Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
5. sayfa BirinciBirinci ... 3456715 ... SonuncuSonuncu

Bajaj Pulsar RS 200 ABS Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

işte bu yüzden insan çelişkide kalıyor hocam o yüzden bilgilerinize başvurmak istedim tekrardan teşekkürler..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Anlatmaya çalıştığım yan yattığın zaman içini acıtmayacak bir motor olmalı hatta scooter olması vites debriyaj gibi dertlerinde olmayacağı için dikkatini yola vererek trafikte nasıl hayatta kalacağını öğrenmen için iyi bir seçenek olacaktır...

mozgur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache RTR 150 / CRF 250 L
    Dostum 125-150 cc aralığında 3 güzel motor var kaliteli. Al bunlardan birini bak keyfine. Bu makinayı illa yatıracaksın. Ondan sonra grenaj parasıdır ıvırdır zıvırdır cebine yazık.

Ayrıca 200-250 CC ufak makinalar gibi görünseler de benim crf bile 3. vitesin sonunda 90-100 görüyor. Makina 6 vites. Düşün gerisini. E sen bunu denemeyecekmisin? Son hıza hiç bakmak istemeyecekmisin? Tam bu noktada aniden önüne birşey çıktığında ne yapacaksın? Bu sorunun cevabını anca düşünerek verebiliyorsan, sen düşünene kadar önüne çıkan şeye vurdun demektir.

O yüzden al bir ufak cc bak keyfine. Hele ki ilk motor racing? Hiç bulaşma.

Not: Bu alet racing değil ama olsun.Nasılsa sen racingmiş gibi bineceksin. Ondan sonra ruhuna El-Fatiha...
    Sokollu bunu beğendi.

kdiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    14-16 200ns,16 Mt-25, 17 D400, 18 Mt25abs
    egzozda ki sesi dinleyin.

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Bence asıl egsozu değil kornayı dinleyin, harika sesi var. Egsoz köpeği kaçırmayı başardı .

---------- Mesajlar birleştirildi - 08:22 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:00 ----------

Alıntı Mengu16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bajaj türkiye sitesinden bu motoru kaldırmış ne iş ?
    Evet kaldırmışlar nedense...

teodor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XV 950 CAFE RACER - Yamaha YZF R25
    Sayın xxxxxxxxxxxxxxxx, 001C0876413 takip numarasıyla bildirmiş olduğunuz müşteri iletişim formunuz aşağıdaki şekilde sonuçlanmıştır.

Sonuç ; Öncelikle markamıza göstermiş olduğunuz ilgi ve alakadan dolayı teşekkür ederiz. Tarafımıza iletmiş olduğunuz konularla ilgili , PULSAR RS 200 modelimiz bu ay içerisinde satışa sunulacağı için web sitemiz http://bajaj.com.tr/ adresimizde güncelleme yapılmaktadır. En kısa sürede sitede yayımlanacaktır.

Motosikleti
    Yamaha Dragstar 650 ve Honda Shadow 600
    Daha Satışa sunulmamış bir modelin sabit konu olması ne kadar ilginç.

LynXMaSTeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 650F
    Alıntı kdiner adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    adam bildiğin araba kornası koymuş :D

teodor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XV 950 CAFE RACER - Yamaha YZF R25
    Bugün gelmiş, ilk fotolar benden olsun

Mardin İl Temsilcisi CompanERROR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X TREME MAX 2014 - Pulsar 200NS 2014
    iştahım kabardı )))

kdiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    14-16 200ns,16 Mt-25, 17 D400, 18 Mt25abs
    RS200 bir bakalım görelim dedik. ns den farklı kısımları var.
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]

Motosikleti
    şimdilik yok :(
    rs 200 ile 400 ss nin arkadaki yolcu tutamaçları hariç görünümü aynı sanırım. Acaba ebat farkı olacak mı?

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    ABS'nin hız algılama deliklerinden arka tekerlekte de var, neden sadece ön tekerleğe koymuşlar ki ?

ahtand123 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS TİTANİC 150-BAJAJ PULSAR RS 200
    Merhaba arkadaşlar bende bayramdan önceki gün bumbelbee sahibi oldum daha 100 km kullandım tek ridamda Olduğum için 5 bin deviri geçemiyorum hız ve Yakıt konusunda birşey diyemicem ama boy ebat konusunda tatmin edici sesinde Hoşuma gitti çok cılız gelmedi ama en güzel yanı kullanımı çok rahat herkes gidin boyu yüksek die çok eleştiride bulunmuştu hatta bende aynı eleştiride bulunmuştum fakat kullanınca ne kadar rahat ne kadar ergonomik OLDUĞUNU anladım şimdilik bu kadar iyi bayramlar

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:28 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:26 ----------

Telden yazıyorum Yazım hataları aff ola

Motosikleti
    Bügünde yaklaşık 50 km kullandım koltuk biraz sert geldi bana ama oturma pozisyonu rahat olduğu için etkilemedi bide arka frende his yok sıkıyorum yavaşlıyor motor ama sıktığım zaman fren hissini alamıyorum onun dışında kullanması eğlenceli ve rahat alt devirlerde gücü tatmin edici şuanlık bir sıkıntı olmadı ABS gayet etkili ve kullanışlı....

Motosikleti
    kuba kee100
    Selamlar..

Goruntusu cok hosuma gitti..gerci bende ehliyet vs hicbirsey yok, hic kullanmadim motosiklet fakat hevesim var, konulari da disaridan takip edip bayadir da arastiriyorum..ogrenmeye calisiyorum teorik olarak oncelikle.. Alana kadar da baya zaman gecer sanirim.. Alana kadar ihtiyarlamassam iyidir insanin ici gidiyor valla.. Hic aklimda yokken bir heves ettim ki bu kadar olur yani simdilik kasap onunde ki kedi gibi disardan bakmaya devam, kendimi hazir hissedince psikolojik olarak, alacagim insallah bir tane bende..

Alanlara hayirli olsun gule gule kazasiz belasiz kullansinlar..

Saygilar..

Motosikleti
    KTM DUKE 200 ABS
    Alıntı ahtand123 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bügünde yaklaşık 50 km kullandım koltuk biraz sert geldi bana ama oturma pozisyonu rahat olduğu için etkilemedi bide arka frende his yok sıkıyorum yavaşlıyor motor ama sıktığım zaman fren hissini alamıyorum onun dışında kullanması eğlenceli ve rahat alt devirlerde gücü tatmin edici şuanlık bir sıkıntı olmadı ABS gayet etkili ve kullanışlı....

Arka frenin hissizliğinin nedeni ABS 'dir. Eğer ki abs kapatılıyorsa bir de o Zaman deneyin ��

Mardin İl Temsilcisi CompanERROR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X TREME MAX 2014 - Pulsar 200NS 2014
    Gidonu kafamda soru işareti bıraktı kafa grenajı daha yüksek olabilirdi yada gidon daha içerde. Şuan ki fotolarda gerçekten 200NS 'den farkı grenaj gibi gözüküyor. Sarı rengi hoşuma çok gitmişti ama o zaman siyah rengine hiç rastlamadım. Siyah gayet başarılı,cüsseli görünüyor ve çok şık

YouSuffer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XJ6N
    ah o gidon bildigimiz naked gidonu

Motosikleti
    Arkadaşlar ön yargılarınızdan vazgeçin geçin ve bir test sürüşü yapın gidion ve sele birbirine o kadar uygun ki sürüşü çok kolaylaştırıyor ve rahatlatıyor bu arada Rus 200 hiç fotojenik değil çıplak gözle görmek lazım bide

REKLAM ALANI
5. sayfa BirinciBirinci ... 3456715 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)