Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
10. sayfa BirinciBirinci ... 891011 SonuncuSonuncu

KTM RC 250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Arkadaşlar merhaba,

Dün RC250 aldım motoru 180 km de aldım fakat 1 yıl önce almış sahibi ve iş sebebi ile yurtduşına çıkınca kullanamımış. Anlayacağınız hala rodajda. Motoru aldım ve gelirken alt devirlerde (Mesela yüksek devirde debriyaja bastım devir düşerken, ya da vites attım alt devirde kavradı devir artarken) benzin deposunun oralardan belki benzin deposunun altından motor sesiyle beraber bir vızırtı sesi geliyor sanki plastik plastiğe değiyor titreşimden gibi. Çok canımı sıktı bu konu. Bir arkadaşım KTM lerde torktan dolayı kronik dedi fakat emin olmak istedim aynı sıkıntıyı yaşıyormusunuz? Ya da bunun sebebi ne olabilir?

Teşekkürler

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Café Racer
    2016 KTM RC 390 motosikletimi satıyorum,
    0 KM, 24 Ay Garanti Süreci
    Motosikleti bu hafta içerisinde teslim alacağım. Fiyata tescil masrafları da dahildir.
    Tekrar RC 390 kullanmak istemiyorum.
    Motosiklet hiç kullanılmamıştır, bayiden alıyormuş gibi, tek farkı tescil işlemleri yapılmış olacak. (Plaka ve Ruhsat Hazır)
    Takas tekliflerinizi değerlendirebilirim.

Motosikleti
    CBR 250 R
    Alıntı *Heka adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2016 KTM RC 390 motosikletimi satıyorum,
    0 KM, 24 Ay Garanti Süreci
    Motosikleti bu hafta içerisinde teslim alacağım. Fiyata tescil masrafları da dahildir.
    Tekrar RC 390 kullanmak istemiyorum.
    Motosiklet hiç kullanılmamıştır, bayiden alıyormuş gibi, tek farkı tescil işlemleri yapılmış olacak. (Plaka ve Ruhsat Hazır)
    Takas tekliflerinizi değerlendirebilirim.
    Kusura bakmada hocam "Tekrar RC 390 kullanmak istemiyorum. " Demişsin sormazlarmı adama kullanmıcaksan neden aldın diye Hayır paranmı çok onu anlamadım hobi olsun diyemi aldın

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    R25
    Alıntı MeLaNq0Liq adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kusura bakmada hocam "Tekrar RC 390 kullanmak istemiyorum. " Demişsin sormazlarmı adama kullanmıcaksan neden aldın diye Hayır paranmı çok onu anlamadım hobi olsun diyemi aldın
    bozulan motorun yerine yenisini verdiler hocam o yüzden satıyor.0 makina yani.
    MeLaNq0Liq bunu beğendi.

Motosikleti
    CBR 250 R
    Sil butonu olmadığından özür diliyorum bilmeden yazmıştım.

Motosikleti
    Honda CBR 500
    174 boy için ayakların yere tam basmama sorunu çıkartır mı r25'te ayaklarım tam değiyor ama bunun selesi bi kaç cm daha yüksek sanırım sizlerede bir sormak istedim.
    Ayrıca bu ktm rc 250 nin neden sahibindende filan çok az ilanları var piyasası durgun mu çok?

Motosikleti
    KTM RC 200
    175 cm boyundayım RC200 de ayağımın yarısı yere değiyor ama kontrolde sorun yaşamıyorum. sen biraz zorlanabilirsin ama yapamazsın demiyorum

gogozh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    selam arkadaslar
    yegenım de bır rc200 var motoruna koruma takozu aramıs fakat bulamamıs . oncekı motoruyla ( cbr125 ) cogunlukla grenaj uzerın de gittiği ıcın rc ye de takmak ıstemıs ama bulamamıs ben de dırek kullanıcılarına sorayım dedım . var mı yurdumuz da bunun satısı ıstanbul ıcı dırek gıdıp alabılırız yada ınternet uzerınden . yurtdışı sıtelerı olmazsa ıyı olur malum dövlet baba vergı olayını degıstırdı falan ugrasmayalım bu ısle .

tekerınıze tas degmesın arkadaslar .

RC serilerine koruma takozu takılmıyor diye biliyorum, gene de kullanıcıları da bir teyit etsin..

Gronax - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CRF250 L
    Alıntı Gorthaur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    RC serilerine koruma takozu takılmıyor diye biliyorum, gene de kullanıcıları da bir teyit etsin..
    Zamanında Ebay'de bir şeyler bulmuştum sanırım ben. Kontrol etmekte fayda var.

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:53 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:08 ----------

Bir şeyler buldum:
    http://www.ebay.com/itm/KTM-RC-390-200-125-2014-2015-RD-Moto-Kit-Tamponi-paratelaio-SL01-Bianco-/221811712705?hash=item33a50222c1
    http://www.ebay.com/itm/KTM-RC-390-200-125-2014-2015-RD-Moto-Kit-Tamponi-paratelaio-Nero-/371364568292?hash=item56770d9ce4

arkadaşlar merhaba,
    mart ayında almayı planlıyorum rc 250.deneyimleriniz nelerdir acaba.tüm sayfaları okudum gerçi ama.parça konusunda sıkıntı yaşayan varmı serviste kaç günde temin edebiliyormusunuz mesela grenajı.parça fiyatlarıda çok uçuk ama tasarımı beni cezbetti.

Motosikleti
    KTM RC250 ABS
    Alıntı _WhoCareS_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar merhaba,
    mart ayında almayı planlıyorum rc 250.deneyimleriniz nelerdir acaba.tüm sayfaları okudum gerçi ama.parça konusunda sıkıntı yaşayan varmı serviste kaç günde temin edebiliyormusunuz mesela grenajı.parça fiyatlarıda çok uçuk ama tasarımı beni cezbetti.
    merhabalar kardeşim motoru aldıysan kendi sorularına cevap verirmisin bende almayı düşünüyorum malum birde titreşim var rahatsız ediyor mu

Merhaba arkadaşlar bende mtorumu teslim aldım ve aranıza Denizli'den katıldım, bu ay sonu ehliyet sınavına gireceğim A sınıfı ehliyetimi aldıktan sonra inşallah yollara çıkacağım.

[IMG][/IMG]

Motosikleti
    Honda CBR 500
    Alıntı nautilus20 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar bende mtorumu teslim aldım ve aranıza Denizli'den katıldım, bu ay sonu ehliyet sınavına gireceğim A sınıfı ehliyetimi aldıktan sonra inşallah yollara çıkacağım.

http://<a href="http://hizliresim.co...Pa.jpg</a></a>
    Hayırlı olsun hocam tekeriniz düz bassın motor çok hoşuma gidiyor benimde hayalim ama bütçe sıkıntısı

Motosikleti
    KTM RC 200
    Alıntı Zagalog adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar merhaba,

Dün RC250 aldım motoru 180 km de aldım fakat 1 yıl önce almış sahibi ve iş sebebi ile yurtduşına çıkınca kullanamımış. Anlayacağınız hala rodajda. Motoru aldım ve gelirken alt devirlerde (Mesela yüksek devirde debriyaja bastım devir düşerken, ya da vites attım alt devirde kavradı devir artarken) benzin deposunun oralardan belki benzin deposunun altından motor sesiyle beraber bir vızırtı sesi geliyor sanki plastik plastiğe değiyor titreşimden gibi. Çok canımı sıktı bu konu. Bir arkadaşım KTM lerde torktan dolayı kronik dedi fakat emin olmak istedim aynı sıkıntıyı yaşıyormusunuz? Ya da bunun sebebi ne olabilir?

Teşekkürler

Aynı Vızıltı bende de var ve kafaya taktım iyice. anlatması da çok zor bir ses. kullanırken sürekli o sesi yakalamaya çalışıyorum bilinç altı olarak. dikkatim dağılıyor. 10.000 Bakımından çıktım, 1 hafta oldu ama o ses devam ediyor.

ahtand123 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS TİTANİC 150-BAJAJ PULSAR RS 200
    13500 TL ye uygun az kullanılmış hasar kaydı olmayan rc 250 satmak isteyen varsa site içi ben talibim

MotoRR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -YOK-
    RC 250 titreşimi nasıl o fiyata güzel donanımlar var abs falan aklım karıştı tam diyorum ktm alıyorum diye sonra titreşim aklıma geliyor geri japona yöneliyorum sizce titreşim o kadar fazla mı bir diğer soruda yeni çıkan gsx 250r mı r25 mi cbr 250 mi rc 250 mi teşekkürler.

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:40 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:26 ----------

2017 Rc 250 satılmıyacakmış neden böyle bişey yaptılar anlamadım

Arkadaşlar hepinize selamlar. RC 250 için 1.73 boyum var bu boyla motoru kullanırken zorlanır mıyım? Altımda nasıl durur alet? Cevaplarsanız sevinirim.

Motosikleti
    KTM RC 250 ABS
    dostum selesi biraz yüksek 82 cm yanlış hatırlamıyorsam fakat en doğru cevabı motorun üstüne binip, denediğin zaman alacaksın.

Motosikleti
    KTM RC 250 ABS
    Selamlar, RC 250 arka sehpa için kaçlık vida/takoz gerekli? bir de bu motora ugun sehpa öneriniz var mıdır?

REKLAM ALANI
10. sayfa BirinciBirinci ... 891011 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)