Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
32. sayfa BirinciBirinci ... 223031323334 ... SonuncuSonuncu

Bajaj Pulsar RS 200 ABS Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Honda CBR 500
    Bende bu yakınlarda almayı düşünüyorum 2015 model bir kronik sorunu var mıydı o yıldaki motorlarda?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

2017 alıp kullanan arkadaşlar yorum atabilir mi herhangi bir sorun yaşıyorlar mı ? 0 almayı düşünüyorum aklımda birde emsali olmasada cbr 125 var aralarında fazla fark yok alacağım Motorun sıkıntı çıkarmamasını istiyorum 2017 alıp kullanan varsa yorum yaparsa sevinirim

Motosikleti
    cbr 125 honda
    Sabah çok kararsız olmuş olsam da aldım bugün sonunda abi böyle bir makina Yok 600 cc almış gibiyim var ya canavar maşallah ve maşallah şimdi nazar değdireceğim kendi makinama 😅 Ya emeği geçen herkesin eline sağlık da bu 5-6bin devirde bir ses var onu nasıl halledebiliriz bir de wp grubu varsa beni alabilir misiniz Rs için özelden numara atayım ilgilenen varsa mesaj atarsa

Arkadaşlar merhaba herkese iyi günler dün itibariyle 2017 RS200 siparişimi verdim sabırsızca beklemekteyim ilk motorum olacak inşallah aranıza katılıp bilgi almak isterim açıkçası pek bilgim yok WhatsApp grubuna alırsanız sevinirim mesaj atarsanız özelden numara atarım herkese keyifli sürüşler tekeriniz düz bassın 👍🏻
    Çok Asi bunu beğendi.

hasangazili - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar RS 200
    Motorun aynalarından memnun musunuz? Çok kör noktası var.

S.a arkadaşlar bende 3 gün önce 2. el 800 km de bir rs200 aldım. bilgi paylaşımı amacıyla beni de whatsapp gurubuna alır mısınız? 05419033544 numaram

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:34 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:33 ----------

birde sormak istediğim şeyler. aynalar arkayı iyi göstermiyor. ayna değişen ve önerisi olan var mı?
    ve koruma takozu olayına giren varmı? bir yere sordum bana dediği şey motorun grenajı delinir onun için yaptırma dedi

Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200 RS
    Değerli motosiklet severler, hepinize iyi günler dilerim. Bugün 2016 model 5300 km'de bir Bajaj Pulsar rs200 sahibi oluyorum. Koruma takozu edinebileceğim bir internet sitesi ve aynalar ile ilgili önerilerinize ihtiyacım var. Bir de wp grubuna beni de eklerseniz çok mutlu olurum. Teşekkürler.

kdiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    14-16 200ns,16 Mt-25, 17 D400, 18 Mt25abs
    Alıntı Alkan Ç. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Değerli motosiklet severler, hepinize iyi günler dilerim. Bugün 2016 model 5300 km'de bir Bajaj Pulsar rs200 sahibi oluyorum. Koruma takozu edinebileceğim bir internet sitesi ve aynalar ile ilgili önerilerinize ihtiyacım var. Bir de wp grubuna beni de eklerseniz çok mutlu olurum. Teşekkürler.
    yeşilyurt motorda koruma takozu var sayfasına girerseniz görebilirsiniz.
    Orkidor61

Adı: Kemal 0546 416 86 00

Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200 RS
    Bilgi için çok teşekkür ederim. Motosiklete yakından baktığımda almaktan vazgeçtim. Bugün batı ile görüştüm, 2017 model mavi olanından sıfır km. almaya karar verdim. Geldikten sonra soruları cevaplamaya hazırım...

Motosikleti
    bajaj pulsar 200 rs
    Arkadaşlar sıfır km. aldım motoru bu gün yarın gelir herhalde. Whatsapp grubundan ziyade burada tartışırsanız konuları almak isteyenler de zamanla karşılaşabileceklerini bu konu başlığına bakarak görebilirler.Benim şimdilik birkaç sorum var cevaplarsanız sevinirim.
    *Rodaj döneminde belli bir devri geçmemek için ciddi bir çaba göstermeli miyiz arada hafif kaçamakların olumsuz etkisi olur mu?
    *Üstteki yorumlarda yeşilyurt motorda satılan koruma takozunu göstermişsiniz bu takozu alıp kendimiz takabilir miyiz zor bir işlem mi?

ben yeşilyurt motoru aradım. 200 tl gibi bir ücreti var. işçilik içinde. yani sizin takmanıza gerek yok. istanbuldaysan git taksınlar. ben grenaja zarar verip vermediğini sordum. grenajı söküp sonra takıp sonra grenajı geri takıyorlarmış. grenajı delmiyorlar

Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200 RS
    2017 race blue renginden aldım, bu rodaj işi ne kadar sıkıntılı bir şeymiş ya? :( 2000 km'ye kadar beklemek zorunda mıyız?

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:22 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:14 ----------

tayis73 ve leidenfrost bunu beğendiler.

Benim antifriz sıvı göstergem min seviyesinde ve yeşil renkli. Başka renkte antifriz alıp şimdikinin üstüne ekleme yapsam bir sorun olur mu? Uzun yola çıkacağım.

Motosikleti
    JuliusneefsJD
    Merhaba arkadaslar. Malumunuz sıfır motor üstünde gelen lastikler is görmüyor. Rs200 icin lastik tavsiyelerinizi öğrenebilir miyim?
    Ayrıca ns çanta aparati rs'e de takılabiliyor. Taktıran oldu mu? Ss motorda canta kötü durduğunu biliyorum ama sırt cantasiyla da sorun çözülemeyebilir. Artçı yerine kullanılan cantalar var. Bunlardan tavsiye eder misiniz?

RedCBR125 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    z-ones180 CBR125 CBR250 CBF150 YZFR125 YZFR25
    Mitas sport force+

Michelin plot street

Pirelli Rosso2

Rosso2 yi tavsiye etmem çünkü çok fazla yumuşak hamurlu. Yoldaki bütün taş, çel-çöp ne varsa herşey yapısıyor ve hamuru çok yumuşak olduğundan çok çabuk yıpranıyor. ÖMRÜ KISA. Yol tutuşu ÇOK İYİ ama çok çabuk bitiyor lastik. Ülkemizde yollar doğru düzgün olmadığı için bu şartlarda diğer 2 seçenek daha cazip

Plot street veya sport force öneririm. 2 side yol tutuş ve sağlamlık açısından dengelidir pişman etmezler.

canberkm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    2017 düşünen arkadaşlar için ön bilgi olabilecek bir video:

https://youtu.be/OOiHtMc0HUA

Motosikleti
    Yamaha R25
    Öncelikle herkese merhabalar.Foruma yeni katıldım.Yarın rs200 ü satın alıcam ama kararsız durumdayım.Daha önce motor kullanmışlığım var fakat ilk defa vitesli motor kullanıcam.Başlangıç motoru olarak bu motoru seçtim fakat koruma demirlerinin olmaması beni ürkütüyor.Düşme durumunda grenajlar kırılma olursa maliyeti ne kadar olur.Ayrıca rodajı nasıl yapmalıyım.Yağ değişim zincir yağlamasını nasıl yapmalıyım.Son olarak whatsapp grubu varsa alabilir misiniz?

Motosikleti
    BajajRS200-Bajajkb100-everest200-honda125-trex150
    Sen 200 kg falan olmakısın dostum

EUOGLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mt 25
    kasım ayında doğru rs 200 düşünüyorum artçılı kullanan varmı? 180 kg taşırmı amortisörleri sertleştirsek? a1 var ama boşver diyip rs 200 de düşünüyorum cbr 125 ile arasında kaldım

aynı fiyatlara aynı kmlerede 200 lük absli bir motorda alabiliyorum abs siz 125 cc de alabiliyorum şehiriçi uzunyol karışık kullanacağım

karaca3 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pulsar 200 ns
    ben 200 rs yi tercih ederim.cbr 125 te güzel fakat rs 200 daha güçlü ve torklu motor.

REKLAM ALANI
32. sayfa BirinciBirinci ... 223031323334 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)