Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 2345614 ... SonuncuSonuncu

Bajaj Pulsar RS 200 ABS Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Alıntı LynXMaSTeR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hocam 13bin tl lik motosiklet %37 vergi (4810 TL) ve %18 (3205 TL) vergisiyle toplam 21.015 TL ye geliyor.
    aynı model motosiklet kawasaki türkiye sitesinde 14.000 Euro fiyatlı, 3,20 TL den desek 44.800 TL ediyor.
    Her türlü yarı yarıya fark ediyor vergili hali bile.
    Demek istediğim bu değildi. Bir ürünün pazarlama stratejisine ve fiyat politikasına 1 ürün baz alınarak bakılmaz.. Hindistanda yılda 500 bin adet kawasaki satıyorsan 1 üründen daha az kar marjı ile hareket edebilirsin konu bu.. Zaten pazar başka türlüde kaldırmaz..

Kawasaki Türkiye pahalı mı evet pahalı..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    lifespeed - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha r25 2017-honda activa S 2017
    Koltuk dümdüz. Belki rahattır ama. Ben tipini beğenmedim. Arka stopları da beğenmedim. Sitesinde ön frende abs yazmıyor.
    demirkan bunu beğendi.

Motosikleti
    125 Mh Drift
    Valla dostum 200rs diye hatırlıyorum. Şimdi dediğin 200ss modeline baktım en ufak bi fark dahi göremedim sanırım aynı modeller , sadece ismini değiştirmişler , bende anlıyamadım

Motosikleti
    Yamaha YZF R6
    Bayinin fiyati 10bin tl ama sanirim abs siz modeli mersin bayisi cok fazla iskonto indirim yapiyor ve 9bin tl ye verebileceklerini soylediler ki su anda ns yi 7900e veriyorlar

LynXMaSTeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 650F | Honda CB750 Hornet
    Alıntı toyoglu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bayinin fiyati 10bin tl ama sanirim abs siz modeli mersin bayisi cok fazla iskonto indirim yapiyor ve 9bin tl ye verebileceklerini soylediler ki su anda ns yi 7900e veriyorlar
    şuanda 8290 TL kampanyalı fiyatı. 7900 e hangi bayi veriyor?

demirkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM JOYMAX 250i
    özellikler kısmında;
    sadece ön fren için ABS
    arka fren için disk yazılmış!

Pangea - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha WR 125 X
    Büyük ihtimalle yanlış yazılmıştır tek abs beyni kontrol etmiyor mu zaten belli de olmaz tek de olabilir

Blackeagletr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bu motora daha alçak tek kollu universal gidonlardan takılabilirse Bir gidon, bir ayna, pulsar plakalığı ve universal stop lambasiyla tipi duzeltebiliriz sanırım.

Benim sorularıma cevap verebilecek yok heralde, boşuna üye olmuşum herkese iyi forumlar.

kdiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    14-16 200ns,16 Mt-25, 17 D400, 18 Mt25abs
    Alıntı Haynechte adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Öncelikle selamlar herkese bu forum sitesine yani aranıza yeni katılmış bi kardeşiniz olarak bir kaç soru sormak istiyorum.
    2016 Yazına kadar bi motosiklet almak istiyorum fakat daha önce hiç motor kullanmadığım için başlangıç motoru olarak ve makul fiyatı ile de bu Bajaj Pulsar RS200'ü almayı düşünüyorum siz neler düşünürsünüz? Başlangıç motoru olabilir mi? Kolay kontrol edilebilir mi ? İlk kullanışta altımızdan kaçabilecek bi güce mi dayanır ? Bilgilerinizi paylaşırsanız memnun olurum.. Herkese iyi forumlar..
    ben önermiyorum, azda olsa motor kullanmışlığınız olsa idi oda %20-30 önerirdim. ilk motorunuz olarak sakin kullanırım derseniz oda %20-30 aralığında.
    Orkidor61

Adı: Kemal 0546 416 86 00

Motosikleti
    Yamaha Mt-25
    400 lüğü uygun fiyata gelirse düşünmeden alırım kafa yapısı muazzam.
    __bakteri__ bunu beğendi.

Öncelikle selamlar herkese bu forum sitesine yani aranıza yeni katılmış bi kardeşiniz olarak bir kaç soru sormak istiyorum.
    2016 Yazına kadar bi motosiklet almak istiyorum fakat daha önce hiç motor kullanmadığım için başlangıç motoru olarak ve makul fiyatı ile de bu Bajaj Pulsar RS200'ü almayı düşünüyorum siz neler düşünürsünüz? Başlangıç motoru olabilir mi? Kolay kontrol edilebilir mi ? İlk kullanışta altımızdan kaçabilecek bi güce mi dayanır ? Bilgilerinizi paylaşırsanız memnun olurum.. Herkese iyi forumlar..

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Bajaj türkiye sitesinden bu motoru kaldırmış ne iş ?

MD.Murat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    Benim sorularıma cevap verebilecek yok heralde, boşuna üye olmuşum herkese iyi forumlar.
    2 soru sorup cevap almak için üye olduysanız güle güle.
    Sorduğunuz sorunun 100 lerce konu boyunca tartışılan bir şey olduğunu bilin. Bıktı millet her gelenin ayni soruyu sormasın dan. Zahmet edip araştırma yaparsaniz başlangıç motorunun nasıl olması gerektiğini milyon yerden okursunuz.
    Spesifik olarak bu motoru soruyorsanız , henüz piyasaya çıkmamış bir motoru kimse değerlendiremez. Kağıt üzerinde 250 cc gucunde bir motordur. Milyonlarca konuda 250 cc için ne yazılmış ise aynıları geçerlidir doğal olarak. Motorun altınızdan kaçıp kaçamayacağının cc ve beygirle alakalı olduğunu anlayamiyorsaniz zaten hic motor kullanmayın bence. Bu is biraz yetenek ve zeka işidir.
    agustosbocuu, Mengu16 ve leidenfrost bunu beğendiler.

Evet anlamıyorum, anlamadığım içinde bu başlık altında bu motorla ilgili sordum o soruyu başlangıç motorlarının konularının hepsini inceledim aralarında cazip gelen bu olduğu için buraya yazdım bu kadar dert etmenize gerek yok sonuçta forum burası bilmeyen birinin öğrenmesi için soru sormasının sizi kızdırmış olmasındaki amacıda anlayamadım doğrusu.

Motosikleti
    yok
    [/COLOR]
    Evet anlamıyorum, anlamadığım içinde bu başlık altında bu motorla ilgili sordum o soruyu başlangıç motorlarının konularının hepsini inceledim aralarında cazip gelen bu olduğu için buraya yazdım bu kadar dert etmenize gerek yok sonuçta forum burası bilmeyen birinin öğrenmesi için soru sormasının sizi kızdırmış olmasındaki amacıda anlayamadım doğrusu.
    Bilmeyen birinin araştırmadan soru sormasına karşıyım. Konu açmadığınız için yine kızgın falan değildik aslında , ama artistlik laflar edince kızdım doğal olarak.
    Amaç : gevşek ve tembel toplumu gerekirse aşağılayıp döverek çalışıp araştırıp okuyup öğrenmesini sağlamak. Gençlere araştırma alışkanlığını kazandırmak. Muasır medeniyet seviyesine yükselmek.
    sheriff87, essegesse ve leidenfrost bunu beğendiler.

Bana kalırsa ilk defa motosiklet kullanacaksın acemi bile değilsin hiç bilmiyorsun pulsarda hiç yabana atılır bir makina değil sonuçta 200 güçlü bir makina fiyatıda 10 bin lira şimdi bununla başlarsan illaki düşecen kalkacan kullanmayı bilmediğin için motoru bozacan vites değiştirim derken trafiği takip edemeyecen sen en iyisi ucuz ikinci el hafif bir motorla başla iyice öğren trafikte heyecan yapmadan ilerlemeyi öğren nerde duracağını kısaca nasıl hayatta kalacağını öğren ondan sonra kendine sıfır bir tane 200 RS al güle güle bin

Ahanda sana cevap tatmin oldunmu hayır bence olmadın gene bildiğini okuyacaksın ve gidipi sıfır tecrübeyle Pulsar 200 RS alacaksın ve sonun hüsran olacak

Aslında cok fazla araştırdım araştırmadım değil ama bu alet yeni çıkacağı için bununlada ilgili bilgi edinmek iyi olur diye düşündüm, teşekkürler

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:37 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:35 ----------

Önerilerin için teşekkürler, evet pulsar yabana atılacak bi makine gibi durmuyor fakat neden cbr250,ninja 250sl gibi aletler başlangıç motoru olarak gözüküp pulsarın gözükmediği kafamı karıştırdı en iyisi eğitimimi falan alıp 2nci el bi cbr250 ile başlamak olucak herşey için teşekkürler

Blackeagletr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Genel olarak racingler, küçük cc de olsalar başlangıç için biraz düşündürür. Gücünden ötürü değil, grenaj ve parça fiyatlarından ötürü. Çok konusu edilmese de bir de ağırlık meselesi var tabi, 110 kg ybr ile 160 kg cbr, hele 180 kg hyosung arasında kullanım kolaylığı açısından acemiye bir fark olacaktır elbette. Bir yan yatırsan haşırt 400-500 TL. Bu durumu düşündüğünüzde maddi olarak bir maniniz yoksa sorun yaşamazsınız.

Motosikleti
    yok
    Simdi burda saçma bir durum oldu ama.
    Cbr pulsardan az daha güçlü daha spor oturma pozisyonlu bir motor.
    Bu durumda pulsarla başlamayıp cbr ile başlamanın bir anlamı yok
    Üstelik pulsar abs li. Bu durumda abs ile başlamak çok daha güvenli olacaktır.
    Tabi abs performansının normal olduğunu düşünürsek.

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 2345614 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)