Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Bajaj Discover 150S Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    admin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Discover 150 S

Düşük yakıt tüketimi, teknolojisi ve konforuyla dikkatleri üzerine çeken Discover, yeni modeliyle Türkiye'de.

Zamanla Yarışanlar İçin!

KONFOR

Segmentinde Ilk Nitrox Tekli Amortisör

Discover’ın Nitrox Tekli Amortisör özelliği, üstün sürüş keyfini efsanevi bir konforla birlikte sunuyor. Nitrox, Discover’ın efsanevi sürüş konforunu sağlarken; Monoşok, sportif direksiyon hakimiyetini sunar.

GÜVENLIK

Segmentinde Ilk Papatya Disk Fren Sistemi

Alışılagelmiş disklerle karsılastırıldıgında, Discover 150S’in papatya disk freni daha fazla yüzey alanına sahiptir. Böylece daha iyi fren sogutması ve daha güvenli sürüş sağlar.

DC Far ile Kıyaslanmayacak Kadar Güvenli Sürüş

MOTOR

Segmentinde Ilk 4 Valf DTS-I Çift Bujili Motor Sistemi

Patentli 4 sübap teknolojisine sahip DTS-i çift bujili motor, gitmeniz gereken mesafeden ödün vermeden size 14,5 PS’lik muhtesem bir güç sunar.

Bataryaya direkt baglı ön far, daha güvenli sürüş imkanı saglar. Böylece, AC ön far sistemlerde görülen ve ışık şiddetini etkileyen hıza bağlı, aydınlatma sisteminin olumsuzluklarından kurtulmuş olursunuz.

MOTOR

Silindir Hacmi 144.8 cc
    Motor Tek Silindir - 4 Valf - 4 Zaman
    Soğutma Sistemi Hava Soğutmalı
    Maksimum Güç 14.5 ps @ 8500
    Maksimum Tork 12.75 Nm @ 6500 d/d
    Yakıt Sistemi Karbüratör
    Egzoz Sistemi Egzoz TEC

AKTARMA

Aktarma Zincir
    Şanzıman 5 Vites

ELEKTRIK

Ateşleme Standart, DTS-i Çift Bujili
    Çalıştırma Elektrik

ÖLÇÜLER

Uzunluk 2038 mm
    Genişlik 714 mm
    Yükseklik 1078 mm
    Aks Arası 1305 mm
    Sele Yüksekliği 795 mm
    Yüksüz Ağırlık 121 kg
    Yakıt Tankı 10 L (+1.9 rezerv)

GÖVDE

Ön Süspansiyon Teleskopik
    Arka Süspansiyon Nitrox Tekli Amortisör
    Ön Fren 240 mm Papatya Disk
    Arka Fren Kampana
    Ön Lastik 80/100-17 Tubeless
    Arka Lastik 100/90-17 Tubeless

RENKLER

Bajaj Discover 150S 'in fiyatı için tıklayın

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Bajaj'ın yeni modeli hayırlı olsun.

rebel_punto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pejo.Jawa.Titan.Ybr.Cbr.Vstrom.Drift.Pulsar.Gs800
    Arkadaşın discover 150 f sini test ettim bu gün.
    Alt motoru Boxer 150 ile aynı mı desem.
    Vites sistemi aynıydı. Hep yukarı.
    Rahat motosiklet ti ama. Gazlaması cbf150 den iyi.
    Motosiklet ruhlu araba - QQ - kullanıcısı.

Değerli arkadaşlar; commuter segmentine bir model daha sunuyoruz. Bugün bayilerimize ilk sevkiyat başladı. 4.800 tl gibi iddialı bir parekende satış fiyatı ile sunduğumuz bu modelin sektöre hayırlı olmasını diliyoruz.

Saygılarımla...

aSuBaYaH - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    iki teker
    OKTAY MOTOR şube açılışında,
    Siz değerli arkadaşlarımızı aramızda görmekten mutluluk duyarız.
    İkitelli organize Ziyagökalp mahallesi Bedrettin dalan bulvarı İş Batı ticaret merkezi No:1/50 Başakşehir/İstanbul

İkitelli organize sanayi girişi Petrol Ofisi altı

Arkadaşlar bu motorun discover 150fden farkları nelerdir? Sadece grenaj ve zincirdeki koruma gözüme çarptı. Bu motor için 150f e ne diyorsak buna da aynılarını dermiyiz?

Değerli selcuk_ks;

Discover 150F ile farkı sadece ön grenajlar ve yakıt göstergesinin manuel olmasıdır. Başka bir fark yoktur.
    İlk parti sevkiyatlarımız tamamlanmış olup ürünümüz 4.800 tl parekende satış fiyatı ile showroomlarda yerini almıştır. Bugün ilk sahipleri ile ilgili iki haberin biri İstanbul Kadıköy’den, diğeri ise Hatay merkezden geldi. Kendilerine güle güle kullanın diyoruz.

Saygılarımla…

Alıntı selcuk_ks adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar bu motorun discover 150fden farkları nelerdir? Sadece grenaj ve zincirdeki koruma gözüme çarptı. Bu motor için 150f e ne diyorsak buna da aynılarını dermiyiz?

Seneye yaza almayı düşünüyorum sizce fiyatı ne olur?

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Alıntı Breax adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Seneye yaza almayı düşünüyorum sizce fiyatı ne olur?
    5500 liradan az olmaz Bajaj kullanıcıları böyle gaz vermeye devam ederse. Gerçi döviz kurunun da etkisi var. Aralık ayından bu güne yüzde 30 değer kaybetti türk lirası.

Alıntı Mengu16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    5500 liradan az olmaz Bajaj kullanıcıları böyle gaz vermeye devam ederse. Gerçi döviz kurunun da etkisi var. Aralık ayından bu güne yüzde 30 değer kaybetti türk lirası.
    teşekkür ederim cevabın için

Beyler sizce bajaj 150F ybr bajaj 125st Rks 150 hangisini almalıyım?

islambey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CFMOTO 250NK
    Eğer yamaha alabiliyorsan hic düşünme yamaha al bin,biraz daha gücün yetiyorsa cbf al .Illaki bajaj alacam dersen oda senin tercihin

Alıntı islambey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eğer yamaha alabiliyorsan hic düşünme yamaha al bin,biraz daha gücün yetiyorsa cbf al .Illaki bajaj alacam dersen oda senin tercihin
    Sağol yorumun için kardeşim. Bajaj pulsar 150ns gelicekmiş bu sene içinde. Pulsar 200 ns in kardeşi geliyo fiyatı da daha uygun olur biraz bekler onu alırım şekli de harbi güzel

Değerli arkadaşlar;

Discover 150S modelimizde de tüm discover ailesinde olduğu gibi 1-30 eylül tarihleri arasında devam edecek stoklarla sınırlı bir kampanya düzenledik. Yurt genelindeki tüm bayilerimizle görüşebilirsiniz.

Selam ve saygılarımızla...

bu motoru alıp kullanan yokmu ben almayı düşünüyom ama sanki piyasada fazla yok gibi hep 125

DİJİTALTÜRK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Henüz yok
    150 S modeline 150 F gibi ilgi yok anlaşılan.

Motosikleti
    inşallah discoery 150s
    Alıntı DİJİTALTÜRK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    150 S modeline 150 F gibi ilgi yok anlaşılan.
    Bazı 150s kullanıcıları 150f forumunda yazıyor orası daha aktif diye. Bende açıkçası 150s düşünüyorum ve kimsenin buraya hiçbir şey yapmaması üzücü. 150f sayfasını baştan aşağı okudum nasılsa temele aynı motorlar diye.

Alkan1905 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT - 25 Siyah
    Arkadaşlar ilk kez vitesli motor kullanacağım 150 S mi 150 f mi hero Thriller mi önerirsiniz aslında aklımda mt 25 vardı ama düşe kalka onda öğrenmiyeyim

Motosikleti
    inşallah discoery 150s
    Bütçe sikintin yoksa ybr 125 al, ama var ise 150s almak daha mantıklı bana gore. Hem ucuz hemde temel herşey var üzerinde. Tek sıkıntısı vites 1n2345 değil n12345 şeklinde.

Deryali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-09
    Selamlar
    Uygun fiyata satılıktır.
    http://www.motosiklet.com/IlanDetay/Motosiklet/bajaj-discover-150-s-bajaj-discover-150s-uygun-fiyat-16023

Motosikleti
    Honda PCX 150
    6 yıldır sırf çarşıya pazara gitmek için motosiklet kullanırım. ilk motosikletim kanuni windy s idi. her ne kadar basit bir çinli olsa da 17 bin kilometrede neredeyse hiç sorun çıkarmamıştı bana. şanslıymışım ki ilk 2 senesinde hiç garantisine de başvurma ihtiyacım olmadı. geçen yaz ufak bir değişiklik yapayım dedim ve bir arkadaşımdan discover 150s aldım. alırken de üst üste sordum sorunu varsa aman başkasına sat diye. 6 bin kilometrede aldığım 1 yıllık 150s 7 binde motorunun her yerinden yağ sızdırmaya başladı. her durduğumda egzosun üstünde, bloğun altında yağ damlaları görmeye başladım. forumu takip ederim sürekli. hemen aklıma şu terleme olayı geldi. nasıl olsa garantisi var dedim alanya' da bajaj servisine gittim. zincir yağı olduğunu söyleyip gönderdi servis. zaman içinde daha da arttı tabi yağ sızıntıları ve damlamalar. tekrar gittim aynı cevap. normal bunlar! sorun yok! söyleyenler var ama arkadaşlar aman dikkat bu motorları almadan önce iki kere düşünün. bir motor aynı zamanda arkasında duran servisi demek ve garantisi demek. maalesef bu bajaj' ı aldıysanız garantisini ve servislerini saymayın. işleri güçleri sizi oyalamak. yakın zamanda resimlerini de atacağım. sıkıntısını buraya yazdım arkadaşlar. ben uğraşırım diyenlere motor satılık. alacak arkadaşa fiyatta da yardımcı olurum. site üzerinden irtibat kurması yeterli. daha da bajajın kapısının önünden geçmem. tamam fiyatları bu motorlara göre iyi ama. maalesef sorunlarla dolu bu motorlar.

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:31 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:45 ----------

Servisin normaldir dediği durum bu.[IMG][/IMG]

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)