Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
25. sayfa BirinciBirinci ... 15232425262735 ... SonuncuSonuncu

Bajaj Pulsar RS 200 ABS Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Arkadaşlar kazasız 2016 RS sini bayii ye götürüpte ne verirsiniz satmak istiyorum diye sorup fiyat alan varmı

bayii deki abiler bizi ne kadar öpecek onu merak ettim

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    karaca3 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pulsar 200 ns
    Nakit 0 km değerinin % 20 sini düşüyorlar en fazla 1 yıl ve az kilometre.
    O motoruda nakit fiyattan hesapliyor yani 10.000 tl gibi.8000-8300 gibi bir rakam.
    Ben 200 ns i 200 rs ile takas etmek istemiştim benim ter temiz motora 6500 tl vermişti bayii.

ilgilendiğin tşk ederim karaca abim

Arkadaşlar başlangıç motoru olarak Rs 200 ü düşünüyorum sizce uygun mudur birde boy 165 fazla sıkıntı yaratırmı sizce veya sele alçaltma gibi bi seçeneğimiz var mı?

karaca3 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pulsar 200 ns
    Alıntı cenk17 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar başlangıç motoru olarak Rs 200 ü düşünüyorum sizce uygun mudur birde boy 165 fazla sıkıntı yaratırmı sizce veya sele alçaltma gibi bi seçeneğimiz var mı?
    hiç önermem
    acemi oldugun için muhakkak düşeceksin.
    motor grenajlı oldugu için düşme sonucu kırılacak çizilecek vs.
    neticede görselliği bozulacak canın sıkılacak masraf çıkaracak
    benim size tavsiyem bir 125 cc -150 cc lik naked motorla başla biraz tecrübe kazan ondan sonra 200 rs al
    hatta mümkün mertebe ucuz 2.ei bir motor al öğrendikten sonra satarsın.

Motosikleti
    Pulsar RS 200
    Arkadaşlar sabah bulsarın kontagı çevirdim ekran gelmedi marşa bastım tek marşta aldı 40 saniye sonra ekran geldi neden acaba aküden midir ?

mustafa_325 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar RS 200 - Thriumph TİGER 800
    Alıntı ak.emre adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar sabah bulsarın kontagı çevirdim ekran gelmedi marşa bastım tek marşta aldı 40 saniye sonra ekran geldi neden acaba aküden midir ?
    Marş aldığına göre akude sorun yok. Eğer hava çok soğuksa ekranın donmuş olabilir veya ekrana giden kablolarda temassizlik olabilir.

Motosikleti
    Pulsar RS 200
    Garip geldi daha önce karşılaşanıda duymadım

Motosikleti
    Pulsar RS 200
    Arkadaşlar merhaba,

4000 km dir pulsar rs200 kullanıcısıyım motosikletimi almadan önce internette bazı köşelerde çok kötü yorumlar aldım yinede inat edip aldım ve iyi iki de almışım diyorum.

öncelikle hiç motosikletim olmadı ilk motorum ne olmalı diye soranlar var kesinlikle ilk motor rs200 olabilir ki ben daha önce abs li motor kullanmadım ve bunun acısınıda çektim keşke ilk motorum abs li olsaydıda düşmeseydim...

sorusu olana bilgilerimi paylaşırım

ancak benimde bir sorum var

orjinal lastik yerine lastikleri büyütmek istiyorum 140 lık yada 150 lik düşünüyorum ancak uyumlu olurmu bilemiyorum bilen yada yapan varsa yardımcı olursanız sevinirim.

Motosikleti
    Pulsar RS 200
    hayırlı uğurlu olsun güle güle bin bende rs alalı 1 hafta oluyor ns vardı onun lastikleri 140/70/17 110/70/17 ile değiştirmiştim bi problem yaşamamıştım

Motosikleti
    Pulsar RS 200
    teşekür ederim 150 lik takmayı istiyorum esasında ama olmazsa 140 olcak artık sağolasın
    bu arada bende de ilk 10 sn gelmediği oluyo ekranın ama motor ısınınca sorun ortadan kalkıo

hasmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SD 1290R
    Alıntı admin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dünyanın ilk 3 bujili ateşleme sistemi
    Vey be, Superduke'ta bile silindir basi sadece 2 buji var ;)

Saka bir yana, Bajaj'in ABS'li motosiklet uretmeye baslamasi takdire sayan.

Amerika'da ABS'li CB1000R satmayan Honda'nin kulaklari cinlasin...

Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200 RS
    Alıntı e.bulut adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar merhaba,

4000 km dir pulsar rs200 kullanıcısıyım motosikletimi almadan önce internette bazı köşelerde çok kötü yorumlar aldım yinede inat edip aldım ve iyi iki de almışım diyorum.

öncelikle hiç motosikletim olmadı ilk motorum ne olmalı diye soranlar var kesinlikle ilk motor rs200 olabilir ki ben daha önce abs li motor kullanmadım ve bunun acısınıda çektim keşke ilk motorum abs li olsaydıda düşmeseydim...

sorusu olana bilgilerimi paylaşırım

ancak benimde bir sorum var

orjinal lastik yerine lastikleri büyütmek istiyorum 140 lık yada 150 lik düşünüyorum ancak uyumlu olurmu bilemiyorum bilen yada yapan varsa yardımcı olursanız sevinirim.
    Kardeşim, derdiniz nedir anlamıyorum. O kadar çok görüyorum ki bu şekilde değişiklik yapmak isteyen. Artık yeter yav. Canınıza kastınız mı var? Bu motosiklet için hesaplanmış lastik boyu bu, niye büyütüyorsun ki? Büyük lastik taktın mı motor fazla yakar bir kere onu hesaplıyor musunuz? Motorun orijinalliğini bozmayın, apaçilik yapmayın. Geniş teker istiyorsanız daha büyük bir motor alın (Not: Genele yapılan bir yorumdur.).

omerglr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Merhaba arkadaşlar RS 200 için çanta demiri tasarladık. Yan basamak peglerinin bağlandığı şase bağlantısına ve arka kuyruk sökülerek alttaki şase bağlantılarına bağlanıyor. Malzeme oldukça sağlamdır. Yan çanta bağlantıları içinde çalışma yapacağız. Bayilerden ACS markası ile isteyebilirsiniz. http://www.n11.com/magaza/acs sitesine de yarın yükleyeceğim.

okanbagiscan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli TRK 502
    Güzel çalışma olmuş elinize sağlık.Motor koruma takozu varmı RS200 için.

Motosikleti
    Lifan Traveller 150 - Xmax 250 - NC 750 X DCT
    ARkadaşlar yakın zamanda bende almayı düşünüyorum ama. NS 200 ile RS 200 arasında kaldım. Aslında naked seviyorum ama ABS olduğu için RS tercihde edebilirim. Yalnız kesinlikle top case takacam sorularım şu şekilde.

RS 200 de top case takılabilir mi ?
    RS 200 için diğer ss lere göre daha rahat oturuşu var diyorlar. Yoğun trafikte aralara naked kadar rahat giriyor mu Gidon açısından da ?
    ve ikinci el piyasası 200 ns kadar aktif mi ?

mustafa_325 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar RS 200 - Thriumph TİGER 800
    Alıntı Ogretmen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ARkadaşlar yakın zamanda bende almayı düşünüyorum ama. NS 200 ile RS 200 arasında kaldım. Aslında naked seviyorum ama ABS olduğu için RS tercihde edebilirim. Yalnız kesinlikle top case takacam sorularım şu şekilde.

RS 200 de top case takılabilir mi ?
    RS 200 için diğer ss lere göre daha rahat oturuşu var diyorlar. Yoğun trafikte aralara naked kadar rahat giriyor mu Gidon açısından da ?
    ve ikinci el piyasası 200 ns kadar aktif mi ?
    Normalde topcase takılamıyor. Üstte bir arkadaş bağlantı demiri uydurup takmış. ama racing görünümlü bir motosikete bence topcase hiç yakışmıyor.

Oturuş pozisyonu touring gibi. Yatarak kullanılmıyor nispeten daha dik bir oturuş var. Tabi bu durum otoyolda kafanıza rüzgar yemenize sebep oluyor. Camın arkasına saklanamıyorsunuz.

Yoğun trafikte sıkıntı çıkmıyor rahatlıkla manevra yapılabiliyor. Tek sorun direksiyonun belli bir noktadan sonra dönmemesi. Durduğunuz yerde geri dönmek istiyorsanız naked motosikletlere göre daha geniş bir alana ihtiyacınız var.

İkinci el piyasası ise pek aktif değil. Aldığın fiyata satamazsın. Bunun en büyük sebebi modelin yeni olması. Zamanla NS200 gibi piyasası oturacaktır.
    Ogretmen bunu beğendi.

Herkese hayırlı günler,

Sanırım ayna sorunu yaşayan sadece ben değilim. Bu sorunu çözebilen var mı( aynayı değiştirmek veya modifiye etmek gibi). Ve İstanbul da gezi düzenliyor musunuz kullanıcılar olarak.

Herkese güvenli sürüşler dilerim

Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200 RS
    Alıntı burak13 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese hayırlı günler,

Sanırım ayna sorunu yaşayan sadece ben değilim. Bu sorunu çözebilen var mı( aynayı değiştirmek veya modifiye etmek gibi). Ve İstanbul da gezi düzenliyor musunuz kullanıcılar olarak.

Herkese güvenli sürüşler dilerim
    Merhaba.

Ayna biraz kurcalandı mı iyi oluyor. Bunun dışında Honda'nın daha geniş aynalarından takan arkadaşlar da duymuştum.

RS 200 için soruların sorulabildiği, etkinliklerin düzenlendiği bir WhatsApp grubu var. Yöneticisi olan Aycan Burak Toplu'ya telefon numaranızı gönderirseniz sizi ekleyecektir.

İyi günler.

Motosikleti
    RS 200
    Rs 200 icin branda alan varmı beyler ns200ün brandasıda uyarmı acaba? bayide sordum 80tl istedi kendimi kawasaki bayide hissettim bian:D

REKLAM ALANI
25. sayfa BirinciBirinci ... 15232425262735 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 6 kullanıcı var. (0 üye ve 6 misafir)