise kampanyalı fiyatıyla kurye olmayanlar için cbf150 ve ybr nin azılı rakibi şuan ama 9.000 e olmuyor malesef.
    newmoto76, SuleymanE, nokiaxxx ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    Mondial cup, Pulsar 200 NS, Dominar, Honda NC750 S
    Alıntı Alpbatur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yorumunuz için teşekkürler birde oturuş pozisyonu nasıl motorun ns ile karşılaştırdığınızda....
    Genel olarak SSlerden daha yüksek NSten daha bi öne eğik pozisyonu var. Bir de ben NSin gidonunu yükseltmiştim tam olarak ne kadar fark ettiğini kestiremiyorum açıkçası.
    Alpbatur bunu beğendi.
    Sonuçta hepimiz ölecez...!

Alıntı GP500-1st adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu motosiklet kötü bir motor değil ve belli kriterler gözetildiğinde aslında sınıfında Türkiyede 1 inci dahi olabilirdi. Hindistanda ABS li ve ABS siz 2 versiyon var.Dolayısıyla fiyatlar yüzde 10 farklı.

Keske fiyat daha rekabetçi olabilse. Mesela ABS siz olarak satılıp fiyatı bence Honda CBR 125 i vurmayı hedeflemeliydi. 9.250-9.400 gibi bir fiyata cbr 125 ten fazla bile satabilirdi.

Bence konumlandırmada hata var. Ve hata kendi ürün gamını korumak adına yapılıyor yani 200ns in önünü kesmesi için ABS de eklenip fiyatları ayrıştırılıyor. Ama 11.000 e 250 cc lere ucuz rakip olarak konuşlanıyor fakat R25 ve cbr250 aşırı güçlü rakiler ve 3000-4000 daha verirseniz hem daha büyük hacimli hemde japon alıyorsunuz. Ben bu topa girmem bir çok kişi de girmez

Konumlanma çok yanlış cbr 125 in hızlı alternatifi olmalıydı fiyat kategorisi olarak ve hedef kitleyi 12 den vururdu o zaman. Hindistanda bu böyle Bizde hesaplar farklı ama tutmayacak. Böyle nadir görülen motorlardan ve 2. elinden korkulan model olarak tutunma sıkıntısı yaşayacak.

pulsar 200ns ise kampanyalı fiyatıyla kurye olmayanlar için cbf150 ve ybr nin azılı rakibi şuan ama 9.000 e olmuyor malesef.
    Aynen katılıyorum... Ayrıca ülkemizde özellikle motosikletin pazardaki başarısı 2. el yerleşimindeki fiyat stabilitesinden geçiyor. Yani Aprilia iyi makine ama 2. eldeki değişken fiyatlar motosiklein sıfır satışlarınada etki ediyor..

Bu motosikletin Japonlardan 3.000 TL ucuz olması ilk etapta satın alınabilir olduğu anlamına gelmekle beraber 10.000 km deki Rs200 un 2. el deki değerinin bir CBR ve YZF yada Ninja kadar yerini koruyamaması nedeniyle tercih edilmesi zor olacaktır.
    GP500-1st ve nokiaxxx bunu beğendiler.

Motosikleti
    pulsar ns200
    motor güzel fakat fiyat olmamış 11 verdikten sonra 7000 ve 10000km arası cbr 12000 tl ye çıkarsam bütçeyi r25 alabilirim bu kış vakti sürratleri açısın dan ve 2.eli güçlü rakipleriyle baş edemez bir hevesle alınır 8 e satılır 1.75 altı yeni başlayacak arkadaşlar sele yüksek devirirsiniz .

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    İlerde motora bir indirim gelirse ve motor 10000-10300 lira arası bir fiyata düşerse 10990 liradan alanlara ne olacak Fiyatta hâla kocaman bir indirim payı var.
    LASTROMANTIC bunu beğendi.

REKLAM ALANI
7. sayfa BirinciBirinci ... 5678917 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)