Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
9. sayfa BirinciBirinci ... 7891011 SonuncuSonuncu

KTM RC 250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    bajaj pulsar as150
    Merhaba arkadaslar, suan R25 be RC250 arasinda gidip geliyorum, size sormak istediğim bir kac soru olucak, boyum 1.86 kilom 88 bu motor benim ebatima gore uygunmudur? Cogu kisi rahat edemezsin cok ufak diyor, tabi birde 2.el dezavantaji var R25e göre, abs olmasi lastiklerinin iyi olmasi RC250ye yakin durmami sagliyor ancak hem servis hem 2.el hem parca konusunda R25 daha mantikli duruyor, birde titresimin cok oldugunu soyleyenler var, bu konuda bilgisi olan arkadaslar yardimci olursa memnun olurum simdiden tesekkur ederim saygilar...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mccxcix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-07
    Alıntı vhpfb44 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaslar, suan R25 be RC250 arasinda gidip geliyorum, size sormak istediğim bir kac soru olucak, boyum 1.86 kilom 88 bu motor benim ebatima gore uygunmudur? Cogu kisi rahat edemezsin cok ufak diyor, tabi birde 2.el dezavantaji var R25e göre, abs olmasi lastiklerinin iyi olmasi RC250ye yakin durmami sagliyor ancak hem servis hem 2.el hem parca konusunda R25 daha mantikli duruyor, birde titresimin cok oldugunu soyleyenler var, bu konuda bilgisi olan arkadaslar yardimci olursa memnun olurum simdiden tesekkur ederim saygilar...
    Merhaba oncelikle telefondan yaziyorum kusura bakma harfler vs icin, simdiden hayirli olsun, boyum 183 Duke 250 vardi kisa zaman once sattim, herkes altimda kucuk durdugunu soyluyordu ki haklilardi ama bana bi sıkıntısı olmadi, 186 cm icin sanirim evet kucuk kalir, RC 250 ile R25 kalite bakimindan kesinlikle cok farklilar, RC one geciyor kalite guven ve teknoloji konusunda, ama maalesef ikinci eli ve servis agi yetersiz, piyasa motoru ariyorsan R25, kalite ve guvenlik istiyorsan RC250, ama uzun sure binmem dersen yetmez dersen ikinci el bi R25 al biraz kullan gec baska bir cc ye...

Motosikleti
    bajaj pulsar as150
    Alıntı mccxcix adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba oncelikle telefondan yaziyorum kusura bakma harfler vs icin, simdiden hayirli olsun, boyum 183 Duke 250 vardi kisa zaman once sattim, herkes altimda kucuk durdugunu soyluyordu ki haklilardi ama bana bi sıkıntısı olmadi, 186 cm icin sanirim evet kucuk kalir, RC 250 ile R25 kalite bakimindan kesinlikle cok farklilar, RC one geciyor kalite guven ve teknoloji konusunda, ama maalesef ikinci eli ve servis agi yetersiz, piyasa motoru ariyorsan R25, kalite ve guvenlik istiyorsan RC250, ama uzun sure binmem dersen yetmez dersen ikinci el bi R25 al biraz kullan gec baska bir cc ye...
    Cevabınız icin cok tesekkur ederim, tip olarak guvenlik olarak ktm gercekten gosuma gidiyor, R25 her yerde var ktm daha ozel ve kişisel bir motor gibi duruyor, benim kafamdaki 2 soru işareti bir fiziksel olarak bana ufak kalmasi ikinciside malum 2.el, servis ve yedek parca konusu, alicagim motoru en 2 sene kullanmak istiyorum kafam cok karisik gercekten motor secmek ve almak cok zor umarim kendim icin en dogru karari verebilirim tekrar tesekkur ederim size...

Arkadaşlar 1000 km bakımından sonraki bakım kaç km de yaptırılıyor?
    Yaptıran varsa ne kadar mal oldu acaba?
    Bide egzos taktıran oldumu, egzos önerisi olan varmıdır?

Arkadaşlar CC değişikliğinden dolayı motorumu satıyorum. İlgilenen arkadaşlar iletişim kurarlarsa mümkün mertebe yardımcı olmaya çalışırım.. Eşe - dosya gidecek alettir.

https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...55197665/detay

Arkadaşlar merhaba. Bende rc250 almayı düşünenlerdenim. Rc250 sahibi olan arkadaşlar
    Yedek parça fiyatları
    Servis ağı
    Grenaj parçaları vs. İle ilgili bilgi verebilirmisiniz

omeraydin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 690smc-R
    Alıntı yagizuys adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar merhaba. Bende rc250 almayı düşünenlerdenim. Rc250 sahibi olan arkadaşlar
    Yedek parça fiyatları
    Servis ağı
    Grenaj parçaları vs. İle ilgili bilgi verebilirmisiniz
    Biraz geçmiş sayfaları okursanız tüm bilgilere hakim olabilirsiniz.

Motosikleti
    Henüz yok :(
    Öncelikle merhaba,

Nisan sonu-Mayıs başı 2017 gibi bir motor almayı düşünüyorum, henüz ehliyetim yok inşallah nisan sonu gibi belki biraz daha önce alıcam motor ehliyetini

Başlangıç motoru olarak düşünüyorum RC250 ABS'yi (sanırım abs'li abs'siz diye 2 modeli vardı, en azından ben öyle biliyorum)

Boyum 1.70 civarı 55 kilo minyon tipli üniversite için hazırlanan genç bir kardeşinizim

Sizce başlangıç için uygun bir motor mudur ? Birkaç saat olucak herhalde detaylı detaylı bütün sayfaları okudum konuyla alakalı. Motoru satan değiştiren birsürü abimiz de var sanırım.

Genç kardeşinize bir yardım edin, belki karar vermek için çok erken ama ufak ufak ekipman almak istiyorum.

henüz 6 ay kadar bir zaman var 2017'de ktm yeni bir RC250 çıkarıp 2015-16 RC250'den farkı olur mu bilemiyorum.

Tahminleriniz görüşleriniz önemli benim için

Şimdiden teşekkür ederim...

Motosikleti
    Yamaha MT-07
    Alıntı BatuGLR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Öncelikle merhaba,

Nisan sonu-Mayıs başı 2017 gibi bir motor almayı düşünüyorum, henüz ehliyetim yok inşallah nisan sonu gibi belki biraz daha önce alıcam motor ehliyetini

Başlangıç motoru olarak düşünüyorum RC250 ABS'yi (sanırım abs'li abs'siz diye 2 modeli vardı, en azından ben öyle biliyorum)

Boyum 1.70 civarı 55 kilo minyon tipli üniversite için hazırlanan genç bir kardeşinizim

Sizce başlangıç için uygun bir motor mudur ? Birkaç saat olucak herhalde detaylı detaylı bütün sayfaları okudum konuyla alakalı. Motoru satan değiştiren birsürü abimiz de var sanırım.

Genç kardeşinize bir yardım edin, belki karar vermek için çok erken ama ufak ufak ekipman almak istiyorum.

henüz 6 ay kadar bir zaman var 2017'de ktm yeni bir RC250 çıkarıp 2015-16 RC250'den farkı olur mu bilemiyorum.

Tahminleriniz görüşleriniz önemli benim için

Şimdiden teşekkür ederim...
    Öncelikle şimdiden hayırlı uğurlu olsun, yaşın kaç bilmiyorum ama ehliyetim yok demişsin, benim yaklaşık 8 yıldır araba ehliyetim 1 senedir de motor ehliyetim mevcut, ancak trafik tecrübem arabadan dolayı baya var, yaşım da 26, kendimi bildiğim için direkt Duke 250 ile başladım ve eğitimimi de aldım, bu yüzden zorlanmadım, başlamak için uygun bir motosiklet bence hem abs vs var hem de lastikleri ve kalitesi çok iyi, gerekli eğitimlerini alır kendi limitlerini bilirsen kullanabilirsin... RC serisinin kasa değiştireceğine dair herhangi bir bilgi yok ki fuar da bitmek üzere şimdiye kadar duyumlar vs. çıkardı, kazasız belasız kardeşim.
    "Olmadı Diye Sızlandığın Duaya,Gün Gelir Olmadı Diye Şükredersin."Şems-i Tebrîzî

Motosikleti
    Yaşım şuan 17, 2 nisan 1999 doğumluyum.

2 nisan 2017'de ehliyet almaya hak kazanıyorum diye biliyorum.

Bir de önümüzdeki yıl honda yeni bir model mi diyim artık ne diyim bir r daha ekliycemiş. CBR250RR. Tek R değil 2 R

Google'a felan yazarsanız görselleri felan çıkıyor.

Dediklerine göre 2 silindir opsiyonel ABS olucakmış.

Aklım bi yandan da onda kaldı. Kaydırmalı debriyaj felan var mı o 250RR'da bilmiyorum, öyle bir bilgi okumadım. RC250'yi çok beğeniyorum. Şekli şemali çok hoşuma gidiyor ya

Gençliğin verdiği azcık şekilli olsun isteği beni direkt RC250'ye çekti.

RC125'e felan baktım ama ABS'si yok bildiğim kadarıyla, açıkçası ABS'li olsun istiyorum çok acemiyim gerçekten motor konusunda. Heyecanlanıp ön frene basınca kayıp düşüp motoru kaskı çizdirmek istemiyorum.

Bildiğiniz düşük CC yada bunu alırsan bununla daha rahat başlarsın dediğiniz model varsa tavsiyelerinizi bekliyorum.

Çok teşekkür ederim

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:20 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:15 ----------

Alıntı mccxcix adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Öncelikle şimdiden hayırlı uğurlu olsun, yaşın kaç bilmiyorum ama ehliyetim yok demişsin, benim yaklaşık 8 yıldır araba ehliyetim 1 senedir de motor ehliyetim mevcut, ancak trafik tecrübem arabadan dolayı baya var, yaşım da 26, kendimi bildiğim için direkt Duke 250 ile başladım ve eğitimimi de aldım, bu yüzden zorlanmadım, başlamak için uygun bir motosiklet bence hem abs vs var hem de lastikleri ve kalitesi çok iyi, gerekli eğitimlerini alır kendi limitlerini bilirsen kullanabilirsin... RC serisinin kasa değiştireceğine dair herhangi bir bilgi yok ki fuar da bitmek üzere şimdiye kadar duyumlar vs. çıkardı, kazasız belasız kardeşim.
    Çok teşekkür ederim öncelikle ilgilendiğiniz için.

Yaşım 17, 2 nisan 1999 doğumluyum yanlış bilmiyorsam 2 nisan 2017'den itirbaren ehliyet alabilirim.

Birde boyum konusunda endişheliyim. 170 civarı boyum var.

Acaba motoru tutmada yada ne biliyim motor üstünde herhangi bi şekilde boyumun dezavantaja dönüşeceği zamanlar yerler var mıdır ?

Forumdaki RC250'si olan abiler maşallah en az benden 9-10 cm uzun Benim boyum motorda sorun çıkarır mı ?

Motosikleti
    KTM RC 250 ABS
    aramızda 1 yaş var öncelikle ben 2 hafta önce rc250 aldım boyunun sıkıntı çıkaracağını düşünmüyorum ..abs konusundada bende yokuş inerken veya çıkarken arada ısınmadan mıdır bilmem tutuyo bırakıyor .. şekil konusundada bakmayan yok merak etme :D

Beyler
    Boyum 183 cm
    Boy sorun olur mu ?

Motosikleti
    Alıntı sercan12 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aramızda 1 yaş var öncelikle ben 2 hafta önce rc250 aldım boyunun sıkıntı çıkaracağını düşünmüyorum ..abs konusundada bende yokuş inerken veya çıkarken arada ısınmadan mıdır bilmem tutuyo bırakıyor .. şekil konusundada bakmayan yok merak etme :D
    Öncelikle hayırlı uğurlu olsun, kazasız belasız kullan inşallah

Ve teşekkür ederim

Birkaç sorum olucak, sadece merak ettiğimden ötürü

Sıfır mı aldın ? Ve kaça aldın acaba ?

Bir de motorun üstünde hangi lastikler var ?

Şimdiden teşekkür ederim

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:00 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:58 ----------

Alıntı mrkcn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Beyler
    Boyum 183 cm
    Boy sorun olur mu ?
    Diğer sayfaları okudun mu bilmiyorum ama, yanlış hatırlamıyorsam 1.88 olan bi abi vardı sıkıntı olmuyor diyodu senin boyda da sıkıntı olmaz diye düşünüyorum.

Kendi boyumdan endişheliyim sadece

1.70 civarı bişeyim, üstüne binince ayaklar değer mi değmez mi diye hala düşünüyorum

Mete Han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı BatuGLR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Öncelikle hayırlı uğurlu olsun, kazasız belasız kullan inşallah

Ve teşekkür ederim

Birkaç sorum olucak, sadece merak ettiğimden ötürü

Sıfır mı aldın ? Ve kaça aldın acaba ?

Bir de motorun üstünde hangi lastikler var ?

Şimdiden teşekkür ederim

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:00 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:58 ----------

Diğer sayfaları okudun mu bilmiyorum ama, yanlış hatırlamıyorsam 1.88 olan bi abi vardı sıkıntı olmuyor diyodu senin boyda da sıkıntı olmaz diye düşünüyorum.

Kendi boyumdan endişheliyim sadece

1.70 civarı bişeyim, üstüne binince ayaklar değer mi değmez mi diye hala düşünüyorum
    Fabrika çıkışı olarak Rosso 2 var diye biliyorum. Yanlışsam düzeltiverin Bu arada Duke de aklında bulunsun bence, hojdır
    Zirveye ulaştığında beni hatırla.

Motosikleti
    CBR 250 R
    son yakıt tüketimlerinizi paylaşabilirmisiniz?

ve sanırım artık rosso 2 lerle gelmiyor bu motor . Metzeller ile geliyor. Metzeller nasıldır bilgisi olan varmı ?

Motosikleti
    Alıntı MeLaNq0Liq adlı üyeden alıntı Mesajı göster

ve sanırım artık rosso 2 lerle gelmiyor bu motor . Metzeller ile geliyor. Metzeller nasıldır bilgisi olan varmı ?
    Aynen bende metzeller diye biliyorum. Şuan için metzeller. 2015'de rosso 2 idi.

Metzellere de fena değil diyorlar ama bende onların yalancısıyım

Metzeller de iyidir hoştur güzeldir

Motosikleti
    Yamaha MT-07

Metzeler M5 Sportec ile geliyor KTM'ler (2016 yılından itibaren), Rossolara göre daha sert hamurlu ve daha uzun ömürlü, yol tutuşu olsun fren performansı olsun gayet güzel.
    "Olmadı Diye Sızlandığın Duaya,Gün Gelir Olmadı Diye Şükredersin."Şems-i Tebrîzî

Motosikleti
    CBR 250 R
    Yakıt tüketimi konusunda cevap alamadım

Yakıt tüketimi konusunda cevap alamadım
    Duke 250 kullanıma göre 3-3.5 falan yakıyor o da en fazla. Bu da aşağı yukarı aynıdır çok değişiklik olacağını sanmıyorum .

REKLAM ALANI
9. sayfa BirinciBirinci ... 7891011 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)