Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
9. sayfa BirinciBirinci ... 789101119 ... SonuncuSonuncu

Bajaj Pulsar RS 200 ABS Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Ybr 125 yamaha
    Alıntı FalconX adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yurt dışı sitelere bakarken gidonun çok kolay kırıldığıyla ilgili haberler var. Acaba alırken gidonu değiştirtme şansımız olur mu ? yada daha alçaltma şansımız var mıdır ?
    Bizim arkadas kaza yapmisti gidon ve on cant kirilmis. 👍

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    svsmrl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Discover 125 ST

Güzel makine
    nokiaxxx bunu beğendi.

Herkese selamlar
    Ya bu vibrasyon var diyenleri anlamıyorum motor saat gibi tek silindir ama vibrasyon falan yok bence yeni aldım
    ve makina on numara gidişi egsoz sesi herşey mükemmel şimdilik

Keoma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mt-125, R25 Ve Tekrar R25,Dominar 400,Mt-125 Abs
    Alıntı nokiaxxx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    fanatiklik yapmadan yorum yapmaya çalışalım eğriye eğri diyelim 2 tane pulsar aldım sattım şimdi 2015 beyaz tvs kullanıyorum satma sebebim kötülüğünden değildi ailevi sebebler pulsarın kıronik sorunları giderken stop eder düşük viteste her zaman olmuyor nadir ama can sıkıyor rtr drift leopart z180 derbi etx böyle birşeyle karşılaşmadım disk ler fıren yaptınmı gıyç gıyç ötüyo ben 9000tl olsaydı hemen almıştım sarısını ama gerçekten 11 vermek macera demek.
    Sırf bu stop etme sebebinden bulaşmıyorum şu bajaja.Yoksa tam istediğim özelliklerde...200cc, abs vs. Ama bir kere başıma gelmesini bile düşününce ...

Motosikleti
    pulsar ns200
    stop etme sorunu olarak benim yaşadıklarım. edirne kapıdan topkapı istikametine doğru vatan sapağina saptımmı 110 la giriyosun, mutlusun performans ,yakıt, yüzgüldürüyor fıren yaptın! köprünün altından dönerken, mecbur 2.vitese düştün stop etti. tabi alışıyosun el debriyajda, 2014 model olan daha az yapıyordu. benim görüşüm motora göre değişiyor. bu tutarsızlıklar acaba diyordum, bu motorların vatan sapağına alerjisimi var! yinede seviyorum pulsarı. sol şeritte gitme yokuşlerda sollama zevkini bana tattırdı.

Motosikleti
    Alıntı nokiaxxx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    stop etme sorunu olarak benim yaşadıklarım. edirne kapıdan topkapı istikametine doğru vatan sapağina saptımmı 110 la giriyosun, mutlusun performans ,yakıt, yüzgüldürüyor fıren yaptın! köprünün altından dönerken, mecbur 2.vitese düştün stop etti. tabi alışıyosun el debriyajda, 2014 model olan daha az yapıyordu. benim görüşüm motora göre değişiyor. bu tutarsızlıklar acaba diyordum, bu motorların vatan sapağına alerjisimi var! yinede seviyorum pulsarı. sol şeritte gitme yokuşlerda sollama zevkini bana tattırdı.
    Ya abs ile gönlümü fethetmişti zaten ama bu stop etme sorunu direk itiyor beni ya.

Yok mu kullanıcıları?Bilgi alışverişi olsaydı bu makineyle ilgili keşke.

ahtand123 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS TİTANİC 150-BAJAJ PULSAR RS 200
    Arkadaşlar 3 bin km deyim kar yağışı ve kötü havalardan dolayı motorumu garaja soktum şu ana kadar ne bir stop etme nede bir olumsuz bir durumla karşılaştım sorularınıza burdan cevap verebilirim

Değerli arkadaşlar;

Bugün 3 ayda bir çıkan ulusal dergilerden QUATTRORUOTE SPECIAL TÜRKİYE’de PULSAR RS 200 ile ilgili test sürüşü yayınlanmış.

Bilgilerinize sunarım...

sheriff87 bunu beğendi.

biyeybaraküs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2017 HONDA CBR 1000 RR SP
    bu türkiyeye gelen modellerde arka tekerlekte niye abs (sensörü)yok bilgisi olan varmı

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Alıntı biyeybaraküs adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu türkiyeye gelen modellerde arka tekerlekte niye abs (sensörü)yok bilgisi olan varmı
    https://www.youtube.com/watch?v=BF3SpZZvLHo
    https://www.youtube.com/watch?v=iubTvJjr294
    Arka tekerde sensör var ama abs sistemi sadece ön teker için çalışıyor.

qsaaar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar RS200
    Arkadaşlar bugun bı kırmızı rs200 için pazarlık yaptım ve anlaştım. nasipse pazartesi alıyorum. ama kafama takılan birşey var araça karsıdan bakınca sağ farda 1 parmak gırıcek kadar boşluk var. bu normalmı çanakkaledekı servisine götürdüğümde başından sağarcasına biri yukarı biri aşşağı bakıyor normal dedı ve dondu gitti? Yardımcı olursanız cok sevınırım

Motosikleti
    qsaar kardeş eğer fotosunu çekip atarsan benim motorla karşılaştırım ama zannetmiyorum o kadar fark olucağını bir sıkıntı olablir

Motosikleti
    Bajaj Pulsar RS200
    Alıntı ahtand123 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    qsaar kardeş eğer fotosunu çekip atarsan benim motorla karşılaştırım ama zannetmiyorum o kadar fark olucağını bir sıkıntı olablir

ilgin için çok teşekkürler.. resimde gözüken yere parmağım gırebılmekte.
    ahtand123 bunu beğendi.

Motosikleti
    qsaar kardeşim resimde gösterdiğin serçe parmağının ucu gireceği şekilde boşluk bendede var sen söyleyip gösterene kadar fark etmemiştim bile sanırım kısalar ayarı öle çünkü uzunlarda diğer gözde tam oturmuş

Motosikleti
    Bajaj Pulsar RS200
    qsaar kardeşim resimde gösterdiğin serçe parmağının ucu gireceği şekilde boşluk bendede var sen söyleyip gösterene kadar fark etmemiştim bile sanırım kısalar ayarı öle çünkü uzunlarda diğer gözde tam oturmuş
    Bilgi için çok teşekkür ederim. Motorumu 2 gün önce aldım. Gece vakti yola çıktığım için Çanakkaleden İzmire kadar gelebildim. Çok fazla üşüyünce izmirde konakladım ertesi gün İzmirden Aydına geldim dün. Yolda beni hiç üzmedi. Sollamalarda çok rahattım. Ama üzerimde acemilik vardı biraz soğuk ve gece yolculuğu yapmam dolasıyle biraz yorucu oldu

Motosikleti
    Bayiiye gittim.Baktım ettim 10 bin 900 değil mi dedim.Hayır 10 bin 990 sen 11 bin ver yeter dedi.Sizin esnaflıkta ilginçmiş dedim.Peki arkada abs var mı dedim.Bilmem ama vardır muhakkak dedi.Eyvallah dedim kaçtım direk dükkandan.

Motosikleti
    Alıntı Keoma adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bayiiye gittim.Baktım ettim 10 bin 900 değil mi dedim.Hayır 10 bin 990 sen 11 bin ver yeter dedi.Sizin esnaflıkta ilginçmiş dedim.Peki arkada abs var mı dedim.Bilmem ama vardır muhakkak dedi.Eyvallah dedim kaçtım direk dükkandan.
    Arkada ABS olmadığı Bajaj Hindistan'ın verdiği bilgilere dayanarak doğru. Arka tekerin frenleme sonucu kilitlenip ön tekerin orta karar bir şekilde frenlediği durumlarda ABS sisteminin ne yaptığı ise kocaman bir soru işareti. Ön tekerin kaydığı sonucuna arka teker kilitlenmişken nasıl varacak ? Yoksa ön teker kilitlenmediği halde ön freni pompalayıp fren mesafesini mi uzatacak ?

Motosikleti
    satıcı arkadaşlar çok ilnginç olabiliyor ama bazende hak veriyorum günde belki 50 kişi gelip soruyor abi kaç basıyor bu kaç para die bende artık olsun artık bir noktadan sonra o tepkileri veririm ama şu bir gerçek artık internet die bişey var bayiyi gitmek bence son aşama olmalı.

Motorsiklet ile ilgili bütün teknik veriler zaten internet ortamında mevcut benim bu 3 motorum şuan 3400 küsürat km deyim herşey gayet makul iyi tatmin edici evet arkada abs sistemi olamsına karşılık abs koyulmamış etkiliyormu sürüşü bana göre hayır olsaymış daha ii olurmuş

bir diğer takıntı yaptığım konu ise fiyatı 11 bin tl evet ama bence özelik güç ve kalitesi doğrultusunda bence türkiye pazarındaki en ideal motor.

Motosikleti
    satıcı arkadaşlar çok ilnginç olabiliyor ama bazende hak veriyorum günde belki 50 kişi gelip soruyor abi kaç basıyor bu kaç para die bende artık olsun artık bir noktadan sonra o tepkileri veririm ama şu bir gerçek artık internet die bişey var bayiyi gitmek bence son aşama olmalı.

Motorsiklet ile ilgili bütün teknik veriler zaten internet ortamında mevcut benim bu 3 motorum şuan 3400 küsürat km deyim herşey gayet makul iyi tatmin edici evet arkada abs sistemi olamsına karşılık abs koyulmamış etkiliyormu sürüşü bana göre hayır olsaymış daha ii olurmuş

bir diğer takıntı yaptığım konu ise fiyatı 11 bin tl evet ama bence özelik güç ve kalitesi doğrultusunda bence türkiye pazarındaki en ideal motor.
    3-5 parça plastik, ve yarım yamalak bir ABS sistemi var NS200'den fazlalık olarak. Bunlar 2700 lira eder mi ?
    ahtand123 ve nokiaxxx bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
9. sayfa BirinciBirinci ... 789101119 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)