Türkiyenin En Büyük Motosiklet Aksesuarları Sitesi
Kapat
Üye Girişi
Motoruma.com
Motomax
Dragon 50
35. sayfa BirinciBirinci ... 25333435

Bajaj Pulsar RS 200 ABS Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Mondial E-xtreme Max 150
    Leoncino
    Motosiklet Online

Kullanmadan götür servise, sıralı şanzıman vardır motorda, kalanlarıda dağıtmasın. Sorunda büyük.

Motosiklet Aksesuarları ve Ekipmanları Online Satış Sitesi
    Stylmartin ayakkabı bot modelleri için tıklayın
    Motomax
    hasangazili - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar RS 200
    Alıntı okancaytasi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Beyler 2016 model 14binde dun yeni aldim. Eve geldim suyu bitmis gibi biseydi dibinde kalmisti. Ekledim. Bugun de baktim yagi ust kademenin de bayagi ustunde. Ise geldigimde yag kacaklari gibi bisey oldugunu da farkettim. Sikinto nedir..
    İşallah "Angrypower"ın dediğini yapmamışsındır. Yada motora öyle binmemişsindir. Yağsız motora bindiysen eğer şanzımanda dağılır motorda dağılır.

Motosikleti
    HONDA CBR 250R / MONDİAL DRiFT 125
    beyler ilanlara bakıyorum hep sıfıra yakın 2017 model, düşük km de satılıyor.
    alan memnun değil mi? neden hemen ilana koyuluyor.

Geçen hafta 2016 modelinden aldım ben de. Şuan için memnunum. Grenajlardan hafif bi zırıldama geliyor, bir de dün ani fren yaparken makine birden stop etti çalışmadı bir süre anlayamadım.Whatsapp grubuna katılabilirim ben de

whatsapp grubu var mı ? 0532 559 6676

Motosikleti
    artık yok :/
    Arkadaşlar bizim motora led ampul alacam çinden xenon şimşek etkili, kullanıp memnun kalan varsa link atabilirmi ve h11 uyumlumu almam gerekiyor. Son olarak avcılar Cihangir mah yeddiemin otoparkında bu motoru gördüm çalınmış bulunmuş vs olabilir bilginize. Plaka yoktu.

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:27 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:26 ----------

mustafa_325 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar RS 200
    Alıntı Tvs01 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar bizim motora led ampul alacam çinden xenon şimşek etkili, kullanıp memnun kalan varsa link atabilirmi ve h11 uyumlumu almam gerekiyor. Son olarak avcılar Cihangir mah yeddiemin otoparkında bu motoru gördüm çalınmış bulunmuş vs olabilir bilginize. Plaka yoktu.
    https://i.hizliresim.com/lqZbrb.jpg

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:27 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:26 ----------

https://i.hizliresim.com/oXV68k.jpg
    Bence hiç değişme orijinalleri. Ben beyaz LED taktım. Başta hoşuma gitmişti ama sonradan farkettim ki beyaz renk yolu iyi göstermiyor. Sarı ışığın yoldan yansıması çok daha iyi.

Arkadaşlar merhaba, güncel fiyatları ve modelleri göz önüne aldığımızda RS200 hala alınabilir bir motor mu? Etrafımdaki herkes bütçeni zorla, kredi çek bir şekilde R25 al diyorlar ve şuan aralarında 6500TL fiyat farkı var, bu farka değer mi? Teşekkürler.

MotoGT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj RS 200
    Alıntı Flaming0 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar merhaba, güncel fiyatları ve modelleri göz önüne aldığımızda RS200 hala alınabilir bir motor mu? Etrafımdaki herkes bütçeni zorla, kredi çek bir şekilde R25 al diyorlar ve şuan aralarında 6500TL fiyat farkı var, bu farka değer mi? Teşekkürler.
    Bence iki modeli karşılaştırman yanlış olur. Eğer ki imkanın varsa R25 al. Bu biraz bütçe meselesi. Ben 2017 model RS 200 aldım. Bütçem 11.000'e kadar çıkıyordu.
    2009 Honda Cbr 125r -> 2006 As 200 Gy -> 2010 S&T GT 250R -> 2012 150 MCX RoadRacer -> 2013 Kuba XCG 150 -> Bajaj RS 200

MehmetTAPAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar NS200
    https://urun.n11.com/yedek-parca/motosiklet-led-xenon-far-6-ledli-yuksek-aydinlatma-P311625021

ben üstteki linkteki ledi aldım harika ötesi çok iyi aydınlatıyor 2 aydır kullanıyorum çok memlunum

Motosikleti
    Almayı düşündüğüm :) Yamaha YZF R25
    İkisi SS, ikisi naked olan Yamaha YZF-R25 vs Pulsar RS200 vs CF 250NK vs KTM 250 DUKE arasında kaldım.

Yeni motora başlayacağım. Motor sürmeyi biliyorum ama trafikte aktif kullanmadığım için, ABS, led far gibi görünürlük ve güvenlik olsun istiyorum. Malum ülkemiz trafiği.

Niyetim ötv indirimi bitmeden motorlanmak Konya'da yaşıyorum, bayi ve servis kısıtlı olduğu için marka seçeneklerim düşüyor. Bu veriler ışığında 4 model arasında kaldım ama artık tıkandım ve sizlere sormak istedim:

- Yamaha YZF R25: Aslında 2019 R25 in görüntüsü nedeniyle onu almak istemiştim. Çünkü R25 gerçekten 250cc ler içindeki en sert duruşlu motor. SS sınıfı içinde çift far olmasıyla farklı bir duruşa sahip, ama fiyat 250 cc içindeki rekor fiyat. Daha kask, mont, koruma takozu, sigorta, kasko derken bu gidişle 32-33 bin tl ye maloacak bu iş.

- CF 250 NK: Fiyatı uygun (18500tl). Naked içinde en beğendiğim tasarım. Kaliteli malzeme kullanımı ile Çin malı kavramını alt üst etmiş, ön arka ABS, IPS gösterge, çelik fren hortumu v.s., etiketi değiştiğinde en az 25bine satılacak bir motor olmuş. Ama memleketimizde bir 2. el piyasası gerçeği var ki "çin malı olum bu alınmaz" diyebilecek potansiyel kitle yüzünden isterse nasa teknolojisi olsun, her yeri titanyum olsun, anında bitirirler Ha bi de naked olduğu için rüzgar meselesi var

- Bajaj Pulsar RS200: SS sınıfında ve R25 gibi sert bakışlı, ama hintli olduğu için motora hakim olduktan sonra yükseltmek amaçlı satmak zor olur mu kafamı kurcalıyor. Fiyatı 18200 tl. R 25 ile arasında 9000 tl var.

- KTM 250 DUKE ABS: Tipi güzel, kaslı bir duruşu var. Japon değil ama bilinen bir marka. Önde ABS var. 24000 tl fiyatı ve donanım eksikleri nedeniyle en kolay eleyebileceğim model.

Karşılaştırdığım 4 motorun 2 si naked, 2 si SS. İki tekerde ABS olması, led gündüz sürüş farı ve normal far kullanılması, titreşim sorunu olmaması ve fiyat nedeniyle CF 250 NK çok kafama yatıyor. Ama R25 bir taraftan dürtüp duruyor. Fikirlerinizi paylaşabilir misiniz?

Yedek Parça ve işçilik indirimi
    Leoncino
    Daelim Motosiklet
35. sayfa BirinciBirinci ... 25333435

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)