Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
8. sayfa BirinciBirinci ... 678910 ... SonuncuSonuncu

KTM RC 250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    KTM RC250
    Kardesım ınsallah hayırlısıyla alırsın en kısa surede

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:19 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:16 ----------

pmomgrata kardsım cok tesekkurler ınsallah en kısa surede alırsın

MimTolga sanada tesekkur ederım hem resımlerı duzelttıgın ıcın hemd onerım ıcın ama suan kapalı otoparkta.Rabbım kımseye kaza bela vermesın hayırlı geceler hrkese

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    KTM DUKE 200 / 2015
    #reccepavcı hayırlı uğurlu olsun, keyifli sürüşler dilerim.
    Mont, eldiven ve kaskından da biraz bahseder misin, çoğu motorsiklet modeli ile ilgili bir çok bilgi ve detay bulabiliyoruz ama ekipman ve aksesuar konusu maalesef öyle değil.

Motosikleti
    Honda CBR 125
    Yeni modellerde ayna değişmiş sanki

Motosikleti
    KTM RC250
    Haklısınız o zaman soyle baslıyım. Ekipman olayına gelırsek;

Kaskım: Shoei NXR TC-1 KNN54 3 farklı yapı malzemesı kullanıp organıc fıberlede guclendırılmıs bır kabuk yapısı var
    Mont: Revit İgnation2 3 mevsim mont yarı derı yarı fılelı gogus ve sırt kısmı komple fıle onun dısındakı yerler derı sırt koruması yok onu bızım almamız gerekıyo
    Bot: Tcx S-speed yarıs botu bunun hakkında soyle soylıyım hosuma gıttı ve geereklıydı aldım bununda kaval kemıgı bılek serce on taraf epey bı koruyucu
    Eldiven:Normalde five gloves rfx1 alıcaktım ama bedenını bulamadım bende sf1 aldım yıne five gloves gayet memnunum suan
    pantalon: pantalon ıcın butcem bıraz cıkmadı onun yerıne her zaman gıyebılecegım short koruma aldım pantalonun altına gıyıgım
    dizlik: dainesenın bılınsdık modelı

Motosıklet ıcınse evet aynaları degıstı ve artık lastıklerde metzeller m5 spor gelıyo lastıklerden suan sıkıntım yok bır tek sıze bır sorum olucaktı buyuk ıhtımal motorun yenı ve parcalrın bırbırnıe ısınmasından yanı rodajın hala devam etmesınden suan 60kmde motor bıraz az ama her yola cıkytıgımda aksam olsun gunduz olsun motor fan acıyo bayıye ve bır kurye abıme sordum normal acmazsa problem olur dıyolar sızlerın motorundada sık sık acıyomu fan sımdıden tsekkurler hyırlı surusler kazasız belasız

Motosikleti
    KTM DUKE 200 / 2015
    Teşekkürler cevaplar için,
    Sıfır motorun fan açması normaldir, birde ilk motorunuzsa kullanımdan kaynaklı da fan açacaktır, motor rodajı bitip ilk yağ değişimi yapıldıktan sonra ve siz de motorunuza alıştıktan sonra normale dönecektir içiniz rahat olsun

Motosikleti
    KTM RC250
    Ben tesekkur ederım

brooklynnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yeşil fıstık 300
    Bende duke varken aşırı ısınıyordu. Yurtdışı forumlarda da böyleydi. Normal olduğu anlaşıldı.

Motosikleti
    KTM RC250
    cevabınız ıcın tesekkurler Bu arada bırsey dıycektım bayramdan sonra nasıp olursa allahın ıznıyle bı toplantı bulusma gıbı bırseyler yapsak uygun olan herkes gelse bı tanıssak sızede uygun olurmu bılmem ama ben tanısmak ısterım sızlerle. Bu arada ben Istanbul avrupa yakasındayım

Beyler bayanlar özelden veya burdan indirimli alanlar yazabilirmi? Kredi çekip alıcam da

Motosikleti
    Suzuki Gw250
    Alıntı *Heka adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2 saattir RC 250 araştırması ve video izliyorum, baştan sona tüm konuyu okudum.
    Supersport kullanmam diyen ben Pazartesi git al diyorum şimdi de.

50.000 km'den fazla tecrübem var. 125-250-600cc aklımdaki tek soru işareti 190 boy 100 kg olan cüssem.

Çinlinin titreşimi bile rahatsız etmiyor beni, popo sağlam, selenin beni rahatsız etmesine imkan yok. Oturuş pozisyonuna alışabilir miyim, sığar mıyım bu ata ben?
    Ben seni 184 99 kiloyum gayet rahat oturuyorum.
    Sığamıyorum diyen net yalan söyler.

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:37 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:22 ----------

Alıntı Emron adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hem KTM RC 250 hemde R25 i test edip kullanan arkadaşlar var mı çok merak ettim hangisi daha hoşunuza gitti artıları eksileriyle yazabilicek detaylı varsa çok sevinirim
    Ben 250 cc sınıfındaki bütün aletleri kullanmış birisi olarak yazayım.
    Konfor : 250 cc sınıfınin tartışmasız konfor lideri ınazuma olsa da en rahat racing kesinlikle, cbr 250. Net sport touring gidonu var r25 ve rc ye göre. Cbr dan sonra bana kalırsa r25 gelir. Aralarında en safkan pist aleti kesinlikle r250 olduğu için gidon 600 cc gerçek racinglerden farksız.Rc nin bu konuda bir sezonu avantajı da titresim, sürekli 10 bin devir gideceksiniz alet titriyor söyleyim. Fakat egzoz takip rahatladıktan sonra titresim seviyesi biraz daha azaldi.

Yol tutuş: kesinlikle ktm. Arka lastiğin kalın olması, makasli arka masa, wp amortisor, kaliteli lastik, trilles sasi, ağırlık merkezi vs en iyi yol tutan alet kesinlikle rc. Zaten bir racing de olması gereken en önemli hususta bu değil mi

Hızlanma : 0 100 rc iyi sonrasında yamaha r25 iyi. Bunu tartışmaya gerek yok, ama fark çok yüksek değil top speedde 3 boy fark ediyor ki, size bunun donusu farkli yerlerden daha fazla oluyor.

Frenleme : r25 on freni iyi gibi gelmişti ilk zamanlar da bana ama ta ki rc 250 kullanana kadar. Rc nin brembo nun yan sanayisi olanlar frenler, herşeyden önce Abs olması ve abs nin isteğe bağlı kapatılabilir olması nefis şeyler. On de dört pistonlu kaliperin tutuşu ve fren hissi mukemmel.arka fren hissi Yamahanin tutacak mi tuttu mu şeklindeyken rc nin evet tuttum yavaşlıyoruz şeklinde, bu yönüyle de rc nin arka freni de r 25 ten bir tık daha iyi.
    Buna karşın hyosung gt250r haksızlık etmeyelim on de çift disk var ve onun fren hissi de çok güzel.

Yakıt tüketimi: ktm max torkunu 6.500 devir de verirken, 7 bin devirler motorun rahat ve ekonomik olmasını sağlıyor, buna karşın yaklaşık 13 bin devir ceviren r 25 te max tork devri 10 bin civarı.
    Yamahanin alt devirleri ölü olduğu için, sürekli olarak yüksek devir de kullanmak gerekiyor haliyle bu da yakıt tüketimi olarak dönüyor.
    R 25 te 6 litreleri görmek mümkünken, performans egzoz ve tapa gaz 150 ile giderken 4.2 lt yi kesinlikle geçmiyor.(yol bilgisayarı verisi)

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:40 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:37 ----------

Alıntı Emron adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hem KTM RC 250 hemde R25 i test edip kullanan arkadaşlar var mı çok merak ettim hangisi daha hoşunuza gitti artıları eksileriyle yazabilicek detaylı varsa çok sevinirim
    Ben 250 cc sınıfındaki bütün aletleri kullanmış birisi olarak yazayım.
    Konfor : 250 cc sınıfınin tartışmasız konfor lideri ınazuma olsa da en rahat racing kesinlikle, cbr 250. Net sport touring gidonu var r25 ve rc ye göre. Cbr dan sonra bana kalırsa r25 gelir. Aralarında en safkan pist aleti kesinlikle r250 olduğu için gidon 600 cc gerçek racinglerden farksız.Rc nin bu konuda bir sezonu avantajı da titresim, sürekli 10 bin devir gideceksiniz alet titriyor söyleyim. Fakat egzoz takip rahatladıktan sonra titresim seviyesi biraz daha azaldi.

Yol tutuş: kesinlikle ktm. Arka lastiğin kalın olması, makasli arka masa, wp amortisor, kaliteli lastik, trilles sasi, ağırlık merkezi vs en iyi yol tutan alet kesinlikle rc. Zaten bir racing de olması gereken en önemli hususta bu değil mi

Hızlanma : 0 100 rc iyi sonrasında yamaha r25 iyi. Bunu tartışmaya gerek yok, ama fark çok yüksek değil top speedde 3 boy fark ediyor ki, size bunun donusu farkli yerlerden daha fazla oluyor.

Frenleme : r25 on freni iyi gibi gelmişti ilk zamanlar da bana ama ta ki rc 250 kullanana kadar. Rc nin brembo nun yan sanayisi olanlar frenler, herşeyden önce Abs olması ve abs nin isteğe bağlı kapatılabilir olması nefis şeyler. On de dört pistonlu kaliperin tutuşu ve fren hissi mukemmel.arka fren hissi Yamahanin tutacak mi tuttu mu şeklindeyken rc nin evet tuttum yavaşlıyoruz şeklinde, bu yönüyle de rc nin arka freni de r 25 ten bir tık daha iyi.
    Buna karşın hyosung gt250r haksızlık etmeyelim on de çift disk var ve onun fren hissi de çok güzel.

Yakıt tüketimi: ktm max torkunu 6.500 devir de verirken, 7 bin devirler motorun rahat ve ekonomik olmasını sağlıyor, buna karşın yaklaşık 13 bin devir ceviren r 25 te max tork devri 10 bin civarı.
    Yamahanin alt devirleri ölü olduğu için, sürekli olarak yüksek devir de kullanmak gerekiyor haliyle bu da yakıt tüketimi olarak dönüyor.
    R 25 te 6 litreleri görmek mümkünken, performans egzoz ve tapa gaz 150 ile giderken 4.2 lt yi kesinlikle geçmiyor.(yol bilgisayarı verisi)

Bu veriler ışığında kesinlikle ktm ;)
    Emron bunu beğendi.

Motosikleti
    KTM RC 200
    Arkadaşlar Selamlar. Forumunuza ve motosiklet dünyasına yeni giriş yapan bir kardeşinizim. Motosiklet hayalim uzun zamandır vardı ve sanırım şu siralar biraz daha yakınım sonuca. 3-4 gun once spormoto kadikoy şubesine gittim. Amacim RC200 almak. Daha öncesinde hiç 2 tekerli bir tecrubem yok. Sadece birkac 100 metre skuter kullandım. Bilinçli bir kullanıcı olmayi hedefliyorum herşeyden önce. Yeni bir sürücü olarak RC200'den korkmalımıyım.

Boy:176
    Kilo:73

Biraz tedirginim açıkcası ama o motora altımda bilincli bir şekilde hakim olmak istiyorum. Spormoto eğitimi alacağım ancak siz RC kullanıcıları arasında haftasonlari küçük egitimler verecek ve arkadas edinmek isteyenler varsa araniza katilmak isterim. Tekerleriniz düz bassın. Allah kaza bela vermesin.

Motosikleti
    KTM RC250
    Selamun aleykum abilerim ve kardeşlerim

Cok ıstyerek ve severek aldıgım motorumu satmak durumundayım suan bazı nedenlerden dolayı ktm rc250 metzeller m5 ve aynası makyajlanmıs 2016 model motorumu satmak durumundayım cok severk aldıgım gun paylastıgım fotoraflarım hala durmakta oradan motora bakabılırsınız hala aynı ynılıkte durmakta suan kmsı yaklasık 300-310 kmde alma ısteyen dusunen bırı varsa egr aramızdan bu numaradan benle ırtıbata gecebılır 0533 624 30 98 Recep alıcak arkaasada sımdıden hayırlı olsun. hayırlı aksamlar rabbim cumlemızı kazdan beladan korusun

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:22 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:42 ----------

arkadaslar mesaj nasıl sılınır bılmıyorum ama yukrıda yazdıgım karardan vazgectım sonucta zevk bızım sonuna kadar

---------- Mesajlar birleştirildi - 08:26 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:22 ----------

Dedigim gibi nasil silinicegini bilmedigim icin yazim duruyo ama vazgectim. Alabildigim kadar zevk almaya bakocam motorumdan kizimdan 👊😉

Alıntı reccepavcı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selamun aleykum abilerim ve kardeşlerim

Cok ıstyerek ve severek aldıgım motorumu satmak durumundayım suan bazı nedenlerden dolayı ktm rc250 metzeller m5 ve aynası makyajlanmıs 2016 model motorumu satmak durumundayım cok severk aldıgım gun paylastıgım fotoraflarım hala durmakta oradan motora bakabılırsınız hala aynı ynılıkte durmakta suan kmsı yaklasık 300-310 kmde alma ısteyen dusunen bırı varsa egr aramızdan bu numaradan benle ırtıbata gecebılır 0533 624 30 98 Recep alıcak arkaasada sımdıden hayırlı olsun. hayırlı aksamlar rabbim cumlemızı kazdan beladan korusun

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:22 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:42 ----------

arkadaslar mesaj nasıl sılınır bılmıyorum ama yukrıda yazdıgım karardan vazgectım sonucta zevk bızım sonuna kadar

---------- Mesajlar birleştirildi - 08:26 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:22 ----------

Dedigim gibi nasil silinicegini bilmedigim icin yazim duruyo ama vazgectim. Alabildigim kadar zevk almaya bakocam motorumdan kizimdan 👊😉
    Ne yaparsanız yapın kurt düştü bir kere içinize. Satmak istemenizin sebebi ciddi anlamda tecrübesizlik bence. Bir eğitim alım derim. Vazgeçtim desenizde şu an size uygun olmadığını düşünüyorsunuz. Bende ss makineleri şehir içi kullanışsız bulurum.
    Biraz sabredin ve eğitim alın. En önemlisi motora artçısız binin.

Motosikleti
    Suzuki Gw250
    Gençler motorumu z800 sugomi & ducati monster almak üzere satıyorum ilgilenen olursa malum sitede ilan, ilan numaram bu 316597379,
    tiger egzoz + susturucu, branda, krom plakalık, mühürlü küçük plaka gibi ekstraları var, alıcısı pişman olmaz.
    iyi forumlar

2017de ktm de yenileyecekmiş sanırım. malum kawa, suzuki, honda, yamaha yepyeni 250 cc ler gelecegi için. umarım agresif keskin hatlı cizgileri olan doğrudüsgün far ve kafa grenajına sahip bi şey çıkarırlar

Motosikleti
    CBR 125 R
    bu motoru almayı düşünüyorum , ama 120 150 arası hızlanması nasıldır, kullanan arkadaşlar yardımcı olabilir mi, top speed nedir. internette hep 390 var, yeni olduğu için heralde 250 ile ilgili pek bişi yok..

Motosikleti
    CBR 125 R
    arkadaslar simdi ktm bayisinden geliom. bu motor stoklarda kalmamıs. 2017 de gelcekmis. bayide varsa vardır. yoksa bitmiştir. ..

ccc67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cbr 125 (2014 kirmizi) /Artik Cbr 250 (2016 siyah)
    Top speed olarak ne gördünüz acaba

divergent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda MSX
    Bizde şuan iki arkadaş rc 250 almayı düşünüyoruz. Şuanda 250cc alınabilecek en mantıklı ss gibi görünüyor. Benim sormak istediğim arka çamurluğu bir honda yada yamaha gibi değil artçıya su çamur vs geliyo mu yoksa kuyruğun altına mı sıçrıyor.

whitedeamon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MTT Y2K
    Gelmiyor sorun olmuyor

REKLAM ALANI
8. sayfa BirinciBirinci ... 678910 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)