Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
26. sayfa BirinciBirinci ... 16242526272836 ... SonuncuSonuncu

Bajaj Pulsar RS 200 ABS Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    yok
    Arkadaşlar selam. Cbf 150 kullanıyorum. Yıllardır araba tecrübem var. Normalde enduro seviyorum fakat fiyat+abs sebebiyle bu motoru düşünür oldum . Size sormak istediklerim.
    1. Ortalama yakıt tüketimi nedir?
    2. Kronik sıkıntısı var mı?
    3. Boy 174 sıkıntı yaşar mıyım?
    4. 100-110 km seyir hızıyla titreşimsiz ve stabil gidiliebiliyor mu?
    5. Sıkışık trafikte aralarda geçme konusu nasıl?
    6. Stock lastikler nasıl?
    7. Çanta şu an yok sanırım. Hiç uzun yol yapan oldu mu?
    Biraz uzun oldu kusura bakmayın

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    RedCBR125 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    z-ones180 CBR125 CBR250 CBF150 YZFR125 YZFR25
    Alıntı Sonick34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar selam. Cbf 150 kullanıyorum. Yıllardır araba tecrübem var. Normalde enduro seviyorum fakat fiyat+abs sebebiyle bu motoru düşünür oldum . Size sormak istediklerim.
    1. Ortalama yakıt tüketimi nedir?
    2. Kronik sıkıntısı var mı?
    3. Boy 174 sıkıntı yaşar mıyım?
    4. 100-110 km seyir hızıyla titreşimsiz ve stabil gidiliebiliyor mu?
    5. Sıkışık trafikte aralarda geçme konusu nasıl?
    6. Stock lastikler nasıl?
    7. Çanta şu an yok sanırım. Hiç uzun yol yapan oldu mu?
    Biraz uzun oldu kusura bakmayın

Boyunuz rs200 için tam hocam. Benim boy 168, rs200 ü artçıyla kullandığımda boy yüzünden çok zorlandım. Sizin boy tam uygun olur muhtemelen. Benim cbr250 de İRC lastik var, İRC lere kıyasla rs200 ün lastikleri güzel irc den çok daha iyi yani iş görüyorlar. Ama arka freni kötü geldi bana. 100-110 rahat gidersin ama artçı koltuğu rahatsız. Kronik sorunu yok diye biliyorum. Uzun yol derken tek seferde 130 km yol yaptım tek rahatsız olduğum şey depo yüksek olduğu için motora pek yatamıyosun üstten gelen ruzgar biraz rahatsız etti.

Motosikleti
    yok
    Alıntı RedCBR125 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Boyunuz tam hocam. Benim boy 168, rs200 ü artçıyla kullandığımda boy yüzünden çok zorlandım. Sizin boy tam olur muhtemelen. Benim cbr250 de İRC lastik var, İRC lere kıyasla rs200 ün lastikleri güzel irc den daha iyi yani iş görüyorlar. Ama arka freni kötü geldi bana. 100-110 rahat gidersin ama artçı koltuğu rahatsız. Kronik sorunu yok diye biliyorum. Uzun yol derken tek seferde 130 km yol yaptım tek rahatsız olduğum şey depo yüksek olduğu için motora pek yatamıyosun üstten gelen ruzgar biraz rahatsız etti.
    Yakıt tüketimi nasıl peki?

RedCBR125 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    z-ones180 CBR125 CBR250 CBF150 YZFR125 YZFR25
    Onu bilmiyorum hocam.

Merhaba arkadaşlar aranıza yeni katıldım siyah rs 200 almayı düşünüyorum fakat siyah rengindeki kırmızı yerleri sevmedim onları kaldırabiliyormuyuz bilen biri varsa yazabilir mi ?

hasangazili - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar RS 200
    Merhaba google'da arattım ama bulamadım. Benim motor soğukta bekleyince gösterge çalışmıyor. Vitesi boşa alıp ateşliyorum çalışmasında sıkıntı olmuyor. Bir kaç km gittikten yani motor ısınınca kapatıp tekrar çalıştırıyorum gösterge çalışıyor. Sıcak havalarda problem yok. Sadece soğuk havada yapıyor. Böyle bir sorunla karşılaşan var mı?

Motosikleti
    bajaj pulsar 200 NS
    Alıntı hasangazili adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba google'da arattım ama bulamadım. Benim motor soğukta bekleyince gösterge çalışmıyor. Vitesi boşa alıp ateşliyorum çalışmasında sıkıntı olmuyor. Bir kaç km gittikten yani motor ısınınca kapatıp tekrar çalıştırıyorum gösterge çalışıyor. Sıcak havalarda problem yok. Sadece soğuk havada yapıyor. Böyle bir sorunla karşılaşan var mı?
    200 Nsde de var o olay. Elektronik akşamların korunması için yapıldığını söylemişti. Önlem amaçlı yapılmış bişey yani sorun falan yok.

Motosikleti
    Bajaj Pulsar RS 200
    Alıntı ViraneDervis adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    200 Nsde de var o olay. Elektronik akşamların korunması için yapıldığını söylemişti. Önlem amaçlı yapılmış bişey yani sorun falan yok.
    Bence çok saçma hadi hız önemli değil ama yağ lambası, arıza lambası, yakıt gibi önemli bilgilerde görünmüyor. Başka marka dijital göstergeli motorlarda da aynı sorun var mı acaba?

Motosikleti
    bajaj pulsar 200 NS
    Motorun ısınmasını beklenmesi için yapılmış. Ne kadar gereklidir bilmem ama amacı o imiş.

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Motorun ısınmasını beklenmesi için yapılmış. Ne kadar gereklidir bilmem ama amacı o imiş.
    Benim Pulsar bütün gün kar altında bekledi sonra çalıştırdım gösterge 1 saniye bile duraksamadı. Bu bir özellik değil göstergeniz arızalı, bilginize.
    dyavol-77 bunu beğendi.

Motosikleti
    Bajaj Pulsar RS 200
    Bence bunlar sorunu çözemeyen servislerin uydurması. Bakım zamanında bende soracağım servise bakalım ne diyecekler.

okanbagiscan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli TRK 502
    Bu gün kaporayı verdim muhtemelen salı çarşamba gibi sarı 200rs me kavuşurum.

Alıntı okanbagiscan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu gün kaporayı verdim muhtemelen salı çarşamba gibi sarı 200rs me kavuşurum.
    Hangi şehirde aldınız? kaç liraya aldınız ?birde yaşınız ile sigorta ücretini yazarsanız çok memnun olurum😊

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:15 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:13 ----------

Bu arada aranıza yeni katıldım yakında ben de bir pulsar sahibi olmayı düşünüyorum.

Motosikleti
    Benelli TRK 502
    10400tl yaş 44 İstanbul Sigorta daha belli değil olunca yazarım.

Bende 10450 olarak konuştum peşin fiyatı için 11 bin kredi kartına alırsam ödeyeceğim peşin para ödeyeceğim ama 19 yaşında olduğum için ilk sigorta ve ilk araç olması bana astronomik rakamlar çıkacak gibi geldiği için korkutuyor.

neobirzenci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar ns 200
    2 el rehberi tarzında tavsiyede bulunucak twcrubeli arkadaşlar bize bilgi verirse hoş olur. Ozet olarak rs200 de şuna kesin dikkat et diyebileceginiz bi durum varmı

Motosikleti
    YAMAHA X MAX 250
    Motora koruma takozu takılamıyor yani orjinal olarak öyle bir aparat takma yeri yok o yüzden motor sağa veya sola yatmışsa belli olur bir şekilde anlayan birine gösterirseniz onun harici bende 2. El aldım hiçbir sorunla karşılaşmadım

Motosikleti
    Benelli TRK 502
    Ben daha motorumu teslim almadım ama koruma takozu için bağlantı parçası projem var youtube da bir video izledim ona göre yapmayı planlıyorum.
    https://www.youtube.com/watch?v=A65QjbWA9c8

Okan bey eklemiş olduğunuz videoyu izledim koruma takozunu takan arkadaş sanırım oraya metal bir taabaka eklemiş ona sabitlemiş fakat dikkat ederseniz grenajın bir parçasını sökmüş bu durumdan dolayı motorun görünüşü bayağı bir bozulmuş ayrıca renklere baktığım zaman renkler arasında grenaj yapısı farkları da var yani siyahtakinin aynısı sarıda olurmu bilmem ama motorun dizaynına aykırı olduğu için servis izin vermez büyük ihtimal bence motorunuzu biraz daha dikkatli sürün takoz yüzünden garantiniz yanmasın

Motosikleti
    Benelli TRK 502
    Siyah kısımlı grenajla kırımızı kısımlı grenaj arasında bir boşluk var.Herhangi bir parça sökme durumu yok yani.Konuyu motoru alacağım servisle konuştum aynı videoyu kendiside görmüş.Takozun bağlanacağı parçayı ben yapacağım grenajları biz burda sökeriz takozun montajınıda yaparız dedi.Sen sökerken tırnaklarını falan kırabilirsin bizim servisteki arkadaşlar tecrübeli zarar vermeden sökerler diye söyledi.Parçayı yapınca buradan teknik resim ölçülerini paylaşırım.

REKLAM ALANI
26. sayfa BirinciBirinci ... 16242526272836 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)