Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

biri bana yardım etsin

Motovento
    REKLAM ALANI
    tamercan887 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaşlar istanbulda oturuyorum 2.el bir motor alacagım ama plakası ist dışı ve ben bunu istanbul plakası yapmak istiyorum bunu yapmak için plakanın bağlı olduğu ile gitmelimiyim ve plaka degişikliginin masrafı ne kadar olur biri bana ne olur yardım etsin.nasıl yaparım tam yardım edecek biri yok mu

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ferni - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    niye değiştirmek istiyorsun ki dezavantajları yanında bir cok avantajı var il dısı plakanın. mesela ters yola girdiğinde yanlışlıkla kimse üstüne gelmiyor...
    şaka bir yana bilmiyorum ama yardımcı olabilecek cok arkadas vardır eminim...

İHTİYAR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKI GS-500 E
    Plakanın bağlı olduğu ilden sen değil satıcı borcu yoktur kağıdı alacak sonra noterden satış yapılacak noterde beyan ettiğin adresin trafik şubesine başvurup aracın tescilini üzerine alacaksın.trafik o ille yazışacak.
    Haydi hükümeti yıkalım yerine AVM yapalım.

ylmzzz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Z800
    borcu yokturu alıp satış alcaksın. satış belirtilen ile göre yapılcak. senin gitmene gerek yok. sahibi borcu yokturla beraber bi de vekaletname gönderir sen bulunduğun ilden alabilirsin. satış yaptıktan sonra da ruhsat senin üzerine çıkcak plakayla beraber yenilencek.
    Korkarak yaşıyorsan yalnızca hayatı seyredersin

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler